Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1180388, vloženo 24.10.2021 20:24:04 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Samota super je
Samota mi vyhovuje, být sám se sebou a s myšlenkama. Lidi mě někdy dost serou, vlastně většinu času. A poslední dobou, během celé té dvouleté šaškárny to není lepší, podotýkám, že nejsem žádnej ortodoxní introvert.. Poslední dobou mi ale jakoby hráblo, chybí mi kontakt ne jen tak s leda jakým člověkem, ale napadá mě že bych chtěl vážnou/vážnější známost, žádný románky, žádný blbý dětský hry, ale mít se na koho těšit a prostě bezhlavě kecat o smyslech nebo nesmyslech života. Mám pocit samoty, teda aspoň občas, většinou ne teď mě to ale doběhlo. Brzy se chci zdejchnout za hranice a říkám si, co takhle to s někým sdílet, možná naplánovat (celou dobu mluvím o holkách, možná to tak zní ale gej nejsem). Pak se mi zas na chvíli rozsvítí a uvědomím si, že vztahy jsou blbost a všechno jednou skončí. Pak se seznámím, pokecám s nějakou fajn co má "rozum" (Většinou zadanou, nebo například s děckem), takže nic, ale končím s představou, že by bylo fajn nekoho takovýho mít. Vlastně ne je to celý nesmysl, samota mě vyhovuje.
 Mi Ka Muž23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
26.10.2021 09:46:32
Celkem normální stav. Člověk si na tu samotu zvykne a svým způsobem mu vyhovuje, ale díky hormonům/pudům má potřebu navazovat nové známosti/vztahy.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
24.10.2021 22:46:34
Myslím, že jsi gay, jinak by tě nenapadlo nás přesvědčovat, že nejsi :-*

Ale neboj, je to vpoho, dnes to už nikoho nepobouří!
 arachnofobka Žena32 Kategorie
24.10.2021 21:31:33
Není a ty to víš. Kdyby ti totiž opravdu vyhovovala, tak nemáš potřebu se tady LIDEM svěřit, že vlastně toužíš po vztahu. Osobně jsem toho názoru, že každý někoho potřebuje. Zároveň nechci popírat, že nemůže existovat výjimka (například nějaký mnich, který prošel osvětou a žije někde daleko od civilizace) která nalezla klid a úplná samota jí vyhovuje, ale o té logicky nevíme my, tudíž nemůžeme potvrdit, že je to možné (možná, kdyby se po smrti toho daného jedince našly nějaké spisy). Takže si přestaň něco nalhávat zkus se s někým seznámit.Fandím ti!
Smajlík  tutin Muž90 Kategorie
24.10.2021 21:20:45
Mi Ka: Nemáš vůbec za co. Utápět se v tom je hrozně jednoduché a ono se ani není moc čemu divit, ale tohle pochopí jen to kdo zažívá to stejné. Každopádně zhrzených kluků kteří si to začnou vybíjet na ženách je strašně moc, tak se k nim hlavně nepřidávej :D Přesně tak, plánuj dál své cesty a je dost možné že tam nějakou vhodnou dívku potkáš, pokud na ně do té doby úplně nezanevřeš, a já doufám že ne :D Sám s tím mám více než velké problémy na to abych Ti v tom jak být spokojený sám se sebou mohl radit, ale rozhodně je to jediná správná cesta.
 Cancer123
24.10.2021 21:12:28
Díky, máš pravdu jak se v tom člověk utápí, něco na tom je.. Naštěstí nejsem z cukru a nehodlám se zabíjet, nebo naopak zabíjet z nenávisti ženské :D Nechám to všechno běžet, jak tomu jde člověk naproti, je to ještě horší než naopak a kdo ví, třeba se stane "zázrak " někde na těch plánovaných cestách. Asi je v pohodě si takhle občas "povzdychat", ale i když sem sám tuhle zpověď napsal, vím že ještě důležitější je se naučit žít sám se sebou
Smajlík  Mi Ka
24.10.2021 20:51:59
Mi Ka: Věř mi že v tomto Ti naprosto rozumím, teď máš pro změnu pravdu Ty, jsou to obavy. Taky jsem věřil že jsem tu pravou našel, ale našel jsem jen lež a přetvářku. A i když vím že tohle bude můj hrob, i přes to všechno vím že sám na tomto světě být nechci. Pokud máš stále naději že nějakou s kterou si o všech těchto věcech budeš moct povídat až do svítání, nevzdávej to :)
 Cancer123
24.10.2021 20:44:54
Cancer123: Má pravdu, souhlasím s tím, že člověk k sobě musí být upřímnej. Vlastně sem zdaleka tuhle věc nevzdal, spíš mě jímá strach ze zkušeností co s zažil, kdy sem fakt věřil že jsem takovou poznal a to pak v palici udělá svoje. Že by obavy? To je fuk :D
 Mi Ka
24.10.2021 20:39:12
Já si takovou našel, a je to paráda.
Když máme volno tak za ní zajedu, a uděláme si fajn relax...
Jinak si žijeme každý po svém, a na sebe se vždy moc těšíme!!
Být pořád sám je na prd!!!
Smajlík  Franta2
24.10.2021 20:35:10
Poslechni to co Ti píše jedna frajerka, za mě má totiž pravdu.
Smajlík  Cancer123
24.10.2021 20:29:41
Už jako puberťák jsem si řekla jednu věc "Nikdy nebudu lhát sama sobě". Možná je to blbost, ale řídím se tím dodneška. Dost to člověku ulehčí život. Takže ty řeči o tom, jak ti to vyhovuje nech na koledu a koukej se snažit seznámit s nějakou milou dívčinou, která si s tebou bude chtít povídat o smyslu vesmíru.
Smajlík  Jedna frajerka Žena21 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk