Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1180261, vloženo 22.10.2021 23:46:37 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nikdo nechce být sám
Přijde mi že v dnešní době většina lidí hledá vztah ze zoufalosti jen aby ten druhej vyplnil to prázdný místo v životě a mohli na chvíli zapomenout jak nešťastný jsou sami se sebou. Samozřejmě nemusím mít pravdu protože takových lidí se dá všimnout snáz než těch druhých. Pamatuju si asi 8 let zpátky jsem někam večer šel a při cestě jsem si představoval přítelkyni která mi i přesto že jsem nic neudělal, Přijde do života a všechno zařídí a já už budu jen v extázi. Byl jsem velkej panic.

Říkám to proto že se samozřejmě nic takovího nestalo a ve mě se začala budovat frustrace a vztek. Hodně jsem záviděl ostatním lidem protože na cizím trávníku je tráva vždycky zelenější. Už si nepamatuju co to spustilo ale řek jsem si že chci mít kvalitní život. Začal jsem postupně číst vzdělávací knihy, poslouchat podcásty, Meditovat, Chodit do fitka, Dokonce jsem i našel svůj životní cíl nad kterým pracuju každej den.

Po celou tu dobu jsem byl sám a to i teď, A i když nikoho nemám tak jsem teď nejspokojenější co jsem kdy byl. Moc dobře teď vím že všechno prožíváte pouze skrz sebe a jedinou odpovědí na naplněnej život je naučit se žít v přítomnosti pouze sám se sebou.
 Novej Babiš Muž23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.10.2021 10:31:25
Dobrý den,
mám zopár otázek na uživatele Undertaker = bývalý wrestlingový zápasník.
Se svými reakcemi se mohou připojit, zapojit i jiní uživatelé.
Chci se Vás zeptat jakou diagnózu máte Vy?
Jestli žijete sám, s rodiči, s přitelkyní?
Pokud žijete sám, jak se Vám žije v samotě?
Pokud nežijete sám, jak se Vám žije v "kmenu"?, s "kmenem"?
V jakem řádu žijete v kmenu s jakými druhy?
Jaký máte názor na rodiny s dětmi?
Jestli Vy sám máte dítě, případně chcete mít dítě, děti?
Toužíte po rodině?
V případě, že dítě nemáte, jak vnímáte děti, cizí lidi, páry s děckami?
Čím se živíte?
Bydlíte v paneláku, vlastníte dům anebo bydlíte v ubytovni anebo v pronájmu?
 edenka
23.10.2021 09:35:39
Mam dojem, ze dnesni doba generuje nejvic osamelych lidi v historii

btw po "nejhezcim klukovi" jedou holky nekdy na zakladce. pak jim zacina dochazet, ze clovek jehoz jedinou kvalitou je ze je "hezkej" casto neni nejlepsi volba do zivota. A pak si hledaji nekoho perspektivnejsiho.
 tyfjhf
23.10.2021 04:06:32
Já chci být sám 🙂 Nebojím se ani budoucnosti, ve které můj jedinej bližní bude pes a pivo v ledničce.
 Malý Princ
23.10.2021 01:29:11
Alespoň mi starý to panictví už tolik neřešíme. Držení za ruku a objímání a tanec s holkou jsem zažil. Pro mě nádherná věc umocněná touhou od druhé osoby, to fakt chybí a někdy si přeju abych a ni to nezažil. Netoužím po věcech které neznám jako sex. Asi jsem zmagořenej z romantických komedií a rád bych našel celoživotní lásku. Realita je taková že pro mě je holka sci-fi a já sci-fi miluji a to je ten problém.
 singlemen Muž35 Kategorie
23.10.2021 00:12:41
To je moudrá rada :-) Ale hele, lidi se vyvinuly jako sociální bytosti. Nestačí žít jenom se sebou. Po poustevnicku. Chce to být součástí 'kmenu'. Ale určitě je lepší být sám a relativně v cajku a na dobrý cestě než sám a ve sračkách. Zároveň dneska se skoro nikdo vzájemně k přežití nepotřebuje, tak 'kmeny' vznikají za nějakým společným zájmem a v nich je stálý.pouze to jádro skupiny, co se zná roky, takže myslim, že se nemůže nikdo v 23ti vinit, že nemá moc přátel. To je prostě o době a o štěstí.
 Undertaker Muž22 Kategorie
23.10.2021 00:05:42
Nechci vztah ze zoufalosti, jen abych někoho měl. A hromady dalších mužů to mají stejně.
To že jsem nikdy "nezasunul" mě už nemrzí, ne tolik.

Ale u Ukkova stromu! Jak mi chybí pohlazení, které jsem nikdy nezažil! Jak bych chtěl jen se držet za ruku s ženou kterou bych miloval. Jak bych chtěl poznat dlouhé objímání, které také neznám.
Nebo jen mít ten pocit že jí můžu chránit atd.

Jenže, já se jen tak nezamiluji, asi to bude tím že jsem moc vybíravý. Na základce o mě byl velký zájem a když se tam hlasovalo (celá škola) o nejhezčího kluka tak jsem skončil na druhém místě. Takže jsem si zvykl na to že po mě jely ty nejhezčí fenky :-D

Ale ta doba je pryč a ze mě je luzr o který si hezká holka ani kolo neopře.... No co, špagát ještě mám až to jednou nezvládnu.
 Vlčí oči Muž37 Kategorie
22.10.2021 23:59:54
Jsme retarďáci no.. Přestimulovaný, pořád se musíme bavit, celej život jedna party, už ani neudržíme pozornost, hlavně nezažít diskomfort.. Ale ono to takhle nefunguje. Ty nekonečný přivaly dopaminu nás tak otupujou, že jsme jak feťáčci na piku. Realita je taková, že na to náš mozek vůbec neni stavěnej. Za jeden jedinej den máme víc vjemů, zvuků, chutí a vizuálního smogu než měli naši předci za rok. Blbneme z toho a projevuje se to i na vztazích. Jsme sobci, partnera bereme jako další předmět pobavení. Ale co s tím? To nevim, Time.
 DieWoodys Muž24 Kategorie
22.10.2021 23:55:19
Tak kdby někdo fakt nechtěl být sám, tak jsem tady...
https://najdime.webgarden.cz/
 Diamond vampire Žena27 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk