Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1182327, vloženo 22.11.2021 21:53:20 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jsem nejzbytečnější člověk na světě
Ve svém životě se řídím jedním motem, které o mě vypoví úplně vše. To moto zní: "Ukaž mi LIBOVOLNOU činnost ve které jsi špatnej a já ti ukážu, jak tom být ještě horší".

Dobrý den mí drazí zpovědníci, těší mě. Já jsem ten nejzbytečnější člověk nejen na současném světě, ale i v historii lidstva jako takového. Jistě slýcháte takové ty psychologické kecy, jakože každý je v něčem dobrý a každý má talent alespoň na něco. Mno... tak já toto tvrzení přímo ukázkově vyvracím. Stejně tak jako praví moje moto, není nic, v čem bych byl dobrý.

Už od základní školy jsem byl divný a neschopný. Naše třídní učitelka s oblibou vytvářela různé třídní soutěže, pomocí kterých nás děti porovnávala. Matematická soutěž? Byl jsem poslední. Logická soutěž? Byl jsem poslední. Soutěže v tělocviku? Byl jsem poslední. Soutěž ve slohu? Byl jsem poslední. Hodnocení a řazení žáků probíhalo pomocí jí vytvořené bodové škály. Nevím jak fungovala, ale jedno bylo jisté, vždy jsem byl ve všem poslední.

Na střední škole to pokračovalo. V jazycích jsem byl nejslabší z celé třídy. Měl jsem samé 4. Stejně tak jako v matematice či češtině. Skoro každá slohová práce byla hodnocená za 5.

A současnost? No... mám vystudovanou vysokou školu ekonomickou - bakalářský obor. Jak říkají lidi v mém okolí... to je taková škola pro slaboduché lidi. Vzdělání v podstatě na úrovni lepší základní školy. Dále jsem manuálně naprosto neschopnej, intelektuálně zaostalej, nezaměstnanej a pro práci nepoužitelnej.

Ale můžu se pyšnit titulem panic, nerd a podívín.

Myslím, že člověk jako já se nikdy neměl narodit. Je zvláštní, je každý je dobrý alespoň v nčem, ale já nejsem dobrý v ničem. To moje moto nevzniklo jen tak. Je pravdivé. Ať zkusím cokoliv, vždycky to dopadne naprostou, ale fakt naprostou katarstrofou.

 nemelbychtubyt Muž25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.11.2021 05:03:24
Yooo, tak to byl ty, ten co dostával to největší sádlo a jebki za to, že je kretén... Dodnes je nám všem zde na paměti ten tvůj vydeptaný pohled, ty oči beznaděje...
Smajlík  GaylordYebkal
23.11.2021 19:46:06
z těch soutěží si nic nedělej, my jsme se kdysi na základce museli povinně zúčastnit nějaké soutěže z českého jazyka (různá gramatika a tak). Můj bratránek, který z čj propadal, v sedmé třídě ještě neuměl pořádně ani vyjmenované slova a tu soutěž jel stylem "sportka" prostě naslepo křížkoval a vyšlo mu že je 4. nejlepší v republice :D Ředitel mu předával cenu no to jsme se fakt smáli a on taky, takže to vůbec neber že to má nějakou vypovídající hodnotu :D
 marqaid
23.11.2021 12:47:31
Ahoj, určitě v tomhle nejsi sám. Mě to začalo už v 1.třídě kde jsem jediná dostala velkou dvojku. Sice jsem nikdy nepochopila proč, ale to nevadí. Ze všech kroužků co jsem kdy dělala mi nikdy nic nešlo pořádně. Z hry na flétnu se učitelka vyjádřila, že mám tu flétnu asi nějakou pokaženou. V tanečních soutěžích taky vždy poslední příčky. Jednou dokonce 3 ze 3 soutěžících. Nakonec jsem vysokou zdárně dodělala, ale stejně praktický jsem totálně nepoužitelná, jelikož jsem po mamce zdědila třes rukou, při čemkoli co dělám. Asi něco jako Kuba z Masterchefa, ale o dost víc. Prostě kdybych teď umřela tak za pár let ani nikdo nebude vědět, že někdo jako já existoval. No už jsem se s tím nějak smířila, že prostě lidí je moc a ne každý může být úspěšný. Takže se snažím věnovat tomu co mě baví - čtení knih, případně si sama doma cvičím a jsem v pohodě. Sice nevím jestli ti můj příspěvek k něčemu bude, ale snad se alespoň nebudeš cítit tak sám.
 Cuvj
23.11.2021 10:58:20
No vidíš já nemusím dělat nic a nevadí mi to.
 Ultrahd
23.11.2021 10:49:17
Tak se vybodni na práci a na lidi stejně je to fuk.Jsou paka ktoré ubíjí ich zloba proto se choděj vypsát tady na čunder.
 Laurinus
23.11.2021 04:45:51
Taky jsem manuálně neschopný, intelektuálně zaostalý a divný. Nesympatický a hnusný. Pro práci nepoužitelný. Navíc mě chození do práce tak ubíjí, že je to stejně fuk... Ale vždy jsem všechno ve škole i práci posral. Vždycky. I ty nejlehčí věci mi dělají velký problém. Jsem extrémní případ.
 TedMamHlad
23.11.2021 00:38:05
Tvá zpověď se četla hezky. Ekonomka rozhodně není pro hloupé a je to škola, která opravdu není v životě k zahození. Pak celkově útoky na čerstvé bakaláře jsou převážně od těch lidí, kteří nemají nic a tebe vidí jako někoho, kdo je třeba v práci nový a je aktuálně horší než oni, tak si to chtějí vychutnat.. To že mají odpracováno o 30 let více, než ty a ze začátku byli třeba i horší, jak ty.. To jim už ereska vymlátila z hlavy.
Mimochodem já tohle měl od 4 třídy ZŠ. Škola mě kupodivu do té doby extrémně bavila a byl jsem jedničkář. Na začátku roku nám ale nová + mladá třídní s veselým úsměvem v projevu řekla, že jsme na škole celé čtyři roky! Tak jsem jí odvětil, že jsme na škole teprve tři roky.... Ona se zamračila a že čtyři.. Já že ne! Že tři.. Noo, tak to ukončila tím, že čtyři a už ať mlčím a třída jen protáčela oči, že přece čtyři! Od té doby nebyl týden, kdy by mě před celou třídou nějak nepodryla npř. všem ukazovala moje chyby.. Popř. jsem jinak dělil, tak mi to všechno přeškrtala, protože jsem dělil špatně.. Od té doby mě škola nebavila a z jedničkáře se stal mimo 8 - 1/2 9 třídy flákač.
Nejlepší je tyhle lidi neřešit.
Smajlík  Sir Nobody Muž29 Kategorie
23.11.2021 00:31:35
CC brat

"Už od základní školy jsem byl divný a neschopný."

To já také, ale zase jsem byl nejlepší v otravování a nasiráni ostatních. Byl jsem nejslabší
kus a nasíral jsem a rýpal do těch největších hovad :-D

Podívej, já jsem slabý a jedu do každého, proto mám zlomený nos. Jsem chudý a pohrdám
penězi a mamonem. Nemám úspěch u žen a přesto někdy oslovím ultra-koču.

A proč ti to valím? Páč nepotřebuješ talent a být úspěšný. Buď místo toho třeba
běsný a drzý jako pes.

Proč chceš být "úspěšný" podle měřítek druhých. Vůbec ti na tom nemá co záležet....
Normálně se na tyhle všechny požadavky co má společnost vybodni.
Smajlík  Vlčí oči Muž36 Kategorie
22.11.2021 23:15:17
A chceš říct ještě nějaké motto?
"Pamatuj si - to, čeho nemůžeš teď dosáhnout, není tvůj aktuální cíl, protože to nejlepší teprve přijde ;)" A je to tak.
Můžeš si sice připadat zbytečný a nepoužitelný, ale věř, ty nejlepší časy právě čekají a ty poznáš, co je tvé poslání. Každý člověk tu je z nějakého důvodu (klidně i ojebávání lidí, což rozhodně doufám ty nejsi). Nezvdávej se, že máš bakaláře, už něco znamená, jelikož ne každý něco takového má (i když si myslíš, že to je jednoduchá škola). Zkus sám sebe víc poznat a zjistit, co chceš od života a v čem jsi dobrý. Věř mi - buď hodný na lidi, a to dobré už jen k tobě spadne do klína :)
Smajlík  Il consigliere
22.11.2021 23:05:48
Úroveň psaného textu: velmi slušná
Čtení poutavé, občas i vtipné.

Ty máš jen jeden velký problém se sebedůvěrou. No a co že jsi nebyl v první v nějakých pošahaných soutěžích. CHápu, že ses cítil špatně. Každý by se tak cítil. Ale neúspěch v tomto z tebe nedělá neschopného a horšího člověka.
Myslím si, že vystudovat chce dávku trpělivosti, cílevědomosti a snahy. Není to samozřejmost.

Ty se nemusíš s ostatními porovnávat. Jediné co musíš je nějak na tomto světě fungovat a postarat se o sebe. Kdyby ses dneska rozhodl jet sbírat kiwi na Nový Zéland, tak je to naprosto úžasné. Nehledě na to, že tví spolužáci jsou právníci, doktoranti a učitelé...

Jsi v něčem dobrý. Jen to nevidíš. Možná jsi empatický, možná se dokážeš do druhých vcítit, možná jsi pracovitý, možná umíš dotahovat věci do konce, nehledě na okolnosti.
 Jedna frajerka Žena21 Kategorie
22.11.2021 22:56:42
"mám vystudovanou vysokou školu ekonomickou"

Tak vidíš, jsou lidi, co nevystudovali vysokou školu.

Nejsi poslední!

Ale i kdybys byl, má to řešení. Následuj živého Boha, který se stal člověk v Synu Ježíši Kristu a potom, čím budeš slabší, tím budeš silnější v tom, který si tě zamiluje, v našem Pánu.
Opravdu to funguje.
 Positive plus Muž Kategorie
22.11.2021 22:52:57
A baví tě to aspoň? Teda něco z toho. Někdy je lepší si činnost pořádně užít a nevyhrát. Vítězství trvá jen tak chvíli, i když tě to může hrát u srdce. Ale stejně, ta cesta ti zabere mnohem delší čast života, tak je lepší, když tě to aspoň moc neštve.
Smajlík  ano
22.11.2021 22:13:49
Vím jak se cítíš .. Lidi si myslí , že je to jenom o chtíči atd. , ale kde prostě nejsou předpoklady nebo talent tam nic nesvedeš. Lidé vzhlížejí například k lékařům nebo k profesionálním sportovcům a berou je za nadlidi, ale pravda je , že jsou to jen lidi který jsou od přírody chytří nebo od přírody talentovaní není to něcoco si sami vydobili prostě se tak narodili můžem tady mluvit o tom , že za tím je i nějaká dřina, ale myslím chytrost a talent tam musí být. Je to smutné každý se nějak narodíme dostaneme každej jiné karty a s těma musíme hold hrát život je nefér v tomhle.
 pvfk13
22.11.2021 22:03:26
Je lživé nazývat sám sebe zbytečným. Když nějaká činnost není schopná být tebou zvládána, tak ta činnost je zbytečná. Nesmyslně stavíš činnosti nahoru a sebe dolů. Ty tu nejsi pro činnosti, činnosti tu jsou pro tebe.
 Svitavy a SvitavyPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk