Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1180333, vloženo 24.10.2021 07:50:01 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Rozpad vztahu
Dobré ráno, potřebuju se vypsat, nejprve krátký úvod. Je mi 22, před asi čtyřmi lety jsem tu psal smutnou zpověď o tom, jak jsem sám. Změnil jsem svůj život a vstoupila mi do něj úžasná o 3,5 roku mladší dívka, která po všech stránkách naplňovala moje představy.

S touto slečnou se přes rozpačitý začátek rozvinul silný vztah, který doplnil můj život, jenž byl najednou v harmonii. Pro další upřesnění - co se týče práce, tam se mi dařilo vždy. V 18 letech jsem začal ke stálé práci ještě podnikat a daří se mi rok od roku lépe. V tomto směru mi nic nechybí.

Vztah pokračoval dál, a přestože v něm byly občasné pře o nějaké malichernosti, žádné velké hádky se nekonaly.. já jsem začal dělat přesně to, co jsem si vždycky představoval - rozmazlovat.. třikrát v roce jsme jeli na dovolenou, i 10x týdně jsme chodili do restaurací, chystal jsem překvapení, vymýšlel aktivity, hry, výlety.. zkrátka jsem se hluboce zamiloval a snažil se být tím nejlepším, koho měla vedle sebe.

Sedli jsme si i v posteli, přestože byla celkově trošku sobecká, což se projevilo i v tomhle, ale to jsem akceptovat. Byl jsem vděčný, že mi dal život příležitost ukázat, že to, co jsem si vždycky přál, jsem myslel vážně a hodlám to naplňovat.

Letos v červenci to byly tři roky, co jsme byli spolu a moje láska se ještě víc prohloubila. Naplánoval jsem 14 denní dovolenou, na kterou jsme bez jediného náznaku problému odjeli. Přítelkyně mezitím oslavila 18. I tuto dovolenou jsme si užili jako ty předchozí, skutečně tam nebyla jediná hádka ani špatná nálada.

Vrátili jsme se zpět do Čech a já jsem odjel na týden za rodinou na druhý konec republiky.. zhruba dva dny před mým návratem se začala chovat zvláštně, i v psaní.. myslel jsem, že má jen špatnou náladu, koupil jsem květiny a odjel za ní.. po normálním přivítání jsme si sedli bokem a ona se se mnou rozešla.

Důvody? Nemá ráda sama sebe, nemůže mít místo pro druhého člověka, prý nedělám nic na 100%, přestože bych řekl, že jedu spíš na 130, a že nechce mít zodpovědnost za člověka, který by se rozdal pro ostatní ale dělá málo pro sebe. A tak ze dne na den bez jakéhokoli předvoje z mého života vystoupila. O nějakém boji, nebo snaze něco spravovat nechtěla slyšet ani slovo.

Zničilo mě to, už je to skoro tři měsíce a stále to má vliv na všechno, co dělám.. nedokážu na ni přestat myslet, neumím si představit, že přijde v dohledné době podobné souznění.. nemůžu spát, nic se mi nechce dělat, přestože samozřejmě pracovat musím dál.. nedokážu se s tím vyrovnat.. a nevím, co jsem měl udělat, nebo kde přidat, aby byla šťastná tak jako na začátku..

Omlouvám se za délku, nevěděl jsem, jak to zkrátit.. za každý normální komentář budu rád, rádoby vtipné poznámky nechte, prosím, spát.
 ThermAT Muž22  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
26.10.2021 21:44:53
Zkusím podat pohled z druhé strany. Byla jsem v podobném vztahu. Kluk byl úspěšný, sám se postavil na vlastní nohy od 18 a vydělával hodně. Rozmazloval mě pochody do drahých restaurací, dárky (na dovolené jsme tedy nebyly). Jenže mně na tom vůbec nezáleželo. Nikdy jsem peníze nebo dárky nebo drahé jídlo nevnímala jako něco důležitého. Byl natolik zvyklý žít sám, že to začalo být znát. Milovala jsem ho a o to to bylo bolestivější, protože jsem chtěla jeho a ne materiální věci, které mi dával. Ani nevím jak to popsat. Cítila jsem se hrozně osamělá, i když byl ve stejné místnosti. Chtěla jsem, aby měl zájem o mě, moje myšlenky, mou osobnost a ne aby mě bral jako jeden ze svých životních úspěchů, které si odškrtne a vloží do šuplíku s životními standarty. Po několik letech jsem se s ním rozešla, chyběl mi strašně moc, tak jsme tomu dali druhou šanci, ale bylo to stejné, tak jsem odešla na vždy. Občas si na něj ještě vzpomenu, jaký by byl náš společný život...určitě bychom spolu byli úspěšní, ale každý odděleně ve své bublině a já bych probrečela spoustu nocí do polštáře jako předtím. Byl věrný, hodný, milý...ale neuměl se otevřít mně. Fakt nevím, jak to vysvětlit. Asi to má, co dělat s matkou, která ho opustila jako malého. No a určitě komunikace u nás obou. Vztahy jsou z 80% komunikace a respektování.
Tys psal o tom, cos chtěl ty, ale nikde nebyla zmínka o tom, co chtěla ona. Plánovali jste si společnou budoucnost? Mluvili jste dost? Pokud jsi úspěšný v práci, znamená to, že tomu musíš věnovat dost času... anebo ji naopak vyděsila odpovědnost. Ty už jsi dostihl jednoho ze svých cílů a ona možná ještě ani nestihla poznat sebe samu.
Snad bude tenhle příspěvek k něčemu, pokud se v tom vůbec někdo vyzná... Těžko soudit na základě souhrnu slov a jen z jedné strany. Možná ti neřekla důvod rozchodu prostě proto, že to sama ani neví.
 Raindrops Žena28 Kategorie
24.10.2021 23:13:26
Zažil som niečo velmi podobné, ak ti mozem poradit, tak musis sa s tym najprv sám zmieriť, ono to chce čas. Len proste čas, ak máš byť smutný tak bud smutný, ak chceš plakať, tak plač, vyjadri a vbi zo seba všetky emócie a potom sa to bude už iba len zlepšovať :) mne to trvalo asi nejakých 13 mesiacov.
A potom som začal pracovať na sebe, úplne od základu, doslova som sa odrazil od úplneho dna, a vybudoval svoje lepšie pevnejšie JA. a už všetko vnímam lepšie a inak.
Takže len čas a hlavu hore, život sa nekrúti okolo jednej onej..
Smajlík  1as2asf
24.10.2021 13:18:18
Mladý holky nehledají hodný kluky, kteří se o ně budou starat a obětovat se pro ně, hledají hajzly, kteří s nima budou vyjebávat, udělaj jim děcko a pak zdrhnou. Tak to prostě je, a takhle to vždycky bude. Čest výjimkám.
Smajlík  GN3I
24.10.2021 12:18:18
>>>já jsem začal dělat přesně to, co jsem si vždycky představoval - rozmazlovat.<<<

Bohužel, takto to na světě nefunguje. Čím více budeš svoji drahou polovičku rozmazlovat, tím hůř se bude chovat...

A neplatí to jen o drahých polovičkách, platí to obecně na všechny lidi (děti, zaměstnance, a já nevím koho ještě)
 Michal-222 Muž44 Kategorie
24.10.2021 11:50:49
Taky mám pocit, že nemám dost informací na to, abych něco psala. Ale přesto pár postřehů. Nejprve mě zaujalo, o čem jsi ve svém textu vůbec mluvil. Proč jsi zmínil dovolené a rozmazlování. Absolutně mi to nepřipadá jako podstatná věc. Holka, která má někoho ráda nepotřebuje velká gesta. Přestože je moc hezké, že ses jí snažil udělat radost. Potřebuje vědět, že ji někdo skutečně vnímá, zajímá se o ni a záleží mu na ní. A to kluk může dokázat i tím, že jí koupí prstýnek v drogerce nebo jí opraví noťas.

Nechtěla bych být s někým, kdo je sobecký a nelíbilo by se mi, kdyby někdo o mně říkal, že jsem sobecká.

Myslím si, že ti důvody řekla, jen ty jsi je asi spíše nepochopil nebo neviděl. Problém je, že ti je pravděpodobně neříkala v době, kdy jste spolu byli. A působíš na mě tak, že by se to s tebou vykomunikovat dalo.

Každopádně zase tak moc holky rozmazlovat nemusíš. Pak by ses mohl dostat do situace, kdy bys nevěděl, jestli je s tebou nebo s tvýma prachama. Ale víc k tomu neřeknu, protože ty skutečné důvody nevíš a my ostatní je fakt nemáme jak uhodnout.
 Jedna frajerka Žena21 Kategorie
24.10.2021 11:31:05
Potom by sis z toho měl vzít poučení a hledat si někoho staršího. Taková třicítka ti bude dávat zpětné vazby každý den. Ale proč by to měla dělat sedmnáctka?
 leafroller Muž73 Kategorie
24.10.2021 11:28:09
Leafroller: Tady jde o to, že ona žádný problém nezmínila, proto to píšu, jak to je. I ta poslední dovolená byla naprosto skvělá, všechno fungovalo jako obvykle.. problém nastal až před mým návratem od rodiny, a pak hned rozchod. Bez hádky, bez toho, že by chtěla cokoli řešit.

Když mi druhý člověk nedá žádnou negativní zpětnou vazbu, a chová se tak, že se nic neděje, nemůžu tušit, že se něco děje, nebo se snažit o nějakou změnu čehokoli.

Fefe: Začal jsem pracovat v 15, v 18 se postavil na vlastní nohy a jediné, co mi v životě chybělo, byla láska. Když jsem ji našel, všechno jsem se snažil do ní vkládat. Ne si ji kupovat, ale využívat toho ke společným aktivitám a činnostem.. u toho ještě pořád studuju, ale životní standard jsem si položil vysoko. Nebylo to však zadarmo.
 ThermAT
24.10.2021 11:07:01
"ozmazlovat.. třikrát v roce jsme jeli na dovolenou, i 10x týdně jsme chodili do restaurací, chystal jsem překvapení, vymýšlel aktivity, hry, výlety.."

To mi chceš povedať, že normálny mladý chalann 18 až 22 utráca toľko peňazí na priateľku? Potom nečudo, že som 26 ročný panic.
Smajlík  Fefe
24.10.2021 10:43:15
Jo holkytida je svině.
 TenMajkl Muž31 Kategorie
24.10.2021 10:40:56
Docela typická zpověď. Udělal jsem vše, jsem 3 roky bezchybný a přesto mě opustila. Tomu prostě nemůže věřit nikdo.
 leafroller Muž73 Kategorie
24.10.2021 09:48:51
Tvé pocity jsou po rozchodu běžné, musíš si je prosziti, dát jim průchod a oni odejdou stejně tak jako přišly. Možná teď nechápeš, proč se s tebou rozešla, i když jsi do toho dal dle svých slov 130%. Což byl dle jejích slov právě ten důvod a dostal jsi dobrou zpětnou vazbu. Proto máš poučení pro příště. Využij toho. Možná to byla osudová láska. Ani taková láska se nemusí stát životním partnerem. Je od toho, aby nám ukázala jiné velmi důležité věci v životě, předala zkušenost třeba i rozchodem, pomohla nalézt vlastní hodnotu...
 Katedra psychologie Muž22 Kategorie
24.10.2021 09:42:49
Dojem, ok? Křišťálová koule (říká něco v tom smyslu že pochopila, že bez ní nemáš svůj vlastní život, a to je nejen pro mladou žábu příliš velká odpovědnost).
 Odpočinek Muž52 Kategorie
24.10.2021 08:33:09
To se dalo cekat. Pochopila, ze zatimco ona uz pomalu dospiva, ty ji mas stale jen jako stenatko.
A jak muzes videt, kdyz neco chybi, penezi to nenahradis.
 Kvetak
24.10.2021 08:20:01
5AC7: Snad mě to někam posune, nicméně momentálně to samozřejmě s takovým nadhledem ještě vidět nedokážu.

Vlčí oči: :///

Odpočinek: Proč bych si měl hrát na dospělého? Trýznila mě samota, a když už jsem dostal možnost mít někoho vedle sebe, hodlal jsem si toho vážit a zužitkovat to. Poslední 4 roky nedělám nic jiného, než že buduju svůj život, abych měl skvělé zázemí pro někoho dalšího a posléze pro své děti. Nepotřebuju si na nic hrát. Bohužel druhý pohled nemám jak zprostředkovat.
 ThermAT
24.10.2021 08:12:59
Tady mi pohled jen jedné strany absolutně nestačí. Nemyslím si, že se (a vás dva) vidíš v pravém světle, spíš mám DOJEM že jste si jakoby hráli na dospělé a ji přestalo bavit tvé závislé pejsáčkovství.
 Odpočinek Muž52 Kategorie
24.10.2021 08:12:10
"já jsem začal dělat přesně to, co jsem si vždycky představoval - rozmazlovat.. třikrát v roce jsme jeli na dovolenou, i 10x týdně jsme chodili do restaurací, chystal jsem překvapení, vymýšlel aktivity, hry, výlety.."

A bylo ti to co platné? Napíši ti v podstatě to co ostatním nešťastníkům. Ve zkratce... Ony si nic takového nezaslouží. A jestli tě odkopla tímhle stylem? Dobrá a laskavá dívenka, jenom co je pravda.

Na ně hlavně nesmíš být hodný. Ony jak ucítí slabost a to že si s ní na větvi tak, nevím proč, prostě si tě pomalu přestanou vážit.
 Vlčí oči Muž36 Kategorie
24.10.2021 08:09:06
Měl jsem to velice podobně. Nic moc se s tím dělat nedá, rozhodně jí to už nijak nevymluvíš, pokud udělala chybu, přijde na to časem sama. Problém je hlavně v jejím věku - ono člověk se ještě kolem těch 18 neskutečně formuje, zjišťuje co vlastně od života (nebo i od sebe či druhých) chce a v takovém složitém období prostě rozhodnutí na delší dobu jako je třeba setrvávání ve vztahu může být daleko komplikovanější, než je třeba teď pro tebe. Do hlavy jí nevidíš a upřímně - buď za to rád. Nechci to nijak generalizovat, ale takhle mladé holky prostě neví, co opravdu chcou a všechny tvé klady nedokáží pořádně ocenit, i kdyby se neskutečně snažily.
Hlavu vzhůru, běž si zaběhat nebo zkus jinou fyzickou činnost. Důležité je mít denní režim, ne jen sedět a koukat do zdi. Za chvíli zbude z deprese jen smutná vzpomínka, a o nějaký čas dále už jen vzpomínka. Zkus si z toho něco vzít a uvidíš, že nakonec budeš za tuto zkušenost vděčný, co ty víš, třeba až se objeví jiná, lepší.
 5AC7Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk