Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1180244, vloženo 22.10.2021 18:43:44 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Něco na samotu ?
Vím sice že zde bude asi převážná část komentářů které budou negativní.Něco ve smyslu můžeš si za to sám, si neschopnej, tobě není pomoci apod....Přesto doufám že se zde najde někdo kdo porozumí (třeba jen trochu).Takhle je to už dlouho co jsem neměl žádnou partnerku.S bývalou přítelkyní jsem se rozešel asi před 4 roky.Od té doby jakoby se mě držela nějaká smůla a nemůžu si nikoho najít.Snažil jsem se o víkendech chodit mezi lidi a na různé místa a zábavy kde jsem se sice seznámil s mnaha děvčaty.Ačkoli si přátele udělám snadno a umím udělat dobrý dojem, tak u holek se nikdy dál nedostanu a nemají zájem.Postupem času mi dochází chut to zkoušet dál.Jak jde čas sem na tom hůř a hůř.I když mám s některých věcí či událostí radost tak je to jen tak z 15 procent.A tak bych to tak z hodnotil se vším.At pracuju nebo odpočívám, přemýšlím nebo jen sedím s přátely u piva či se věnuji koníčkům tak jedu jen na 15 procent.Už jsem měl i velmi slabé chvíle kdy jsem často sahal po alkoholu a opíjel se do němoty.Párkrát to v tomhle stavu došlo i k sebepoškozování kdy jsem sáhnul po noži a řezal se do stehen.Bloudím po bytě sám, sám sedím na gauči ,sám usínám a vařím si jen pro sebe samého.Mé srdce umí darovat hodně lásky.Věřím na věrnost.Ale když nemám komu svoji lásku věnovat tak mě to ničí.Bojím se toho že už zůstanu sám a můj život bude jak depresivní film.Někdy si říkám jestli mám na tomhle světě vůbec místo.
 MandoHeavy Muž26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.10.2021 19:13:13
VergilKatanaSSS - Ano celkově jsem fanda universa Star war a Mandaloriané jsou mé oblíbené postavy.Dříve jsem měl nejoblíbenější klan Death Watch ale po té co nám seriál představil klan Děti hlídky tak se staly pro mne numb.1
Smajlík  MandoHeavy
23.10.2021 17:58:38
Ty si fanda Mandaloriana ??
Smajlík  VergilKatanaSSS
23.10.2021 13:28:16
Cancer123 - Děkuji za názor a porozumění.I já fandím tobě at tě potkaj ještě světlé zítřky.This is the way.
Smajlík  MandoHeavy
23.10.2021 13:18:51
Mandoheavy: Omlouvám se, asi už se neumím ani vyjadřovat, teď jsem to po sobě četl. Fakt je ten že žádné přátele nemám, jsem úplně ve stejné situaci jako Ty, jen bez těch přátel. Úplně vím o čem mluvíš, můžeš být přes den ve společnosti a chvílemi se to zdá třeba tak, že to není úplně nejhorší, ale jakmile se zavřou dveře a není nikdo s kým mluvit, nikdo s kým si psát, nevím jak si v takových chvílích udržet alespoň nějaký nadhled nebo naději že to tak jednou nebude. Pokud Tě to uvádí do depresí, je to dostatečný důvod na to jít to v čas řešit. Já se takto cítím už nějakých deset let a prakticky můj jediný denní úspěch je, že se nejdu nadobro zlikvidovat. No a vlastně už ani to neberu jako úspěch. Pokud máš ještě nějakou naději že bys na tom mohl být jinak, určitě si za odborníkem dojdi, fandím Ti.
 Cancer123
23.10.2021 13:06:45
Cancer123 - Tak to tebe a tvé přátele obdivuji že jste si na takový život zvykli.Asi jsem se ještě do takové fáze dostal a nebo jsem holt jiná povaha a prostě si nedokážu připustit že bez partnerky mohu žít na plno.Ano mám mnoho známých i kamarádů jelikož se pohybuji v mnoha odvětvích - sport,sběratelé,kolegové a zkrátka staří známí.Umím se s ostatními bavit a většinou jsem považován za vtipálka v každé skupině kde jsem.Jenže sranda končí ve chvíly kdy je čas jít domů a já po otočení klíčem a otevření dveří vcházím do smutné temné prázdnoty kde ne mě nečeká žádná milá tvář.Vás možná né ale mne to uvádí do strašných depresí.Už jsem i uvažoval že bych docházel někam kde mi odborně pomohou ale nevím jestli je můj problém dostatečný na to abych s tím otravoval odborníky.
 MandoHeavy
23.10.2021 11:42:31
Jedině v čem Ti mohu pomoci je to, že pokud máš kamarády s kterými jdeš občas já pivo a dokážeš se vůbec nějakým způsobem seznamovat, není to samota která by mohla přijít. Nemám vůbec nikoho, přátele, přítelkyni, tu jsem vlastně neměl nikdy. Takže věř že v tomhle směru může být podstatně hůř
Smajlík  Cancer123
23.10.2021 09:11:20
singlemen - podle mne se holkám líbí sebevědomí kluci což neznamená že to musí být na sílu bad boy - This is the way.
 MandoHeavy
23.10.2021 01:13:27
Už to tady zaznělo a ty jsi přesný příklad že holky letí na badboye, to je jedna z možností proč nikoho nemáš. Ale kvůli tomu se zpět neměň, žádná za to nestojí když tě nebude brát takového jaký si. Právě možná jsi na životní cestě odčinit zlé skutky a stát se tak mužem vhodným pro dívku která na tebe čeká.
May the Force by With you.
Smajlík  singlemen Muž35 Kategorie
23.10.2021 00:23:47
Jestli ti je 26, tak máš ještě šanci. Nicméně spousta chlapů je odsouzena žít v samotě, vidím to podle sebe a mých kamarádů. Mně je 42 a ženskou si už nenajdu a nejspíš moji kamarádi taky ne. Zbývá přežívat o samotě. Třeba dostaneš deprese a budeš muset brát antidepresiva. Znám staré mládence, kteří se realizují se svými koníčky a zřejmě je drží nad vodou antidepresiva. Já jsem se dal na chlast, ale to taky není řešení, musím to kvůli zdraví omezovat.
 Highlander
22.10.2021 23:55:54
Tedy, jestli umíš vydělat peníze, pak nevím proč jsi sám. Podívej, já je třeba vydělat neumím a tak musím žít se svou bláznivou matkou. Bláznivá matka v domě = mamánek, rozluč se se ženama, řekni jim pa pá.

Ale jestli jsi na tom finančně dobře, někde bude chyba. Asi nepůsobíš dost.... Mužně. Nechováš se jako šampón, že ne? Nebo se žen moc bojíš, třeba nechodíš na dobrá místa kde hledat (to také nedělám, já bary a hospody nemám rád).

A neříkej ženám že jsi zajištěn, mohl by jsi narazit na nějakou co se zamiluje do tvé peněženky.
Pro takovou NIKDY nebudeš na prvním místě.
 Vlčí oči Muž36 Kategorie
22.10.2021 22:53:42
Diamond vampire - To já mám na sobě různé věci s comicsů jelikož jsem fanda této kultůry.Jako takový můj symbol bych asi označil kameny nekonečna co mám na ruce které beru jako takový symbol rovnováhy.Ale to s těmi prstýnky zní hezky.
 MandoHeavy
22.10.2021 22:47:56
MandoHeavy: Tak to jsi mě dobře odhadl, to je pro mě fakt něco hnusného.
Mně se líbí tetování třeba něco malého, když je to pro tebe jako důležitý symbol něčeho... Ale třeba celá ruka to je hnus.
Co se mi ale hrozně líbí a chtěla bych, tak je svatební tetování, nechat si ideálně vytetovat prstýnky.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
22.10.2021 22:42:40
Diamond vampire - píšeš že máš radši kluky co jsou jako kluci.Tím jsem usoudil že máš namysli hochy jejiž vzhled není ničím upraven jako je piercing nebo právě tetování.A já potetovanej právě sem.Hrud,žebra,ruky,krk a za nedlouho i obličej.Pro tebe bych byl asi něco jako noční můra.
 MandoHeavy
22.10.2021 22:30:15
MandoHeavy: No jo, zkoušet to musím...
Zajímavé, jak jsi odhadl, že mi vadí tetování, i když to tam nepíšu :-D Ale je to pravda, mně tetování fakt dost vadí...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
22.10.2021 21:58:33
Diamond vampire - přečetl jsem si o tobě a ačkoli máme dosti společného tak se obávám že ve dvou věcech jsem nevyhovující.Nejsem s Brna - žiju v Prostějově.A mám vousy + jsem potetovanej a pokračuji v tom.
 MandoHeavy
22.10.2021 21:47:49
Třeba mě tady někdo zachrání...
https://najdime.webgarden.cz/
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
22.10.2021 20:49:30
Mavihura - ve společnosti se samozřejmě snažím tvářit a působit co nejlépe.To v soukromí nebo např. v práci jsem jako bez života.Snažím se nadchnout pro hodně věcí - mám koníčky,zájmy i kamarády.Hodně lidí je často udiveno jaký mám o věcech přehled a co vše znám a dělám.Jen když vidím štastný pár jak jde po ulici spolu a drží se za ruku tak toužím po stejné věci.Já nevím proč je pro mne tak těžké žít solo.Samoty se bojím hl. když sedím po práci večer v křesle a není nic slyšet než tikání mého budíku.Je to jako být někde kde straší.Všechno na mě pak působí smutně a depresivně.Ani nevím jestli jsem radši v práci kde se nesoustředím nebo doma kde je mrtvolná atmosféra.Tohohle se bojím - že čím déle budu na vyvolenou čekat tím budu na tom psychycky hůře a hůře.Už ted jsem udělal hodně hloupostí kvůli samotě.Ale děkuji ti za názor,radu a hl. o snahu pozbudit - toho si na lidech vážím.
 MandoHeavy
22.10.2021 20:16:19
Přestaň se bát, že zůstaneš sám. Nemysli na to tak moc, všechno příjde ve správný čas. Není možné, že se v tom plácáš už tak moc, že ten tvůj život na 15% je to, co snižuje jejich zájem? Nadchni se pro něco, žij na 100%, buď šťastný i sám a on ti do života nakonec určitě někdo příjde.
 Mavihura Žena26 Kategorie
22.10.2021 19:33:42
SingleMan6594 - Děkuji ale dříve jsem takovej nebyl.Na škole jsem byl spíše machýrek a bouchač.Postupem věku jsem si uvědomil že děláním špatných věcí ztrácím hodnotu jako člověk.I ted dělám chyby ale ted je to jiné jelikož mě potrestá mé svědomí.Co se rodiny týče máme dobrý vztah až na to že nechápou mé koníčky a zkrátka nechápou věci co se mi líbí.S bývalou jsme si právě v těchto věcech rozuměli ale bohužel do cesty se nám postavyli jiné problémy.Co se sebevraždy týče i na tu jsem sice myslel ale spíše jen tak jaké by bylo asi umírat jelikož na to vzít si život nemám odvahu - ale jak řekl Gandalf: pravá odvaha nespočívá v tom vzít život, ale ušetřit jej - pro mne to platí i u sebevraždy.
 MandoHeavy
22.10.2021 19:16:37
Podle tvé odpovědi usuzuji že jsi čestný, zodpovědný se schopnosti milovat cízího člověka.
Trochu ti to závidím, ja cizíma lidma nepohrdám, ale mám odstup.
Rodina je u mně na prvním místě, ta nezradí.
Ale cízí člověk dokáže ublížit velmi silně a bez výčitek svědomí.
Schopnost milovat cizího člověka (partnerku, partnera) jde ruku v ruce s šancí na pořádnej průser, rozvod, hádky, zničené životy, jsou lidé co se kvuli lásce sebevraždí.
Milovat je božské, ale musíš být velmi opatrný.
Skus svou lásku investovat do rodiny. Mnohonásobně se ti vrátí.
 SingleMan6594 Muž27 Kategorie
22.10.2021 19:09:27
SingleMan6594 - Víš já už jsem sám roky a a rozhodně se skvěle cítit nedokážu.Vím že dívce mohu splnit ledacos a nosit jí na rukou - jelikož (a ted se nechci vytahovat) umím vydělat peníze a za celkem krátkou dobu jsem udělal solidní kariéru.A rád bych nějaké zpříjemnoval život - přímo po tom toužím.Nebu ted co ted tady bude sypat že peníze nejsou všechno - peníze jsou dost a představují i určitou moc ale pro mne je fajn tuto moc i sdílet s milovanou osobou.Ale neber to že haním tvou radu a názor - děkuji že si se vyjádřil k mému problému a napsal si svoji zkušenost.
 MandoHeavy
22.10.2021 18:56:42
No jo. Nedá se nic dělat, je třeba zkusit seznamku. Nějakou placenou typu edarling, apo. A uvidíš.
 Do útoku
22.10.2021 18:53:24
Já samotu miluji a potřebu se vázat nemám a cítím se skvěle.
Zkus to taky!
 SingleMan6594 Muž27 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk