Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1183377, vloženo 08.12.2021 08:31:35 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Proč chodíte na zpovědnici?
Dlouho jsem tu nic kromě dobře míněných odpovědí nepřidal, tak zase jednou založím nové téma a vezmu to pěkně zostra na tělo :)

Proč vlastně chodíte na zpovědnici? Všiml jsem si, jak každý den tu v polovině příspěvků někdo brečí, že tu jsou samí nepřející lidé, tragédi, desoláti, depresivní lidé, panicové, incelové a nevím, co ještě, a stejně se sám pořád všichni vrátíte dokola. Proč? Co vás tu drží?

Já vykopávám s brutální upřímností:
1. Ta velká černá díra, kterou uvnitř sebe cítím a která na chvilku zmizí, když někomu pomůžu a udělám mu radost
2. Pocit, že mezi tolika divnými lidmi vlastně nejsem divný sám, respektive, že já jsem ještě ten normálnější
3. S předchozími body související pocit sociální izolace
4. Anonymita, kdy vím, že když mně to tu jednou přestane už cokoli dávat, tak sem můžu kdokoli přestat chodit, aniž bych tu měl nějaké závazky, za někoho zodpovědnost a můžu napsat cokoli, aniž by mi ještě o 10 let později někdo omlátil o hlavu z kontextu vytrženou větu.
 Waste of Life Muž24 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
09.12.2021 10:40:44
"Moje zkušenosti jsou, že většina rozhřešení zde do reality nepomůžou."

Ale jen proto, že si sem málokdo jde pro řešení. Většina stěžujících chce jen politovat.
 leafroller Muž21 Kategorie
09.12.2021 02:51:24
Tak pán chce upřímnost? No dobrá... vstávám brzo ráno a potřebuji se řádně zabavit během pokládáni kabelu/produkce stoluce....taky čtu vtipy na internetech.
Smajlík  PretorianCZ Muž28 Kategorie
09.12.2021 01:49:25
Mam to tu ako čítanie pred spaním :D
Smajlík  Fujavicavlese
09.12.2021 00:37:28
1. Když se mám špatně, podívám se na zpovědnici a hned zjistím, že mnoho lidí je na tom hůř.
2. I když často se témata opakují, občas jsou zde zajímavá témata a hlavně diskuze (i tohle :D).
3. Některé rady můžou pomoci i mně nebo někomu v mém okolí.
4. I když si většina z vás to nemyslí, tak mi přijde, že většina lidí co přispívá, jsou chytří lidé.
5. Dávání rad je takový trénink z mozkem (jak dobře napsat radu). I tak nemusím dobře poradit.
 #Radim# Muž30 Kategorie
08.12.2021 21:45:17
1. Jen tak si vzpomenu, že by se tu mohl objevit nějaký zajímavý příspěvek, na který bych mohla odpovědět/poradit
 Strigryf Žena28 Kategorie
08.12.2021 21:12:52
Chodim si sem uvolnit pretizene synapse neuronu v mozku. A mezi tim vzdycky ohodnotim par fejku.
A jelikoz jsem v opravdovem zivote zly a nesnesitelny, jsem takovy i zde.
 Kvetak
08.12.2021 18:58:48
Tak nějak no... Že prostě chodím tady
Smajlík  Ladinac 123 Muž20 Kategorie
08.12.2021 16:39:13
1) Nuda/Prokrastinace
2) Zasmání se nad blbečky a zakomplexovanými lidmi
3) Sledování ještě vyššího levelu demence, než jaký vídám v normálním životě a zjištěním, že já na tom ještě nejsem tak špatně :D
4) Vždycky si přijdu o to méně stupidní a divná, když tady čtu ty lidi. Zpovědnice mi vlastně zvýšila sebevědomí
5) a taky pocit, že se některé věci nedějí jenom mně, ale i ostatním lidem..
6) čerpání slovní zásoby a nových znalostí
7) komunikace s podobně smýšlejícími lidmi, kterých tolik ve svém životě nemám
8) předání zkušeností a znalostí a nějakých rad
9) trollení dementů


Ale hlavně.. hlavně se sem chodím bavit a odreagovat... :-D
Smajlík  Mráček plný třpytek Žena21 Kategorie
08.12.2021 16:12:01
Moje zkušenosti jsou, že většina rozhřešení zde do reality nepomůžou. Alespoň se k reakci přidají lidé co mají stejný problém. Člověk se pak necítí jako ten nejhorší odpad na světě. Sám podpořím lidi s podobným problémem ať ví, že nejsou sami, když sám zrovna nevím jak pomoci. Můj život je jeden velkej fejk a tak se ho alespoñ snažím zlepšit ostatním i v reálu. Bojuji aby ostatní nemusely, jelikož nemám co ztratit. Až na svoji duši, proto konám dobro, abych si to u Budhy nepo**al s vidinou lepšího posmrtnýho života.
 singlemen Muž38 Kategorie
08.12.2021 15:53:15
Viac menej už zo zvyku. Niečo jak fb. Nič nové a ani zaujímavé tam väčšinou nenájdem, ale občas sa pošťastí. Chodím tam už dlho, takže zvyk to je. A podobne je to asi aj tu.
 Heyy Richie22 Muž21 Kategorie
08.12.2021 15:12:46
asi tak nějak: propastný rozdíl mezi městy a venkovem co se týče politiky (urban vs. rural politics), kdy města jsou liberální, kosmpolitní, zatímco venkov spíš konzervativní, národovecký, to je jev známý napříč planetou, nic objevného, sorry. Danajský dáreček v podobě MPA je jen dílčí ukázka toho (z)jevu.

A dal bych ruku do ohně za to, že všem tady je uplně jedno z jake dupy pochaziš a že jsi opravdu nebyl občas zcenzurován kvůli tomu, odkud pocházíš....

Končím s OT, založ si diskuzi a neplevel to autorovi.
Smajlík  bobek sondowy
08.12.2021 15:01:07
Jo a borok určitě nejsem. Každý region má svá pro a proti. Tady mám zahradu 40 arů, svoji garáž, nemám problém s parkováním, atd. Mačkat se v Praze ve smradu? Díky. Jsem u Beskyd v přírodě. Nejsem z Ostravy, to máš pomotané. Mimochodem to ukazuje na tu pitomost Pražáků. Oni vůbec nevědí, že to jsou nějaké Beskydy, Jeseníky. Pro ně tu je jen Ostrava a uhlí. Jste prostě hloupí, v té vaší Praze. A jste hloupí i politicky. Byli to Pražáci, kdo vítali nacisty v ulicích v 1939 r., jinde v republice se takové excesy neobjevovaly. Byli to Pražáci, kdo za dalších 9 let v 48 r. vítali zase pro změnu Klementa Gottwalda a komunisty. A jsou to zase Pražáci, kdo v současnosti provozují tzv. Milion chvilek. Prostě Praha se zcela vymyká zbytku republiky. A není to nový jev. Je to vlastně něco, co tu trvá už po mnoho generací. Jen by mě zajímalo, zda to tak mají i jiné státy, že hlavní město stojí proti zbytku republiky...
 asi tak nějak
08.12.2021 14:49:24
- Ventiluju si tu svůj syndrom pomocníka.
- A čas od času mám pocit, že to, co tu dělám, dává nějakej smysl a naplňuje mě to.
- Rád se tu konfrontuju s jinými názory a novými pohledy na věc.

Hlavně jsem tu ale poznal několik naprosto úžasných lidí. Jmenovat je nebudu. Oni ví. Některým z nich za hodně vděčím. A za to, že jsem je poznal, vděčím zpovědnici.
 Muad*Dib Muž43 Kategorie
08.12.2021 14:46:53
bobek sondowy - jo, bobku, to je právě ten největší rozdíl. Mezi Prahou a Jižní Moravou je taky velký rozdíl. Mezi mentalitou Pražáků a obyvatel jižní Moravy, ale ještě větší rozdíl je mezi obyvateli severní Moravy a Slezsky a Pražáky. Ten rozdíl se projevuje i ve způsobu psaní na internetu například. A hlavně v politických preferencích. No a to stejné bylo s rozdílem mezi Slováky a Pražáky. A taky to byl ten hlavní důvod, proč Slováci cítili obrovský odpor a potřebovali odejít pryč ze společného státu. Myslíš, že ten odpor cítili ke Slezsku nebo Moravě? Ale kdepak. Ten odpor cítili k Praze, k pragocentrismu. Ke snaze Pražáků diktovat, ovládat, manipulovat. Slováci to měli snadné - mohli si vytvořit vlastní stát. Spojovala je jazyková odlišnost. Obyvatelé Moravy a Slezska mají společný jazyk s obyvateli Čech a Prahy, ale mentálně jsou něco mezi Pražákem a Slovákem, o něco blíže ke Slovákům. To si dobře zapamatuj, co jsem teď napsal. Protože jsem dost starý a mám procestovaní komplet všechny kraje a regiony jak v Čechách, tak na Moravě, tak na Slovensku.

A co se týká Markéty P. A. - ta dostala v Praze snad 30 tisíc preferenčních hlasů. Proč? Protože naplňuje tu arogantní mentalitu Prahy a některých jejích obyvatel. Neříkám všech, i v Praze jsou normální lidi. A normální je to, co převládá ve zbytku republiky i na Slovensku. Praha se skutečně vymyká.
 asi tak nějak
08.12.2021 14:43:10
Momentálně bych měla dělat plno věcí do školy, což se mi nechce, takže jsem tady.
Celkově mám teď dost volného času a mimo školu mi nějaké pravidelné povinnosti a zábava zaberou tak 3 hodiny týdně. Jinak vše vymýšlím za pochodu.
Ale příští semestr bych měla mít nabitější, takže tady nebudu tolik oxidovat :D

Jinak mě baví číst různé názory lidí. Občas se někomu snažím napsat i pár vlídných slov. A je to super prostor na občasné vylívání srdíčka a řešení kravin.
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
08.12.2021 13:34:58
Nějak jsem tu zůstala. Cca před třemi roky jsem řešila životní průser a už jsem neodešla. Mám minimální potřebu komunikovat s lidmi naživo, spíš mě to vyčerpává, takže to tady považuji za svůj sociální prostor. Zajímají mě všelijak divní lidi, psychologie, což je částečně můj obor, hlavně vztahy, příběhy. Taky mi zpovědnice zasáhla do života osobně, tedy vztahově, takže společný zájem s přítelem.
 Sorayaaa
08.12.2021 11:35:55
JáChlap: tak to můžeš natočit video o tom, jak se q-lol-q každý týden chodí rvát a co ho na tom bere, https://zpovednice.cz/detail.php?statusik=1183369 ...hrozná agresivita! Přebytek testosteronu? Snaha zaujmout samyci? Vsadím se, že v pátek, který nezmiňuje, chodí i střílet a něco si tím určitě kompenzuje.
Smajlík  bobek sondowy
08.12.2021 11:30:59
Já tu hledám zajímavé náměty na svá videa :)
 JáChlap Muž43 Kategorie
08.12.2021 11:21:50
Jak píše leaf, autore, kde jinde najdeš exempláře, které nejspíš s vážnou tváří píšou třeba
...a jelikož jsem ze Slezska, tak mi to admini z Prahy sem tam mažou...
...Oni vlastně ani netuší, že tím banováním vypovídají o sobě a o regionu, kde oni žijí...
?

Petr Bezruč
Banovany borok
...

:-D
 bobek sondowy
08.12.2021 11:14:41
1) Jsem fňukna. Potřebuju se občas trochu vyfňukat a kde jinde než na serveru pro fňukny.

2)Mám pocit, že Zpovednice hrála docela významnou roli v mém dospívání při uvědomování si různých věcí. Proto jsem se tu vrátila, abych třeba mohla podobnou příležitost poskytnout někomu dalšímu.

3) Jsem polografoman a tady se mi dobře realizuje.

4) Říkám si, že i kdyby můj pohled na věc pozitivně ovlivnil jen jednoho jediného člověka, už v tu chvíli má moje existence tady smysl.

5) Je to pro mě i způsob určité socializace. Lidi, které jsem tu poznala, mám až na dva neutrální hrozně moc ráda a v podstatě se dá říct, že výrazně ovlivňují kvalitu mého života k lepšímu.
Smajlík  Víla z paneláku Žena33 Kategorie
08.12.2021 10:57:01
Já nemám problém s tím, že jsem lůzr. Rozhodně lepší, než pošahanej narcis.
Smajlík  Pink Diamond Muž25 Kategorie
08.12.2021 10:54:35
Pink Diamond: Tomu se říká upřímnost :) chápu, že v dnešním světě, kde jsme obklopeni lží že všech stran může leckoho urážet. Je hezké, že tys odpověď nenapsal, protože se ji asi bojíš přiznat buď sám před sebou nebo před druhými :)
 Waste of Life Muž26 Kategorie
08.12.2021 10:53:38
Protoze muzu.
 q-lol-q Muž38 Kategorie
08.12.2021 10:52:09
Jsem incel, nemám holku a ani šanci, že by se na mě nějaká byť jen podívala. Jsem dlouhodobě nešťastnej, žiju stejnej život, kterej jsem žil před deseti lety, jen jsem víc unavenej. A není to život, kterej bych žít chtěl, je to totiž vysoká škola. Nemám žádnej intimní ani společenskej život, nemám kamarády, nikoho, kdo by si pamatoval, kdy mám narozeniny, a nikoho, kdo by se o mně jakkoliv zajímal. Nemám chuť do života.
Zpovědnice mi umožňuje nějak zaplnit tu každodenní prázdnotu. Mnoho dní je právě Zpovědnice můj největší zdroj socializace, protože reálně si nemám s kým popovídat. Mám dobrej pocit z toho, když tady třeba někomu poradím nebo o něčem diskutujem.
 Dawnguard
08.12.2021 10:51:04
Tak to fakt není Lofasův případ, většinou jim tam přispěje obdobnou sračkou :D
Smajlík  MožnáNesmrtelný Muž19 Kategorie
08.12.2021 10:49:22
Svoje důvody, to myslíš ty svoje důvody, jak sem chodíš, protože ti dělá dobře pomáhat, a že jsi vlastně normálnější než ty ostatní tragédi tady? A že můžeš kdykoli odejít, to je co za důvod? Dyť jsi tu v textu všechny akorát urazil.
 Pink Diamond Muž25 Kategorie
08.12.2021 10:37:14
Král Lofasů: oceňuju upřímnost :) myslím, že to tak má dost lidí… a dokud se krotíš a snažíš se těm větším tragédům spíš poradit než je shazovat, tak je to naprosto nevinný a win-win situace
 Waste of Life Muž26 Kategorie
08.12.2021 10:34:45
Pink Diamond: a to jsem někde napsal? Ptám se jenom na to, co na tom ostatní lidi motivuje (a připojil jsem k tomu svoje vlastní důvody). Měl by sis osvojit pochopení textu
Smajlík  Waste of Life Muž26 Kategorie
08.12.2021 10:34:43
Abych si uvědomil, že nejsem největší zoufalec a černá ovce, jak mě vidí někdy mé okolí, někdy i já sám. Tady si uvědomím, že jsem vlastně docela normální. Umím se o sebe postarat, nejsem zakomplexovanej panic, i nějaký peníze si vydělám sám svou schopností ( i když... jaký potřebuješ schopnosti na úředníka, že...) a i když nejsem žádná hitparáda, furt je to lepší než 80% zdejšího osazenstva. A taky se tu člověk občas pobaví. Někdy nad nějakým stěrem, jindy nad demencí lidí, co řeší například VŠ přednášku v osm večer nebo víru v nesmysl, kterému se říká bůh.
 Král Lofasů revival Muž35 Kategorie
08.12.2021 10:22:12
Píšu tady, co si doopravdy myslím, co si myslí moje rodina a sousedi kolem a jelikož jsem ze Slezska, tak mi to admini z Prahy sem tam mažou, páč Praha je stát ve státě a ti lidi tam mají opačné názory. Neberu to osobně. V podstatě je moje psaní zde sonda, jaká míra totalitního myšlení je v lidech obsažena a jak se projevuje, když mají moc banovat, mazat apod. A díky psaní zde lépe chápu, že existuje svět Markéty P. A. a celý ten pražský skleník. Vím, že jsem zde v nepřátelském území, proto píšu jen něco, provádím autocenzuru a nepíšu úplně všechno, co si myslím, jen část názorů a píšu to relativně diplomaticky a vlastně se bavím tím, kde přesně je ta hranice, kdy se nějaký admin politicky neovládne a pomstí se. Oni vlastně ani netuší, že tím banováním vypovídají o sobě a o regionu, kde oni žijí.
Smajlík  asi tak nějak
08.12.2021 10:18:39
Je to web pro lidičky s problémama. Oni se sem jdou vybrečet, to je účel toho webu. Nebo ty snad myslíš, že do reálný zpovědnice to lidi choděj farářovi oznamovat, jak si to sami vyřešili?
Jasně, někdy se tu člověk zhádá, ale to k tomu patří. To je na zpovědnici super. Ty tragédi tady jsou reálný lidi, co si něčim prochází. Tady se aspoň vyřvou, nebo bys snad radši, aby na to byli úplně sami?
 Pink Diamond Muž25 Kategorie
08.12.2021 10:04:01
Zatím jsem nenašel podobné fórum. Je to solidní trénink ovládání ega. A občas tu potkám zajímavé lidi.
 leafroller Muž21 Kategorie
08.12.2021 09:44:21
Já jsem tu většinou z nudy.
Když se občas podaří někomu dobře poradit, tak je to takový bonus dne.
Ale pokud mám co dělat nebo jsem u přítelkyně, tak nepotřebuju mít u sebe ani mobil.
Smajlík  Čitatel
08.12.2021 09:34:37
Je to tu zaujímavé.
 Fajnšmeker1989 Muž34 Kategorie
08.12.2021 08:41:44
Taky už mi občas ujede hodnocení fejku nebo sarkastická reakce, když to jinak nejde (většinou se nechám napálit názvem a pak tam je úplný výzvratek), a to jsem tu teprve pár měsíců registrovsně, ale většinou se snažím jenom co nejlíp poradit
 Waste of Life Muž26 Kategorie
08.12.2021 08:35:34
Nějaký nevhodný způsob prokrastinace, protože teď mám hodně času co nejde využít líp.

Taky je fajn se podívat na to, jak tragičtí někteří lidé umí být :D Osobně se snažím být nepříjemný jenom na lidi, co si to zaslouží, ale půlka jedovatých příspěvků od místních stálic je čisté upouštění páry, nebo stařecká demence...
Smajlík  MožnáNesmrtelný Muž19 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč