Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1180402, vloženo 24.10.2021 23:20:29 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Orgasmus pomocí relaxace
Podařilo se někdy někomu z vás dosáhnout orgasmu pomocí mysli? Viděl jsem, že pár týpků to reálně dokáže a představa toho, že se mi to reálně povede taky, je docela vzrušující.

Nedávno jsem si jen tak lehl bez oblečení na postel, pustil relaxační (erotické) asmr a čekal, co se bude dít.. no nakonec jsem si stejně musel pomoct rukou. Víte, o čem je řeč? Podařilo se vám už někdy dosáhnout orgasmu/ výstřiku pomocí mysli? Máte velkou představivost?

Za jakýkoliv tip budu rád, protože věřím, že je to skutečně možné :D Lidé pak v komentářích psali, že následující týdny po tom se jim zlepšila erekce, průtok krve a celkově fungování organismu.
 sirotenkoo Muž19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
26.10.2021 12:19:18
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
25.10.2021 22:25:39
Myslím si, že tomu můžeš napomoci i jen dýcháním. Nezdá se to, ale třeba na tom něco bude. Čerpám z článku (odkaz dole), který je sice spíše určen ženám, ale nám chlapům to třeba taky pomůže, za pokus nic nedáš.

https://www.womenshealthnetwork.com/sexual-health/want-better-orgasms-just-breathe/
 vsejejakmabyt
25.10.2021 10:45:36
Ne, ale znám ženy, které to dokáží.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
25.10.2021 08:44:12
Tuším si pozeral "Prci, prci, prcičky 2".
 Fajnšmeker1989 Muž32 Kategorie
25.10.2021 00:02:01
Jednou se mi to povedlo, v ten den jsem měl s mladou sex ráno, odpoledne jsem s ní nebyl a po škole jsem si šel lehnout. Dostal jsem se trošku do tranzu, v mysli jsem si představoval holku a péra jsem se nedotýkal. Je pravda že jsem stahoval kegelovy svaly. Vlastně mi o nic nešlo a po cca 40ti minutách jsem měl tak 3tí nejlepší orgasmus ve svém životě. Je to více jak 10 let a zatím jsem neměl potřebu to zkoušet znovu, už tehdy to bylo psychicky náročnější. Nevím jestli se to tedy počítá, ale udělal jsem se bez přímé stimulace péra.
 jednoumax
25.10.2021 00:00:12
Čégo more

A víš že jako starý INCEL a honimír tohle znám. Párkrát jsem to zažil. To bylo před lety a já dlouho nečuměl na žádné Péčko. A vůbec jsem byl tak skleslý že jsem díky tomu dlouho nepohoňkal.

V tom mi kamarád donesl nějaké Péčko že "Hej, more, kukaj co mám na uvolnění, to si večer pusť"
A já že: "Tož fajne, može byť" Kecali jsme o blbostech celý den a pak když odtáhl domů....

Prostě jsem si to večer pustil a zrovna tam bylo něco co mě hodně rozehřálo :-D Tak jsem se ani pomalu nedostal k masturbaci.... a už jsem musel hledat kapesník.
Smajlík  Vlčí oči Muž37 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk