Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1182410, vloženo 24.11.2021 10:29:50 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
PCR test nutnost
Prosím Vás, řadu. Od pátku mě škrabalo v krku, sobota trochu míň, ale v neděli se to vystupňovalo k nesnesitelnost, ráno volám.praktikovi a že jít na PCR test. Třeba dodat, že já hrozně trpím na anginy, mám astma a chřipku jsem neměla už 29 let. Navíc, můj syn dostal ve čtvrtek zapal horních cest dýchacích. Tak jsem šla na pohotovost, protože přeci jen na výsledky se čeká a to mi mohlo nemoc jen zhoršit a je to přesně to, co má i syn, jsem to chytla evidentně. Tak včera volám.praktikovi.o vystaveno neschopenky do práce a lékařskou zprávou z pohotovosti a oni mě pořád ženou na PCR test a že musím jít. Já tam nemám problém jít, ale jsem doma nemocná, je mi špatně, bolí mě v krku a kašli (úplně to samý co syn) nestačí jít na ten test v pondělí? To stejné jdu na ORL má kontrolu, je to v tom areálu, že bych si teda ten test udělala, já se nevyhýbam, jen jít přes celé městě nemocná na neschopence bez vycházek kvůli covidu, který evidentně nemám? Stejně jsem pořád doma, na plicní ventilaci to není, manžel je plně očkován. Aby mi nepřišla nějaká pokuta nebo tak, já tam půjdu, jen až v pondělí.
 Recepcnalaj Žena31  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.11.2021 12:37:43
Jo, praktici to teď tak dělají. A ne, není to úplně správně. Kdyby to ale nedělali, tak se v čekárně můžeš s někým s covidem potkat a ho mít jako "bonus", pokud ho nemáš. Každopádně neschopenku by ti lékař měl vystavit i bez toho testu, jsi nemocná. Pokud se zdráhá, tak to zkus těšit s ČLK. Na hygienu určitě zavolej, jsou i mobilní odběrové týmy, které se u tebe můžou zastavit a vzorek odebrat... Jinak pokud je ti špatně o víkendu a víš, že trpíš anginami, proč jsi nešla rovnou o tom víkendu na ORL pohotovost? Už jsi dávno mohla mít antibiotika a podle toho se i cítit.
 tralanka
24.11.2021 12:13:35
Pokud jí někdo odmítá vystavit neschopenku, přestože je zjevně nemocná, potom jedná protiprávně a ona by měla dát podání na policii. Já bych na jejím místě zavolal na hygienu a zeptal se jich, zda není způsob, jak ji otestovat doma, aby tou cestou neohrozila sebe ani nikoho jiného. Podle mě takový způsob je. Zároveň bych hygienu informoval o nestandardním chování jejího lékaře.
 leafroller Muž73 Kategorie
24.11.2021 12:03:54
Rollere, ale ona je nucena jít na ten test, jinak jí nechtějí vystavit marodku. Prvý zůstaň doma- bez náhrady příjmu? To si ma vyčerpat kvůli tomu dovolenku? Jako já to chápu a lidem to konečne dochází, že tady nejde o zdraví populace, ale vynuvování chodit na pofiderní testy a nechat se píchnout toxickým génovým svinstvem. Kdepak svoboda a rovnoprávnost, to vynucovaní, zákazy a segregace jsou vyšší stupeň fašizmu a terorizmu na lidech vlivem vlastirádných zkorumpovaných vlád. Ústava a Orwell hadr velebnosti.
 bumbálka
24.11.2021 11:27:02
Viz Leafroller. Podstatné je nenakazit ostatní a šetřit své tělo pro boj s nemocí, ne někde cajdat a škodit sobě i okolí. Takže bych se doktorky zeptal jestli když nejsi schopná někam dojet sama autem, tak jak si ten test máš jako zařídit? Jestli po tobě fakt výslovně chce abys v potenciálně infekčním stavu a ve špatném fyzickém stavu jezdila MHD? Nenech se zahnat do kouta.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
24.11.2021 11:18:13
Poslat nemocného a infekčního člověka přes celé město MHD může jen někdo, kdo chce nemoc šířit co nejvíce. Na tvém místě bych se choval zodpovědně a nikam nejezdil. Je to nebezpečné jak pro tebe, tak pro ty, které můžeš po cestě potkat. Jsi rozumná.
 leafroller Muž73 Kategorie
24.11.2021 11:10:59
Nechápu proč chodíš za odborníky, když nakonec na krku stejně najdeš tu svoji hlavu, která ví všechno nejlíp.
 Odpočinek Muž52 Kategorie
24.11.2021 10:52:32
Protože to bych musela v nemoci jít přes celé město+ autobusem, venku čekat a zase tortura zpátky, navíc autobus od nás z visky chodí velmi špatně a mě je vážně zle a to bych snad měla ležet doma než trajdat venku. A vsadila bych své dvě výplaty, že covid nemam
 Recepcnalaj
24.11.2021 10:37:58
Sama kvůli sobě jdi co nejdřív, jinak tady praktici bez testu odmítají s člověkem úplně komunikovat, švagrová potřebovala nějakou léčbu na výrazně příznaky, a doktorka, že se budou bavit až bude mít po testu. Tak se zeptala, jestli na to má teda umřít, a i to jí bez testu praktička zakázala. Nejdřív si má zajít na ten test. To je teď nový fetiš, léčba je až druhořadá. Mrzí mě to, ale je to tak. Od testů se odvíjí i termíny kde čeho, sama si zavařila, jestli budeš tak dlouho čekat. I případným kontaktům. Nevidim důvod, proč jít na test týden po potížích, nedává to smysl, ty tam smysl vidíš? Proč na tom tak trváš?
Smajlík  Víla z paneláku Žena32 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk