Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1182459, vloženo 24.11.2021 19:08:24 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Proč na mě chodí Honzíček?
Že si na něho vždycky vzpomenu, co mi udělal, a rozbrečím se. Já ho tak strašně nenávidím. Nikdo mi nikdy tak strašně neublížil jako on. Jo možná s tím prvním... Jenže Honzíček věděl o všem, co se mi stalo předtím, co mi udělal ten první, jak se ke mně choval manžel, co se mi stalo v dětství... On věděl všechno, co se mi stalo. A slíbil mi, že to bude dobré, že by mi to nikdy neudělal. Kolikrát mi sliboval, jak mě nikdy neopustí, jak se mnou bude navždy, jak budeme pořád spolu, jak by seděl stokrát radši se mnou doma, než jít s kamarády ven (pak mi řekl, že jsem ho dusila, že by to na něj bylo moc, prostě lhal předtím). Jak jsme měli tu tajnou svatbu...
A prostě když si vzpomenu, jak byl schopný lhát, jak byl schopný předstírat, přetvařovat se... Jak tvrdil, že mě strašně miluje, že jsem láska jeho života, že jsem nejlepší na světě... A pak se na mě prostě vysral, jen tak... Vyrval mi srdce... Prostě jsem pro něj byla jenom kapesník na jedno použití. A já jsem doopravdy věřila, že jsme manželé, že mě miluje, navždy...
Tak prostě někdy to ně mě přijde, že si vzpomenu, jak je kluk schopný tak odporně lhát, když mu jde o to jedno... Prostě každé slovo byla lež. Kdyby jednu větu myslel na vteřinu vážně, tak neodejde.
A jak mám někomu věřit, když jsem viděla, čeho je kluk schopný?
Ale proč to na mě prostě jen tak chodí, že si to tak někdy zničehonic uvědomím, co mi udělal, a rozbrečím se třeba ve vlaku, mezi lidma... No teď třeba je to asi víc tím, že mu teď v sobotu bylo 18, že si na to víc vzpomenu... Ale tak jako i jinak občas, když mi to nemá co připomínat...
 Diamond vampire E-MAIL:   Žena27 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.12.2021 16:27:47
já mám pocit že milej zlatej honzíček zjistil že jsi takováta věčná oběť a manipulátorka, která z něj vysaje všechnu životní energii a bude ho citově vydírat a proto vzal roha dokud to ještě šlo.

a za druhý, uvědom si že jakákoliv závislost, i ta citová, je nezdravá a vztah ničí láska zanamená svobodu ne závislost a vězení
 Mudrc
26.11.2021 19:34:59
Frank Drebin: Já nemám sílu a jak říkáš, není to asi efektivní na hledání manžela.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
26.11.2021 19:31:24
Pokračuj v natáčení videí na youtube. Manžela díky tomu asi nenajdeš, ale vyděláš si tím nějaké kačky. Pokud budeš mít sledovanost jako tady :D
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
26.11.2021 18:28:52
Názory se mění. A je to normální. Kdyby ten ON dnes v 17 letech měl stejné názory jako jsi měla ty v tomto věku, jen by tě začal přísně soudit a odmítat. To je ten největší paradox.
 Qwerji
26.11.2021 14:17:40
14.02.2012 22:38:45
se divim: Já byc se nikdy nedokázala sejít s někým z internetu, strašně bych se bála. Musím to zkoušet jenom naživo a teprve pak zjišťovat, jestli je taky asexuál. A mně by stačilo s ním chodit pár měsíců, než by byl problém s tím, že chce sex.
Diamond vampire

Tenkrát věčná láska ještě nebyla třeba ...
 HarveySpecter
26.11.2021 14:12:22
DV taky historicky psala, že sex je nechutnej a že si ho nedokáže představit, ale teď už se nechává vesele znásilňovat :D
 HarveySpecter
26.11.2021 13:55:27
Hledač pravdy: Ale to nebyl postoj a názor. To byl strach, kterého jsem se zbavila. NIKDY jsme se s nikým nerozešla, na to jsme názor nezměnila a nezměním.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
26.11.2021 13:52:04
Ale spousta lidí se asi nebála. Asi na ten internet někdo i tehdy chodil a úchylové byli v akci. A to i dnes dospělí cpou mladým tyhle věci, taky se o tom učí ve škole. Měli jsme i nějakou prevenci o tom, dnes se to bere za mnohem závažnější než před 10 lety řekl bych. Protože dnes se o tom víc ví a možnosti úchylů jsou větší než tehdy.

Jde ale o to že před 10 lety jsi psala že by ses nikdy neseznámila na internetu, strašně by ses bála a teď máš podle svých slov milion seznamek. Jak ti má kdo věřit, že když teď říkáš že radikálně nechceš děti, tak že za 10 let nebudeš mít milion řečí o tom jak je strašně chceš a milion pokusů o ně s mužem nebo milion pokusů o IVF nebo milion žádostí o adopci?

Nebo jak ti mám například já jednadvacetiletý kluk věřit, že když bych se ti plně bezvýhradně oddal, tak že mě třeba za 2 roky vztahu neodkopneš protože prostě přehodnotíš postoj?

Jak můžeš tak neochvějně vědět že ho neopustíš a že máš ten koncept věčné lásky, když jsi stejně tak byla schopná napsat že na internetu nikdy a přitom teď se vlastně seznamuješ jenom přes internet? Co když najednou přehodnotíš i to že vztah má být na celý život? Co když si najednou ve 30 v nějakým hnutí mysli řekneš že si budeš užívat, vymetat kluby a lovit kluky na jednu noc?

Člověk si většinou neuvědomuje že se změnil, a svádět to na to že se změnily okolnosti je snazší. To že je dnes na internetu skoro každý neznamená, že tam musí být i ten kterého hledáš. To že dnes ti přijde samozřejmé že chceš lásku na celý život neznamená, že to tak budeš cítit za 10 let. Podle mě ty kluky odrazuje právě ten rozpor, něco jim slibuješ a oni nevěří protože intuitivně tuší že věci se nedají tak vypočítat.
 Hledač pravdy
26.11.2021 13:33:12
Hledač pravdy: Takže jsem se nezměnila já, ale okolnosti. Tehdy jsem byla nakrmená tím, že každý na internetu je úchyl, všude nám to cpali ve škole a doma a tak, hlavně holkám... Takže jsem se bála. Dneska je to normální, takže dneska se ten sedmnáctiletý KLUK být nebude. JÁ jsem se nezměnila, jenom prostě jsem zjistila, že osobně to nejde, že na to musím přes internet.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
26.11.2021 13:28:27
Všichni jste mimo. Já taky. Jediný, kdo není mimo, je DV. Můžeme se opírat jen o to co tu kdy napsala DV. Tam je pravda. Jsem si schválně prošel několik jejích nejstarších zpovědí. A DV napsala:

"Já byc se nikdy nedokázala sejít s někým z internetu, strašně bych se bála. Musím to zkoušet jenom naživo a teprve pak zjišťovat, jestli je taky asexuál."
Tamtéž: "já jsem nikdy nechápala, jak se spolu mohou začít bavit lidi, kteří se neznají"
https://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=603152

To bylo v době kdy jí bylo asi 17. DV píše, že je pořád stejná jako v 17. A chce kluka takového věku a má být stejný jako ona. Takže ten kluk by se nikdy nesešel s nikým z internetu, strašně by se bál. Musí to zkoušet jenom naživo a zjišťovat, jestli ta holka je asexuál jak on. A nechápe, jak se spolu mohou naživo začít bavit lidi, kteří se neznají.

DV taky někdy v té době napsala že je lesba a taky že je biromantická asexuálka. Takže kluk na kterého cílí je buď zrovna gay, nebo biromantický asexuál, a hlavně se neseznamuje na internetu. Totiž neseznamuje se vůbec, protože nechápe, jak se spolu mohou začít bavit lidi.
 Hledač pravdy
26.11.2021 12:35:18
Sid: No přesně. DV tady porušuje hned několik pravidel.

Příklady temat, která budou administrátory mazána a uživateli za vložení příspěvku může být blokován přístup na portál:

Inzeráty - seznamovací, prodám/koupím apod.
Urážky ostatních uživatelů
 HarveySpecter
26.11.2021 12:26:02
Moderátore, kdybys radši smazal celé toto absurdní divadlo s hledáním manžela. Autorce na to chybí soudnost a už delší dobu to tu slouží jen jako laciná zábava.
 Sid
26.11.2021 11:29:09
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
26.11.2021 10:23:09
BG95: Hele, buď v pohodě. Jak už jsem psal, tak převděpodobnost, že si DV najde partnera, je statisticky téměř nemožné. Čas od času se možná chytí někdo (jako ten Honza) ve své mladické naivitě, ale velmi rychle pozná, že to fakt nejde a uteče. Aby si DV našla dlouhodobě partnera podle všech jejích představ, je podle mě statisticky absolutně vyloučené, ikdyby si těch inzerátů dala třeba milion.

Ale znova říkám, ta holka má podle mě psychickou poruchu, není na místě jí nadávat. Ona není zlá, ale tohle z ní udělala viktimizace. Bere se jako oběť (života, svých bývalých partnerů, nedokonalého světa, apod.).
 HarveySpecter
26.11.2021 09:59:36
BG95: 25.11.2021 01:32:58
Smajlík  vážně nevážně
26.11.2021 08:20:33
Všichni, kdo tady DV přejete brzké nalezení protějšku a hodně štěstí, byste se měli proplesknout, a to velkou silou. Ta ženská je manipulátorka, psychopatka, dlouhodobě odmítá jakékoliv smysluplné rady, už předem svýho potencionálního manžela obviňuje ze znásilnění, pokud jim vztah nevydrží. Odpovídá jen na komentáře, které ji v jejím zvráceném chápání světa ještě upevňují, na ostatní sere a věcné rady ignoruje. Její příspěvky jsou čistej mor, v podstatě celá zpovědnice by se dala přejmenovat na pomahejme DV v její pokřivené iluzi.cz . Tak se, kurva, vy, co ji tu bráníte, rychle vzpamatujte, nebo si s ní choďte vy, takové jí sám přeju, lidi bez zbytku rozumu a soudnosti.
Smajlík  BG95
26.11.2021 05:00:40
vlastně chceš totéž, co většina ženských - lásku/manžela. to je normální.
většina ženských nejde do takových dálek, aby si zakládaly svuj vlastní seznamkovej web, ale na tom neni nic špatnýho. tak hodně štěstí, ať v brně ten osudovej protějšek brzo najdeš.
 alkaidaterror Muž32 Kategorie
26.11.2021 01:04:34
Shrňme si to.
DV očekává, že jí kluk po týdnu psaní napíše, že si ji chce vzít a strávit s ní celý život. Aniž by ji ve skutečnosti znal. A když ji pak pozná a zjistí, že není všechno zlato, co se třpití, tak je to hajzl, kurevník, lhář a znásilnil ji.

No, to je síla.
 Boreksss Muž41 Kategorie
26.11.2021 00:56:20
DV: Takže jsi po něm požadovala, aby lhal rodičům?

"Ale my jsme se domluvili, že jim nemůžeme říct, že jsem vdaná, protože jsme věděli, co by se stalo, že by to nesnesli."
 Boreksss Muž41 Kategorie
26.11.2021 00:30:18
Svitavy a Svitavy: Pokud to s ní chceš zkusit tak jí napiš na mail, nemusíš jí tu lézt do zadku.
Smajlík  Trolle
26.11.2021 00:28:42
------- !!!!! 300 !!!!! -------
Smajlík  H2GG
26.11.2021 00:26:28
Přečetl jsem si celý to vlákno a docházím k závěru, že bys vážně měla zkusit tu psychoterapii, jak ti tady někteří píšou. To je v tvojí situaci jediný správný řešení. Držím palce!
 Raldbthar
26.11.2021 00:23:32
HarveySpecter: ale někoho takhle obelhávat je extrémně nepřirozené. Proto k tomu nepatří slovo "stačí" - protože to vzbuzuje dojem, že jde o něco lehkého. Naopak, k takovému obelhávání jiného člověka se člověk musí strašně nutit. Vydáváš věci za něco, čím nejsou.
 Svitavy a Svitavy
26.11.2021 00:07:25
> Diamond vampire

"Tak právě to se mi líbí, aby mi kluk po týdnu psal, že je do mě zamilovaný a chce si mě vzít, to přesně hledám. Působí to na mě dobře, ne podezřele. "

Myslíš, že po týdnu tě zvládne tak dobře poznat z několika řádků, aby mohl udělat takové rozhodnutí?
 Positive plus Muž Kategorie
25.11.2021 23:28:23
A jsme zase u toho. Stačí ti týden psát, co chceš slyšet a už tě má v posteli.
 HarveySpecter
25.11.2021 23:08:42
čtvrtek: Ale to mu dám jako tu stabilitu a bezpečí, že prostě ví, že ho nikdo neopustím, že ho budu vždycky milovat...
Tak právě to se mi líbí, aby mi kluk po týdnu psal, že je do mě zamilovaný a chce si mě vzít, to přesně hledám. Působí to na mě dobře, ne podezřele.
Tak to bych právě chtěla, abychom se na sebe úplně upnuli, žili jenom jeden pro druhého a umřeli ideálně spolu.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 22:45:18
...Mně přijde skvělý to, že víš, co chceš, ale nevím, jestli se to až příliš neopírá o něco vysněného - něco jako když jsem jako dítě snil o tom, že někde na planetě musí být člověk, který je stejný jako já. Že uvažuje úplně stejně a cítí totéž, jen má jinou rodinu a jiné zážitky. Když se ti líbí hlavně nesebevědomí introvertní kluci pod 20, pak jim zkus porozumět. Takový kluk je často nepřipravený na soužití s někým jiným. Sice touží po lásce, ale je nepřipravený na odpovědnost vztahu. Potřebuje něco v sobě zacelit, nese si nějaká traumata a rozervanost a sní o tom, že ten druhý to všechno spraví, ale vlastně neví jak. Má neurčitou romantickou představu lásky na první pohled a úplnýho splynutí, ale nikdy to nezažil a neví, co to vlastně je. Možná, kdyby se tomu v reálu přiblížil, utekl by. Ani není zvyklý racionálně myslet na budoucnost, racionálně plánovat, řešit konkrétní praktický věci. A už vůbec nechce mluvit o vasektomii a nechce ani, aby jeho láska šla na přerušení vejcovodů. Nechtěl by si v budoucnu vyčítat, že kvůli němu podstoupila zákrok, kterého by třeba za 10, 15 let litovala. Nechtěl by mít takovou moc nad životem druhýho člověka, toho, kterýho považuje za svoji půlku a pro kterýho chce udělat všechno. Podobné požadavky by mu akorát probouzely pocit viny, strachu nebo přinejmenším nejistoty, co s tím, a od toho milovanýho člověka by ho vzdalovaly.
Přitom on jen chce být s někým, s kým mu bude hezky a komu bude hezky s ním. Snadno se vyplaší, je křehký, hledá svoji identitu, a tím, že se na sebe tak intenzivně upnete, tak ji možná ani nenajde. Třeba by mohl být v něčem dobrý, něco vytvořit. Jenže nestihne rozvinout svůj potenciál, nestihne pořádně poznat, co ho zajímá - teda kromě toho, že ho zajímáš ty. Nebo by mohl mít hezké vztahy s rodinou, hlídat děti někomu ze sourozenců (časem), hodně se jim věnovat. Ty mu to odepřeš, protože nebudeš chtít, aby věnoval tolik času jiným lidem namísto tebe. Přitom když je ten kluk citlivej, jak by sis přála, tak asi potřebuje tvořit dobré vztahy mezi nejbližšími, být toho součástí. I když nechce děti, je možné, že časem to bude chtít nějak kompenzovat, například se věnovat dětem příbuzných. A třeba ne. Třeba poznáš někoho, s kým do sebe zapadnete beze zbytku, je to možné.
Každopádně přeju hodně štěstí a nevzdávat nic. Ale taky se zkusit vžít do toho druhýho, do toho kluka, který je ti sice hodně podobný, ale nemůže být úplně stejný. Možná je nesmysl se do něj vžívat, když ještě není na scéně, ale můžeš si to aspoň zkusit, zkoušet. Třeba to pomůže právě pro případ, až to bude reálné. On nemůže být kompletně stejný a být v každém okamžiku naladěný přesně na tvoji vlnu, na každou tvoji myšlenku, každý pocit, a chtít v každém okamžiku přesně totéž co ty.
 čtvrtek
25.11.2021 22:42:32
...Když to vezmeme racionálně... Dejme tomu, že nějakej kluk ti po pár dnech nebo týdnu virtuálního kontaktu bude psát, že je do tebe zamilovanej, že chce s tebou být navěky, přitom jste se ještě neviděli. Ještě se neznáte. Znáte se jenom z dopisování, ale ne z reálných, společně prožitých situací. Jak by na tebe působil?

Na mě by působil nedůvěryhodně. Buď bych si řekl, že si ze mě střílí, nebo že se takhle odevzdává skoro každýmu. A že to jeho odevzdání může být dost prchavé. Nebo bych si řekl, že je natolik zoufalej, že je připravenej slíbit cokoli, jen pro vidinu toho, že někoho na chvíli má. Že je hrozně poddajnej. Takže je velké riziko, že ho nějak zraním ani nebudu vědět jak. Že vlastně nechce poznávat sebe a život a reálně žít, ale chce se na někoho upnout a to, že to budu já, je vlastně náhoda. Něco si o mně vysnil, myslí si, že mu to bude stačit. Za chvíli z toho všeho bude nešťastný, zraněný ještě víc než předtím.

Takže to, že se takový kluk takhle intenzivně upne na tebe, mu vlastně znemožňuje nějak "dozrát", dozvídat se něco o sobě, o lidech, světě. Nicméně je možný, že by ten vztah fungoval, že byste se na sebe prostě vzájemně upnuli a byli jeden pro druhému smysl života. A pak jeden umře a ten druhý se z toho zhroutí, bude nešťastný, zahořklý, plný bolesti, nebude vědět být sám se sebou, zjistí, že sám sebe ani nezná, že neví, jak má žít, bude obviňovat celý svět za to, co se stalo. Jestli chceš, aby ten kluk byl úplně stejný jako ty, pak asi chceš, abyste zemřeli spolu si v náručí, ale v reálu většinou odchází jeden dřív. Přičemž se taky může v té době změnit nějakou nemocí a působit jako úplně jiný člověk než ten, kterého jsi poznala. Což je těžký pro oba. A může to být mnohem těžší než agresivní manžel, se kterým ses rozvedla, a taky to je mnohem těžší než to, když ti mladý zdravý krásný kluk, kterýho miluješ, prostě odejde v pátek na pár hodin ven.
 čtvrtek
25.11.2021 22:41:27
DV: "Tak zrovna jistotu a stabilitu mu určitě dát můžu, to je snad jasné. Vždyť se nemá čeho bát, jestli chce to samé."
Nevím, nepsal jsem nic o jistotě, jistota se chtít ani nedá. Psal jsem o stabilitě a potřebě cítit se v bezpečí. Pro mě je představa bezpečí a stability třeba i o tom, že nemám pocit, že na mě protějšek tlačí. A já na něho taky nechci tlačit.
Jako mladej kluk si připadám poměrně nevyrovnaně (byť to možná není vyloženě poznat) a ti starší se mi líbí právě tím, že jsou klidnější, vyrovnanější. Přesněji řečeno líbí se mi ti, kteří takoví jsou. Strašně mi taky pomáhá, když má člověk vztah k přírodě. A taky když je něco, čemu se věnuje a je pro to nadšený a chce mi o tom povídat, rád to poslouchám - jednak mě tím vzdělává, jednak z něj vnímám nějakou jiskru, pomáhá mi to. A taky jsem rád, když spolu můžeme být tiše.
Nejde teda o stabilitu v nějakým materiálním smyslu, ale spíš o nějakou psychickou, emoční. Taky o pocit, že jsem přijímanej jakej jsem, že můžu volně dýchat a přitom cítit nějaký sepětí, souznění. Jde o pocit, že jsem s člověkem, kterej mě nějak ukotvuje a jakoby pozvedává, má v sobě cosi vyššího, přirozenýho, vyzrálýho. Vnímám z něj, že mě nebude citově vydírat, neseřve mě při první příležitosti, nebude mě odrazovat od návštěv rodiny, nebude chtít, abych mu říkal věci, které se mi těžko říkají.

Myslím si, že nejsem jedinej na světě, kdo to tak má. Myslím si, že můj případ bude i častější než případ silnýho introverta, kterej se dokáže hned při první příležitosti anti-introvertně otevřít a mluvit třeba o svým dětství, bolestech, citech, snech, velkých plánech, a je připravenej dát velké závazky, které si neumí ani představit.
Sice věřím, že někdo takovej je, ale je v tom případě hrozně zranitelnej. Buď bude někým zneužitý, nebo sice dá druhému velké závazky, ale časem to nebude zvládat a uvědomí si, že se v tom vlastně ztratil a že neví, co teď a kdo vlastně je.
 čtvrtek
25.11.2021 22:05:48
Vy si myslíte, že si to DV hodí?
 TRololo
25.11.2021 20:56:57
dbnes: YES. Jedou se bomby. Ta Slavia to dneska slušně podělala, co?
 HarveySpecter
25.11.2021 20:56:05
"Ale my jsme se domluvili, že jim nemůžeme říct, že jsem vdaná, protože jsme věděli, co by se stalo, že by to nesnesli."

Takže jsi po něm požadovala, aby lhal rodičům?
 Boreksss Muž41 Kategorie
25.11.2021 20:52:42
289
 dbnes
25.11.2021 20:38:00
Dokud nedáš dohromady sama sebe, tak nikoho nenajdeš. Možná někoho, kdo tě bude chtít jen ojet, nebo kdo tě za chvíli opustí, protože už to nevydrží.
 HarveySpecter
25.11.2021 20:37:05
HarveySpecter: Tohle může ale udělat člověk v jakémkoliv věku, to není argument.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 20:36:20
A opět jsme u toho, že věříš 18 letýmu klukovi, který si chce zašukat. Což je způsobené tvojí volbou, že chceš mladého zoufalce :D Budeš na tenhle argument nějak reagovat nebo si jen pojedeš ten svůj kolovráte?
 HarveySpecter
25.11.2021 20:35:21
HarveySpecter: Tam manžela nenajdu.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 20:34:41
Diamonde, co ten psycholog?
 HarveySpecter
25.11.2021 20:33:43
Prrr: Nemohla jsem tušit, že mě potom opustí. Já jsem mu dala sama sebe s tím, že spolu budeme navždy, slíbil mi to.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 20:31:58
Jestli tady bude 400 komentářů, diskuze se dostane do druhý desítky největších zpovědí na webu.
 Qwerji
25.11.2021 20:27:24
Asi jsi myslela duši, ale možná jste u toho jedli sushi. Duše je jen koncept, ale i kdybychom teoreticky uznali existenci duše, tak ta se nemůže otevírat. A rozhodně se duše člověka neotevírá jedním sexem. To je opět nějaký z tvých podivných konceptů, kterými definuješ fungování světa. Ale ještě jinak, když jsi mu ty otevřela duši (on ji vypustil) a lituješ toho, tak si mu neměla půjčovat svoje kolo. Nikdo tě do toho nenutil.
 Prrr
25.11.2021 20:24:04
Existuje něco, co tě přesvědčí jít k psychologovi?
 HarveySpecter
25.11.2021 20:21:53
HarveySpecter: Já jsem mu věřila, dala jsem mu sama sebe, otevřela svoji suši...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 20:16:32
Diamond vampire : Ježiši tak si chlapec na 2 minuty ohřál krocana v troubě no a??? Co je na tom?? Děcko z toho není a tobě není dávno 15!! Působíš jak největší chudinka a aby opak nebyl pravdou když si ho chtěla nechat vykastrovat a zakázat mu rodiče.
Smajlík  Krocan v troubě
25.11.2021 20:16:18
Ve věku kolem 18 let je to normální, že rodina do toho víc mluví než někomu ve 25 nebo 35 letech. Samozřejmě s výjimkou borců, kteří bydlí a živí se sami od 15 podle svých slov i takoví tady píší na webu.
 Qwerji
25.11.2021 20:12:08
DV, ničíš se jen ty sama. A že to pro tebe není poučení ...
 HarveySpecter
25.11.2021 20:08:07
HarveySpecter: Jo, myslím, že mu stál, byl spokojený. Ale jestli může pár příjemných chvil stát za zničený život...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 20:06:42
HarveySpecter: Já furt nemůžu pochopit, jak mi to mohl udělat. Jestli je to o tolik lepší, než si to udělat sám rukou, aby to stálo za to, že mě úplně zničil...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 20:05:53
PrýZlý: Hele, stál ten sex aspoň za to? :D
 HarveySpecter
25.11.2021 20:04:59
Proč se ho ptáš, když v tom máš stejně jasno? :D
 HarveySpecter
25.11.2021 20:00:47
PrýZlý: Tak jasně, když jsi to plánoval od začátku, že si zašukáš a opustíš mě... Proč jsi neodešel o tech blbých 5 dní dřív? Proboha proč ne? Proč jsi neodešel včas, než jsem ti plně odevzdala sama sebe? Proč jsi mi to udělal? Proč jsi neodešel dřív?
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 19:56:55
Trvám si na svým.. udělal jsem tenkrát dobře.
 PrýZlý
25.11.2021 19:54:16
PrýZlý: Ale my jsme se domluvili, že jim nemůžeme říct, že jsem vdaná, protože jsme věděli, co by se stalo, že by to nesnesli. A hlavně já jsem pomoc nepotřebovala. Já jsem jenom potřebovala, abys byl se mnou, aby ti mě rodiče nezakazovali...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 19:50:35
To, že se s tebou někdo rozejde jen několik dní potom, co se s ním vyspíš, je určitě hodně zranující. Ale měl na to prostě právo. Každý má právo vycouvat ze vztahu kdykoliv chce. Mimochodem zneužívání tak silnýho slova jako je znásilnění, je ale horší. Sorry, ale rozhodně nemůžeš srovnávat tvůj případ s doopravdy znásilněnýma holkama. A obviňovat ho z něčeho takovýho. To je hnus. Jen naivka ti může slíbit věci, které ty požaduješ. Ano, cílovku máš vybranou dobře. Mladí naivní kluci ti tohle vše slíbit můžou. Ale reálně si nedokážou uvědomit tíhu toho slibu. Jinak pochybuju, že si někoho takového, koho chceš, najdeš. Neexistuje žádný ten pravý. Přestan věřit pohádkám. Většina lidí má mnoho kompatibilních potenciálních partnerů. Ale kompatibilní kluk pro tebe s tvými požadavky není.
 JennAdelaide Žena24 Kategorie
25.11.2021 19:48:01
Nedá mi to, musím se ozvat znovu..

DV, už jsi tu psala, jak jsi mi ke konci našeho vztahu vyčítala, když jsem se radil se svojí rodinou, co mám dělat dál, zejména jak ti pomoc, když jsi měla tenkrát ještě problémy s bývalým manželem? Že jsem o tebe měl strach a dala jsi mi to tenkrát tak sežrat, že jsem si řekl, že to takhle dál nejde..

Také mě mrzí, že existují lidé, jako je pán pod přezdívkou Svitavy a svitavy.
 PrýZlý
25.11.2021 19:39:57
To, že se ho zastávám, říkáš ty, Donet. Opustit holku podle tebe po prvním sexu není správné. Opustit mladou holku po druhém sexu je už správnější? Opustit ženu se tvým dítětem je správné? Neplatit alimenty na své vlastní dítě je správné? To se běžně děje v životě mnoha lidí. Akorát ty lidi mají většinou více soudnosti než DV a neventilují na internetu svoje pocity (aspoň ne jako DV, která tak činí veřejně).

A proč se to tak děje? Proč je to možné? Protože láska se nerovná slib. Je to dobrovolný akt. Ani sex se nerovná slib. Je to také dobrovolný akt (pokud tedy nejde o znásilnění v pravém slova smyslu, ne v pseudosmyslu, jak to tady popisuje DV). Stejně jako muž má právo odejít od ženy po prvním sexu, stejně tak žena má právo odejít od muže po prvním sexu a dokonce má žena právo se s ním vůbec nevyspat. Nechodit s ním. Opustit ho, aby žila s někým, kdo jí po prvním sexu neopustí.
 Prrr
25.11.2021 19:39:12
DV, nikdo soudný tady netvrdí, že jsi to ta špatná. Jen, že jsi naivní, někdo by řekl hloupá. Nikdo nemůže vědět, jak přesně se to stalo. Ale i pokud to bylo přesně tak, jak píšeš, není v pořádku tady vykřikovat hovna o znásilnění, vytahovat nějaký sračky o jeho sestře a jejích sexuálních eskapádách nebo nějakém zvrhlém paktu s babičkou. Přemýšlíš nad tím vůbec?

A znova opakuju, bavíme se o 18 letým klukovi. To je ještě nevyzrálé dítě, chápeš? A je tvoje chyba, že takovému uchu věříš nějaká hovna. Když už tady řešíme právní stránku, proto tady máme nějaké hranice svéprávnosti - 15, 18, někde 21 sloužící k ochraně těch dětí i třetích osob, aby svojí nevyzrálostí neudělali bordel. Věřit klukovi v takovém věku nějaká slova o věčné lásce ... to je fakt tvoje pitomost.
 HarveySpecter
25.11.2021 19:35:01
Nerad to píšu, ale tohle riziko tam vždycky bude, že někdo o tolik mladší slíbí modré z nebe, aby se dostal do postele. Ve věku 16 - 19 let většina ještě neví, co bude dělat za pár let. Osobnost se teprve vyvíjí v tomhle věku.
 Qwerji
25.11.2021 19:33:00
HarveySpecter: dávej si s těma kecama o žalobě pozor. Pokud by na ni Honzíček podal žalobu, bylo by potřeba ho zabít nebo aspoň zmrzačit. A jeho krev bys měl na rukou ty - jako člověk, který ho vyzýval k jednání, které mu způsobilo smrt nebo aspoň zmrzačení. Fakt, přestaň to přehánět. Žalobu má podat leda tak DV na Honzíčka, ne naopak. Právo tu není pro srandu a pro trolling, právo tu je pro prosazování spravedlnosti.
Hlavně, ona přece nezveřejnila Honzíčkovy osobní údaje, on se ozval sám. Dochází ti to vůbec??? Ona mluví o "klukovi, s kterým si psala", nikoli o "občanovi jména XXX, r. č. XXX apod."
Fakt by to chtělo zapojit mozek.
A hlavně bys měl přestat vyzývat lidi k zneužívání práva.
 Svitavy a Svitavy
25.11.2021 19:32:04
dotnet: Tak očividně je podle lidí naprosto v pořádku lhát holce, abys ji dostal do postele, no... Já jsme mu říkala, jak je to pro mě důležité. Proto jsme taky měli tu tajnou svatbu. On věděl, že pro mě je to plné odevzdání sama sebe prostě, jinak by mi přeci nedělal tu tajnou svatbu... Věděl, co to pro mě znamená... Ale asi je to v pořádku a morální, no... Já jsem ta špatná, že mi to vadí...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 19:29:56
HarveySpecter: Ale nebyla bych zneužitá jak kapesník na jedno použití... 5 dní... 3 dny potom, co toho dosáhl, se na mě vysral... Kdyby to řekl v pátek a ne až ve středu, bylo by všechno jinak... Tak jako v pátek jsme spolu jeli na víkend, no... Kdyby to řekl o 5 dní dřív, tak by bylo všechno lepší...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 19:29:28
Jak se někdo může zastávat člověka, co zneužil důvěřivost citlivé holky, aby si zašukal. Obvzláště když věděl, že pro tu holku to není jenom o fyzické rozkoši, ale o kompletním odevzdání sebe sama na vždy. To může snad jenom stejné hovado, co by to bylo schopné udělat taky. Fuj, je mi z vás na blití.
 dotnet Muž23 Kategorie
25.11.2021 19:27:34
Proboha, tak to slovo nepoužívej, vždyť to je hnus. Znásilnění je vynucení pohlavního styku za použití násilí nebo využití bezbrannosti. Tvůj případ není ani jedno, ani druhé. A nejde o právní kvalifikaci, ale už o etymologii toho slova, snad to tam slyšíš, ne? Tak tomu říkej, že tě využil, vyjebal s tebou ... pokud to tak skutečně přesně bylo, o čemž pochybuju. Tak třeba nebyl panic, ale pořád spadal do kategorie mladý zoufalý. A takové typy mají pořád silnou potřebu zasouvat, přičemž při sledování cíle využívají různé metody. Ale takhle prostě lidi fungují, i v pozdějším věku. Ale pořád to je o tom, že jsi naivní a úplně mimo, když tohle nevidíš, resp. nechceš vidět. Navíc ve svém věku.

Mimochodem, zase tady vykládáš blblosti. Nasraná bys byla, možná trochu míň, kdyby tě opustil 5 dní před aktem. Přece tvoje životní filosofie je, že vztah musí být nadosmrti a rozchody jsou tabu.
 HarveySpecter
25.11.2021 19:26:26
Prrr: Nechápu, jak můžeš obhajovat, že je v pořádku, když kluk lže holce, aby ji dostal do postele.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 19:24:49
Prrr: On ale věděl, jak to beru. Tvrdil, jak to má úplně stejně, lhal prostě.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 19:22:36
HarveySpecter: Všechny ty věci, co mu na mě prý vadily a nemohl je vydržet (a tvrdil, že je má stejně), věděl o těch 5 dní dřív. Mohl odejít včas, než jsem mu dala sama sebe.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 19:21:59
Akorát, že láska se nerovná smlouva. Láska je svobodné rozhodnutí dvou nezávislých bytostí o tom, že člověk toho druhého bude člověk mít rád. A láska nemusí trvat věčně, protože to není žádná smlouva ani závazek. Lásku si nejde vynutit. Také je v lásce dovoleno druhého ze svého svobodného rozhodnutí již nemilovat. OK, tvůj minulý partner tě opustit, poté co se s tebou vyspal. Bylo to jeho svobodné rozhodnutí. Ty ses zase svobodně rozhodla, že s ním chceš spát a být s ním ve vztahu. Protože není láska žádná smlouva, ani falešná ani pravá smlouva, tak se člověk v lásce může kdykoliv rozhodnout, že s daným člověkem už dál nebude, nikoliv pouze před sexem, jak si ty představuješ. To už sama zakládáš nějakou pseudosmlouvu, která neexistuje, a to, že "z lásky se dá odmilovat vždy jen před pohlavním stykem, když je to potom, je to podvod." To už bys mohla říkat: "Z lásky se dá odmilovat, jen když je léto, jinak je to podvod." Nebo "Z lásky se dá odmilovat jen, když oba dva ještě společně nejedli pomeranč."
 Prrr
25.11.2021 19:17:05
HarveySpecter: Znásilnil mě, ne podle práva, ale z podstaty morálně mě znásilnil. Já jsem doopravdy bezvýhradně věřila, že to myslí vážně, že se mnou bude navždy.
On nebyl panic.
Proč mě neopustil o 5 dní dřív? Vždyť se za těch 5 dní nic nezměnilo. No změnilo, že mezitím dosáhl toho cíle... Ale já jsme se za těch 5 dní nezměnila, za těch 5 dní o mně nic nového nezjistil... Prostě si zašukal a to bylo celé. Kdyby mě opustil o 5 dní dřív, než mě zneužil, tak by to přeci bylo úplně jiné, to bych se tak nezlobila.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 19:12:50
DV, prosím. Zajdi si za psychologem. Tak tě prostě ojel, možná to bylo, jak píšeš, možná ne. Pokud ano, padá to do značné míry na tvoji hlavu, protože si hledáš ZOUFALÉ MLADÉ PANICE, kteří tak nějak z principu doufají, že si vrznou. A zase jsme u toho tvého nepochopení základních lidských povahových rysů.
 HarveySpecter
25.11.2021 19:10:32
Monge: Vždyť já takového hledám, který bude nešťastný, kdybych někam šla. To přesně chci takového co mě nebude chtít nikam pustit :-D
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 19:09:58
> Diamond vampire

" Bylo to stejné jak když tě nechá podvodník podepsat falešnou smlouvu, ty mu v tu chvíli DOBROVOLNĚ pošleš peníze, a on uteče a nic nemáš."

Asi máš pravdu, ale taky je možnost, že někdo podepíše nevýhodnou smlouvu, kde je někde malým písmem naspsáno něco, co ho přivede do otroctví.

Nevyváženou smlouvu myslím soud nemusí uznat.
 Positive plus Muž Kategorie
25.11.2021 19:08:48
Ty nepotřebuješ někoho submisivního, ale naopak dominantního, kterýmu bude tvoje vydírání jedno a zamete s tebou. Zajímalo by mě, jestli ty sama bys v klidu strpěla, kdyby tě partner nikam nechtěl pustit a diktoval si pravidla. Dle toho, co tu píšeš, máš silnou potřebu ovládat lidi. Nediv se, že partnera nemáš, když se chováš, jak se chováš. Zkus se nad sebou trochu zamyslet. A tvé vyjadřování je na holku tedy hulvátské. V odpovědích samé de*il, ku*evník, se* na něj. Ble, už ani nedočtu. Nesnaž se předělávat lidi a radši začni u sebe někde na psychiatrii. Máš vážný problém. Kluk je ještě hodně mladý, nakecal ti blbosti, nebo si to rozmyslel, tak se s tím smiř. Neměla jsi s ním spát. Nároky, které po partnerovi požaduješ nesplní téměř nikdo. Ani o dost starší partner.
Smajlík  Monge
25.11.2021 19:05:43
Prrr: Takže když ti podvodník dá podepsat falešnou smlouvu, ty mu na základě toho DOBROVOLNĚ pošleš peníze, a on uteče a ty nic nemáš, tak to není krádež?
Já vím, že právní řád to nepostihuje, ale to mi udělal, dosáhl sexu pomocí lží a podvodů, stejně jako podvodník získává peníze pomocí falešných smluv.
Měl mě opustit včas. Kdyby odešel včas, nezlobila bych se. On se na mě vysral HNED potom, co mě opíchal. Takže to věděl předtím, ale už si chtěl zapíchat a záměrně to neřekl včas.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 19:02:43
HarveySpecter: Já jsem ale napsala přesně, jak to bylo, že to bylo podvodem. Bylo to stejné jak když tě nechá podvodník podepsat falešnou smlouvu, ty mu v tu chvíli DOBROVOLNĚ pošleš peníze, a on uteče a nic nemáš. Tohle mi přesně udělal. Nasliboval manželství, věčnou lásku, udělal tajnou svatbu v noci v lese... Já jsem mu na základě toho v tu chvíli dobrovolně dala, a pak utekl. To mi prostě udělal. Dosáhl sexu na základě lží a falešných slibů. stejně jako podvodníci získávají peníze na základě falešných smluv.
Nikde jsem netvrdila, že to bylo znásilnění podle zákona, právní řád tohle nepostihuje. Ale morálně to bylo znásilnění podvodem.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 19:01:16
Opakuji, že na to právo měl, každý člověk má právo nepokračovat v konání, které mu není příjemné. Stejně jako jsi ty měla právo s ním ten pohlavní styk nemít. Nebyla jsi mu příjemná, tak s tebou měl právo se už nevídat. A nejednalo se o znásilnění, ty jsi s ním měla pohlavní styk dobrovolně. Navíc jsi také v tom vztahu měla kdykoliv právo, ukončit ho. Kdykoliv jsi měla právo s ním dále nebýt. Vypadá to, že to taky (skoro) všichni, kromě tebe chápou.
 Prrr
25.11.2021 18:58:59
DV, dávej si s těmahle kecama o znásilnění pozor. Tohle je veřejný prostor. Být Honzíkem, už na tebe připravuju žalobu na ochranu osobnosti a možná i pár TO pro pomluvu, případě pro křivé obvinění.
 HarveySpecter
25.11.2021 18:52:31
Prrr: Ne, neměl právo porušit slib. A hlavně že to držel přesně do to doby, než dosáhl svého... To měl v plánu. Kdyby mě opustil včas, nezlobila bych se. Ale on mě prostě musel znásilnit podvodem.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 18:50:40
Prrr: No přesně - Lidé jsou svobodní tvorové, které nelze vlastnit. To je právě asi nejzásadnější věc, která DV uniká. Samotná podstata lidského nitra. Asi by si měla vybrat jiný živočišný druh, protože lidská rasa podle jejích představ prostě nefunguje.
 HarveySpecter
25.11.2021 18:49:55
Mudr Pudr: docela výstižný.
 Boreksss Muž41 Kategorie
25.11.2021 18:47:21
Lidé se nedají vlastnit. Sliby by se měly dodržovat. Ale i tak měl právo odejít. Lidé jsou svobodní tvorové, to ty nedokážeš pochopit. Mají právo měnit názory (s čímž ty máš bohaté zkušenosti, ale stejně to u druhých nedokážeš pochopit), lidé mají právo i porušovat sliby. A lidé mohou KDYKOLIV z ČEHOKOLIV, co jim není příjemné odejít. Ty máš právo je za to odsoudit (v sobě), že porušili slib, ale nemáš právo je veřejně obviňovat ze znásilnění a šířit jejich osobní věci veřejně na netu.
 Prrr
25.11.2021 18:45:17
Akorát, že vůbec... Jsi prostě sobecká..
 Přeháníš
25.11.2021 18:44:19
Mudr Pudr a Přeháníš to dobře vystihli. Ale zase není na místě DV nadávat. Ona je psychicky nemocná, to se prostě stává. Bohužel si to odmítá přiznat.

Čtvrtek: Je hezké, že se snažíš pomáhat, ale neuvědomuješ si, že je to dlouhodobě kontraproduktivní. Ikyby zase DV náhodou někoho našla, do pár týdnů uteče a jí to nepřidá. Dokud se nedá psychicky aspoň trochu dohromady, je pro vztah nepoužitelná. Já bych řekl, že dokonce nebezpečná - jak partnerovi, tak sama sobě.
 HarveySpecter
25.11.2021 18:38:53
Přeháníš: Slíbil, že se mnou bude navždy, přísahal. Neměl právo odejít, porušit slib.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 18:35:26
Ještě, že nikdy mít děti nebudeš a toho kluka taky ne, protože za tvojí bezmeznou "láskou" jak tomu říkáš, se schovává úplně něco jiného.

Jak můžeš o někom, kdo ti dal život říct, že je to svině?! A JAKÝM PRÁVEM TAK NADÁVÁŠ OSTATNÍM??!!!
Ty už tu nemáš, co pohledávat, jsi jen sobecká a ubrečená a mě jakožto tichému pozorovateli se to už přestává líbit! Už se jen topíš ve svých sračkách, který jsou mimochodem dost mělký a rukama plácáš do vody, aby si toho ostatní všimli a dali ti to, co chceš, jenže takhle to nefunguje. je ti 27 a chováš se jak roční dítě, kterýmu sebrali hračku.

Myslím, že u všech, kdo tě znají a přečetli si tuhle zpověď a hlavně ty komentáře jsi klesla na minimum a i ty, kteří se tě tu zastávají, je nakonec přestaneš zajímat, protože to je a bude pořád to samý..

Jak můžeš vůbec nadávat někomu, kdo prostě odešel z tvého života, protože chtěl? Protože už nemohl dál? Láska je dobrovolná, dobrovolně do toho vstupujete, dobrovolně odcházíte, nemáš sebemenší právo mu to zazlívat a k tomu veřejně vytahovat věci, které se NIKDY na veřejnost nevytahují.

Jsi sobecká, sebestředná a nikomu nepřeju, aby s tebou někdy byl, protože NIKDO to prostě NIKDY nevydrží!!!

A už si sakra dojdi k té psycholožce, ten klučina ti kontakt prý dával, tak si tam zajdi!

AMEN
Smajlík  Přeháníš
25.11.2021 18:25:07
1) _Tak zrovna jistotu a stabilitu mu určitě dát můžu, to je snad jasné._
Jistotu mu můžeš dát takovou, že pokud náhodou splní všechny tvé parametry na ideálního muže, tak si vymyslíš kupu dalších.

2) _Vždyť se nemá čeho bát, jestli chce to samé._
Není se čeho bát, jen odpušťáku za rodinou a kamarády max 1 x za měsíc. A to s výlevama, že brečíš doma, že tě nemiluje apod. A tady se není čeho bát, když si s tebou začne, po půl roce se ukáže, že se k sobě nehodíte, ty ho nazveš lhářem a taky ho veřejně na fórech obviníš ze "znásilnění". Taky se není čeho bát, jen jeho osobní věci budeš propírat opět na veřejném fóru, ale žádný strach, není to nic hrozného.

3) _Vždyť mně nezáleží třeba na tom, co má, co umí, to tam i píšu._
Nezáleží mi na tom, co má, ale NESMÍ MÍT VOUSY. Nezáleží mi na tom, co umí, ale Slováky nesnáším. Nezáleží mi na tom, co má, ale pokud bude MÍT DOBRÝ vztah s rodinou, kterou bude chtít vidět častěji než 1 x za měsíc, tak je to debil.

4) _Já vlastně chci jenom to, aby se mi líbil, miloval mě a byl pořád se mnou..._
Překlad tohoto: "Já ho chci vlastnit a psychicky deptat." Ale než ho budu mít (= vlastnit), vymyslím si mraky požadavků na něj, takže je prakticky nulová šance, že s někým vydržím déle než měsíc.
 Mudr Pudr
25.11.2021 18:24:13
"Soraya: Takže ty bys jí nezkusila pomoct? Nezeptala by ses třeba na nezadané syny kolegů v práci? Tak to budeš stejná svině jak moje rodina k vlastní dceři..."

DV, snažila, po nějakou dobu určitě. Ale určitě ne tak, že bych se ptala kolegyň v práci jestli mají nezadané syny. Jednak by na mě koukaly jako na blázna a druhak by ty syny radši někam schovaly před bláznivou matkou a dcerou. Tohle je fakt úplně mimo dnešní realitu.
 Soraya Žena85 Kategorie
25.11.2021 18:16:08
čtvrtek: Tak zrovna jistotu a stabilitu mu určitě dát můžu, to je snad jasné. Vždyť se nemá čeho bát, jestli chce to samé. Vždyť mně nezáleží třeba na tom, co má, co umí, to tam i píšu. Já vlastně chci jenom to, aby se mi líbil, miloval mě a byl pořád se mnou...
To mně se nestává, že by se mi začal líbit podle povahy. Jak to tam fyzicky není, tak se to nezmění, ani kdyby byl uvnitř diamantový.
To si nemyslím, že kluci dostávají neslušné zprávy, to spíš holky :-D
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 18:10:20
Frank Drebin: Bývávalo to kolem 100 - 120 dřív.
 Qwerji
25.11.2021 18:06:03
Qwerji: U DV celkem je :D
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
25.11.2021 18:05:36
Už 230 komentářů! To není častý.
 Qwerji
25.11.2021 18:01:57
Tomu rozumím, že devatenáctiletých kluků tam nebude moc. Ale říkám si, že i devatenáctiletý, který myslí vztah vážně a třeba se v těch bezplatných nějak zklamal (holky neodepisují, chodí mu neslušné zprávy od kdovíkoho...) tak se tam zaregistruje a nějakou částku tomu dá. I mladší kluci chodí běžně na brigády, platí si nějaké věci sami. Ale jasně, že jít na bezplatnou seznamku je pro ně atraktivnější. Ale to je atraktivnější asi pro všechny, i pro padesátníky... takže na těch bezplatných si může člověk připadat ztracenej ve velkým množství lidí, u kterých neví, kdo je kdo. Nějací "devatenáctiletí" můžou mít ve skutečnosti 50.
Na druhou stranu, i některej třicetiletej může vypadat na 18. A někdo může vypadat mizerně na fotce, a v reálu je docela hezkej. A někdo se ti může čím dál víc líbit právě tím, jak ho víc a víc poznáváš v reálu. Že to vnitřní a vnější se nějak ovlivňuje, a pak ti začne připadat, že má ten kluk krásný oči (třeba). Nebo aspoň mně se to stává, že lidi, kteří se mi líbí psychicky, se mi časem začínají víc líbit fyzicky.

Věřím, že někdo podobný jako ty někde je. Jen asi není vidět. A taky nemůže být komplet stejný. Ani tvoje dvojče by nebylo komplet stejný. A taky věřím tomu, že některý kluk, který taky touží po tom čistým citu a oddanosti a chtěl by ti dát všechno, tak se tě zároveň (ať už z inzerátu, nebo tady ze Zpovědnice) trochu bojí. Že cítí, že by to nezvládl. Nebo cítí sice spřízněnost (v té touze po lásce), ale i zásadní rozdíly ve vašich jiných postojích. Nebo prostě potřebuje víc času: Pomalu tě poznávat, chodit s tebou ven... Potřebuje, aby ten vztah plynul poklidně, aby se ti mohl na tom základě otevřít. Mně přijde, že kluk, který je na starší holky (jako nejenom že ho přitahují, ale fakt chce žít s někým starším), v nich podvědomě hledá něco stabilnějšího, trpělivějšího. Domov, který sám nezažil, souznění, pochopení. Ty mladší holky jsou pro něj moc živelné, nepředvídatelné, neví u nich, na čem je.
Takže mi přijde, že citliví, hezcí, přitom nesebevědomí kluci touží po stabilitě a bezpečí, protože byli v minulosti zranění (v rodině nebo jinde). Kdyby krásnej kluk nebyl nějak zraněnej, neměl by takový problémy se seznámit, nebyl by tak nejistej. A ty na takovýho kluka můžeš působit třeba až moc dominantně. Možná se bojí, že bys na něho šla moc rychle, nebo že bys ho rychle odsoudila, když by něco nezvládl. A že bys moc chtěla, aby se ti svěřoval, aby dával najevo ty emoce, a on na to není zvyklý, nikdy to s nikým nezažil, neumí to. Potřebuje tu pozvolnost a pochopení. Nevím, možná by stálo za to, kdybys to probrala s lidmi, kteří tě dobře znají v reálu. Jestli na tom něco může být, nebo ne. Jestli máš být trpělivější, nebo ne.
 čtvrtek
25.11.2021 17:58:33
Frank Drebin: Na mě si nepřijdou :D
G44M: No tohle je přesně ten typ, co sem nepsat. Akorát DV vytriggruješ a upevníš v jejím zákopu.
 HarveySpecter
25.11.2021 17:58:23
Soraya: Takže ty bys jí nezkusila pomoct? Nezeptala by ses třeba na nezadané syny kolegů v práci? Tak to budeš stejná svině jak moje rodina k vlastní dceři...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 17:57:23
G44M: Ale já vím, že to není právně vymahatelné. Ale z podstaty to tak je.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 17:56:44
HarveySpecter: No evidentně ses z toho rychle vzpamatoval :D
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
25.11.2021 17:56:02
Ohledně toho tvého "znásilnění podvodem", to si dělám screenshot, aby až ti už totálně rupne v bedně, jsi někdy někoho tímto stylem obvinila, měl na svou obranu po ruce tuto tvou zvrácenou myšlenku a argument, to by snad proti tobě mělo před soudem uspět. Zasloužilas už dávno zablokovat, ale admini jsou asi happy že jim hezky naháníš návštěvnost, tvoje názory jsou právně dosti na hraně, z pohledu morálky a etiky jde už o úplný dno. Jestli se půjdeš léčit nebo ne je mi upřímně u prdele, ale jsem dost alergickej na evil lidi kteří chtějí kurvit život ostatním, a ještě se nebojej to takhle dávat veřejně najevo.
Smajlík  G44M
25.11.2021 17:55:35
Soraya: Tak Honzíček neutekl, ten lhal... Ten devatenáctiletý by taky neutekl, tam je ten jediný problém, že chce děti. Nejsem jediná na světě, jsou i jiní lidi, co to tak chtějí.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 17:55:17
Frank Drebin: Já jsem tady z toho zase chtěl udělat lifestylový blog, ale oni mě za to zabanovali.
 HarveySpecter
25.11.2021 17:53:49
DV,

"Tu rodinu, co mě vidí každý den, jak brečím, ale ignorují to a nadávají mi za to?"

Možná už neví co mají dělat. Zkusila jsem si tohle představit do budoucna se svou dcerou a já bych to psychicky nezvládla. Buď by musela začít chodit na terapii, nebo bych ji požádala, aby se odstěhovala. Jinak ségra se ti myslím snažila pomoct dost. Jenže lidi mají svých starostí dost a ty jsi dospělá žena. Jak pomáhá ty jim s jejich životem? Komu vlastně pomáháš ty? Co děláš dobrého pro druhé?
 Soraya Žena85 Kategorie
25.11.2021 17:53:00
HarveySpecter: To se nedá :D Já tu jen koukám, jestli sem napsal MS-fanoušek, aby vyhledala odborníka :D
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
25.11.2021 17:51:27
Frank Drebin: Tak to pak jo :D
 HarveySpecter
25.11.2021 17:49:47
HarveySpecter: Nečtu no.
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
25.11.2021 17:48:59
Frank Drebin: Teď nejsem nijak konfrontační, ale čteš, co tady poslední dobou píše?
 HarveySpecter
25.11.2021 17:41:32
HarveySpecter: Tak jako není úplně psychicky stabilní, ale kdyby narazila na někoho podobného, tak spolu můžou normálně fungovat a být oba šťastní. Takhle to mají ale i ti normální. Jak píšu, problém je furt dokola v tom, že prostě nenarazíme na toho k sobě kompatibilního.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
25.11.2021 17:41:31
DV, ne, nikdo s tebou v kleci nebude. Že hledáš introverta je ok, ale cokoliv dál za tím je nesmysl a ti kluci se vyděsí a utečou po pár dnech komunikace. Ty nerozvíjíš vztah, ty kladeš podmínky a ujišťuješ se, že v té kleci budou a oni ti utíkají. To je realita. Prostě s tím něco udělej nebo nebudeš mít nikoho. Možná že neumíš milovat, jen vlastnit, to ti štěstí nepřinese. Mrzí mě to, ale sama vidíš jak to vypadá. Ono tyhle tendence máme v nějaké míře skoro všichni, ale je třeba na tom pracovat.
 Soraya Žena85 Kategorie
25.11.2021 17:33:38
Frank Drebin: Tak právo na lásku fakt neexistuje, ale chápu, co se snažíš říct :D Jenže DV není jen nějaký pubertální emočně nestabilní mimoň. Ona má očividně psychickou poruchu, kterou by měla řešit nebo to skončí špatně. To ona odmítá a akorát to tady zneužívá pro svoje výlevy, ale poradit si nedá. Spoustu lidí tady pak plýtvá čas ve zbytečné snaze poradit.

Kolega, co tady poradil další seznamky, tj. to co tady DV chce, je taky k ničemu. Další "kvantitativní uvolňování" inzerátů na dalších webech její problém neřeší.
 HarveySpecter
25.11.2021 17:26:53
HarveySpecter: To už víme dávno, ale každej jsme nějakej. I ti, co jsou mimo, mají přece právo na lásku, ne? Pak je ale důležité, aby si ten mimoň našel podobného mimoně a budou oba spokojení :)
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
25.11.2021 17:25:21
Qwerji: Asi máš pravdu. Ona mu dá jednou za měsíc opušťák, ale když se pak vrátí, tak mu začne ubrečená říkat, jak to bez něj bylo strašný. Psychickej nátlak, kterej nikdo dlouhodobě nevydrží.

Ono jako nedokázat být ani několik hodin sám/sama je fakt na psychiatra.
 Boreksss Muž41 Kategorie
25.11.2021 17:21:45
Já Vás fakt nechápu. Copak nevidíte, že je DV úplně mimo? :D
 HarveySpecter
25.11.2021 17:21:06
Číslo do Bohnic je když tak 284 016 111. Myslím to vážně, pomohlo by ti to.
 Zálesák
25.11.2021 17:17:56
Qwerji: Tak jednou za měsíc by mi to fakt nevadilo.
Ale já s ním nechci sedět doma, já chci chodit na výlety, památky, na wellness, cestovat... Ne jako sedět doma... Chci s ním chodit ven, něco zažít, ale jako jenom sami dva prostě, ne s partou kamarádů třeba.
Jo, lžou. A tak lže jich spíš třeba 25%, tak 50% se rozvádí, ale třeba ten jeden to dodržet chtěl. Takže statisticky jich lže jenom 25% třeba. Možná 30%, když je to vzájemné v některých případech...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 17:14:17
dotnet: Chceš říct, že při 50 % rozvodovosti v ČR vlastně 50 % novomanželů lže, když při svatbě něco slibuje, že už dopředu vědí, že to budou chtít za pár let porušit a podají žádost o rozvod?

V době svatby to většina lidí slibuje upřímně. Někdo už o tom tady psal.

Boreksss: Chápu to jako postoj, že ON může občas ven, nemá to přímo zakázané, ale stejně pocítí citový tlak, že ji tím dělá nešťastnou. Není to příjemný, když někdo někam jde a ten druhý ve vztahu řekne, že ho pouští jen nerad, nechá ho jít, ale pořád mu to vyčítá. Teď myslím někde posedět slušně s kamarády bez propadnutí alkoholismu a bez osahávání opitých holek na diskotéce, kde by to vzbudilo oprávněnou žárlivost. I ten kdo se prohlašuje za domácký typ, může chtít občas jít takto ven a bohužel pro Vampírku si to nedokáží představit, že by měli opravdu nechodit skoro nikam.

Je ještě další možnost, že ON bude hledat ženu, která ho doprovázet při jeho cestách a fandit jeho koníčkům jako různé závody. Jsou páry, kde jsou skoro pořád spolu, protože například cestujou kolem světa rok nízkonákladově, ale to se musí shodnou, že to oba baví zrovna cestování.
 Qwerji
25.11.2021 17:14:16
Boreksss: Tak já jsem navštěvovala rodinu 4x za rok... Takže tak nějak bychom mohli i jeho rodinu, když budeme žít daleko od nic...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 17:13:02
"odrazovala ho od toho, snažila bych se, aby to postupně klesalo"
Zase ta sebestřednost a egoismus. Jinak řečeno postupně mu zakázat vídat se i s rodinou.
 Boreksss Muž41 Kategorie
25.11.2021 17:12:59
Boreksss: Ne, to nebyl ten důvod. Ten důvod byl, že on mě prakticky opustil. Psala jsem o tom samostatnou zpověď.
Ten jako zlom byl, když jsme se zas hádali kvůli té hudbě a on na mě pak začal být agresivní, dusil mě a pak na mě řval "podepíšeš mi ten papír, podepíšeš mi ten papír", protože to nevěděl, jak reálně rozvod probíhá. Já jsme brečela, prosila ho na kolenou a on mi u toho začal hledat kluky na seznamkách. On mě prostě fakt nechtěl. Opustil on mě.
Ty ostatní věci, ubližování, nadávání, urážení... bych snesla. Ale on mě opustil odmítl se mnou dál být.

https://zpovednice.cz/detail.php?statusik=1179698
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 17:08:13
DV: Dyť jsi psala, že jsi od ex odešla, protože tě mlátil a pak se ptala zde na Zpovědnici, jestli se máš vrátit.
 Boreksss Muž41 Kategorie
25.11.2021 17:04:18
dotnet: Vždyť je to ten debil s falešnou fotku, ser na něj. On furt mění přezdívky a otravuje...

Qwerji: Tak jasně že smrtí vztah nekončí, pak spolu budeme v nebi. Za tím si stojím, že když umře, tak má ten druhý zůstat sám, protože pak spolu budou v nebi. Ale když se na tebe vysere, tak nebyl ten pravý. Když byl ten pravý a umře, přeci ho nebudeš podvádět, co bys mu pak řekl v nebi...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 17:02:12
Boreksss: Píšu konzistentně, že by mi to nevadilo třeba jednou za měsíc.

čtvrtek: Na těch placených nejsem z důvodu, že je to pro starší, devatenáctiletý kluk za to platit nebude. Ne že by mi bylo líto peněz, ale chodí tam spíš lidi nad 30, takže to není vhodně cílené pro mě.
Jinak z těch seznamek neznám seznamit.cz, znamost.cz, takže za to díky. Ale ty placené ne, protože to není správně cílené na tu skupinu, co hledám.
Jezdila bych s ním, abychom prostě byli spolu a odrazovala ho od toho, snažila bych se, aby to postupně klesalo... Vždyť taky automaticky počítám, že za mojí rodinou bude on jezdit vždycky se mnou.
No, kdyby se mi hned tak neotevřel, tak bych se asi neměla jakoby do čeho zamilovat, asi bych to tak nezvládla "čekat" takhle, co z toho vůbec bude. Ale jasně třeba kdybychom si tak mezitím psali a nikoho jiného bych neměla, tak TEORETICKY by se to tak vyvinout mohlo.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 16:58:51
Ještě si pamatuju, jak dřív Vampírka psala, že je správný, aby ovdovělý člověk byl další desítky let sám, protože pravý vztah nejde nahradit a ani nesmí být nahrazen žádným novým. Už tehdy lidi psali, že tohle nejde dodržet. Názory se mění. Hodně toho, co bylo považováno za absolutní pravdu, nakonec nejde dodržet, protože jsme všichni bytosti omylné nedokonalé.

Nesuďte, abyste nebyli souzeni. Neboť jakým soudem soudíte, takovým budete souzeni, a jakou měrou měříte, takovou Bůh naměří vám (Matouš 7,1-6)
 Qwerji
25.11.2021 16:54:02
Hot dog: Kámo, ty seš fakt mimo, nevím na čem jedeš, ale asi je to silný.

Je rozdíl mezi malicherným kecem o brokolici a lží, která ublíží někomu druhému, ještě k tomu když ten lhář ví, že důsledek lži na tu osobu bude mít obrovský dopad.
 dotnet Muž23 Kategorie
25.11.2021 16:51:04
Boreksss: Nelhala, on opustil mě, to bylo jeho rozhodnutí, jinak bych s ním zůstala.
Nevyklubala, dávala jsem to vědět veřejně v inzerátu, na který reagoval a opakovaně jsem mu říkala, že jsem taková, jestli mu to nevadí, jestli je připravený na takový závazek. Opakovaně jsem ho varovala. Dostal přesně vědět, do čeho jde, a tvrdil, že přesně to chce. Necouvl, dokud mě neznásilnil. Věděl, jaká jsem, do čeho jde, ale stálo mu za to kvůli sexu lhát a tvrdit, že chce úplný opak, než ve skutečnosti chce.

Hot dog: Bylo to stejné jak když ti podvodník dá podepsat falešnou smlouvu, ty mu DOBROVOLNĚ pošleš peníze, on pak uteče a nic nemáš. A to je trestný čin.
Bylo to znásilnění podvodem. Já vím, že na to zákon není, ale z hlediska spravedlnosti to tak je.
Udělala jsem to na základě jeho lživých podvodných slibů a toho, že jsme měli tajnou svatbu v noci v lese sami dva. Udělal jsem to proto, že jsem na základě jeho lží skutečně věřila, že mě miluje a bude se mnou navždy.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 16:48:43
Ahoj, nestíhám to teď sledovat... Co ten nápadník, který ti nechtěl poslat tu fotku, s tím už jste to odpískali? Není někdo nový?

Ještě k těm seznamkám... kdysi jsem ti hodil nějaké odkazy na ty placené, jsi na nich? Přijde mi, že kluk, který seriózně hledá, tak bude hledat spíš na těch placených, protože tím eliminuje ty holky, které si s ním jenom hrajou a tak. Navíc i kluk se může stát "obětí" nějakého chlapa, který se na seznamce třeba vydává za ženu, vyláká ho ven... A na placených seznamkách by k něčemu takovýmu nemělo docházet, tam by měli být lidi, kteří touží po reálném vztahu. Nějací trollové nebo manipulátoři tam nebudou ztrácet čas a peníze.
Z těch placených jsem našel třeba:
academic-singles.cz - mají tam být vzdělaní nezadaní
seznamte.se - pro vážný vztah. Pro ženy prý zdarma, muži platí
be2.cz, elitedate.cz, edarling.cz, yellobar.com - všechny pro vážný vztah
Z neplacených - rande.cz, seznamka.cz, seznamit.cz, znamost.cz, tinder, badoo... Na kolika seznamkách dohromady seš? Jestli jich je třeba 10 a seš na nich aktivní, tak to snad musí hodit nějakýho vhodnýho nápadníka.
Jinak jsem si ještě vzpomněl, že ti kdysi někdo navrhoval zkusit nějakou bi seznamku... zkoušelas? Třeba bisexualscene.com

Ještě k tomu ideálnímu klukovi... je možný, že on, tím jak má být silný introvert, tak mu zároveň bude dlouho trvat, než se ti psychicky otevře. On může vědět jen to, že touží po lásce. Může se mu líbit to, že se cítíš jako půlka a spolu budete celí, protože sám touží taky po tomtéž, po nějakým splynutí, úplné oddanosti druhému. Ale na začátku může mít velké problémy se ti vybrečet, není na to zvyklý, dlouho mu trvá, než někomu uvěří. Může se chtít nějakou dobu jen opatrně oťukávat. Klidně i půl roku. Byl by pro tebe perspektivní, nebo bys chtěla, aby se ti co nejdřív odevzdal, co nejdřív slíbil svatbu a společný život?
Další věc je třeba ten požadavek na to být městský typ. Jasně, ten kluk to tak může taky cítit, ale třeba jezdí průběžně za rodinou a pomáhá tam na baráku a zahradě, protože to cítí jako svoji povinnost. Vadilo by ti to? Jezdila bys s ním, nebo ho od toho odrazovala? Nebo ho nechávala jezdit samotnýho?
Samozřejmě těch otázek je víc, ptám se, protože mě zajímá, jestli nad nimi taky uvažuješ... i nad tím, jak bývají kluci ve tvém preferovaném věku ještě nestabilní, jak sami sebe neznají... a pak se proměňují v čase...
 čtvrtek
25.11.2021 16:45:53
Jednou treba DV tvrdila, ze by nevadilo, kdyby sel manzel jednou za cas za kamaradama. Jindy psala, ze nesmi nikdy nikam. Jestli takhle menila nazory i s tim Honzickem...
 Boreksss Muž41 Kategorie
25.11.2021 16:37:35
Svitavy: pockej, takze kdyz budu s nejakou holkou, z ktery se vyklube stihacka a ja ji proto opustim, tak jsem ji celou dobu znasilnoval?
Krome toho mame tu tvrzeni (DV) proti tvrzeni (Honzicek) a muzeme se jen domnivat, kde je pravda.
 Boreksss Muž41 Kategorie
25.11.2021 16:36:50
Boreksss: nedbal, že nechtěla
 Odpočinek Muž52 Kategorie
25.11.2021 16:32:59
Takže, když v 10 letech řekneš, že ti nechutná brokolice a že ji nikdy nepozřeš, tak to znamená, že, když ji začneš za 15 let jíst, že jsi lhář a měli by tě upálit na hranici jako Jana Husa? A že bys za to měl být špiněný veřejně na fórech? Béééé, bééé, ten Donet je ale lhář. V deseti letech prohlašoval, že brokolice je jeho úhlavní nepřítel a že by si ji do pusy nikdy nestrčil, a teď jsem ho viděl dlabat v restauraci brokolicovou polévku. Bééé, Donet je takový lhář. A může za to on!
 Hot dog
25.11.2021 16:28:31
Hot dog: Takže když někdo lže, tak za to může ten, komu je lháno, a nikoliv lhář? No ty vole...
 dotnet Muž23 Kategorie
25.11.2021 16:27:39
Tak tak, jak říká Boreksss, v definici znásilnění není psané nic o tom, že když se žena s mužem dobrovolně vyspí, protože jí slíbí po maturitě svatbu, že je to brané jako znásilnění nebo nějaký trestný čin. DV to udělala dobrovolně, měli dokonce tajnou svatbu v lese. Takže tady se o znásilnění mluvit nedá.

"Protože chtěl sex, to je přeci jasné. Takže ten důvod je, že je prostě hajzl, debil a kurevník." V tom případě jsi hajzl, debilka a kurevnice stejně jako on, protože jsi s ním dobrovolně měla sex. Žádné znásilnění se nekonalo. Protože kdybys s ním nechtěla sex, logicky, DV, tak se s ním nevyspíš.
 Hot dog
25.11.2021 16:24:52
Boreksss: ale spravedlnost tu není pro zákony, zákony jsou tu pro spravedlnost. Zákony jsou jen nástroj. Takže není podstatný, jestli je to znásilnění z hlediska zákona neboli nástroje, ale jestli je to znásilnění z hlediska podstaty neboli spravedlnosti. A z hlediska spravedlnosti to znásilnění je. A nějakej tvůj trapnej zákon je v tomhle ohledu naprosto bezvýznamnej a nezmění nic na tom, že to bylo znásilnění.
 Svitavy a Svitavy
25.11.2021 16:24:30
DV: ty jsi taky byvalymu lhala, ze s nim budes navzdy. Jsi uplne stejna.
 Boreksss Muž41 Kategorie
25.11.2021 16:21:48
Odpocinek: co si mam predstavit pod znasilnenim z nedbalosti? :)

"Kdo jiného násilím nebo pohrůžkou násilí nebo pohrůžkou jiné těžké újmy donutí k pohlavnímu styku, nebo kdo k takovému činu zneužije jeho bezbrannosti, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až pět let."
 Boreksss Muž41 Kategorie
25.11.2021 16:20:57
Hot dog: buranskej šmoulo, není podstatný, proč lhal, je podstatný, že lhal. To, proč lhal, je jen jeho problém, kterej si musí vyřešit sám.
 Svitavy a Svitavy
25.11.2021 16:19:36
Hot dog: Protože chtěl sex, to je přeci jasné. Takže ten důvod je, že je prostě hajzl, debil a kurevník.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 16:18:41
Boreksss: Legálně ne, ale princip je stejný jak ti podvodníci s falešnýma smlouvama. Já to beru jako znásilnění. Podvedl mě. Slíbil mi manželství, slíbil se mnou být navždy, přísahal, doopravdy jsem tomu věřila. Ale všechno to byly lži za účelem mě zneužít. Takže já jsme prostě byla znásilněná podvodem a je mi jedno, že to není legálně uznatelné, je to tak a cítím to tak.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 16:18:25
Když budeš furt dokola řešit, že lhal a nebudeš se zamýšlet nad důvodem, toho, proč ti lhal, tak se nevyhneš tomu, že ti i další partner bude lhát, a další, a další. V podstatě každý tvůj partner, co kdy budeš mít ti bude lhát, protože u žádného z nich se nebudeš zamýšlet nad tím, proč ti lhal, ale pouze faktem, že ti lhal. A přemýšlení nad tím, proč ti lhal není konstatování "Lhal mi, protože je to debil a kurevník."
 Hot dog
25.11.2021 16:15:53
Boreksss: pravda, jen úmyslné a z nedbalosti
 Odpočinek Muž52 Kategorie
25.11.2021 16:15:05
Nic jako znasilneni podvodem neexistuje, podivej se do trestniho zakoniku.
 Boreksss Muž41 Kategorie
25.11.2021 16:10:51
Boreksss: Takže když ti podvodník dá podepsat falešnou smlouvu na auto, ty mu v tu chvíli DOBROVOLNĚ pošleš peníze a pak uteče a nic nemáš, tak to není krádež? Poslal jsi mu ty peníze DOBROVOLNĚ v tu chvíli. Tohle je stejné. Znásilnil mě podvodem.
Tak říkal, že nechce děti... Zase lhal, no... Jako úplně ve všem lhal, tak se není čemu divit...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 16:08:44
Hot dog: Vždyť jsem odpověděla, že bych chtěla i rozvedeného :-D
Ale samozřejmě záleží. Já bych nechtěla někoho, kdo se někdy s někým rozešel. Jestli ho ona opustila, není rozdíl mezi rozvodem a rozchodem. Nevadil by mi rozvedený. Vadil by mi člověk, co se rozešel, co někoho opustil. Samozřejmě kdyby mu byla nevěrná, brala drogy, mlátila ho a takové vyložené extrémy, tak je legitimní, že ji opustil. Já bych nechtěla někoho, kdo se jako aktivně rozešel, kdo opustil bez velmi závažného důvodu. Ale mezi rozvodem a rozchodem není rozdíl a nevadilo by mi to.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 16:06:41
DV, jsi fakt sebestredna a arogantni mrcha. Chtit o tak mladym klukovi sterilizaci, protoze TY nechces deti. Jenze tebe muze za pul roku prejet auto (ne, nepreju ti to) a on by mel navzdy smulu. I kdyby pak potkat jinou holku, ktera by dite chtela a on s ni. V 17 letech ma malo kdo definitivni nazory. Otcovsky pudy muze mit i chlap.
Ale ty bys prevdepodobne chtela, aby v pripade tvoji smrti spachal sebevrazdu a ulozil se do hrobu vedle tebe ze?

Mimochodem krivy narceni ze znasilneni je vazne odporna a zavrzenihodna lez. Ja bych takovou stihacku kamaradum taky nedohodil.
 Boreksss Muž41 Kategorie
25.11.2021 15:55:09
Umíš se z toho krásně vyvléct, neodpověděla jsi na otázku. Je tvůj vysněný partner, na kterého čekáš a kterého hledáš, taky rozvedený jako ty? Nebo jinak chodila bys s někým, kdo už je rozvedený? Vzala by sis ho za manžela?
 Hot dog
25.11.2021 15:51:41
Hot dog: Neotravuj, debile s falešnou fotkou.
No jasně že chtěla i rozvedeného, protože není rozdíl mezi rozvodem a rozchodem. Jako v čem by byl rozdíl, kdybych si manžela nevzala a žila s ní po tu dobu v konkubinátu? V NIČEM. Já jsem chtěla vždycky jenom jeho, že mě obelhali s pletla jsem se, je druhá věc. Navíc mu nemůžu udělat to samé, co manželovi, protože manžel opustil mě. Já jsem se NIKDY s nikým nerozešla, to oni opustili mě.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 15:44:43
No, když by chtěl jen a jen tebe, tak by to nebyl ten pravý. Ty jsi taky nechtěla jen jeho, jeho a zase jen jeho celý tvůj život. Taky jsi už byla jednou vdaná (tím pádem rozvedená) a měla další vztahy. Takže když by chtěl jen a jen tebe, tak by nebyl jako ty, protože už jsi takových JEDINÝCH, JEDINEČNÝCH, PRAVÝCH A VYVOLENÝCH JICH MĚLA MNOHO. A když nebude úplně stejný jako ty, tak proč by měl ten vztah vůbec fungovat? Vždyť ten tvůj nebude v tvoji lásku věřit, protože jsi rozvedená. Bude se bát, že mu uděláš to samé, co tvému bývalému manželovi. Opustíš ho a rozvedeš se s ním.

Upřímně, ruku na srdce, je ON, ten kterého hledáš taky rozvedený? A když by byl rozvedený, byl by to on, ten pravý? Hádám, že řekneš, že ne. Že on musí být čistý, musíš být jeho první, nebo aspoň musí být co nejméně použitá ideálně panic. Takže bys rozvedeného nesnesla. Ale sama i rozvedená. Proč by tě tedy měl ON chtít, když by to bylo naopak a on byl rozvedený, tak bys ho nechtěla.
 Hot dog
25.11.2021 15:39:26
Nebuď naivní. Žádnýho kluka takhle nespoutáš. Dříve či později ti každý nějak vybočí z toho tvého schématu, protože jsou živí lidi a ne roboti.
Submisivního, který by se do tvých specifikací vešel, odmítáš. Tak víš co, kup si umělého paňáka nebo kocoura, ten s tebou bude rád zavřený a můžete spolu jezdit i na výlety.
 tau ceti
25.11.2021 15:35:16
Sorayaaa: A jestli je to pro něj tvrdé a má nějaké kamarády, za kterými by tak často chodil, není ten pravý pro mě. Ten pravý nechce nic a nikoho, než jenom a jenom mě.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 15:28:07
Sorayaaa: Já do toho nemůžu jít s tím, jak se to vyvine, jestli to tak bude, a když tak se pak rozejít... Já musím vědět, že to bude navždy...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 15:26:26
Sorayaaa: Jo, jasně, oželím i každý pátek brečet, že utíká za kamarády... Jo, vydržela bych to, kdybych ho milovala, ale trápila bych se. Tomu se chci vyhnout, že budu brečet a trápit v tom vztahu pro lásku... To jsem zkoušela s manželem a nebyla jsem šťastná, trápila jsem se, ubližovalo mi to...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 14:31:27
DV, ve spoustu párech ti dva nechodí někam víc jak jednou za měsíc, pokud je jim spolu dobře. Jenže ty to od začátku nastavíš tak tvrdě, že ti pak ten potencionální nápadník zdrhne dřív než to vůbec může začít nějak fungovat.

Myslím, že na to kápli ti, kteří se domnívají, že postavíš nějaký racionální nerozbitný konstrukt a do toho se má ten dotyčný vlézt. Ale takhle vztahy nefungují. Když máš někoho ráda, tak lecos i ozelíš, jdeš na různé kompromisy. Láska není robotická. Uvolní to a zkus to, nenabíhej na muže hned s pravidly, hranicemi a plotem, fakt utečou dřív než by tě mohli začít mít rádi. Jdeš na lásku s buldozerem. To nepůjde.
 Sorayaaa
25.11.2021 13:16:40
Nikde netvrdím, že je DV blázen nebo debil. Odhaduju to na Borderline personality disorder okořeněnou o emoční zakrnělost. Taky je tady vysoká inteligence a kvaziracionalita. DV je v zajetí té své inteligence a vytváří si rádoby racionální vzorce svého postupu a diví se, že jí nefungují. To je vcelku běžné.
 HarveySpecter
25.11.2021 13:11:32
Svitavy a Svitavy: To je můj skutečný názor. DV jsem nějakou dobu pozoroval, taky jsem se jí snažil poradit, ale nemá to smysl. Poradit si nenechá, přitom je to ukázkový případ psychické poruchy, kterou ale odmítá řešit.
 HarveySpecter
25.11.2021 13:11:01
HarveySpecter: Já nejsem debil, on by byl úspěšný. A máš pravdu, pomůže, bolest skončí.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 13:10:36
Na psychiatrii mají zavřít každého, kdo považuje DV za blázna.
 Svitavy a Svitavy
25.11.2021 13:09:03
HarveySpecter: trolle, jdi do háje. Přestaň předstírat jiný než svůj skutečný názor.
 Svitavy a Svitavy
25.11.2021 13:08:43
Svitavy, ty jsi taky dobrý místní úkaz.
Smajlík  Moi
25.11.2021 13:08:18
DV podle mě pomůže jen neúspěšný pokus o sebevraždu, kterou tady vyhrožuje. Pak ji zavřou na psychiatrii a začnou s ní konečně pracovat odborníci.
 HarveySpecter
25.11.2021 13:07:51
K3D8 je další troll.
Možná by se ta stránka měla přejmenovat ze "Zpovědnice" na "Trolliště".
 Svitavy a Svitavy
25.11.2021 13:04:55
Moi, DNF3 a E2D9 jsou další 3 trapní trollové. Trapní ubožáci, co se přetvařují, aby na sebe upozornili...
 Svitavy a Svitavy
25.11.2021 13:04:00
Moi: Ta je tu roky. O to zábavnější jsou ty myšlenkové skoky, který předvádí.
 DNF3
25.11.2021 13:00:46
E2D9: Očividně nikdo, proto tady pořád brečí. Dlouho tu ale takový exot nebyl, tak to lidi baví sledovat a komentovat.
 Moi
25.11.2021 12:59:50
E2D9:
Vzhledem k tomu jak jí to hledání jde, tak asi moc takových není. Vždyť i s manželem se rozvedla...
Smajlík  DNF3
25.11.2021 12:55:41
Může mi někdo vysvětlit, kdo by, bez prdele, chtěl chodit s takovou psychopatickou, hysterickou, sebestřednou a frigidní stíhačkou? Hoši, to jste fakt už takoví zoufalci, že byste do tohoto dobrovolně šli? :-(
Smajlík  E2D9
25.11.2021 12:38:21
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
25.11.2021 12:16:42
Holka, běž se léčit. Opravdu.
Smajlík  K3D8
25.11.2021 11:58:35
dotnet: Netýká se to jenom DV, ale celkově tak nějak. Muži často rádi dělají, jak jsou si vědomi všechno, a pak dělají opak. Že jako to netušili. Nevěděli. Přitom je jim to jasně řečeno.

To máš jako můj ex. Věděl, že nic neberu. Sám trval na tom, že žádná ochrana nebude. Jak vznikají děti taky ví. A přesto se cítil podveden a uražen, že jsem otěhotněla. Přitom podmínky byly jasné i malému dítěti.

Takže muži často nám ženám lžou o tom, jak ví a chápou. A něco jasného je pro ně na hony vzdálené.

Z toho vyplývá, že by DV kluk musel být povahově jako kámoš z Mostu. A to je člověk, kterého skoro nikdo nesnese.
 Izumi Miyako Žena32 Kategorie
25.11.2021 11:58:11
AmaLa: Iceman nesplňuje podmínku věku!
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
25.11.2021 11:54:37
"Hledám někoho, kdo splňuje tyto požadavky: 1) Není starší 25 let 2) Je panic 3) Bude mě bezmezně milovat a naprosto na mně citově viset. Absolutní závislost 4) Ani kdyby ho mučili, nikdy v životě nebude chtít děti 5)Bude pěkný 6) Introvert a samotář 7)Bez přátel a koníčků, stačit mu musim já 8)Nebude mi vadit, pokud to bude student bez práce a vlastního bydlení. Vše zařídím já."

Tohle je to tvoje aktivní hledání? Vážně si myslíš, že ti na tohle někdo seriózně odpoví? Vždyť to je jak inzerát nějakého úchyla. Na to by se chytil možná tak Iceman, kdybys mu slíbila to mučení.
 AmaLa
25.11.2021 11:42:03
153 příspěvků kvůli fňukání ňáký holky?
Jako vampíre, jak ty to děláš... Nejsi nakonec fakt vampír?
Smajlík  Tukan
25.11.2021 11:34:36
Krtecek: Taky je možnost jako vzdálenost. To páruje i podle místa...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 11:33:02
Vždyť ne všechny seznamky to mají tak, že ti protějšky ukazují náhodně. I kdyby to nějaké seznamky měly, tak máte přece hrozně moc shodných věcí a algoritmy výběrů jsou dneska velmi pokročilé, takže by vás to mělo spojit poměrně rychle. (Vem si, že když si vybíráš na internetu nový fén, máš pak plné sociální sítě a všechno na netu různých fénů, tak jsou informační technologie v dnešní době chytré). Je velmi divný, že vás to nespojilo, je to tak divný, že se to ani nedá vysvětlit náhodou. Je to až tak divný, že se tomu ani nedá věřit. Sama přece říkáš, že on je jako ty, takže má ve svém profilu vyplněno přesně to, aby ho to na seznamkách spárovalo s tebou.
 Krtecek
25.11.2021 11:25:00
Krtecek: Divné to vážně je. Ale je to jenom náhoda. Taky nejde jenom o to, aby tam měl inzerát, ale že by nás ta seznamka musela jako sobě vzájemně nabídnout, jak ti to náhodně ukazuje lidi...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 11:20:07
Náhoda jo? Ale vždyť ty přeci všechny známé seznamky, aplikace a fóra máš pokryté ne? Tak to už není o náhodě, to je prostě o tom, že neexistuje. Vždyť on je stejně zoufalej jako ty a vykřikuje to do celého světa na internetu. To není náhoda, že jsi ho ještě nezaslechla, to jeho zoufalé volání. To přeci není náhoda, že jsi na něj ještě nenarazila. Protože jistě mi dáš za pravdu, že on se snaží stejně jako ty zoufale tebe najít, jako ty jeho. To je dost divný, že tě ještě nenašel ne, potažmo ty jsi nenašla jeho? Vždyť sama uznáváš, že se snažíš opravdu na maximum a on určitě taky.
 Krtecek
25.11.2021 11:12:42
Krtecek: To je ta záhada, to nevím. Tak prostě může to být ta náhoda, jak ti to na těch seznamkách náhodně ukazuje lidi, že nám to sebe vzájemně ještě nenabídlo... Třeba máme každý jiné seznamky, i když se mi zdá, že ty nejznámější, které by ho měly určitě napadnout, pokryté mám... Fakt nevím. Je to otázka náhody, no. Asi ještě nezafungovala náhoda v náš prospěch.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 11:10:21
Nikdo ti tady kluky a hlavně svý známý dohazovat nebude, protože nikdo ve svým okolí nezná kluka, co by šel dobrovolně do takovýho vězení. Easy.
 Tlustej geront
25.11.2021 11:09:41
Ty říkáš, že aktivně hledáš, o čemž by se dalo polemizovat, co je aktivní a pasivní hledání. Ale budiž, ty říkáš, že aktivně hledáš, tak proč si ho ještě nenašla? Podle tvé teorie tvůj protějšek je taky tak stejně zoufalý, takže logicky taky tak aktivně hledá. Je na všech seznamkách, fórech, má také stránku (webovou) s inzerátem. Taky chce být co nejvíc vidět, když by to nechtěl, je to debil. Proč jsi ho tedy doposud nenašla?
 Krtecek
25.11.2021 11:02:38
AmaLa: Já nestojím, já aktivně hledám.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 10:53:30
dotnet: Přesně tak, když spolu máme být navždy bez dětí a nemá mě opustit, tak by mu ten zákrok neměl v životě v ničem překážet. Navíc jsem to jenom navrhla z logických důvodů, protože prostě u muže je to ambulantní zákrok s lokální umrtvením, u ženy operace v břišní dutině v celkové narkóze. A nakonec bych na to šla sama.
No právě, já píšu všechno na rovinu, myslím, že to vyplývá jasně už z inzerátu, ale ještě jsem mu to víc zdůrazňovala, jak jsme si psali osobně, aby fakt věděl, do čeho jde. Odrazovala jsem ho, psala jsem mu, jestli si to v 17 uvědomuje dát někomu celý život, vzít si někoho, být spolu navždy. Fakt jsem si dávala velmi záležet, aby věděl, do čeho jde. Věděl a tvrdil, že to má stejně. Lhal a lhal, nevycouval, dokud mě nezneužil. Vždyť já jsem ho i odmítla kvůli věku, že jsem se bála, že není na takový závazek připravený. Opravdu jsme mu zdůrazňovala, do čeho jde, varovala ho, ať si dobře rozmyslí, jestli je připravený na takový závazek... On tvrdil, že jo, vlastně mě jakoby ukecal...
Jo, přesně tak to má být, jak říkáš. Taky před pár dny se m ozval takový případ, zeptal se, jestli fakt s ní chci být furt, že potřebuje nějakou svobodu a volnost chodit za kamarády, tak jsem mu řekla, že fakt furt, tak napsal, že to není pro něj. A tak to má přesně být, proto je ten inzerát tak podrobný, aby každý věděl, do čeho jde, a mohla se na cokoliv zeptat, co se mu nezdá.

Muad*Dib: Prostě se mi ta metoda zdá neefektivní. Jak dlouho, než mě vůbec pošle na skupinovou terapii? Předem nebudu vědět, kdo tam chodí, nejspíš mě dají mezi ženy... Jako to je fakt na týdny se tam vůbec dostat, a pak tam ON vůbec nemusí být... Když tam nějaký mladý hezký bude, třeba bude chtít děti, bude chtít barák na vesnici. To je prostě neefektivní. Tak by se mi podařilo oslovit možná jednoho za dva měsíce a to ještě se štěstím.
No ale nikdo mi skoro reálně nechce pomoct. Kde jsou odkazy na seznamky, na jiné stránky, kam by bylo vhodné si umístit reklamu? Kde mi někdo dohazuje kluky? Přeposílá tady někdo ten odkaz svým známým? Taková pomoc by byla efektivní, ale ne, nic takového.
Jo, pár lidí mi rozumí a přeje mi to, třeba ten dotnet, ale furt jsem pro ně jenom zábava na internetu, na jejich život to nebude mít vliv, až to vzdám.

Sorayaaa: No ale stačí třeba jednou za měsíc jít ven s kamarádem, nemusí mě opouštět třeba každý pátek...
Ne, v práci mám taky čas psát mu, jak ho miluju. Vždyť i s manželem jsme byl i v práci prakticky celý den v kontaktu přes Messenger.
To je jednoduché, prostě stačí, abychom oba neměli žádné speciální zájmy a kamarády a můžeme být pořád spolu, a když ne třeba kvůli práci, tak být furt v kontaktu přes Messenger.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 10:45:35
V 18 letech nemůže nikdo tušit, jestli láska bude trvat věčně, nebo jen do opadnutí zamilovanosti. Argument, že když to tak má ona, tak to musí mít i někdo další, je trochu mimo. U DV je to jiné, to není láska, ale posedlost a u té si může být jistá, že když bude chtít, tak bude trvat věčně a nikdy nepoleví.
Svým přístupem, nastavením mysli a odmítáním čehokoliv, co přímo nepodporuje její posedlost, se sama odsoudila k tomu, že nebude nikdy šťastná. Je to tak asi správně, znám lidi, kteří toho museli hodně obětovat a které to stálo spoustu sil, aby nakonec byli v životě šťastní. Není důvod, aby na stejné štěstí měl nárok člověk, co zatvrzele stojí s rukama v bok a čeká, až se svět otočí podle něj.
 AmaLa
25.11.2021 10:45:32
Docela mě tyhle diskuze s DV fascinují. 142 příspěvků, s dalšími diskuzemi celkově by to šlo do tisíců, ale je to marný, marný, marný.............
 leviathan
25.11.2021 10:32:35
Tak ještě jinak. Předpokládejme, že si DV najde nějakýho kluka, který splňuje její požadavky a je přitom po duševní stránce v pořádku (už to je skoro nemožné). Každej takovej normální kluk v podstatě nemá na výběr a dřív nebo později ji musí opustit, protože to s ní nebude moct vydržet 24/7, i když ji má rád. Stejně jako ona má ráda jeho, a přesto ho dusí a ubližuje mu tím, že mu nedává žádný prostor a citově ho vydírá. On se prostě bude muset nadechnout.
Vzhledem k tomu, že DV hledá zoufalce, a těch je fakt hodně, tak takových nápadníků bude dost. Nikdo z nich ovšem není tak moc zoufalý, aby tohle vydržel dlouhodobě. Ti nejhodnější a/nebo nejzoufalejší to vydrží dýl (a těch je mi fakt líto), ale stejně jí nakonec budou muset opustit, protože i když ji budou mít rádi, tak takovýhle lifestyle prostě nezvládnou, i kdyby sebevíc chtěli. Je to totiž proti normální lidský psychice. Většina normálních kluků ji ovšem odmítne už když zjistěj, že to myslí fakt vážně (viz dotnet).
Tudíž i když si DV najde normálního kluka, nemůže z toho dlouhodobě nic být. Opustí ji, aby se nadechl, a ona tady pak zase bude psát, jaký je to lhář a hajzl apod.
Jaká je tedy pro DV možnost? Buď změní svůj mindset tak, aby byla víc normální a bylo s ní to manželství do konce života k vydržení (tzn. ne vězení, ale svoboda), nebo si najde kluka, kterej má stejnou diagnózu, jako ona. @DV Tak či onak, řešení najdeš u psychoterapeuta.
 Maminka
25.11.2021 10:17:38
Kim Chi:
Psala, že do toho nenutí, jen to navrhuje a je ochotna kdyžtak podstoupit zákrok sama, tak nevím jak to je, ale zrovna toto z toho inzerátu přímo logicky vyplývá: Máme-li spolu být navždy, věrní a nikdy nechtít děti, pak je vasektomie zákrok, který by manželovi nijak překážet neměl.

Jí nejde o to, kolik mužů by se ozvalo, kdyby... Jí jde o to, aby se ozval ten jeden, který to všechno splňuje (pokud teda existuje, což prakticky nelze vyloučit, ale potvrdit jo - tím, že ho najde).
 dotnet Muž23 Kategorie
25.11.2021 09:30:13
"Já jsem třeba taky DV na inzerát odpověděl a hned se zeptal, jestli některé věci myslí opravdu tak vážně a radikálně. Ukázalo se, že jo, tak jsem jí dal pokoj. Tak by se měli zachovat všichni, kdo si nejsou jistí, že ty podmínky splňují..."

To by bylo logické, kdyby se výčet věcí, co musí muž splňovat, u DV pořád nezvětšoval. Že by byl trvalá a nezvětšující se množina. Protože i když by teoreticky DV narazila na perfect match se všemi (dosavadními) parametry, co nastavila, šup a přibyly by další parametry, ale by ale dotyčný nesplnil. (Jako například, že v tom svém inzerátu nepíše, že bude nutit své muže do vasektomie a v reálu je to pak jiný. Viz příklad s Honzíčkem.) Taky kolik mužů by se jí na ten inzerát ozvalo, kdyby veřejně přiznala, že nutí chlapy do vasektomie.
 Kim Chi
25.11.2021 09:19:48
Muad*Dib 23:59:54:
S tím se dá souhlasit, ale má to jeden háček. Běžné páry o sobě neví všechno, když se berou, a pak to prostě nemusí fungovat, co se dá dělat. Je to běžné a hlavně oboustranné, proti tomu nic nemám.

Jenže DV není běžná, ona o sobě tady postupem času vypsala úplně všechno, jaká je, jak přemýšlí. I v tom inzerátu o sobě taky píše netradičně hodně. Není podle mě možné, že ten kluk nevěděl, do čeho jde. Přesto do toho šel. A lhal a lhal a necouvl, dokud si nezašukal. To je ta odpornost o které mluvím, když někdo o někom něco ví a zradí jeho důvěru. Takovým člověkem pohrdám. A 17 let je dostatečný věk na to, aby osoba logicky vstřebala psaný text, případně se doptala, pokud něčemu nerozumí nebo úplně nevěří.

Já jsem třeba taky DV na inzerát odpověděl a hned se zeptal, jestli některé věci myslí opravdu tak vážně a radikálně. Ukázalo se, že jo, tak jsem jí dal pokoj. Tak by se měli zachovat všichni, kdo si nejsou jistí, že ty podmínky splňují...
 dotnet Muž23 Kategorie
25.11.2021 09:12:24
"pořád jsem mu psala, jak ho miluju a nemůžu bez něj žít"

Ale žiješ, ne? Lhářko.
 Odpočinek Muž52 Kategorie
25.11.2021 09:08:36
Ne, nemusíš nikomu nic zdůrazňovat, úplně by stačilo, kdyby sis dala od hledání manžela chvíli pauzu a dala do pořádku nejdřív sebe.
Jaký je point toho se pořád zabývat, jestli byl Honzíček hajzl nebo ne? Co ti to přinese? Jen se víc trápíš a zhoršuješ si to. Dobře, možná byl hajzl, ale na tvém problému to nic nemění.
Ne, nemáš každý pátek brečet, od toho je tady právě ten psycholog, aby ti s tímhle pomohl. Byla bys šťastná, kdybys tomu šla naproti, jenže to ty nechceš, sama si před tím štěstím zavíráš dveře. Určitě bys mohla být šťastnější, než jsi teď.
Podívej se, kolik lidí se ti tady snaží pomoct, tvoje zpovědi mají dlouhodobě nejvíc reakcí. Fakt si myslíš, že na tobě nikomu nezáleží? Myslíme to s tebou dobře a chceme ti pomoct, i když ty pomoc odmítáš.
 Maminka
25.11.2021 08:00:52
DV, fakt neblázni. To že má partner nějaký svý zájmy nebo chvíli mluví s někým jiným neznamená, že není s tebou. Ty strašně tlačíš. To co tady psal "prýzlý" se fakt nedá vydržet. Musíš ubrat ze svých požadavků jinak to nevyjde. Fakt uber, začni u sebe. Já tě sice částečně chápu, ale tohle není dobrý. Ani já bych neměla čas na něco tak intenzivního. 10x za den miluji tě? Kde na tohle bereš vůbec čas? Já si myslím, že tě ničí i ten homeoffice.
 Sorayaaa
25.11.2021 07:53:41
Ten tvůj inzerát je jen špička ledovce, jak to tak čtu. S tebou nevydrží nikdo, ani ten panic s nulovým sebevědomím, kterého hledáš, protože i takový aspoň skrytě touží po něčem normálním. Klobouk dolů, před tvým bývalým manželem. Neznám nikoho, kdo by to s tebou dokázal vydržet býť měsíc. Jsi strašně zlá, na všechny kolem sebe, zahleděná do sebe, toužíš po dokonalosti a po tom někoho vlastnit. Chytnout nějakého chudáka a vzit mu všechno co má, všechnu dosavadní minulost, všechnu budoucnost a nahradit to sebou, aby žil jen pro tvůj pocit naplnění touhy.
Naštěstí takto vztahy nefungují a nikdo s tebou nevydrží, ani ty sama bys se sebou nevydržela a je to jen dobře. Nemáš právo nikomu vzít život a už vůbec ne nějakému zoufalému chudákovi, který se neumí bránit.
Tomu tvému Honzíčkovi tleskám, snad našel někoho, kdo si ho umí vážit a kdo s ním chce žít, ne ho pozřít.
 Kynes
25.11.2021 07:49:54
Manželé? Přes internet? A už proběhl internetový rozvod? :)
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
25.11.2021 07:33:04
Z toho, co tu popisuješ mi vychází asi toto:

Tvé vztahy s rodiči nebudou na dobré úrovni.
Matka asi v raném dětství nebyla moc vřelou a city projevující matkou.
Proto nyní takto až děsivě hledáš někoho, kdo naplní tvou potřebu něhy.
Bohužel až takto patologicky.

Vyzníváš na mne jako dítě, které nezažilo rodičovskou lásku a zakrněla jsi ve fázi toho novorozence-batolete. Potože do fáze osamostatnění jsi nedozrála.

Ale to, že si najdeš stejně nedozrálého jedince, svůj problém nevyřešíš.

Protože narazíte oba na zeď toho, že buď jeden z vás začne dozrávat a hledat i svobodu. Anebo budete se navzájem dusit, a nedávám moc naději patalogickému vztahu, který je založen na tom, aby mi někdo druhý naplnil potřebu lásky, kterou rodiče nenaplnili.


Moje rada zní:
Vyhledej odbornou pomoc, protože sama si nepomůžeš.
 baj d véj Žena99 Kategorie
25.11.2021 07:32:16
MS-fanoušek: Žiješ?

Nebo jsi Militantni*konzerva? :D
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
25.11.2021 02:20:09
DV: Nepsal bych o tom jako o možnosti, kdyby z tvých opakovaných příspěvků neplynulo, že HO chceš tolik kontrolovat. Kontrolla to je určitá dominance. Přeju ti, ať najdeš štěstí ať už tý nebo jiný podobě.
 Qwerji
25.11.2021 01:53:04
Diamond vampire

Každá tvá zpověď má spoustu reakcí. Tahle aktuálně 130. Vážně máš pocit, že se ti tu většina lidí vysmívá? To jsi opravdu tak slepá?
Tvou rodinu neznám. Ale jsem si jistej, že tě mají určitě rádi. Jen prostě sami neví, co s tebou. Nedivím se jim. Ty opravdu nejsi jednoduchej případ. Určitě dělají to, co považují za nejlepší. A jejich utrpení, až tě nadobro ztratí, si nedokážeš vůbec představit.
Některý skupinový terapie na pojišťovnu jsou. Ale i kdyby sis to měla zaplatit. Nestálo by to snad za to? Jsi snad na mizině? Chceš si ty prachy vzít do hrobu?
Přemýšlej.
 Muad*Dib Muž43 Kategorie
25.11.2021 01:44:37
DV

"A máš nějaký tip, na čem bych ho třeba mohla tak "vyzkoušet"?"

Ty: Honzíku, já se někdy na nějaké to péčko podívám, musím se ti takhle přiznat.
Není to pro mě lehké, víš... Takhle se stydím ti to napsat.

A uvidíš co ti na to ten mezulán řekne, třeba ti neodpoví a zahraje to do autu.
To zpozorni... A když tak se ho na to zeptej, později znovu.

No a když se ti chlapec přizná: "Já se někdy také dívám :-D" Tak ho máš nachytaného
že leští kládu u péček. A ty hádám nechceš aby čuměl na cizí holky na péčku, že ne?
Smajlík  Vlčí oči Muž37 Kategorie
25.11.2021 01:41:44
Qwerjii: Na tady ty úchylky já fakt nejsem.
Tak to snad radši teda vzdám, než být s někým, kvůli komu bych každý pátek sama doma brečela a pak se s ním kvůli tomu hádala...

Muad*Dib: Ale nebude. Jako ty lidi, co mi nechtěli pomoct? Ty, co se mi vysmívají, nadávají mi? Tu rodinu, co mě vidí každý den, jak brečím, ale ignorují to a nadávají mi za to? Jo, chtěla bych vidět, co pak bude... Jestli si uvědomí, jak se ke mně chovali...
Komu by to ublížilo? Vždyť mě nikdo nepotřebuje. Pro mě nikdo nežije. Každý má svůj život, já jsem pro ně jenom zábava na internetu, které se můžou vysmát.

vážně nevážně: Jenže ti psychologové a skupinové terapie nejsou zadarmo nebo na pojišťovnu... Navíc jako dlouho by mi trvalo najít skupinu, kde by byl nějaký vhodný mladý kluk pro mě, kolik by to stálo... Jinak jako jo, teoreticky je to dobré rozšíření sítí. Ale zdá se mi to za tu cenu a čas (taky by to asi nebylo o víkendu, ale v pracovní době), že to má malý dopad. Takhle na internetu ten inzerát vidí denně třeba 50 lidí s minimálním úsilím. Tak by mi trvalo týdny se dostat do té skupinové terapie, kde pravděpodobně ten vhodný mladý kluk ani nebude, pak týdny hledat další... Jako zdá se mi to prostě neefektivní v porovnání s cenou a časem na to...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 01:37:58
"Myslíš, že z toho bude velká kauza, až to vzdám? Že budu někomu chybět? Vždyť nemám komu, všichni na mě serou a nepřejou mi nic dobrého. "

To se pleteš. Lidi ti tu přejou dobré i já.

Problém je, že sama nemáš moc lidi ráda. Docela často někoho označuješ nějakými hanlivými slovy, ale proč jim nepřeješ dobré, když to sama chceš?
Jsou to nedokonalí lidé, jako ty, kteří někdy neví, co činí. Buď prosím více tolerantní.
Miluj bližní jako sama sebe a odpouštěj.
 Positive plus Muž Kategorie
25.11.2021 01:32:58
to je fuk: nikdo tě nenutí lozit do jejích diskuzí a zpovědí a psát tam něco nebo cokoliv od ní číst. Ale tobě to asi nedá, že? To spíš něco vypovídá o tobě než o ní...
Smajlík  vážně nevážně
25.11.2021 01:26:51
"Vždyť nemám komu, všichni na mě serou a nepřejou mi nic dobrého."

A ty se divíš když tu furt dennodenně rozčiluješ lidi "svou pravdou" jak zaseklý gramofon ?
Smajlík  to je fuk
25.11.2021 01:23:31
"Myslíš, že z toho bude velká kauza, až to vzdám? Že budu někomu chybět? Vždyť nemám komu, všichni na mě serou a nepřejou mi nic dobrého."
Diamond vampire

Už nemám sílu, takže se vyjádřím jen k tomuhle...
Jo. Bude to velká kauza. Nedovedeš si to vůbec představit. A je ti to jedno. Chápu.
Ale věř mi - nebo nevěř - zasáhne to hodně lidí. A zasáhne je to mnohem víc, než si dokážeš představit.
Teď se ti to nezdá... Protože ani oni si to nedážou představit. Já ano.
Ublížíš jim. Neskutečně. Doživotně.
Dělej si iluze, že to bude každýmu fuk. Ale nebude.
Já věřím, že dostaneš šanci vidět, jakej bordel jsi svou zabejčeností způsobila. A bude tě to mrzet.
Kurevsky mrzet.

Vzpamatuj se, holka!
 Muad*Dib Muž43 Kategorie
25.11.2021 01:19:42
Co je lepší nemít nikoho nebo mít někoho, kdo s tebou v ten pátek nebude, ale potom se vrátí? Dostupný kompromis nebo nedostupný ideál dokonalosti...

Je ještě druhá možnost, hledat submisivního partnera, který touží po své domině. Můžeš se stát jeho přísnou Paní. Potom ho můžeš trestat za přestupky proti Tvému majestátu, když tě v pátek opustí a zamíří do hospody. Mohl by se někdo najít ve věku přes 18 let a mladě vypadající. Někdo, kdo by s radostí žil podle kodexu, který mu předepíšeš.
 Qwerjii
25.11.2021 01:11:58
Vždyť nemám komu, všichni na mě serou a nepřejou mi nic dobrého.

Já ti to třeba taky fakt přeju a věřím, že je tu víc takových lidí, kteří ti to přejou a nemyslí to ironicky, sarkasticky nebo jakkoliv jinak zmr*ovitě. A hlavně se mi taky líbí ten druhej odstavec od Muada v 00:13:33. Do toho si klidně můžeš rozjíždět své námluvy dál online...
 vážně nevážně
25.11.2021 01:06:31
Maminka: Takže mám třeba každý pátek doma sama brečet, když bude pravidelně chodit s kamarády na pivo? Vždyť bych nebyla šťastná, kdybych měla ten "normální" vztah.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 01:05:12
Muad*Dib: No právě, tvrdil, že přesně to chce. A teď sem píše úplně jiný člověk, než psal tehdy mně. Na mě to působí, ž eon předstíral celou svoji osobnost. Já vím, že to sem psal on fyzicky, ale je to prostě člověk, úplně jiná osobnost. Takže podle mě to fakt hrál, protože takhle by se nepřetvařoval "omylem".
Podle mě se to takhle může zdařit. Ten, kdo je jako já, taky zoufale hledá na seznamkách, a dost možná se může přijít vybrečet sem na Zpovědnici.
Myslíš, že z toho bude velká kauza, až to vzdám? Že budu někomu chybět? Vždyť nemám komu, všichni na mě serou a nepřejou mi nic dobrého.
No, tak každá další minuta v pekle je zbytečně moc, tak jasně že spěchám. To není jenom teď těch pár měsíců. Zapomínáte, jak před manželem jsem byla 4 roky sama.

Maminka: Takže jim to mám hned zezačátku nějak víc zdůraznit, že to fakt myslím reálně tak, jak si budeme psát?
Ale tady ten podle mě fakt je hajzl, co lhal záměrně, protože jak píšu, tady píše jiný člověk, než psal tehdy mně ty věci, úplně jiná osobnost. Ten to fakt předstíral. Tehdy údajně neměl kamarády a hledal na internetu, protože se neuměl seznámit venku. Najednou mu vadí, že bych nechtěla, aby chodil za kamarády a má rychle novou... Jakože teď říká vlastně úplný opak, než říkal tehdy. Tohle nebyla mladická nerozvážnost, ale fakt lhaní natvrdo.

Vlčí oči: Tak psát právě může cokoliv a reálně jsme spolu byli asi měsíc každý víkend, to se dá vydržet ta role, že jo... Taky se na to vysral hned, jak dosáhl svého, to dává smysl. Ono to asi musí být těžké tak lhát, hrát. Jak pořád říkám, sem píše úplně jiný člověk, než psal tehdy mně ty hezké věci.
A máš nějaký tip, na čem bych ho třeba mohla tak "vyzkoušet"? Mě asi nic nenapadá, jak já neumím lhát a říkám všechno hned na rovinu...
Tak to my jsme se setkali hned, jak to šlo... Ale právě s jinými lidmi jsme se nebavili nebo tak, že... To mě nenapadlo pozorovat... Akorát teda jsem se styděla, jak ani nedal dýško v restauraci...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 01:04:41
"Kéž by ses rozhodla správně a tu terapii aspoň zkusila. Vždyť tím nemáš co ztratit. "
Maminka

Ámen.
 Muad*Dib Muž43 Kategorie
25.11.2021 00:59:45
A ještě k tomu, jak píšeš, že se nesnažíš působit "normálně". Možná tohle je ten problém, proč jsi dlouhodobě tak nešťastná.
Hledat někoho, kdo odpovídá tvým přísným požadavkům je daleko těžší, než kdyby ses ty snažila se aspoň trochu přizpůsobit a přiblížit se normálu. Protože jaká je asi tak šance, že najdeš kluka, kterej je stejně ujetej jako ty (chce doživotní vztah 24/7 a nic jinýho), je mladej, nechce děti a bude se ti líbit? Vždyť to je téměř nemožný někoho takovýho najít. Třeba v Český republice ani nikdo takovej není, co ty víš...
Daleko jednodušší by bylo, kdyby ses snažila se aspoň trochu přiblížit k normálu. Samozřejmě že budeš pořád svá a jedinečná, ale zvýšila bys šance, že nebudeš sama, kdybys aspoň trochu slevila ze svých požadavků. A v tom přiblížení se k normálu by ti pomohla ta psychoterapie, kterou ti tady všichni marně doporučujeme. Ve výsledku bys byla šťastnější, kdybys tomu šla takhle naproti, tomu věř. Takhle se budeš pořád jen trápit a budeš marně čekat na "toho pravého", který vzhledem k tak malé šanci vůbec nemusí přijít.
Celé si to děláš sama. Vlastně ses rozhodla, že budeš nešťastná, protože i když se snažíš, tak tím svým mindsetem ty normální nápadníky odháníš. A jestli chceš nějakého nenormálního, tak si asi budeš muset počkat...
Kéž by ses rozhodla správně a tu terapii aspoň zkusila. Vždyť tím nemáš co ztratit.
 Maminka
25.11.2021 00:48:24
DV

Někteří jsou velice zdatní manipulátoři, to je těžko potom. Mě osobně někdy dělá
problém rozeznat lež... Dělá to problémy i psychologům profesionálům i když
ti budou tvrdit že ne :-)

Ale dlouhodobá manipulace se rozeznat dá, ale to je těžko takhle to vmáčknout do
komentáře, celou tu problematiku.

"Jak rozeznám, když mi to příliš snadno odkýve od toho, když to fakt má stejně?"

Tak mu řekni nějaký názor co sama nemáš a nechceš aby ho měl ani on. Předstírej
že ten názor máš a uvidíš co ti na to řekne. Jestli se chytí nebo ne.

Musíš ho prostě takhle vyprovokovat a nachytat na švestkách. Potom ho konfrontuj
se skutečným tvým názorem. Uvidíš jak bude reagovat a co ti na to řekne.

Prostě, nejlepší je se setkat co nejdříve a tak nejlépe poznat, a hlavně nejrychleji,
jaký skutečně je. Snaž se ho pozorovat jestli se opravdu chová jako introvert, na
té schůzce. Jak reaguje na obsluhu v restauraci, jak reaguje na cizí lidi.
 Vlčí oči Muž37 Kategorie
25.11.2021 00:44:05
Já vím, dáváš to dopředu všem vědět, že chceš manžela, který s tebou bude 24/7. Na jednu stranu je to určitě dobře, že to říkáš na rovinu. Na druhou stranu to spousta nápadníků třeba odradí, i když by tě jinak chtěli.
A taky je možné, že ty, které to neodradí, a začnou si s tebou psát a randit, nenapadne, že to myslíš úplně 100% vážně. Patrně to berou s nadsázkou, protože nevěří, že by někdo chtěl svůj život plně zasvětit jen a pouze partnerovi a dávat mu veškerý svůj čas a pozornost. Ono je to docela logické, že tomu nevěří, protože to není běžné, tak se s tím asi nikdy nesetkali a neberou to tím pádem doslovně, i když ty to doslovně myslíš.
Rozumíš? To není že by ti chtěli záměrně ublížit. Aspoň většina z nich, věřím, že ne. Jen si prostě uvědomí, že s tebou nechtějí trávit 24/7 až trochu moc pozdě, protože nevěřili, žes to v tom inzerátu myslela takhle doslovně a vážně.
Kdyby to totiž brali všichni hned vážně, neozve se ti pravděpodobně skoro nikdo, protože jak říkám, normální lidé tohle nedělají, aby spolu byli 24/7 a nechtěli se věnovat i něčemu jinému.
 Maminka
25.11.2021 00:43:52
"Já jsme ho milovala, chtěla jsem být s ním, přestěhovala bych se za ním, vzala bych si ho, psala jsem mu, jak ho miluju. Já jsem mu vážně neudělala vůbec NIC zlého jako. "
Diamond vampire

To já ti všechno věřím jako. Jenže on to takhle prostě nechtěl. Jo, na začátku říkal, že to chce, protože si to dost možná upřímně myslel. Jenže si to nedokázal představit. Tohle by si totiž nikdo nedokázal představit.
A jak dlouho by to celé trvalo? Kam pořád tak spěcháš? Možná by to chvilku trvalo, ale mělo by to ve výsledku mnohem větší šanci na úspěch, než to, co zkoušíš teď. Takhle jen narazíš na pár dalších, se kterýma to fungovat nebude. Ať už proto, že ti chudáci mladí kluci přecení svoje síly a nebo i proto, že tě nějakej parchant zneužije. A pak to vzdáš. A to by byla škoda.

Ale já vím, že ty si stejně nedáš říct. Jen mě to moc mrzí. Máš svou dost vysokou inteligenci, díky které máš pocit, že máš pravdu. Protože ji většinou máš. Jen na tohle se bohužel díváš trošku šikmo. A proto nejsi schopná vidět skutečnou realitu. Opravdu bych si upřímně přál, abys našla, co hledáš. Jen nevěřím, že to tímhle způsobem najdeš.
A... jo... budeš mi chybět. A to nemluvím o tom, jak budeš chybět ostatním, o kterých si teď myslíš, že seš jim ukradená.
 Muad*Dib Muž43 Kategorie
25.11.2021 00:42:45
Ty jsi teda brutálně nemocná hysterka...
Buď ráda že ti jen "lhal". Potkat mě tak už..ehm..... radši nic...
Smajlík  To není snad možné
25.11.2021 00:38:06
To žes mu neudělala nic zlého? A to je důvod, proč s tebou musí být až do smrti? Každý má právo se kdykoliv rozhodnout vztah ukončit, když v něm není šťastný, a to on nebyl. Měl by být do konce života nešťastný jen proto, že ti něco slíbil, když tě ještě pořádně neznal a měl růžový brýle? Navíc to je jen tvůj úhel pohledu. Z jeho úhlu pohledu jsi mu dělala špatné věci. Dusila ho. Omezovala. Nebuď tak sebestředná a zkus se na to podívat i z jeho úhlu pohledu.
 JennAdelaide Žena24 Kategorie
25.11.2021 00:27:51
Muad*Dib: Však já hledám někoho stejného.
To je asi efektivnější na internetu. Ten kluk, co je jako já, bude mít seznamku, nebude věřit, že se dokáže seznámit osobně na skupinové terapii... Navíc to je asi dost složité vybrat tu terapii, aby tam byli mladí kluci pro mě... A jak dlouho by to celé trvalo prostě...
Ale já jsem mu vážně nic špatného neudělala. Já jsme ho milovala, chtěla jsem být s ním, přestěhovala bych se za ním, vzala bych si ho, psala jsem mu, jak ho miluju. Já jsem mu vážně neudělala vůbec NIC zlého jako.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 00:13:33
"Je to lež. Protože láska nemůže zmizet, přejít jen tak. U mě láska odejde jenom, když on mě opustí, kdyby mi udělal něco fakt strašného, že by mě třeba podvedl... Ale láska sama prostě zmizet nemůže. Jak někoho doopravdy miluješ, tak to NEMŮŽE jen tak přejít, odejít, pokud ti neudělá něco fakt strašného. A já jsme jemu nic strašného neudělala, já jsem ho milovala a dávala mu to pořád najevo. "
Diamond vampire

Drahá Vampírko... Tohle je ale tvůj zásadní problém. Prezentuješ tu jako fakta něco, co ve skutečnosti nejsou vůbec fakta. Jsou to jen výplody tvého porouchaného Já. Ve skutečnosti láska může přejít a zmizet. Samozřejmě to nebude "jen tak." Ale můžeš ji v tom svým protějšku prostě zabít. Udusit. A to je přesně to, co ty děláš. A já vím, že to neděláš schválně. A vím, že to nechápeš. Jen mě mrzí, že jsi v tomhle tak strašně zabejčená. Našla sis svůj cíl a jdeš si tvrdě za ním. Tu tvou odhodlanost opravdu upřímně obdivuju. Jenže šance, že bys tam došla, je bohužel naprosto mizivá. Musela bys najít někoho, kdo je úplně stejně postiženej jako ty. A to bude tak jeden ze sta tisíc. Přinejlepším.
Zkusím to teda s tebou ještě jinak. Mám pro tebe super návrh. Jdi za tím psychologem, nech si vypracovat diagnózu - jsem si zcela jist, jako většina lidí tady, že ti diagnostikuje nějakou psychickou poruchu. Pak se zapoj do nějaké skupinové terapie - a... voilá! v té skupině budou lidé postižení podobně jako ty!!! ;) Hurá - tam si najdeš snadno k sobě pasující protějšek! Bude to lepší, než nějaký inzeráty. To dává smysl, ne?
 Muad*Dib Muž43 Kategorie
25.11.2021 00:02:24
Muad*Dib: Je to lež. Protože láska nemůže zmizet, přejít jen tak. U mě láska odejde jenom, když on mě opustí, kdyby mi udělal něco fakt strašného, že by mě třeba podvedl... Ale láska sama prostě zmizet nemůže. Jak někoho doopravdy miluješ, tak to NEMŮŽE jen tak přejít, odejít, pokud ti neudělá něco fakt strašného. A já jsme jemu nic strašného neudělala, já jsem ho milovala a dávala mu to pořád najevo.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
25.11.2021 00:00:26
Ferysa: Přesně tak. Vždyť ona ho prý opustila (i když si nejsem jistá, jestli nelhal i v tom, podle mě se mohl vysrat on na ni, protože se mu nelíbil sex s ní), já jsem ho milovala, chtěl jsem si ho vzít, chtěla jsem se přestěhovat k němu, že bychom mohli spolu bydlet, než dodělá střední. Já jsem fakt pro něj dělala všechno milovala jsem ho, pořád jsem mu to říkala... On lhal, úplně ve všem. A ještě jsem mu nebyla víc než ta, co se s ním rozešla...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
24.11.2021 23:59:54
"Obhajování lži mi prostě vadí no. Zradit něčí důvěru, ať už jde o cokoliv, je podle mě odporný zločin. Ale děje se to pořád, co my s tím no. "
dotnet

No... jenže ona není lež jako lež. Když jsi zamilovanej a slíbíš někomu, že ho budeš vždycky milovat, je to lež? V tu chvíli tomu přece opravdu věříš. Jenže když jsi mladej a ještě neznáš svět ani pořádně sám sebe, nedokážeš si v tu chvíli představit, že se to může snadno změnit. Totéž platí o manželským slibu... 50% manželství se rozvádí - znamená to, že 50% lidí v den své svatby lhalo? Tak se to přece nedá brát. Jsou věci, který se prostě slíbit nedají. A každej, kdo si takový sliby vynucuje a bere takový sliby vážně a slepě vyžaduje jejich plnění, má prostě na realitu úplně zcestnej pohled.
Už proto je manželskej slib naprostej nesmysl a fakt nechápu, že jsou novomanželé ještě dnes nuceni něco tak debilního slibovat. To je v podstatě jen úchylná továrna na lháře z donucení.
 Muad*Dib Muž43 Kategorie
24.11.2021 23:54:31
Já tě chápu. Nejsi standardní holka, máš svoje požadavky a hledáš někoho komu nebudeš muset nic zakazovat ani nařizovat, protože to všechno bude cítit jako ty. A když ti kluk řekne že svojí bejvalku rozhodně nemiloval míň jak tebe, tak to je na ránu, to bych neunesla.
Drž se, fandím ti.
Smajlík  Ferysa
24.11.2021 23:35:02
dotnet: Jenže v tu chvíli jsi rád, že jsi našel někoho, kdo to má stejně, než bys přemýšlel o tom, že je to až podezřele ideální... Kdyby ses řídil tím, třeba bys mohl přijít o někoho, kdo je pro tebe fakt dokonalý.
Ale až mě to šokuje. Protože tady prostě píše úplně jiný člověk než ten, co mi psal ty hezké věci... Ti dva nemají snad nic společného kromě toho, že neovládají rozdíl mezi ji/jí. To je asi důkaz, že vážně dobře lhal, vždyť on dokázal předstírat úplně jiného člověka, než doopravdy je.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
24.11.2021 23:28:37
DV:
Asi to fakt poznat nejde no. Nebo možná právě z toho, že jsou ty řeči tak naprosto dokonalé a přesné. To podle mě působí podezřele. V reálu, když by tě neměl tak nastudovanou, by byla vždycky aspoň někde odchylka, něco, co by se ti třeba trochu nelíbilo.

Obhajování lži mi prostě vadí no. Zradit něčí důvěru, ať už jde o cokoliv, je podle mě odporný zločin. Ale děje se to pořád, co my s tím no.
 dotnet Muž23 Kategorie
24.11.2021 23:27:00
Vlčí oči: Když ono se zdálo, že to má všechno jako stejně sám od sebe, ne že to odkýval. Fakt to je jak kdyby tady psal úplně jiný člověk, hrál to dokonale.
Jak rozeznám, když mi to příliš snadno odkýve od toho, když to fakt má stejně?

jowa: Dlouho už ne, buď najdu, nebo zemřu.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
24.11.2021 23:25:14
Zaznělo tady, že odpověděl na inzerát, že kterého bylo jasné, do čeho jde. Ne, nevěděl. Z inzerátu, ať je jakýkoliv, nelze kompletně poznat člověka. Takhle to opravdu nefunguje a proto je zcela nereálná představa, že ti na prvním rande slíbí lásku až za hrob. No a pokud to udělá, jsou to jen romantická zamilovaná slůvka, nic víc. Dlouhodobý vztah se buduje na jiných kvalitách. Především se v něm oba musí cítit dobře, no a osobně si nedovedu představit, kdo by s tebou vydržel. Chyba je především v tobě. Nikdo není povinen obětovat svůj život (ve smyslu svého času na tomto světě) pro někoho, kdo se chová jako naprostý magor, který si nedá za žádnou cenu poradit.
 mcc
24.11.2021 23:24:15
To je poprvé, co reaguji na tojí zpověď a řeknu jen jedno: Nebudeš šťastná ještě dlouho.
 jowa Muž26 Kategorie
24.11.2021 23:20:04
I v 14-15letech do káží být kluci už pěkně ulhaní a holkám vymatlávat hlavy.
Sice ne zrovna všem to jde, ale dokáží to když si chtějí zašustit.... někteří.

Na tyhle lži si musí ženy umět dávat pozor. Některá to umí vycítit sama od
sebe a jiná, jak vidno, ne.

Tomuhle ale podléhají ženy všeobecně, tomuhle lhaní kvůli plným koulím.
Nejsi v tom žádná výjimka.

Dávej si třeba pozor na to když ti nějaký kluk odkýve všechno hned, bez nějaké
hlubší diskuze. Pozoruj jestli se ti nebude zdát až příliš mazaný... Rozumíš?
 Vlčí oči Muž37 Kategorie
24.11.2021 23:01:54
No a co? Kdo mluví o rozcházení? Já mluvím o lhaní. Nebo podle tebe lhaní ve vztahu a lhaní o čemkoliv jiném není totéž?
 EmmaH
24.11.2021 22:57:16
EmmaH: Já jsem se NIKDY s nikým nerozešla, oni se vysrali na mě.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
24.11.2021 22:56:16
wut: Já jsme ho nepodváděla a peníze jsem po něm nechtěla. Já jsem ho milovala a on mi celou dobu lhal. Kdyby mě vteřinu miloval, myslel jedinou větu vážně, tak neodejde.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
24.11.2021 22:55:36
Nějak nechápu čemu se divíš. Pořád tu vykřikuješ, jak hledáš svoji kopii, svůj klon, někoho, kdo je přesně jako ty a tohle přelétavé, nespolehlivé a pozérské chování tomu přeci naprosto dokonale odpovídá. Tys měla v sedmnácti taky plnou hubu velkohubých přísah a prohlášení, z nichž jsi nic nedodržela a vše totálně přehodnotila hned, jak se ti to hodilo. Nebo kde je ta tvoje asexualita? Kde je to zhnusení jakýmikoliv initmnostmi? Kde je ta neochvějná, téměř fanatická víra v boha a především oddanost církvi? Kde je tvoje čistota odevzdaná jen manželovi? Kde je manželství s jedním až do konce života bez ohledu na okolnosti i jeho vlastní chování a názory? Kde je pohrdání a odsuzovámí rozvedených žen? Správně, nikde. Vše je zapomenuté, ignorované, zašlapané do země... oproti tomu je ten jeho slib věčné lásky a brzkého manželství vlastně úplně bezvýznamnou lží, nemyslíš? On to sliboval jen tobě. Ty bohu i celému svému okolí. Tak co ti vadí. Na takovéhle veletoče a změny názoru se přece musíš u partnera připravit, když chceš randit "sama se sebou".
 EmmaH
24.11.2021 22:54:59
Tvl, já tu svojí žárlivou nádheru taky kopnul do prdele.

A když jsem odstřihnul penězovod, tak najednou celej náš vztah přešel z režimu "jsi nejlepší koho jsem kdy potkala" na "všechno to byly jenom lži". :D :D :D

Vy ženské jste jak přes kopírák.
Smajlík  wut Muž32 Kategorie
24.11.2021 22:54:37
dotnet: Tak jak mě opustil, tak to bylo jak kdybych si psala s jiným člověkem, teď jak tady napsal, tak působí jak úplně jiný člověk. Hrál to vážně dokonale.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
24.11.2021 22:53:19
dotnet: Ale vidíš, jak tady lidi obhajují hajzla, co akorát lhal každou svou větou...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
24.11.2021 22:52:46
dotnet: Taky říkal, jak nemá kamarády, že snad jenom jednoho pořádně... Taky jak chce být jenom se mnou, že když by měl mě, proč by chodil za kamarády, že vůbec není o čem přemýšlet, jestli sedět se ženou doma, nebo jít s kamarády do hospody, že bychom byli pořád spolu, že bychom i k rodině a všude chodili jenom spolu... Jako fakt prostě i rozumově do toho přesně seděl, co říkal. Když někdo umí tak lhát, tak asi fakt nemáš vůbec šanci to poznat.
Takže jako jak se mám poučit... Když je někdo tak dobrý herec, tak fakt nemáš šanci to poznat, tomu se asi nedá jako vyhnout, nějak to odhalit...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
24.11.2021 22:48:17
Nejsem si jistej, jak jde dohromady požadavek na to, aby ten někdo toužebně očekávaný ON byl nesebevědomý introvert, který ti skoro ve všem ustoupí, ale současně to má silná povaha, která složí věčné sliby a dodrží je. Sliby, které bude velmi těžké dodržet.

Ve věku 30 až 40 let by se možná někdo našel, ale u mladších 18 let pochybuju. V mládí do toho takto vážně nepůjdou.
 Qwerji
24.11.2021 22:47:23
dotnet: Nebylo, on fakt dokonale lhal. Jak by nikdy nikoho neopustil, že ona se na něj vysrala... Beztak to bylo ve skutečnosti tak, že se mu nelíbil sex s ní... Psal mi, jak touží po manželství a lásce na celý život, jak si mě chce vzít hned v 18 ještě před maturitou. Jak hledá na internetu, protože se neumí seznámit v reálu... Fakt prostě perfektní herec.
To fakt nepoznáš, když lže tak dobře. Asi si přečetl pár mých zpovědí a přesně věděl, co mi má namluvit.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
24.11.2021 22:38:40
Já nevím DV, ten kluk působí jako opak toho, co hledáš. Před tebou měl holku, pak tebe, teď už má další... V 18ti! Jde mu to evidentně samo, takto vůbec nefunguje nesebevědomý introvertní asociální zoufalý panic, kterého hledáš. To fakt nebylo vůbec znát? To ses nechala tak unést nějakými kecy a neřešila jeho minulost, povahu? Já nevím, lásku neznám, nevím jak moc zaslepuje rozum. Ale hodláš si to aspoň vzít jako ponaučení do příště? Prostě příště zkusit aplikovat rozum i při lásce? Jde to vlastně vůbec? Nesnažím se poučovat, spíš se ptám, protože by se mi to do budoucna mohlo někdy hodit taky.
 dotnet Muž23 Kategorie
24.11.2021 22:14:13
Izumi Miyako: Už platí jenom věk 21 a děti mít nemusíš, je to bez omezení takhle. Není nic, co by tomu u mě mohlo bránit. Jenom se přefiknou, ideálně úplně odstraní vejcovody. Jo, šla bych úplně bez pochybností. Jenom jsem mu to navrhla, že u kluka je to lehčí zákrok, že ej to vlastně venku, než mi řezat do dutiny břišní. To je jediné, je to prostě plnohodnotná operace v celkové narkóze. Jinak vážně nemám sebemenší pochybnosti, že bych třeba litovala.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
24.11.2021 22:09:47
Diamond vampire: Až tak bez omezení to není. Přinejmenším by sis ten zákrok celý musela sama zaplatit. Navíc nesmí zákroku bránit žádné závažné zdravotní důvody. A celkově to lékaři neradi dělají.

Vážně bys na to šla bez sebemenších pochybností?
 Izumi Miyako Žena32 Kategorie
24.11.2021 22:00:43
Bez odpovědi, huh? No, tak aspoň znovu kontaktuj toho Muada...
 vážně nevážně
24.11.2021 21:58:00
Kopejtko: Jako jenom ve dvou v noci sami v lese jsme si líbili, co se slibuje na svatbě...

Izumi Miyako: To máš zažité staré podmínky, teď je to od 21 bez dalších omezení.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
24.11.2021 21:55:55
Diamond vampire: Jen taková poznámka, bezdětné zdravé ženě se jen tak nepovoluje podstoupit takový zákrok. Jedna holka, to taky řešila. Musíš mít k tomu zdravotní důvody a doporučení od lékaře. Jo a ještě věk nad 35. Takže nechat se sterilizovat není pro mladou holku vůbec snadné.
 Izumi Miyako Žena32 Kategorie
24.11.2021 21:55:42
Já to pořád nechápu. Kde jsi vzala, že jste byli manželé? Jak jste se mohli vzít?
Smajlík  Kopejtko
24.11.2021 21:54:54
Hledáš si jako partnera dítě a pak se divíš, že se tak i chová. Máš co chceš. Doufám, že si ty tvé dnešní bláboly přečte i ten tvůj případný nápadník, kterého tady hledáš.
 marse
24.11.2021 21:51:35
wut: On opustil mě, já bych s ním byla navždy. Já jsem mu pořád psala, jak ho miluju, chtěla jsme se za ním přestěhovat, že by se mnou bydlel, než dodělá střední...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
24.11.2021 21:47:21
Dneska mi připomínáš rétorikou bejvalku.

Hopsal jsem kolem ní jako šašek. Dělal pro ní první poslední. Trávil hromadu času v práci, abych jí mohl platit cestování, zatímco ona seděla celý dny doma a projížděla mi konverzace na facebooku aby mi večer mohla udělat žárlivý scény.

A pak jsem se od ní dověděl, že všechno to, co jsem pro ní dělal, byly jenom lži... :D

Za dva roky vztahu do ní padla moje roční výplata (a že to nebylo málo). Ale prý to byly z mé strany jenom lži. :DDD
Smajlík  wut Muž32 Kategorie
24.11.2021 21:45:48
PrýZlý: Já jsem doopravdy věřila, že jsme manželé a budeme spolu navždy. Ty ses chtěl jenom vystříkat. Já jsem do toho šla na základě tvých lží.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
24.11.2021 21:44:41
Taky nevím, o jakém znásilnění mluvíš.. tenkrát jsme do toho šli oba dobrovolně, pokud si vzpomínám.. další křivé nařčení..
 PrýZlý
24.11.2021 21:44:36
PrýZlý: Už nechceš lhát dalším holkám, aby ti daly? Kéž by... Kolik jich ještě zneužiješ... Nechápu, jak jsi dokázal tak lhát, tak slibovat, co jsi nikdy nehodlal dodržet... Nechceš být herec? To asi jen tak někdo nedokáže tak zahrát.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
24.11.2021 21:42:37
Moc se všem omlouvám, ale už mám přehlcený email a nevěděl jsem, jak to zastavit.. nemám už, co bych k tomu dodal.

DV, hodně štěstí v životě. Byla to zajímavá zkušenost, ale už nechci, díky.
 PrýZlý
24.11.2021 21:41:46
PrýZlý: Musela. Tys mi udělal horší věci, znásilnil jsi mě, nedodržel sliby, každé slovo byla lež.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
24.11.2021 21:39:57
Tak tohle jsi nemusela.. já taky nepíšu věci z tvého soukromého života.. navíc žádná dohoda s babičkou nikdy neproběhla, vytahuješ už jen nepodložená fakta.
 PrýZlý
24.11.2021 21:38:09
Nechtěli byste si to vy dva vyříkat někde v soukromí? Tahleta šou se mi dost přestává líbit. Zvlášť jestli do toho hodláte tahat i svoje rodiny, apod. (DV!)
Smajlík  Muad*Dib Muž43 Kategorie
24.11.2021 21:37:11
PrýZlý: A nikdy jsem ti nic nenařizovala, tys mi to psal a sliboval sám od sebe.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
24.11.2021 21:34:49
PrýZlý: Navíc jsem ti říkala, že je to lehčí operace, než mi řezat do břišní dutiny, ale že si klidně nechám já vyndat vejcovody...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
24.11.2021 21:32:37
PrýZlý: Lhal jsi, přečetl sis moje zpovědi a přesně věděl, co mi máš říkat. Sám jsi mi říkal, jak bys byl radši furt se mnou, než chodit za nějakými kamarády...
A proč zase lžeš? Neměl jsi mě rád. Kdybys to myslel vteřinu vážně, tak neodejdeš.
Vždyť s tou babičkou jsi domluvený, že si tam můžeš vodit kurvy. Tvoje sestra se tam v 15 vychrápala se čtrnáctiletým klukem. Říkal jsi mi, jak tvoje mamka byla promiskuitní... Celá rodina stejná očividně...
Lhal jsi celou dobu, každé slovo, každý slib, byly sprosté nechutné lži.
Jasně, za chvilku se na ni vysereš, jak tě začne nudit.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
24.11.2021 21:30:40
PrýZlý: V tomhle Ti naprosto rozumím. Přeju Ti šťastný vztah s novou přítelkyní! :-) Jsem rád že jsi konečně s někým, kdo Tě uznává jako samostatnou bytost. Ať se Ti daří chlape
 Cancer123
24.11.2021 21:27:41
MarkétaM: Ale co když mě nějaký hajzl zase znásilní, když prostě očividně jsou kluci něčeho takového schopní?
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
24.11.2021 21:26:24
Abych se k tomu snad už naposledy vyjádřil..
DV se ještě jednou moc omlouvám, ale jednostranný vztah opravdu nebude fungovat a vysvětloval jsem ti to mockrát, že jsem tě měl opravdu rád, ale už jsem nemohl dál, kvůli nátlaku z tvé strany, co všechno bych měl splňovat. Taky jsem ti říkal, že jsem tě před tím neznal a nečetl od tebe žádnou zpověď, nevěděl jsem, do čeho jdu.
Moc mě to mrzí, ale nemůžu být s někým, kdo mě nemá rád takového, jaký jsem a neustále mi nařizuje, co mám dělat a co naopak nemám dělat.. máš pocut, že kdybych byl tak odporný hajzl, zm*d a podobně, že bych tě vzal ukázat mojí babičce, dal ti číslo účtu a podobných X věcí? Nemyslím si.. navíc jsme si psali dost dlouho na to, že jsi i sama vyvracela tu hypotézu, kterou tu všem píšeš.. jsem zmatený.

A pro tvé info, ano, už s někým jsem. S někým, kdo mě přijmul a kdo toleruje mé zájmy, to, že si občas zajdu s kamarády a nechce mě vykastrovat.. O to víc si jí vážím a opustit jí nehodlám.

Vlastně je to moje chyba, kdybych si pořádně zjistil, kdo jsi a co mě čeká, mohli jsme se tohoto ušetřit. Omlouvám se.
 PrýZlý
24.11.2021 21:21:51
Já tě vážně už poněkolikáté prosím - jdi na tu terapii. Už jsi mi to dokonce někdy před rokem i slíbila. (což teda znamená, žes mi taky lhala!) Ty máš zjevně nějakou psychickou poruchu. To není nic za co by ses měla stydět. Ale nech si sakra pomoct.
- Muad*Dib

Tehdy to bylo, že jsem měla tu zdálo se bezdůvodnou depresi, ale tak pak se teda rozpadlo to manželství, takže to bylo tím nešťastným manželstvím, ne deprese jako nemoc.
- DV

Takže už se nePLÁNuješ zabít a nejseš v hajzlu z toho, že nemáš manžela, jo? Všechno je fajn, jen nemůžeš najít manžela...

Mimochodem, kdybys ho našla, tak pokud na něj vybalíš to, co na PrýZlého, tak sorry jako, ale to fakt musí být pacoš, aby nezdrhnul. Pravděpodobně jsi byla v kontaktu s Muadem po mailu, možná není od věci to s ním otevřít zase....
 vážně nevážně
24.11.2021 21:21:09
Promiň, ale působíš na mě jako hrozně "ublíženej" tvor.

Taky mi v životě ne všechno vyšlo. Ztracená láska bolí čím víc toho druhého miluješ. Tomu rozumím, ale rochnit se v tom stále dokola? Proč? Čemu to pomůže?

Myslím to s tebou dobře, zajdi za psychologem. Dřív, než vyskočíš z okna.
Smajlík  MarkétaM
24.11.2021 21:17:51
Sorayaaa: Ale dá, vždyť je to nejlepší, mně by se to líbilo.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
24.11.2021 21:15:07
"Ještě si stěžoval, že mu vadí, ž emu 10x denně píšu, jak miluju."

DV, tohle se vydržet nedá. To je důvod k rozchodu.
 Sorayaaa
24.11.2021 21:09:25
dotnet: Ale no tak, taky ti můžu říct, že jsem jako zamilována byla slepá. To není přiznání viny, které tu lidé chtějí slyšet od někoho, kdo byl tím druhým zraněn. Lidé chtějí slyšet, že jsi byl ten největší debil pod sluncem a plně si můžeš za to, že tě někdo odkopnul, protože to jenom ty seš ten špatný. Druhý je čistý jako lilie a měls to poznat. Asi tak.

A je úplně jedno, jestli se to týká DV nebo mně. Podstata je stejná. Obě nedáme lidem, co chtějí. Obě se neponížíme, abychom veřejně přiznaly, že jsme byly naivní krávy, že jsem ty chudáky muže mučily a oni právoplatně od nás utekly. Oni mohli slibovat hory doly a modré z nebe. Plnou zodpovědnost neseme jenom my. A to, že to tady píšu neznamená, že se přiznávám nebo jsem změnila názor. Pořád si stojím za svým.
 Izumi Miyako Žena32 Kategorie
24.11.2021 20:57:54
Izumi Miyako: Ale ona dokonce sama uznala, že udělala chybu, viz reakce 19:35:22.
Nejde o to litování, ale prostě jak se může někdo zastávat někoho, kdo lhal a zneužil to, že nějaká důvěřivá osoba o sobě na internetu napsala úplně vše. Ano, vystavuje se tím riziku, ale to neznamená, že je to její vina. To je jako za znásilnění obvinit oběť za to, že se hezky oblékla a zastávat se toho hajzla, že za to nemůže, to ten testosteron...
 dotnet Muž23 Kategorie
24.11.2021 20:56:27
To si myslíš jen ty, nemáš žádné magické schopnosti na předpovídání budoucnosti ani nic podobného :D

Je jasný že budeš kurevníkem nazývat každého kdo tě opustí po tom co mu začneš provádět :D

Kurevník je jen pro tebe, ostatní ho spíš vidí jako jenom mladého kluka co utekl od starší holky která mu začala dělat peklo. Nic víc, nic míň.
 lol
24.11.2021 20:49:19
DV: Mimochodem, když říkám pár z mnoha stovek, myslím ty, kteří čtou tvoje zpovědi, ne ty, co ti píšou jako nápadníci. Tam ten podíl bude mnohonásobně vyšší, protože většina normálních lidí se prostě neobtěžuje.
 Gleit Muž19 Kategorie
24.11.2021 20:48:24
Kdo ví, kolik mladých chlapců zneužije "DV", než najde "manžela", kterého vlastně nechce vůbec najít. Je mi takových chlapců líto, Honzíčka, manžela, všech, které jsi neužila svými nároky, dušením, toxickým vztahem a dalšími věcmi, které činí pouze psychicky nemocná osoba.

Naštěstí drtivá většina mladých kluků ve věku, ve kterém připadají pro tebe v úvahu, má na takové holky, jako DV dobrý radar a drží se od ní na míle daleko. A když už se k ní přiblíží, vědí, že od ní musejí sakra rychle a sakra daleko utíkat.
 Wow
24.11.2021 20:43:58
lol: Je to kurevník, jde mu jenom o sex... Kdo ví, kolik jich zneužije, než si nějakou vezme...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
24.11.2021 20:43:09
To že ublížil tobě neznamená že bude ubližovat dalším, smiř se s tím :D

Může to být normální kluk, a jen od sebe odehnal za včas hysterku a pak si najde normální holku na celý život až trochu "povyroste" :D
 lol
24.11.2021 20:42:56
Gleit: To je pravda, tak to udělal, zmrd.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
24.11.2021 20:42:10
Wow: Tak když jsem se zeptala, jestli mě miluje víc než ji a řekl, že ne... Tak asi jak jsem se měla cítit, když jsem mu nestála za víc než kráva, co ho opustila...
Na našem vztahu nebylo nic špatně kromě jeho lhaní. Co bych já za to dala, aby mi kluk psal 100x denně, jak mě miluje...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
24.11.2021 20:40:53
Nemůžeš se divit, že pár z těch mnoha stovek lidí ze ZP tě bude chtít využít. Někdo si přečte tvoje zpovědi a ví o tobě všechno, a ty o něm nic. Člověk ví přesně, co ti kdy říct, abys mu na to skočila. Stavíš se do nevýhody.
 Gleit Muž19 Kategorie
24.11.2021 20:39:21
On ti jen lhal.

Ty:
1) Chtěla, aby šel na vasektomii (mladý kluk do 20 let!).
2) Vyslýchala jsi ho kvůli jeho bývalé.
3) Vyčítala jsi mu, že svoji bývalou líbal stejnými ústy jako tebe.
4) Nedala jsi mu prostor dýchat.
5) Házíš na něj špínu, i když ti několikrát vysvětloval, co bylo na vašem vztahu špatně.
6) Poskytl ti kontakt na psycholožku v Brně, kterého jsi nevyužila, jen jsi to odignorovala.
7) Psala jsi mu 10 x za den, jak ho miluješ.
8) Veřejně na fóru na něj házíš špínu.

Ať posoudí ostatní, kdo je tady ten špatný, jestli DV nebo Honzíček.

BTW nejsi o moc lepší než Honzíček s tím lhaním. Protože se tváříš před svým zaměstnavatelem, že jsi pracant pracovitej, přičemž půlku pracovní doby prosurfuješ a propíšeš na Zpovědnici (což by se mu logicky nelíbilo, když by se to dozvěděl). Takže sama jsi lhář, co obelhává vlastního zaměstnavatele. Nejsi o nic lepší než on, takže mu nemáš co vyčítat.
 Wow
24.11.2021 20:38:16
dotnet: Co bys chtěl. I mně sama DV říká, že si za to můžu sama, když si přijdu pobrečet na téma ex a rodina. Takže se nediv, že ji tu nikdo nelituje. Tady si lidé nemají, co vyčítat.
 Izumi Miyako Žena32 Kategorie
24.11.2021 20:35:17
lol: To já se nebojím o to, kolik jich ještě po jednom použití zahodí... To mě je jasné, že takhle ublíží mnoha holkám...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
24.11.2021 20:33:47
On se bude mít dobře, neboj, to že zalhal holce která si to zaslouží neznamená že je špatný člověk.

Klučina si dřív nebo později najde nějakou lásku a budou oba šťastní.
Nejsi žádná voodoo čarodějnice aby jsi to jakkoliv ovlivnila takže pohoda.
Smajlík  lol
24.11.2021 20:33:06
dotnet: Jenže ty nevíš, že mě žralo, ž eon na Zpovědnici psal, jak mu ona chybí. A pak jsem se zeptala, jestli mě miluje víc než ji, a on řekl, že ne.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
24.11.2021 20:30:02
Mě fascinuje, jak je pro strašně moc lidí v pořádku lhát a podvádět. Holka se sem jde vybrečet, že jí nějaký hajzl lhal a zneužil a místo podpory a zastání to všichni otočí obviňují ji, že si za to může sama. Já ti DV strašně fandím, jak jsi prostě upřímná a neumíš lhát, protože prostě taky nesnáším lhaní a mám rád upřímnost. A lidem přijde v pořádku stav, kdy je upřímnost druhého sprostě zneužita a ještě se zastanou toho, kdo ji zneužil. Neuvěřitelně na blití tahle mentalita.

Na druhou stranu, pokud je pravda, co psal ten "Honzíček", že jsi mu vyčítala předchozí vztah a přitom jsi sama byla použitá, tak to je od tebe neuvěřitelně nespravedlivé.
 dotnet Muž23 Kategorie
24.11.2021 20:24:54
lol: Já jsem ho nepodvedla, nebrala drogy, nic... Já jsme ho jenom milovala. Ještě si stěžoval, že mu vadí, ž emu 10x denně píšu, jak miluju.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
24.11.2021 20:22:32
Já spíš věřím tomu "honžíčkovi" než tobě protože na něj házíš špínu beztak kvůli tomu že tě jen z rozumných důvodu opustil a ty jako slabomyslná jsi z toho špatná i když si za to můžeš sama.
 lol
24.11.2021 20:21:28
Wow: Já jsem ho milovala, pořád jsem mu psala, jak ho miluju a nemůžu bez něj žít. A on mi na oplátku LHAL, že mě miluje a chce se mnou být navždy.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
24.11.2021 20:21:12
Já se teda vůbec nedivím, že to s tebou žádný chlap nevydržel. Fakt. Nemyslím to zle, ale ženskou s takovou povahou prostě NIKDO nechce. Když začneš u sebe, tak si toho chlapa najdeš rychleji...
 alfonsio
24.11.2021 20:12:11
Seš duševně nemocný člověk, jemu jen trvalo delší dobu než si to uvědomil. Psal jsem to už stokrát: Běž si najít psychiatra.
Smajlík  Militantní*konzerva
24.11.2021 20:09:47
Ty ses k němu taky nechovala dvakrát dobře.

Takže k tomu asi jedno: "Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá."

Ani se mu nedivím, že ti lhal. Možná, když by ses k němu chovala krapet slušněji, tak by ke lžím neměl důvod.
 Wow
24.11.2021 20:03:46
Wow: Ale psal mi až do konce, jak si mě vezme a bude se mnou navždy. Samé lži, to mi teda psal.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
24.11.2021 20:02:09
Nemyslím si, že by psal nějaké lži.

To ty tady mystifikuješ a lžeš.

Konečně máme pohled i druhé strany.

"Víš, v čem je tvůj problém? Že neposloucháš názor druhých..
Pamatuju si, jak jsi chtěla, abych šel na vasektomii, abys měla jistotu, že nebudeme mít nikdy děti. Pamatuju si, jak jsi mě vyslýchala kvůli mé bývalé, dokonce jsi byla naštvaná, že jsem s ní dělal stejné věci jako s tebou a líbal stejnými ústy jako tebe.. sorry, ale tohle jsem nemohl dál vydržet a teď o mně píšeš, že jsem zlý. Víš, jak hrozně je to nefér? Nedala jsi mi prostor dýchat, proto jsme se rozešli a psal jsem ti to mockrát a stejně jsi psala, co jsem ti udělal. Ty nikoho normálního nikdy nenajdeš. Dokonce jsem ti dal kontakt na moji kamarádku- psycholožku v Brně, která by ti s tím vším pomohla, ale ty jsi jak slepá, vždycky jsi byla."
("PrýZlý" 24.11.2021 18:38:01)
 Wow
24.11.2021 19:57:52
Wow: No jo... A ty jeho zkurvené lži... On věděl, do čeho jde od začátku... Měl mě jako kapesník na jedno použití.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
24.11.2021 19:55:38
"On neumí milovat" Ty očividně také ne, umíš pouze vlastnit.
"Kdyby mě měl rád tak nepřestane, to jen tak nezmizí" To říkej rodinám které se přes veškerou snahu po 20 letech rozvedli. Vím jak tohle dopadne a můžeš si za to pouze Ty sama. Hodně štěstí s hledáním Tvého majetku..Teda pardon, manžela.
 Falafel
24.11.2021 19:55:16
Takže ten uživatel "PrýZlý" ve tvé zpovědi "Možná už je pozdě. Má to ještě smysl?" https://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=1182346 je vážně HONZÍČEK!!!

Tý brďo, drsný. A to co tam píše je teda pravda, jinak bys nebyla tak rozhozená.

Jakože fakt drsný tohle.
 Wow
24.11.2021 19:48:25
Maminka: Ale on bude vědět předem, do čeho jde, já to říkám hned zezačátku na rovinu, že s ním chci být 24/7 a žádný čas a prostor sám pro sebe. Já se nesnažím působit "normálně", já dávám předem otevřeně vědět, do čeho jde.
Neměl mě rád, kdyby mě, tak by nepřestal. To nemůže jen tak odejít.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
24.11.2021 19:47:45
"Kolikrát mi sliboval, jak mě nikdy neopustí, jak se mnou bude navždy, jak budeme pořád spolu, jak by seděl stokrát radši se mnou doma, než jít s kamarády ven (pak mi řekl, že jsem ho dusila, že by to na něj bylo moc, prostě lhal předtím). "


No vždyť jsme ti to už psali. Lidi mění názory a tohle se nedá předem odhadnout, že to někdo tvůj lockdown vydrží.
Nemusel lhát, jenom to naivně neodhadl.
 Positive plus Muž Kategorie
24.11.2021 19:46:38
"čas k hledání"

1. vztah se nehledá, nejsou to borůvky
2. s tímhle přístupem NEMÁŠ ŠANCI potkat někoho, s kým byste zůstali spolu
 Odpočinek Muž52 Kategorie
24.11.2021 19:46:27
Diamond Vampire- Proč Tě k němu tato cesta teda ještě nepřivedla? Proč Ti do cesty přichází jen lidé co Tě dle Tvých slov pouze využijí? Čím myslíš že to je? Tvůj problém je že si nedokážeš přiznat vlastní chybu. To se není za co stydět, má to tak miliony dalších lidí. Jenže Ty si pomoct nechceš, to je celý problém.
 Falafel
24.11.2021 19:46:04
Izumi Miyako: Vadilo, on si nezaslouží být šťastný, on si zaslouží kurvu, co ho bude akorát podvádět. I když teda mu to asi přináší štěstí, že ji jenom využije a zahodí, jak ho přestane bavit... A pak další... On neumí milovat.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
24.11.2021 19:45:47
A jak poznáš, že ten další "pravý" nebude úplně to samé? Ze začátku to bude super, budeš si připadat, že tě miluje a chce si tě vzít atd. a nakonec tě taky opustí, protože to nebude moct vydržet.
Allloe to píše správně - ty jsi strašně závislá osobnost (myslím, že je to jedna z poruch osobnosti) a i když s tebou nějaký kluk třeba bude chtít být, nevydrží to s tebou, až tě pozná víc. Ze začátku třeba budeš působit úplně normálně, kluků, kteří chtějí manželství je taky dost, ale nevím, jaký kluk by s tebou chtěl být pořád doma 24/7 a všeho ostatního se pro tebe vzdát.
Tak to prostě nefunguje. Musíš partnerovi dávat nějaký prostor, každý máme svůj život. Být s někým pořád jen zavřený doma fakt není normální - i když ho miluješ, je naprosto v pořádku trávit čas i jinak, než výhradně s ním. A věř, že každý normální člověk chce mít svobodu, i když je v manželství. Můžeš být fajn, jak chceš, a já věřím, že jsi, ale stejně není možné, aby to s tebou takhle někdo vydržel pořád doma.
Chápeš to? Hledáš někoho, kdo neexistuje. Aspoň teda žádný zdravý kluk ti tohle nedá. To by leda musel být nějak podobně duševně nemocný jako ty. A fakt je dost možné, že ten Honzíček tě měl vážně rád, ale prostě už to s tebou nevydržel. Nevěřím, že by tě chtěl jen tak využít a ranit, takových lidí je málo, co by to udělali jen tak, i když možné to samozřejmě je.
Fakt bys měla nevštívit psychologa, podle mě máš téměř jistě poruchu osobnosti, jsi strašně závislá a to není normální.
 Maminka
24.11.2021 19:44:37
Vicugna pacos: Já jenom potřebuju najít toho manžela, s tím mi ta terapie nepomůže. Proč bych to teda dělala, když mi to nepomůže k cíli.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
24.11.2021 19:44:29
Diamond vampire: Vadilo by ti, kdyby byl s tou druhou velmi štastný?
 Izumi Miyako Žena32 Kategorie
24.11.2021 19:43:46
Odpočinek: Peníze, čas k hledání.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
24.11.2021 19:43:09
Člověk vůbec nemusí mít depresi, aby chodil na terapii. Někteří lidi tam chodí "jenom", aby si srovnali pár věcí v životě. Ty toho potřebuješ srovnat dost.
 Vicugna pacos Žena24 Kategorie
24.11.2021 19:42:59
Izumi Miyako: To nevím, je možné, že už zneužívá nějakou další. Jestli má, stejně ji za chvíli zahodí, jak ho přestane bavit, tak je to vlastně jedno.

Falafel: Já hledám, to je cesta k cíli.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
24.11.2021 19:42:24
K té terapii - nevím čeho se proboha bojíš, že ti vezme. Dostaneš se do klidu, pryč z toho tvého "pekla", zorientuješ se, začneš si sebe víc (nebo ne víc ale jinak, zdravěji) vážit, a přestaneš být tak snadná (protože psychopaticky zaslepená) oběť. Tím neříkám že jsi potkala hajzla který tě zneužil - spíš si myslím, že stejně jako tvůj manžel, ani dobře ani zavčasu nepochopil dimenze tvého problému, vedle kterého se prostě žít nedá, ani ve snu.
 Odpočinek Muž52 Kategorie
24.11.2021 19:40:45
Promiň, ale opravdu si myslíš že si Tě bude někdo vážit, když si neumíš vážit ani Ty sama sebe? Taky jsem si sám sebe nevážil. Hledal jsem lásku co mi pomůže dát mému životu smysl, jenže tak to nefunguje. Choval jsem se sám k sobě jako ke kusu hovna. Z jakého důvodu by se ke mně ostatní měli chovat jinak? Máš úplně stejný problém jako jsem měl já. Každý Ti tu radí terapii, ale Ty ne, hledáš radu ale poradit si nenecháš. Kdyby si po tom svém vysněném muži tak moc toužila a dělala jsi všechno pro to abys ho jednou měla, začala bys u sebe. Jenže ne, umíš akorát vyčítat a utápět se v sebelítosti. Děláš to proto že je to snadné, jinak bys zvolila jinou cestu. Cestu která Ti přinese to co chceš, ne cestu kterou se od toho dobrovolně vzdaluješ.
 Falafel
24.11.2021 19:40:35
A teďka dělá co? Má už novou holku?
 Izumi Miyako Žena32 Kategorie
24.11.2021 19:38:46
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
24.11.2021 19:38:29
Muad*Dib: Tehdy to bylo, že jsem měla tu zdálo se bezdůvodnou depresi, ale tak pak se teda rozpadlo to manželství, takže to bylo tím nešťastným manželstvím, ne deprese jako nemoc.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
24.11.2021 19:36:59
DV: Já tě vážně už poněkolikáté prosím - jdi na tu terapii. Už jsi mi to dokonce někdy před rokem i slíbila. (což teda znamená, žes mi taky lhala!)
Ty máš zjevně nějakou psychickou poruchu. To není nic za co by ses měla stydět. Ale nech si sakra pomoct.
 Muad*Dib Muž43 Kategorie
24.11.2021 19:35:22
dotnet: No jo, jenže když to prokládal těmi lžemi, jak mě strašně miluje, chce se mnou být navždy a chce si mě vzít hned v 18 ještě před maturitou, tak jsem byla zaslepená láskou a neuvědomovala si to.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
24.11.2021 19:34:23
To už se tady rozebíralo hodněkrát, že čekáš věčné sliby od kluků od 10 let mladších a potom tě překvapí, když to nemohou nebo nechtějí dodržet.

Ve věku 16 až 18 let by byl ochotenej se ihned ženit snad jen někdo silně věřící. Jenže takovému věřícímu by asi vadilo, že jsi rozvedená, protože silně věřící by měl taky mnoho požadavků na ženu a nemohli by jste najít kompromis.

Další kluky to může odradit, když si uvědomí, že by od samotnýho počátku tady museli číst podrobný zpovědi o sobě.
 Qwerji
24.11.2021 19:32:38
Možná se mýlím, ale mám pocit, že jsem tu od tebe v nějaké zpovědi četl, že ten Honzíček byl tak trochu úchyl a dost brzo ti psal, co by s tebou všechno dělal a tak... Nebyl to třeba právě ten signál začít mít pochybnosti, že jde jen o to jedno?
 dotnet Muž23 Kategorie
24.11.2021 19:30:53
Maminka: Tak usilovně se snažím, protože je to jediná možnost, jak to dokázat. I s tím rizikem. Ale fakt se teď bojím, jak mě tak zneužil tady ten odporný zlý hajzl.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
24.11.2021 19:28:52
mcc: On si mě vybral dobrovolně. Ozval se na prakticky stejný inzerát, jak mám teď. Věděl, do čeho jde.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
24.11.2021 19:28:42
Přesně proto nechápu, proč se tak strašně usilovně snažíš někoho najít. Pravděpodobně tě většina kluků jen takhle využije, protože na tobě každej vidí, jak jsi zoufalá a jde ti jen o to jedno - najít si manžela. To potom pro kluka, kterej chce jenom sex, není vůbec těžký se takhle přetvářet a dostat tě do postele. Když přesně ví, co chceš, pro něj je to prostě easy sex.
A nemůžeš přece spoléhat na to, že by ti to žádný kluk neudělal, protože jsou hodný. Jakože to, že bys to nikdy neudělala ty, neznamená, že tu není spousta hovad, kterým to nedělá problém.
Všichni tady na Zpovědnici ti doporučujeme psychoterapii, protože jsi fakt nemocná. To jediný ti může pomoct, tak to přestaň odmítat.
 Maminka
24.11.2021 19:27:41
allloe: Prostě lhal. Kdyby to myslel vteřinu vážně, neodešel by. Láska neodejde jen tak. Měl mě jenom jak kapesník na jedno použití celou dobu.
Minimálně se na to mohl vysrat předtím, než mě jednorázově použil jak kapesník. Protože se na mě vysral HNED potom. To musel vědět předtím. To už mi udělat nemusel, minimálně se na mě mohl vysrat včas.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
24.11.2021 19:27:30
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
24.11.2021 19:26:30
Honzíček přišel na to, že to s tebou není k žití. Jestli tě miloval, to nevím, ale i pokud ano, dobře udělal, že utekl. Vůbec si nepřipouštíš, že zejména ubližovala jemu? Tím jsem si totiž docela jist. Příjemnějším jsi jej citově vydírala.
 mcc
24.11.2021 19:25:14
Muad*Dib: Tak se na to měl vysrat dřív, než je začal slibovat. A začal sám od sebe. První mi řekl, že mě miluje... První mi psal, jak si mě chce vzít hned v 18 ještě před maturitou... S tím přišel on tehdy první, to lhal a sliboval sám od sebe...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
24.11.2021 19:25:00
Vy jste se tajně vzali a až teď mu bylo osmnáct?
 Kopejtko
24.11.2021 19:24:58
Mě to spíš přijde, že jsi ho tím vynucováním slibů od sebe odehnala, než že by Ti odporně lhal...
Věřím mu, že jsi ho dusila. A dovedu si představit, že to třeba tak nevnímal hned nebo to přecházel a až časem si uvědomil, že už to není k tomu a po zbytek života by s Tebou nevydržel, i když třeba zprvu chtěl.
Když se lidské touhy s časem změní, neznamená to, že naše minulá slova v tomto směru byla lživá.
Zkus ho pochopit.
 allloe Žena29 Kategorie
24.11.2021 19:24:19
Diamond Vampire: Ty třeba ne, stejně jako já nebo spoustu dalších kluků. Ale říkat že kluci jsou svině a holky andílci je vážně směšné.
 Cancer123
24.11.2021 19:22:36
"A slíbil mi, že to bude dobré, že by mi to nikdy neudělal. Kolikrát mi sliboval, jak mě nikdy neopustí, jak se mnou bude navždy, jak budeme pořád spolu, jak by seděl stokrát radši se mnou doma, než jít s kamarády ven..."
Diamond vampire

A ty máš vážně pocit, že měl snad i nějakou jinou možnost? Když si na někom vynutíš nesmyslný sliby, tak pak nemůžeš brečet, že je nesplnil.
 Muad*Dib Muž43 Kategorie
24.11.2021 19:21:24
Cancer123: Tak já bych toho schopná nebyla...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
24.11.2021 19:21:00
Honzíček přišel na prcandu bych tak tipoval.
 Gustav Husák
24.11.2021 19:19:55
Všechny možná.
Smajlík  KolikGramů
24.11.2021 19:19:43
Čeho je kluk schopný? To je hodně oblíbená věta koukám. Abych Tě vyvedl z omylu, ani jedno pohlaví si nemá co vyčítat. Ženy jsou schopné taky pěkných sviňáren které provedou s naprostou chladností. Tohle fakt zbožňuju..Kluci jsou hrozný svině, dokáží tohle a tamto. Však jste úplně stejné..
Smajlík  Cancer123
24.11.2021 19:11:09
Kolik si asi tak myslíš že dospělý člověk potřebuje signálů, že je zralý na terapii?
 Odpočinek Muž52 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk