Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1182378, vloženo 23.11.2021 19:14:05 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
prace
Zdravím

teďka řeším takovou ošemetnou situacii v životě co jsem si vytvořil. Chodím na VŠ a studuju informatiku, poměrne dost náročný obor (matika a pod., kdo to studoval tak asi ví co a jak). Já jsem po prvním stupni ani neuvažoval že bych dále pokračoval, ale pak bylo celé to studium online a teď mám před zkouškama asi měsíc, píšu diplomovku a tak, takže celkem to jde.
No ale teď k věci, asi před pár měsící jsem jednomu známemu říkal ať jestli o něčem ví, mi dohodí práci - on ví že ja studuju a doteď jsem dělal jenom brigády, tak někam poslal můj životopis a hned mi volali že teda ať nastoupím, ale tam byl full time pracovní čas, ale on říkal že je to hodně flexibilní že se určitě dohodneme jelikož je to asi někdo jeho známý.

Teď v čem je problém, externě mi to dát nechcou ve škole protože mám jeden semestr denní studium a prohodit to nejde protože se to tomu musí všechno uzpůsobit, jedině že bych to odložil o rok a taky to bude něco stát, teďka to mám pořád zdarma - v létě bych to mohl zdarma dokončit.

Tak jsem byl za šéfem že bych chtěl na dobu co to dostuduji poloviční pracovní úvazek, ale moc jsme se zatím nedohodli, asi se mu to nelíbilo resp. říkal že můžu odejít na tu zkoušku ale pak si to musím někdy dodělat ten čas, takže kdybych odešel o 13 tak jiný den bych tam byl 17+4 coz nijak neresi muj problem, protože jedna věc je na tu zkoušku dojít a pak druhá je se na to taky někdy učit, čož nevím jak bych dělal s takovouhle pracovní dobou.

Takže co by jste dělali? odejít a najít si něco jiného na dohodu? pokud se nedohodnem. Ono je taky moje chyba ze jsem na to kyvnul, ale nějak jsem se nechal únest tím že se to prý nějak všechno dá domluvit a teď zjišťuju, že to asi nebude tak jednoduchý a je mi zas celkem líto tu školu nechat když jsem tak blízko k ukončení.
 pracujiciclovek Muž27  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.11.2021 20:07:50
Taky bych neobětovala ukončení studia práci. Kor pro někoho, kdo se s tebou vlastně dohodnout nechce.
 tralanka
23.11.2021 19:58:12
Rozhodně bych neobětoval titul kvůli tomu, abych mohl začít dělat o rok dřív.

Jinak jsem nikdy nepochopil, co znamená v pracovním poměru ta flexibilita - jestli to znamená, že můžeš dělat kdy chceš, nebo že musíš dělat kdy je to potřeba (nepravidelně)...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
23.11.2021 19:16:14
Pokud ta práce není bůh ví jak super placená, a máš reálnou šanci najít stejně dobře placenou práci/brigádu. Hledej. Protože ochota zaměstnavatele je klíčová. Nejen v tomto.
Férový zaměstnavatel by ti vyšel vstříc.
 baj d véj Žena99 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk