Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1180245, vloženo 22.10.2021 19:12:24 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chci zažít konec světa
Chci být u toho, kdy se zhroutí systém. Nechci dlouhý život. Nebaví mně.
Cítím se jako bych se do tohoto světa dostal jako za trest. Jako bych dostal zaracha a teď musím pykat. Čekat. Žít a nežít v ústraní na nějakém zrnku písku v mléčné dráze.

Věřím, že život po smrti má zcela jiný rozsah a rozměr.
Pravá párty podle mně je na druhém břehu.
Cítím, jako bych tam už kdysi byl a strašně moc bych se tam chtěl vrátit.

Zároveň ctím posvátnost života a tak vlastní rukou končit život nikdy nechci.

Je to ale velmi zdlouhavé čekání a neuvěřitelně se to táhne. Den po dni. Měsíc po měsíci. Rok po roce.

Dát si oblíbené jídlo, obléct si své nejlepší šaty a vyjít vstříc setkání s pravou a věčnou existencí která na nás všechny do jednoho čeká. To bych si přál.
 Lightiscalling Muž27  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.10.2021 23:28:50
>Vlčí oči
To jsem před asi tak deseti lety zjistil také. Dost mi tohle zjištění a korekce přístupu k životu pomohlo. Nemám potřebu dál něco měnit.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
23.10.2021 22:37:16
Ježek second edition
Jsi moc domestikován, chce se to zbavit všeho co tě společnost naučila, dát prostor nejhlubšímu nitru, zvířeti v sobě.

XlesX
Jsem rád že ti to příjde humorné. Smích léčí :-)
 Vlčí oči Muž36 Kategorie
23.10.2021 14:48:02
XlesX: jak travim cas? Chodim do prace na plny uvazek z cehoz mam obrovskou radost. Mel jsem strach ze to uz nezvladnu. V lecebne jsem byl 3x.
Jinak kazdy den chodim na dlouhe prochazky cca 10 km.
Nemam se ted zle. Smiril jsem se s Bohem.
 Lightiscalling
23.10.2021 14:43:19
Lightiscalling: ano, neznám jako asi nikdo tady, a proto, pokud bys to býval chtěl nějak víc konzultovat, na něco více přijít, tak by bylo bývalo dobré napsat, jak trávíš čas, co se ti děje v hlavě, co jsi zkoušel, atd. Byť chápu, že se ti do toho nechce, máš své důvody. Nicméně například těmi antipsychotiky se mění mnohé a je to poměrně důležitá informace...

Ne že bych si myslel, že ti tady někdo vážně pomůže nebo poradí, ale třeba by někdo plácnul něco, co by se dalo na tvé straně byť částečně použít, něco by ti to vnuklo, oslovilo tě to, zkusil bys to, vyhodnotil, atd.

Ber to třeba jako tip, pokud tady nebo jinde budeš něco psát znovu.

Vlčí moči: jak teď píše Ježek, tak jsem si tě pročetl a souhlas, tyhle mokré sny o postapo a rolích alfa samců jsou humorné. Asi tak do prvního setkání naostřeného klacku s palnou zbraní.
 XlesX
23.10.2021 14:23:46
>Vlčí oči
Cituji: "Když si to co jsem napsal níže pozorně přečteš, tak věřím že na to přijdeš sám. Zapoj trochu fantasie a máš to."

Tvé fantazie jsem četl. Rozumím snění o postapo světě a chápu je. Každý nějaké máme. I mně je tohle téma blízké. Jenže v tom tvém jsem se dočetl jen to, že bys chtěl zabíjet lidi když by ti v tom nikdo nebránil. Také překonávat odpor žen, které by se ti neubránily.
Nikdy jsem se ale nedočetl, proč bys nemohl ukázat i v kulturní společnosti, že jsi ta tvá vysněná alfa, o které už teď tvrdíš, že jí jsi. Možná, že bys chtěl být alfou, to je možné a to ti neberu. Kdybys byl, tak by se to nejspíš projevovalo v nějaké formě už teď.

Mimochodem diskuse a hry na alfu jsou úsměvné. Je to asi jako když přijde Alík a řekne "ahoj, já jsem ten dominant". Většina nositelů takto výrazných vlastností o tom nepotřebuje přemýšlet, natož diskutovat.

"Já bych jim ukázal kdyby..."
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
23.10.2021 13:43:53
XlesX: mozna je to tim ze beru antipsychotika. Zazil jsem peklo. Nechci o tom ani psat. Hruza pomyslet.
Musim je brat. Porad lepsi nez lecebna.
Neznas me a neznas muj zivot presto diky za reakce.
 Lightiscalling
23.10.2021 13:39:34
Konečně se ptáš, pokud jsi teda autor. Podívej se, jak žiješ a zhodnoť, zda to sedí s tím, co píšu níže. Tedy že máš, co potřebuješ, nic moc nemusíš řešit, nemáš žádné externí vjemy, jseš otupený, nic neprožíváš, v mozku není ta biochemická aktivita, která těm činostem odpovídá. Zelenina v ledničce.

Odpo: Tati, to není pudr...
 XlesX
23.10.2021 13:29:26
XlesX: zatlač ještě jednou, olejíček i pudr už mám nachystaný
 Odpočinek Muž52 Kategorie
23.10.2021 13:28:09
XlesX: proc si myslis ze jsem mimo?
 Lightiscalling
23.10.2021 13:24:23
Dobře, lávo, tak si hlavně nečti nic o opunciích, kterých tam máte tři prdele, nopalové mouce (200 Kč za kilo), která se z jejich sušiny vyrábí a už vůbec nic o nopalovém chlebu...
 XlesX
23.10.2021 13:04:10
XlesX: gofio jsem objevil dávno, ale kromě úplně jiné chuti je taky (vždy) mleté do hladka; zbytek tvého průjmu co se vydal opačným směrem nestojí za komentář
 Odpočinek Muž52 Kategorie
23.10.2021 11:40:20
Odpočičinek: Do lávy respektive k lávě by měl jít spíš autor, je úplně mimo, přežívá, otupené vnímání, prožívání. Lava is calling. Možná by mu pomohly i nějaké dobroty z misky, ostatně v Národním ústavu duševního zdraví s tím možná stále experimentujou. Viz např.
https://www.nudz.cz/files/pdf/respekt_drogy_leci.pdf a další.

Mouka není problém, v krámě se místo léků na výrobu podívej po Gofiu (Gofio), tvaroh se dá vyrobit z mlíka, majoránka vypěstovat, to už jsme probírali a jako cikorku bych zkusil sušit kořeny, listy či kůru tamních zdravotně nezávadných, hojně rostoucích rostlin a stromů (nastuduj, co venku uvidíš), mlel je a dělal z nich canárku (anglicky cancory, dle chicory).

V ČR se Nekáva, natož BIO, prodává za těžce židovské peníze s ohledem na to, co to vlastně reálně je (trocha upravených a drcených či mletých částí rostlin) a jednu dobu to byl docela hit, možná stále je. Takže tady máš dokonce i podnikatelský nápad či kratochvíli spojenou s procházkama a poznáváním okolí. Nemáš zač tpč.
Smajlík  XlesX
23.10.2021 06:30:59
XlesX: hladká mouka tpč, pláčeme po hrubé i polohrubé, tvarohu, majoránce, chlebu, meltě, a to nejsou žádné šifry ale fakt žrádlo které domorodci neznají
 Odpočinek Muž52 Kategorie
23.10.2021 04:33:56
Ježek second edition Čus more
Když si to co jsem napsal níže pozorně přečteš, tak věřím že na to přijdeš sám. Zapoj trochu fantasie a máš to.
Smajlík  Vlčí oči Muž36 Kategorie
23.10.2021 03:03:46
>Vlčí oři
V čem ti civilizace brání ukázat kdo je tu alfou? :D
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
23.10.2021 02:16:12
singlemen
Na to lze říct jen jedno, bratře vlku. Čím víc nepřátel, tím více cti! Já například mám radost z toho pro kolik lidí jsem nepřítel. A není to skryté nepřátelství, to ne. Oni vědí co k nim cítím.

To s tím asteroidem je celkem dobré, líbí se mi to. Já to mám trošku jinak. já se zase těším na ten výraz hrůzy v očích toho CENSORED co mi ojíždí mou lásku. Na tu hrůzu v jeho očích jak bych.... Asi to tu nebudu moct popsat, kvůli případné cenzuře.... Ale díval bych se mu z blízka do očí jak by z něho vyprchával život, sežral bych jeho duši i maso :-D

Odcházel do lesa se svou láskou hozenou přes rameno a v druhé ruce by se mi pohupovala hlava toho CENSORED. Pravím, já se těším na hodinu Fenrira.

Přemýšlej o tom, popřemýšlej jestli by i pro tebe nebyla cesta konec civilizace. Nic nechci, jen o tom pouvažuj.

Poznámka pro bonzáky a poliše: To co píši je zcela hypotetické. Je to vyjádření jako umělecké dílo. Je to něco co lze namalovat jen na jiné plátno než je naše současná realita.
 Vlčí oči Muž36 Kategorie
23.10.2021 01:50:43
Vlčí oči
Mě se líbí star trek, protože tam kupředu nejde jenom věda, ale i mysl. Peníze tam nejsou, lidé pracují proto aby povznesli sebe a tím i celé lidstvo, to je moje představa a sen. Chci říci že ne že bych civilizaci nesnášel, ale spíš se bohužel ubírá směrem šílený max. Tam bych měl alespoň to uplatnění co jsem psal. A protože mám víc nepřátel než přátel, chtěl bych se dívat do těch jejich vyděšených ksichtů a smát se na celé kolo, až do rodné hroudy narazí asteroid jako kráva.
Smajlík  singlemen Muž35 Kategorie
23.10.2021 01:15:42
singlemen
Ó ani nevíš jak mě tohle těší že od někoho čtu! Pro mě je pád civilizace a systému můj politický a filozofický názor... pohled na život.

Nemám lidi rád, ale těší mě když potkám bratra Vlka! To bude naše chvíli, s koncem zákonů nastane doba Fenrira, naše doba. Budeme mít ty nejhezčí a nejroztomilejší dívky! Uděláme si oběd s těch dnešních navoněných a ubohých "Alfa" samců.

S pádem civilizace dokážeme světu KDO je tady skutečný Alfa! Kdo nemá zábrany a hranice a kdo je tady skutečně dominantní.

Civilizace je jen otrocký náhubek pro skutečné muže. Civilizace je důvod proč jsme MY opravdoví muži upozaděni.
 Vlčí oči Muž36 Kategorie
23.10.2021 00:54:36
Přesně tohle si myslím že je můj smysl života, nemám co ztratit, byl bych Warrior of Wasteland. Stačí když budou mít zásoby ti zm**i co znám, na kterých uplatním svůj šerm skill. Jelikož od mala proti takovým šikanátorům bojuji znam jich mraky, nakonec by mě jeden z nich dostal jak bych byl přežranej. Jo, ale zubař by mi chyběl :(
Smajlík  singlemen Muž35 Kategorie
23.10.2021 00:09:29
Třeba, možná se máš jen moc pohodlně, dobře, máš vše, co chceš... žádná zima, hlad, nebezpečí. Vyraž třeba někam do ghetta, do hor, na východní Slovensko, Ukrajinu, funguj a přežívej. Pro začátek stačí noční les, jdi tam chrápat, dej si tam oblíbené jídlo, něco zažívej, jinak pojdeš nudou. Mozek potřebuje vjemy.

Odpočičinek: To jsi to dobře dopracoval, soudruhu, že musíš vařit matro, abyste měli na nájem a rohlíky. Schovej tu misku a pozor na četníky, vole.
Smajlík  XlesX
22.10.2021 22:43:22
Čágo voe
Také si přeji konec světa, hlavně konec civilizace a následné osvobození pravé podstaty muže z pout nesmyslnosti pravidel a pokrytectví zákonů.

Proč se těšíš na smrt, kvůli konci světa? Ta pravá legrace právě začne s tím jak přestanou existovat pravidla!

Právě že konec světa = začátek života.

Však třeba já. Zhroucením systému pro mě znamená začátek vztahu s mou vysněnou ženou. Prostě si pro ni dojdu...... A hlavně si v takové situaci dojdu pro toho CENSORED co měl tu drzost mi jí přebrat!

Miluji představu konce světa.
Smajlík  Vlčí oči Muž36 Kategorie
22.10.2021 21:36:48
Napiš americkýmu prezidentovi, že mu przníš starou. Třeba zmáčkne vzteky to pověstný červený tlačítko.
 vizvrácená přetkoška Muž46 Kategorie
22.10.2021 21:12:26
Realita: Chybí ti SeX, tak nefilosofuj a koukej s tím něco dělat, začni hned !!!
Smajlík  XsorX
22.10.2021 21:04:29
Rozumím ti a mám to podobně - život mě nebaví, nedává mi žádný smysl. Nejradši bych usnul na věky a nemusel tohle už zažívat.

Přesně jak píšeš - když je tady náznak nějaké globální katastrofy (přírodní pohroma, zhroucení finančního systému atd) svitne mi naděje, že už bude konečně konec...jenže pořád to nepřichází
Smajlík  horty
22.10.2021 20:57:16
Mozna se konce dozijes
 fjyf
22.10.2021 19:57:16
Naplň svůj život tím, že ho (svůj čas, energii, úsilí, prostředky) věnuješ jiným, rozpusť se v realizaci pojmu služba. Na vlastní kůži jsem zažil hodně zlého, a ve srovnání s lidským neštěstím kterých jsem byl svědkem jsou to malichernosti. Speciálně pro tebe jsem před chvílí odstrčil v kuchyni milou Loca Loca od vaření a udělal ti fotku, na co se už přes měsíc díváme z okna - za tím snímkem je tolik rodinných tragédií a lidské bolesti, že si to neumíš představit.

https://pasteboard.co/JgnrxlL8L4jH.jpg

Přemýšlej o tom. I malými činy můžeš dokázat obrovské věci, doslova změnit svět, i když třeba jen něčí. Není jediný důvod, aby sis připadal zbytečný - jedině že by tě to bavilo a byla to tvá volba.
 Odpočinek Muž52 Kategorie
22.10.2021 19:56:30
Nemám. Nečtu a filmy mně také moc nebaví. Nechci působit negativisticky ale co jsem psal ve zpovědi to platí.
Nejvíc mně dokáže rozpálit apokaliptické zprávy na internetu nebo v televizi.
Když se schyluje k nějaké krizi, tak mně to uklidňuje, že už to možná nebude moc dlouho trvat. Ten konec teda.
Nechci být škodolibý a mít radost z neštěstí. Lidem kolem mně přeji to nejlepší. Ale nechci se toho tady účastnit. Jak jsem psal, jsem na párty na kterou mně nikdo nezval.
 Lightiscalling
22.10.2021 19:45:04
Máš rád postapokalyptickou literaturu a filmy?
 Ježek second edition Muž35 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk