Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1182448, vloženo 24.11.2021 17:58:03 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jiskření mezi mnou a jedním mužem
Ahoj,

mezi mnou a jedním mužem je to teď takové zvláštní, napjatá atmosfera v pozitivním smyslu bych řekla.. třeba dnes jsme se poprvé viděli, tak mě pozdravil, usmál se, po druhé šel za chvíli opět jsme se na sebe usmívali, zanedlouho jsme se viděli potřetí a oba jsme na sebe koukali už z dálky takovým zvláštním dlouhým pohledem a zase se na sebe tak usmívali, ale měli jsme bohužel oba respirátor.. takto na sebe koukáme když nikdo jiný kolem není.. jinak po sobě takto nekoukáme.. minule sem ho přistihla jak mě sleduje, dlouze se díval, začala jsem po něm také koukat, pak jsem to nějak nevydržela a sklopila sem oči, znervózňovalo mě to.. Myslíte, že by to mohlo mít nějakou šanci?? Nebo si to všechno jen namlouvám a přes všechny ty pohledy se mu nelíbím? může to být vše pořád jen kamarádské? Pořád si nějak netroufám to pozvat třeba na kafe, protože kdyby mě odmítl, tak nevím, jak bych s ním vydržela než bych se z toho otřepala.. On se pořád nemá k ničemu víc než k těm pohledům když jsme sami.. jinak je tedy také milý i před ostatními, ale není to takové.. chtěla jsem mu říct dnes, že ho ráda vidím, kdyz kolem nikdo nebyl, ale zase sem si to netroufla.. Odpoledne jsme se potkali ještě ve městě.. na dálku mě už zdravil.. nějak sem ho nečekala, myslela sem, že mě neuvidí, znervoznilo mě to a tak nějak bez většího zájmu sem řekla také ahoj.

Děkuji za váš názor.
 materidouska2022 Žena  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.11.2021 13:01:17
Rozhodně jej pozvi někam na kafe. Minimálně budeš vědět na čem jste a nebudeš se utápět v domněnkách. V lepší případě to skončí vášnivou nocí.
 Nadržený panic Muž21 Kategorie
25.11.2021 07:28:20
Určitě ano, manželka doma mu už evidentně nestačí :)
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
24.11.2021 18:03:59
Určitě to šanci má, podle mě tě chce opravdu oš.....osexovat.
Smajlík  leafroller Muž73 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk