Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1180257, vloženo 22.10.2021 21:49:44 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Trojkoalice Spolu.
Ahoj politice vůbec nerozumím. Zajímalo by mě kdy bude mít v ČR větší moc Spolu, když vyhráli volby?
 Ajjik Muž15  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.10.2021 08:11:24
Quakie: Covid jsně ukázal, že Babišova vláda měla jedny z nejhorších výsledků na světě. Je zcela prokazatelně silně neschopný.
 MS-fanousek Muž38 Kategorie
23.10.2021 06:49:17
Větší než kdo?

Bílý heteromuž 0: to s tím poslaneckým klubem je hoax

Quakie: ty máš dost, už to nepij
 Odpočinek Muž52 Kategorie
23.10.2021 00:23:48
Až Zlodědek zaklepe bačkorama, takže cca do Vánoc. Bureš s tim nic nesvede, ale imunita se taky počítá, takže tam bude blekotat bohužel dál. Ale nakonec ty tepláky oblékne.
Smajlík  klukjakobuk
22.10.2021 23:02:23
A už se ukázal třetí, taky známá firma tady. Tak toho doporučuju ignorovat taky. Ale jestli sem chodíš častěji, tak jsi jistě poznal, že je to nemocný člověk.
Smajlík  Dáda
22.10.2021 22:44:52
Dáda: že tě huba nebolí. Především je potřeba ignorovat tebe, fanatiku.
 Svitavy a Svitavy
22.10.2021 22:29:57
Jedince jako Bílého heteromuže nebo Quakieho mimochodem důrazně doporučuju nebrat vážně. Jsou to ultrapravičáci.
 Dáda
22.10.2021 22:26:01
NIKDY !!!
Na jaře se rozpadne koalice protože každá strana má JINÝ program. I když se jich dostane do Sněmovny dostane přes 60 a za ANO asi taky tak,
ANO bude stát při sobě a trojkoalice nemůže táhnout za JEDEN provaz ale za tři a každý na jinou stranu.
TEDY nic neprosadí proti sjednocené ANO. Piráti jim nakonec nikdy neprominou že ve Sněmovně budou mít jen DVA poslance. I když se Piráti taky prostitovaly. Spojit tři strany aby porazily Babiše je špína která se jim nevyplatí. Jako jednotlivci neměli šanci ale svojí výhrou teď se do vlády dostanou ti staří a neschopní politici.
Budete mít ve vládě "staré známé". Jestli jste s nima něco vyhráli silně pochybuji.

Nevím co udělá Babiš, ale přeju mu, aby to pověsil na hřebík. Nebo kandidoval na prezidenta. Sice je ho tam škoda, ale..... Babiše považuji za silně SCHOPNÉHO premiéra a politika i obchodníka vůbec.
Vy si zasloužíte mít Kalouska jako ministra inancí. Blbějšího určitě nikde nemáte. Zejména jsem chrochtal blahem když vymyslel korunové dluhopisy a (nejen) Babiš je nakupoval až Kalouskovy na čele vyrazil roh. Když se tedy ti s mozkem nabalíkovali, začal skupovat přes offshorové firmy nemovitosti. A nikdo neví KOLIK a za KOLIK. Málem jsem se pochc....jak mi bylo veselo. A všechno to je LEGÁLNÍ a jen vv Čechách se to nepromíjí a mluví se o zlodějinách. TEN národ nedokážw zklamat.
Jo Babiš má hroší kůži. Se divím že to s Kalouskem ještě neseklo, ale on je opravdu jen ten blbec. Jestli ti je 15, moc to asi nechápeš. Až to chápat budeš, bude asi pozdě a bude to dokonce i jedno.

Je fuk kdy se ti vychcaní dostanou k moci, už teď se hádají o to KOLIK poslanců za jakou stranu zasedne v PS. Jak říkám nejdýl do jara. Zapomeň pokud si myslíš že to je JEDNA strana. Jsou tři, vystupují jak jedna jen v papírech.
 Quakie Muž75 Kategorie
22.10.2021 22:24:31
Žádné Spolu už není, jelikož je po volbách a sami řekli, že po volbách budou každý sám za sebe. To se potvrdilo, protože mají všichni svůj poslanecký klub (nelegální, protože Jednací řád PS zapovídá všem subjektům, které nekandidovaly samostatně takový klub vytvořit). Z tohoto pohledu vyhrálo volby ANO. Ale program Antibabiš jako programové prohlášení stačí pro prostý lid této země.
 Bílý heteromuž 0
22.10.2021 22:22:41
Těžko říct. Když nebudou zádrhele, tak by to podle mě mohlo být do Vánoc, když budou, tak podle jejich závažnosti to může trvat třeba i půl roku...
 Dáda
22.10.2021 22:11:59
Díky za odpověď. Jak může přibližně trvat než sestaví vládu? Nečekám že se to tu zlepší, jen mě to zajímá.
 Ajjik
22.10.2021 21:56:33
Už ji mají a projeví se to až sestaví vládu. Žádný rozdíl, kromě jiných obličejů ve zprávách, ale nepoznáš, protože jsou to lháři stejně jako všechny ostatní politický strany. Navíc v době, kdy se začínají naplno projevovat následky pandemie a Babišovy vlády, fakt nečekej, že se tu něco změní k lepšímu.
Smajlík  DádaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk