Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1179125, vloženo 05.10.2021 10:31:23 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Celolak 20 let staré motorky
Letos jsem koupil si koupil motorku za dost slušnou cenu protože některé kapoty byly svařovány po menším pádu. Na ostatních místech je motorka ve velmi dobrém technickém stavu a ani nemá moc najeto. Strašně rád bych přes zimu nechal ty zničené plasty opravit a nalakovat, lakýrník od oka střelil cenu kolem 10 tis, což není nic hrozného, na to že jde o krásnou modrou perleť...Potřebuji si v hlavě odůvodnit, že to má smysl, ale pořád váhám... Co vy na to?
 RandomGuy Muž27  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
06.10.2021 08:46:14
>pojidac psu off

Ano, přesně ten :) Jsem již plně rozhodnutý. S koncem sezony jdou kapoty do lakýrny :) nádrž má malý důlek, který půjde v pohodě vytáhnout tou PDR metodou a pak se nádrž jen rozleští. Kapoty dostanou nový kabátek. Motorka totiž poslouží jako dopravní prostředek ženicha a nevěsty, tak ať vypadá k světu
Smajlík  RandomGuy
05.10.2021 23:06:12
Bandit? Vzduchem chlazený nesmrtelný Bandit?
O čem vůbec přemýšlíš? Zítra mu to odvez.
Akorát při prodeji ti to nikdo nezaplatí, s tím počítej.
Chlap si má dělat radost, kdykoliv to jde.
 pojidac psu off
05.10.2021 19:20:50
>žalud

On to není úplně celolak, jedná se o jednu boční kapotu, přední blatník a zadní podsedlovku, Nádrž a druhá kapota je jako nová, max rozleštit :). A když se kouknu do inzerce motorek tak za moji pořizovací cenu + cena laku se dají koupit kousky i ve stejném/horším stavu. (motorku jsem koupil úplně holou, bez kufrů, padacích rámů, atd). Mám kód původní barvy a doporučení od všech možných lidí na konkrétního lakýrníka, prý má skener a dokáže chytit odstín, tím pádem by odpal problém "neoriginálního" laku. Kvality taky se nebojím, když vidím facebookové stránky té lakovny, tak lakují i takové skvosty jako Lancia Delta, Dodge Charger nebo Lamborghini Ursus a hodnocení mají skvělé.

O tom, že bych motorku prodal, neuvažuji. Maximálně zůstane v rodině pro přítelkyni, až se rozhodne udělat si taky noty na velké Áčko. On Bandit je takové kladivo :) Motor je chlazen pouze vzduchem a olejem, takže je to velmi jednoduché na servis.
 RandomGuy
05.10.2021 17:45:13
Desítka i s přípravou? To bych se skoro bál výsledné kvality...
Jinak si dobře rozmysli, jestli si tuhle motorku chceš nechat. Tím myslím nechat delší dobu. Až ji budeš prodávat, tohle ti nikdo nezaplatí. Navíc - neorigo lakování vždycky vzbuzuje otázky....

to jenom kdybys po roce zatoužil zase po novým stroji...
 žalud
05.10.2021 15:10:08
Já za 2 plasty platil 3 tisíce, tak 10 za celou motorku zní dobře. Ale myslím, že případné opravy vždy nejvíc zdrží a prodraží, tak uvidíš jestli to pak nebude víc.
 timtim2
05.10.2021 13:36:17
>RandomGuy
Tak jdi, udělej to a pak se pochlub fotkou :)
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
05.10.2021 12:55:25
Pane Květák, ono je rozdíl ve svařování plastů a dvouřadého ocelového rámu :) Před koupí jsem si prolezl vše a rám je opravdu v pořádku, dokonce jsou na něm i originální samolepky německého dealerství. Stav motorky odpovídá najetým kilometrům a vše je tam originální, do strany mi netahne. Naježdíno mám už dost kilometrů, předchozí motorka byla do štaflí, takže vím, jaký pocit to je.

Pane Ježku, radost mi to určitě přinese :) Je to starý dobrý Bandit 600S, snad nejjednodušší a nejobyčejnější motorka, co kdy existovala. Ale v té modré jí to sekne :)
 RandomGuy
05.10.2021 12:03:02
Vážím si každého, kdo neřekne že to je starý křáp (i když kolikrát je), ale s láskou danou věc krásně zrenovuje a nebo to nechá udělat. Je to jako se starými Škodovkami, o kterých jsme si říkali, že to jsou děsné křápy. Když je ale dneska vidíme v novém pěkném laku, tak z nich máme dost jiný pocit. Tolerujeme jim jejich mouchy a už je bereme jako pěkný starý kousek. Pokud nad tím přemýšlíš a nezruinuje tě to, tak jdu a udělej to. Myslím, že ti to přinese spoustu radosti.
Smajlík  Ježek second edition Muž35 Kategorie
05.10.2021 11:49:19
Co ja na to? Zacal bych tim, ze bych si zkontroloval, jestli je to po tom vsem svarovani jeste porad jednostope vozidlo.
 Kvetak
05.10.2021 10:48:44
za 10tku? ja nevim nad cim premyslis.
za 10tku si dneska ani zednik neuprdne. Ja byt lakyrou dam ti 25 jak nic.
 senovacPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk