Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1180297, vloženo 23.10.2021 16:32:03 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Očkování na covid
Ahoj,
za týden se zruší proplácení testů, ale ani s testy to nebyla žádná výhra.
Když ale vidím jakým tempem to roste, tak by byli sebevrazi, pokud by zastavili proplácení testů, protože by se lidé netestovali a služby využívali i tak dál...

No přemýšlím, že bych to do sebe nechal píchnout, ale jsem stále tak na 50:50 rozhodnut.
Covida jsem už měl před rokem a byla to nemoc s dost divným průběhem, jak na několik fází - přežil jsem to v pohodě, měl jsem jen lehký průběh, ale ten taky nemusí být lehký i příště...

Pořád nevím, jak to vidíte vy?
Zajímaly by mne především názory nenaočkovaných, zda na to půjdou nebo nepůjdou a proč.

dík moc
 Martas Muž37  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
27.10.2021 10:51:36
nepujdu. evidentne to nefunguje a jeste je to nebezpecny - hlavne ty firmy nenesou za nic odpovednost. bezprecedentni globalni sikana statu na neockovane je pro me velmi silny signal, ze tu neni neco v poradku a zrejme nejde jen o to, vydelat penize farma firmam...
vlady neustale lzou, ze 'jen toto a budeme zase v normalu', za chvili cekam, ze budou chtit po kazdym cloveku parovej organ, a 'budeme pak zase v normalu'..
 paper flower
24.10.2021 21:17:08
Vám třeba nepřijde divný, že se očkuje na nádraží a v obchoďákách? Jako pardon, ale kdo to kdy viděl... :D a hlavní důvod většiny lidí je, abych mohli na dovolenou nebo do hospody.. tak co to je? A kdyby to byla tak zázračná vakcína, tak ji určitě dávají všem a zadarmo, že? Je to celý komedie.. neočkovat a nenosit náhubky.. jinak to nikdy neskončí..
 Ajerdna Žena28 Kategorie
24.10.2021 15:08:24
vakcína má poměrně velkou účinnost, rapidně sníží šanci že by se na vás virus uchytil. Ale to hlavní vám neřeknou - NA JAK DLOUHO TO TAK JE !!!! Protože by jste se očkovat nenechali

Pokud by vám řekli že je to tak na dva maximálně tři měsíce a pak ta účinnost začne rapidně klesat, až jste za půl roku na tom stejně jako neočkovanej, tak by se nechalo očkovat o dost míň lidí.

Oni vám to neřeknou, naprostý ticho, ale za půl roku vám řeknou že aby se zachovala účinnost tak musíte na třetí dávku, ale zase naprostý ticho že by byla čtvrtá dávka, o tom se teď vůbec nemluví, ale počkejte v dubnu.... a pak pátá dávka.. šestá.. sedmá.. hezky každej půlrok nebo rok donutíme vaše tělo produkovat spike proteiny, žádný dlouhodobý studie ohledně toho, naprosto nic, good luck
 setest
24.10.2021 14:59:49
kdokoliv se nechá očkovat musí počátat s tím že se bude očkovat každejch 6-12 měsíců, jinak to očkování nemá smysl.. nebudete mít v sobě stejně žádný protilátky.

Proto já jsem se očkovat nenechal, pokud bych se nechal očkovat na jaře, kdy mě do toho všichni tlačili tak teď už bych byl s protilátkama na nule a covid jsem stejně za tu dobu nechytil, takže jsem očkování ani nepotřeboval. Jako introvert se ani nestýkám s lidma, jen s okruhem pár lidí v práci a doma, takže že bych to někde roznášel jako neočkovanej je taky skoro nulová šance.

pokud by to bylo očkování jednou provždy tak prosím, ale pravidelně do sebe píchat látku která moje tělo nepřizozeně donutí produkovat spike proteiny.. ne díky, jednou bych to risknul, why not.. ale neustále dokola, ne díky...
 setest
24.10.2021 10:35:26
"vakcína mi nezabrání v nákaze takže je na hovno"

Tak toto je opravdu velmi typická reakce na vakcíny. Jenže ji určitě neuslyšíš od žádného odpůrce, protože tohle si opravdu nikdo nemyslí. Je to jen stupidní argumentace uctívačů. Nikdo zde totiž netvrdí, že je vakcína k ničemu. Mnoho lidí však zvažuje, zda je účinnost vakcíny dostatečná na to, aby si ji aplikovali do těla. Ale to jen tak na okraj, abychom vyvážili ten hate.
Smajlík  leafroller Muž73 Kategorie
24.10.2021 08:34:43
No hele, já očkovaná jsem, ale vyloženě z praktických důvodů. Jinak patřím mezi odpůrce.
Této rychlokvašné vakcíně nevěřím, nemoci se nebojím. Naopak se bojím případných dlouhodobějších vedlejších účinků vakcinace.
Já třeba po první dávce omdlela a ještě další den jsem měla závratě, pocit pálení v jícnu a silnou bolest hlavy. Po druhé nic.
To je docela divný, když protivirová vakcína působí neurologicky.
Třeba Margit Slimáková říká, že je nebezpečné dráždit takto imunitní systém. Nevím.
Přistupovala jsem k tomu tak, že to prostě přežiju.
Když vidím, co ti sráči zas vymysleli jsem i ráda. Nepotřebuju chodit do hospody, ale neumím si představit, chodit na test kdykoli jdu na fyzio nebo ke kadeřnici apod.
 Macronka
24.10.2021 01:14:27
Sharlota: Chceš oplodnit? Nabízím kvalitni, neočkované sémě.
 DieWoodys Muž24 Kategorie
24.10.2021 00:13:54
Nepůjdu se očkovat. Více se bojím očkování než kovidu. Nikam už téměř nechodím, takže proplacení testu je mi celkem ukradené. Ráda bych co nejdříve otěhotněla, nevěřím v bezpečnost vakcíny. Po celou dobu Covidu jsem v práci v kontaktu s lidma, na úřadě kde někteří klienti si ani ruce nemyjou...nikdo z celého kolektivu kolegyň jsme Covid prokazatelně neprodělaly, takže věřím v dobrou imunitu. Následující měsíce jako neočkovana to asi nebudu mít lehké ale hodlám vydržet až bude proockovanost tak vysoká, že s tím nátlakem přestanou.
Smajlík  Sharlota
23.10.2021 20:00:35
Vidim to stejne jako leafroller a DieWoodys. Jsem o rok starsi nez Ty.
 lol
23.10.2021 19:57:04
kočku-" očkování ano."
Lžeš! Ve světě umřelo již mnoho lidí na následky vakcinace na Covid. Lháři ovcovanej.
 pipu
23.10.2021 19:53:53
"Úspěšné uzdravení se z infekce je nejlepším očkováním, to ti řekne každý imunolog. "
To sice ano, ale infekce v nemálo případech zanechává závažné trvalé následky (a to žádné "hypotetické", jako u toho očkování...). Druhá věc, nikdo neslibuje, že infekci přežiješ. Očkování ano.
 kočku
23.10.2021 19:25:42
Úspěšné uzdravení se z infekce je nejlepším očkováním, to ti řekne každý imunolog.
 Marco
23.10.2021 19:23:03
Jseš blbej? Rozhodně nevakcinovat! Tvůj imunitní systém je dar od Stvořitele. Dokonalej. Nějaká upgrade laboratorní chřipka C-19 ti nemůže ublížit. To, co ti může ublížit je dlouhodobé nošení respirátoru a samozřejmě vakcinování jedmi a nanotechnologiemi od židovských firem Pfizer, Moderna a J&J.
 bumbálka
23.10.2021 18:53:17
Řeknu to, co už jsem říkal jinde, hlavně se proboha neřiď leafrollerem; tohle je ta ukázková omezenost myšlení typu "vakcína mi nezabrání v nákaze takže je na hovno a nepíchnu si ji", prosím, až se budeš rozhodovat, přemýšlej mozkem, přečti si fakta, najdi si seznam studií a jejich výsledků a zjištění, všechno si v klidu srovnej v hlavě a věřím, že se potom nerozhodneš nesprávně
Smajlík  DDCH
23.10.2021 18:50:05
Zodpověz si otázku. Chceš, aby byly povinné náhubky na držce, nebo ne? Podle toho se rozhodni.
 Bílý heteromuž 0
23.10.2021 18:25:02
"Vidím to podobně jako leafroller, přičti si potenciální _dlouhodobé_ negativní účinky. "
jo jo jo, a znám potenciální dlouhodobé negativní účinky nenaočkování se a následné prodělání koronaviru :D
A to např. ... tadá! Smrt.
Oproti těm "potenciálním dlouhodobým negativním účinkům" vakcíny, které nikdo neviděl, nezažil a ani téměř jistě nezažije (jsou totiž jen potenciální, že), ty účinky koronaviru už za vás pár desítek tisíc v republice ozkoušelo a může potvrdit, že nejsou jen "potenciální".
 kočku
23.10.2021 18:05:04
Taky to vidím jako leafroller. Až to udělají pořádně tak nad tím přemýšlet začnu, do tý doby mi celá vláda může akorát políbit s celým očkovacím programem prdel. Nemám chuť si pořád v práci brát volno, někde bůhví kde lítat a nedej bože snad někde několik hodin čekat až na mě přijde řada a výsledek stejně k ničemu protože se stejně můžu nakazit. Né děkuju nechci.
 Neočkovaný
23.10.2021 17:39:05
Vidím to podobně jako leafroller, přičti si potenciální _dlouhodobé_ negativní účinky.
 naočkuj Kočku
23.10.2021 17:10:27
Zaočkovaný som od leta a najhorší príznak ktorý som mal bol ten, že sa mi trochu točila asi polovicu dňa hlava. Čiže vedľajšie príznaky väčšinou bývajú úplne v pohode.
Čo sa týka toho, že máš menšiu šancu sa nakaziť a hlavne sa vyhnúť ťažkému priebehu, tak to je podľa mňa fajn. Taktiež máš v rôznych službách výhody a nemusíš sa testovať.

Taktiež nemusíš nosiť následne rúško ani respirátor v exteriéry... Pokiaľ si odvážlivec jak ja :D
Čiže za mňa rada znie, že tie 2 vpichy ťa nezabijú, tak choď do toho.
 Heyy Richie22 Muž21 Kategorie
23.10.2021 16:55:06
Jestli je tvůj věk 37, měl bys být na vrcholu sil. Pokud jsi starší, tak není co řešit.
 Dawe432
23.10.2021 16:43:58
Záleží na tvý sebeúctě a vnitřní integritě, jestli se chceš nechat očkovat jenom protože to vláda vyžaduje. Kdybys opravdu chtěl ze zdravotních důvodů, tak už ses dávno naočkoval, ne?
 DieWoodys Muž24 Kategorie
23.10.2021 16:35:45
Upřímně řečeno, jakmile vymyslí vakcínu, která bude fungovat jednou pro vždy (nebo třeba na 10 let jako u tetanu), klidně se očkovat nechám. Ale dávat do sebe 3 nebo 4 ročně, abych se stejně mohl nakazit, to fakt nehodlám.
 leafroller Muž73 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk