Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1182791, vloženo 29.11.2021 16:58:47 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Hádej
Očkování není nic jiného, než pokus o vraždu.
Očkování zabíjí více lidí, než nemoc sama.

Tipnete si autora? Rozhřešení a pár poznámek v první reakci.
 kaiten Muž55 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
30.11.2021 15:03:58
kaiten: aha, takže když bezmyšlenkovitě papouškuješ oficiální propagandu, tak je to zpověď, a když s tebou někdo nesouhlasí, tak je to zaplevelení? Zajímavý.
 Svitavy a Svitavy
30.11.2021 14:23:05
Kaitene, srandu si ze mě dělat nemůžeš, ale musím tě nechat argumentačně naživu, protože čas od času smažeš ty vulgární útoky na mou osobu :)
 Rádce do duše Muž38 Kategorie
30.11.2021 14:13:02
kaiten: Vzhľadom na to, že ro malo úspech som moc o nejakých protestoch nevedel. Každopádne ďakujem za vtipné obohatenie môjho historického okienka :D
 Heyy Richie22 Muž21 Kategorie
30.11.2021 13:25:48
ex-PMJ
Ale kdepak, já nesrovnával Covid a neštovice. Já srovnával postoje lidí k očkování.
Ale i kdyby - není přeci možné říct, že hoaxy kolem očkování proti variole jsou méně oprávněné, pochopitelné, přijatelné (nebo naopak více oprávněné, pochopitelné, přijatelné?), než hoaxy kolem očkování proti Covidu.

Rádce do duše
Asi tušíš, ze s tebou fakt diskutovat nehodlám. Perly, dub, hrách - no, znáš to sám. Ale srandu si z tebe dělat můžu, ne?
- "mohl bych ti vyjmenovat [...] tisícovky incidentů, zfalšovaných studií, žalob proti farma společnostem, zmrzačených dětí a zabitých lidských jedinců" - když můžeš, tak do toho, už se moc těším.
- "na důsledky očkování proti chřipce, ročně umře víc lidí, než na chřipku samotnou" Kde jsem to jen četl... sakra... je mi to nějak povědomé... Mám to! "More people are now killed by vaccination than by smallpox", G.B.Shaw, 1884

Heyy Richie22
"Ľudia vedeli, že očkovanie sa im oplatí" - a stejně podléhali hoaxům, že jim po vakcíně z krávy narostou rohy a kopyta, že způsobí neplodnost a tvrdili, že neštovice vyléčí chůze naboso v mokré trávě. A i tenkrát byly demonstrace, a policie je rozháněla obušky

Stěnotextař
"technické možnosti civilizace se od té doby značně posunuly" - a přesto, že se tehdy očkovalo mletými strupy z kravských neštovic, dnešní vědci dostávají stejně na prdel, jako před těmi dvěma sty lety. Experimenty na lidech, šarlatánství, genocida...

Svitavy a Svitavy
Čekal jsem, že to tu zaplevelíš, ale že to zvládneš tak rychle, to mě fakt překvapilo.
 kaiten Muž56 Kategorie
29.11.2021 23:39:10
Dělám to nerad, ale v tomhle souhlasim s leafem.

Srovnávat covid s pravejma neštovicema a dětskou obrnou je fail hned z několika důvodů.

- neštovice měly průměrnou úmrtnost okolo 30%
- dětská obrna byla zákeřná mizivou šancí identifikovat přenašeče a drastickejma dlouhodobejma následkama lidí s těžkym průběhem
- taky stojí za to zmínit, že očkování proti neštovicím mělo místy hodně drsný vedlejší účinky
- smrtnost covidu je silně umocněná tim, že žijeme ve společnosti (civilizaci), která uměle udržuje naživu spoustu lidí, který by jinak dávno zemřeli - v podstatě existujeme mimo meze přírodního výběru

A to řikám jako očkovanej člověk.

+ Pokud ses poučil z historie o tom, že se nic nezměnilo a lidi jsou pořád stejný, musí ti bejt jasný, že jakákoliv argumentace je stejně pasé.

V těhle diskuzích už dávno nejde o žádný fakta nebo zájem o veřejný blaho. Jsou to jenom dva fotbalový tábory, co po sobě plivou a házej kelímky s pivem.
 ex-PMJ Muž26 Kategorie
29.11.2021 23:15:17
Ludwa, G.B.Shaw také ve třictých letech naletěl při cestě do SSSR na sovětskou propagandu, a při přejezdu hranice vyházel všechno jídlo, co měl sebou, z okna.
Po návratu domů všude vykládal, jaká je je v zemi Sovětů hojnost, zatímco na Ukrajině řádil hladomor a umíraly miliony lidí...Jedině ten Pygmalion se mu povedl, to se musí nechat. Jinak žádní dobrá společnost :-)
 leviathan
29.11.2021 21:56:31
Kaiten: pokud si skutečně projdeš materiály hodnotící pozitivní přínosvy vakcín napříč dějinami, anebo jejich negativním dopadem na společnost, zjistíš, že nic není tak růžové jak jsi nadhodil v těch dvou řádcích.

Nepopírám tím že v některých případech pomohly urychlit vymizení nemocí, anebo je přímo vymýtily. Ale zároveň bych ti mohl vyjmenovat desítky, stovky, tisícovky incidentů, zfalšovaných studií, žalob proti farma společnostem, zmrzačených dětí a zabitých lidských jedinců, v důsledku buď očkovacích testů, anebo přímo již očkovacích programů.
Nikde se tak nelže, jako když se dělá finální hodnotící zpráva o účincích léčby očkováním.

věděl jsi třeba že na důsledky očkování proti chřipce, ročně umře víc lidí, než na chřipku samotnou ?! A přesto každý rok uslyšíš v tv reklamu na očkování proti chřipce, pozor bíží se sezóna, kdy si dáte injekci, budete za vodou.
Věděl jsi že nežádoucí účinky vakcín je strašně těžké dokázat, a že navíc lidé jich hlásí tak z bídou 1 procento všech? Tudíž doložené případy musíš násobit stovkou, abys dokázal pokrýt skutečný dopad na lidstvo?
atd...

Ale jo, zároveň akceptuji, že vyděšení lidé častokrát bojují proti vědeckým novinkám. Zatímco vlak (kde se lidé báli že se jim kodrcáním po kolejích budou utrhávat orgány v těle), lidem skutečně slouží a nijak neničí zdraví lidí. O vakcínách tohle říct nemůžeš. Protože každou hodinou, každou minutou ti přibývají nové případy, poškozeného zdraví, právě v důsledku jejich aplikací.

Ale na to už nemáš kapacity to studovat, co?
 Rádce do duše Muž38 Kategorie
29.11.2021 21:47:25
Nejdřív odpovím Richiemu a pak Kaitenovi.

"vidím problém v tom, že väčšina ľudí si to predstaví ako obyčajnú chrípku,"

to není že si to tak lidi představují, to tak do prdele je !! Nebo říkají statistiky snad něco jiného?

Smrtnost 0.15 procent.
Z 95 procent lidi starší 65 let atd.... (nevím ty čísla přesně, střelil jsem to od boku, ale princip jsem vystihl)

Takže ano, pro lidi mladší a bez obezity, je to ještě slabší jak obyč. chřipka. Díky bohu.

Beh na dlhú trať to bude jen za předpokladu, že se mezi námi stále budou pohybovat lidi ( s moci řídit ostatní), kteří ve své psychóze, že je ohrožuje úplně všechno, budou chtít preventivně zavřít lidi do izolovaných kostek jako byl teď Prezident Zeman.

Obávám se, že je to jakýsi virus, který paralyzoval vaši schopnost vyhodnocovat riziko a kroky k tomu nutné.

Nejen, že už jste to dávno zahnali ad absurdum, ale chcete jít ještě dál. Mnohem dál. To mě děsí víc jak celý virus.
 Rádce do duše Muž38 Kategorie
29.11.2021 21:20:58
TenMajkl: jasně že ne, zmátl mě letopočet v textu autora :-)
 matouch3 Muž50 Kategorie
29.11.2021 21:05:16
Tak pokud nám odmitacum sekunduje zrovna G. B. Shaw, tak to nejsme vůbec ve špatne společnosti!
Smajlík  Ludwa
29.11.2021 20:43:45
Souhlas. Není co dodat :-)
 Leviathan
29.11.2021 19:36:47
Kaiten: zajímavé historické informace

Svitavskej, zase sis zapomněl prášky
 MSf off
29.11.2021 19:10:02
Maximálne súhlasím. No na druhú stranu pravé kiahne a detská obrna boli fakt hnusné choroby. Ľudia vedeli, že očkovanie sa im oplatí.

Pri covide vidím problém v tom, že väčšina ľudí si to predstaví ako obyčajnú chrípku, ktorá im neublíži a pri najhoršom sa z nej vyležú. A ohroziť môže maximálne starších ľudí.

Toto ešte bude bohužiaľ beh na dlhú trať. Vírusy celkovo rýchlo mutujú a takto sa môžeme hrať na mačku a myš donekonečna, keď polovica ľudí bude nezaočkovaná.
 Heyy Richie22 Muž21 Kategorie
29.11.2021 18:45:04
Dobré odpoledne!

Kvalitní vyzobávání rozinek (cherry picking) a dobrá ukázka, jak po bitvě je každý králem (hindsight bias)!

Pokud hledáš argumenty, nabízí se triviální, jak píše lýf a z toho můžeš vyjít. RNA vakcína je přece horká novinka, do té doby něco nevídaného, ne? Tudíž je očekávatelné, že k tomu lidi nebudou mít 100% důvěru a různé kauzičky okolo toho tu důvěru rozhodně nepodpoří.

Nemluvě o tom, že jak vidím, tak ten pán se narodil v roce 1856 a nejen technické možnosti civilizace se od té doby značně posunuly. Ať už v tom pozitivním či negativním smyslu - tedy možnosti lidi sledovat, omezovat a šikanovat. A máš z historie, obecně, dojem, že jakmile ti nějakou svobodu vezmou, tak ti ji vrátí? Já mám dojem, že spíš po nějaké revoluci, jinak ne.

Jinak doufám, že už máš třetí dávku a nejsi neočkován! :-)

Což mi připomíná široké veřejnosti značně neznámou přednášku na téma syntetické biologie z roku 2016, za kterou mi dezinfo scéna utrhne ruce. Pán tam v cca patnácté minutě dvacáté sekundě fantazíruje o auto boostovacích RNA vakcínách jako budoucnosti a mně přijde, že by po tom i poptávka byla... https://youtu.be/LCwS3yFkSys

Vsadím bagančata, že nejen takový matouch by rozložil před klinikou s auto boostovacíma vakcínama i stan.
Smajlík  Stěnotextař
29.11.2021 18:34:48
Inspirativní! Nevadilo by ti, kdybych si to ukradla na svůj fb? Dík.
 Kaj-Kon
29.11.2021 18:08:05
@matouch3

Španělská chřipka v roce 1905? Já měl za to, že začala posledním rokem první světové.
 TenMajkl Muž33 Kategorie
29.11.2021 17:51:20
matouch3, neztrapňuj se víc než obvykle.
Smajlík  leafroller Muž21 Kategorie
29.11.2021 17:49:47
leafroller: představ si, že bys měl děti, které by po dvaceti letech objevili tvé komentáře zde.
 matouch3 Muž50 Kategorie
29.11.2021 17:43:22
Viděl jsem něco podobného včetně dobového tisku a ilustrací. (šp. chřipka 1905)

Třeba fotogfafie dlouhé fronty a tam 3 idijůtci bez roušky. Též výhružky zdravotníkům..a jak píšeš konspirace, osvědčené rady.

Dnes můžeme říct, že blbečků je menšina, ale o to víc jsou vidět.
 matouch3 Muž50 Kategorie
29.11.2021 17:28:30
kaiten: ale nejsmutnější je, že si furt nepřiznáš, že je to vaše chyba, a naopak za nepoučitelné považuješ lidi, jejichž důvěru jste vlastní vinou ztratili. Oni poučitelní jsou, oni (kteří vám původně věřili) se právě poučili z vašeho nevěrohodného chování. To vy, covidisté, jste nepoučitelní.
 Svitavy a Svitavy
29.11.2021 17:25:46
Definitivně jste to zvorali, když jste ukradli dávky patřící africkým státům a začali je zneužívat pro zbytečné 3. dávky v bohatých zemích. Tím jste důvěru ve vakcínu definitivně pohřbili.
 Svitavy a Svitavy
29.11.2021 17:23:48
Teď je to přesně naopak než před 100 lety. Tehdy lidé napřed vakcínu odmítali, ale když se ukázalo, že funguje, tak ji přijali. Zato teď jí napřed věřili (protože čekali, že přijde včas a bude fungovat). Ale když se ukázalo, že přichází pozdě a nefunguje, tak jí věřit přestali.
Zkazili jste vakcínu proti covidu a tím jste ji znevěrohodnili. Vaše blbost. Můžete si za to sami. Neměli jste sabotovat její včasné vyrobení.
 Svitavy a Svitavy
29.11.2021 17:18:49
kaiten: na jaře 2020 jste tu svou epidemii měli definitivně ukončit. Místo toho ji drze protahujete, a pak se strašně divíte, že už vám lidi nevěřej ani nos mezi očima.
Víš, existuje jedno takové důležité slovo, a to slovo zní "přiměřenost". Kdyby epidemie trvala přiměřeně dlouho, lidi by vám ji věřili.
 Svitavy a Svitavy
29.11.2021 17:17:36
Srovnání vakcíny proti neštovicím a současné vakcíny proti covid mi bohužel nějak neštymuje. Podle mě se srovnávat nedají.
 leafroller Muž21 Kategorie
29.11.2021 17:15:32
kaiten: jako člověk, který byl pro očkování, ti, Kaitene, musím říct, že za to si vy, covidisté, můžete sami. Napřed jste tolerovali založení epidemie, potom jste prohlašovali, že přijde druhá vlna a tím ji způsobili, potom jste západním výrobcům tolerovali sabotáž výzkumu a výroby, pak jste byli proti přijetí Sputniku, pak jste letos v létě prosadili zpomalení tempa očkování a zrůdnou 3. dávku, a tím jste způsobili další mutace. Sami můžete za to, že lidé ztratili důvěru v tu vaši epidemii a vaše očkování.
Správně mělo očkování začít v dubnu 2020 a v květnu 2020 měli být všichni naočkovaní. Kdybyste tehdy rychlému a okamžitému nezabránili, tak by žádní antivaxeři nebyli. Ale tím, že jste očkování zpozdili a zpomalili, jste očkování zdiskreditovali. Antivaxery jste se vyrobili sami, vy hloupí covidisti.
 Svitavy a Svitavy
29.11.2021 17:04:18
A to jsi tak zhyptotizovanej, nebo si te vlada zaplatila, abys tu siril propagandu? Tak jako tak, styd se. :D
 Děvkař Muž35 Kategorie
29.11.2021 16:59:07
Autorem je George Bernard Shaw, a výroky se týkají očkování proti pravým neštovicím.

Pro zajímavost - odmítl očkování, a sám na ně málem zemřel
Pro zajímavost - proti neštovicím byla v Čechách v polovině předminulého století nejvyšší proočkovanost na světě
Pro zajímavost - stejně tak jsme v polovině minulého století jako první vymýtili dětskou obrnu

Hraju takovou hru. Hledám argumenty odmitačů, ale omezuji se na předcovidovou dobu. Je docela zábavné číst si třeba o demonstracích proti očkování z roku 1905 - proti neštovicím přeci bohatě stačí zdravý životní styl, vodoléčba, chůze naboso a vegetariánství. Abych vás ušetřil hledání, shrnu to - nezměnilo se vůbec nic. Spiknutí, státem řízená genocida, omezení populace, zotročení, experimenty na lidech, nedozírné následky, neplodnost, čarodějnictví. Ba zvláště odporný druh čarodějnictví (opět G.B. Shaw)

Dobré odpoledne!
 kaiten Muž56 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: 3 za 2