Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1178363, vloženo 23.09.2021 23:12:21 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Promoce v teplácích
Ahoj, mám takovou neobvyklou otázku, která na první pohled vypadá skoro jako fejk, ale myslím, že je tu dost lidí, kteří ví, že jsem reálná osoba. Uvažoval jsem dát dotaz inkognito, ale nemám se za co stydět.

Situace se má tak, že mě od září podruhý přijali na jednu humanitní školu, ze který mě už jednou nespravedlivě vyhodili proto, že jsem věděl víc než učitel a dovolil jsem si ho opravit. Asi nemá smysl rozepisovat všechno, prostě mi vzali dva roky života, než se všechno vyřešilo, napsal jsem přijímačky podruhý atp. Pokud všechno dobře dopadne a podaří se mi zajistit si uznání všech předmětů z minulých roků, měl bych tento rok v létě promovat. Zajímá mě, co se stane, když tam přijdu v teplácích? Je možný, že mi to dodatečně seberou za chování? Nebo mě tam prostě nevpustí a budu si to muset vzít na studijním? Anebo mě budou muset strpět, když už to budu mít dostudovaný a dojdu tam?
Ptám se, protože potřebuju najít nějakou motivaci ten poslední rok navzdory všemu ponižování doklepat do konce. Nemám tam žádné kamarády, všemi pohrdám a chci se jim pomstít a na rozloučenou ukázat, co si o celý tý škole myslím. Spolužáci jsou všichni o 2-3 roky mladší typičtí gympláci, kteří v životě nemuseli sáhnout na práci, protekční spratci bez životních zkušeností bydlící u rodičů, kterým je jedno, co se našprtají a jestli to nedává smysl a prochází díky talentu na byrokratické kličky, masivnímu opisování a tomu, že chodí chlastat s učiteli, tak jim jdou na ruku. A o učitelích je škoda mluvit - v šedesáti letech si už od dostudování drží svoje místečka bez jediného roku v praxi a ještě se chlubí tím, že “zkoumají” už deset let totéž bez jakéhokoli obecného rozhledu.
Trochu jsem se nechal unést off topic, ale už to tu nechám pro dokreslení motivace.
 Waste of Life Muž24 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.09.2021 19:58:57
Necetla jsem celou zpoved, nechci resit tvoje nastvani.
Ale muzu ti rict, ze na informatice na MUNI prisel na imatrikulaci jeden takovy "hipisak" v podstate v nejakem batikovanem pyzamu, a nikdo ho nevyhodil a nikdo to neresil.
 teplacky
24.09.2021 18:47:44
Vypadá to, že jsi ubožejší než ONI. Malý ukřivděný Jarda. Na promocích jsem nebyla, tím jsem dostatečně dala najevo, co jsem potřebovala... diplom jsem poté vyzvedla na studijním. Tys zřejmě jenom šašek. Á propos - určitě tě vyhodili, proto, že jsi byl chytřejší než přednášející, ach jo:)
 arachnofobka Žena34 Kategorie
24.09.2021 16:51:45
Waste of Life: Před absolvováním nemá smysl jim dělat naschvály, aby tě nevyhodili. Po absolvování už je to za tebou a nemá smysl se k tomu vracet. V teplákách by s itě jen lidi pamatovali negativně. Pokušení ztropit výtržnost bych spíš chápal, kdyby tě vyhodili neférově a už nebyla šance to absolvovat.

Pokud jsi školu dokončil úspěšně, kašli na to a zkus jim to prominout aspoŇ na oko.
 Qwerj
24.09.2021 15:47:16
Hovnodej: Zajímavá modlitba, akorát jsem nepochopil, jak je myšlená. To jako píšeš za moje spolužáky?
 Waste of Life Muž26 Kategorie
24.09.2021 15:25:02
Můžeš pak jít k hrobce Velkého dramatika a poklonit se mu. Řekneš mu Havle náš milovaný, my práce se štítící intelektuálský šmejdi Ti neseme kvítí, k Tobě voláme opuštění synové a buzeranti Masarykovi, k Tobě vzdycháme lkajíce a plačíce v tomto pracovním táboře kde pro nás a naše humanitní myšlenky nemá lůza pochopení. Dej nám zdroje, dej nám granty, nauč nás mluvit anglicky, a ochraňuj nás před fyzickou prací. Amen.
 hovnodej
24.09.2021 14:18:21
To v čem přijdeš oblečený je jen tvoje vizitka, takže spíše ostuda. Nijak tím nepoškodiš školu ale jenom sebe. Lidí si o tobě budou myslet že jsi buran bez slušného vychování.
 Sharlota
24.09.2021 12:40:09
Spíš tam nechoď vůbec a pak si to vyzvedni v kanceláři nebo nech poslat.
 Diamond vampire Žena Kategorie
24.09.2021 11:07:16
Jéhehééé, už vidím tu fotku z té slavnostní události, kterých je pak hromada, jak vyjede pod tvým jménem, když tě někdo vyhledá, třeba tvůj zaměstnavatel či zákazník. Co si tak asi pomyslí? No samozřejmě: TO JE ALE DEBIL.
Smajlík  Marquis de Sade
24.09.2021 10:58:45
Dobře, ty hajzlíku, tak si ty tepláky narvi do svého zadního otvoru a raději popřemýšlej o sepsání toho anonymní avšak jmenovitého ubrečeného zápisku, jak tě na tom tvém vyšším gymnáziu zneužívali a jaké z toho máš trauma, vločko.
 Marquis de Sade
24.09.2021 10:55:12
Jediné, co tím ukážeš, jest, že jsi... však sám víš - trdlo. :)
 Katedra psychologie Muž23 Kategorie
24.09.2021 10:48:23
Protože mě zajímá ten samotný obor jako takový (ne jako studijní, protože se učíme nesmysly typu, co by si o něčem myslel Marx, který už skoro 150 nežije, ale jako ten obor lidské činnosti) a ani škola mi ho nedokázala přes veškerou svoji snahu znechutit. Při kvalitě českého školství mám trochu pochybnost, jestli by to jinde bylo opravdu lepší - nebo jsem hlavně tuhle pochybnost měl na začátku, když byl ještě čas odejít včas + jsem se nechal dotlačit rodiči a celkově okolím, že “musím” pokračovat, protože je to něco, co jsem chtěl - a taky to nebylo až tak vyhrocený od začátku, ale vyhrocovalo se to pozvolna postupem jednotlivých. A teď už je skoro ve 25 pozdě něco měnit (za relativně podobný obor jen na možná lepší škole - a možná taky ne, to člověk neví) a potřebuju to hlavně mít hotový. Těch 5 let života v produktivním věku, co jsem tam utopil, je ale největší chyba mého života…
 Waste of Life Muž26 Kategorie
24.09.2021 10:22:03
Ještě dotaz. Proč studuješ školu o jejíž kvalitě nejsi přesvědčen a také pohrdáš tamními učiteli a svými spolužáky?
Přiznám se, že tohle bych nedokázal. Já si vybíral školu podle kvality a studijní obor, který mě baví. Studovat na škole jejíž kvalitou, učiteli a spolužáky pohrdám, to bych bral jako ztrátu času.
Jinak, nekvalitního učitele a studijní předmět, jehož obsah mě nezajímá, s tím se setkáš na každé škole. To je pak třeba zatnout zuby a překonat to.
 PetrMachoj
24.09.2021 10:12:29
Promoce je pouze slavnostní ceremoniál, nic víc. Je to pouze slavnostní zakončení studia. Např. já jsem si diplom vyzvedl pouze na děkanátě a na promoci jsem vůbec nebyl, protože na dobu promoce mi vyšla pracovní cesta mimo ČR a cestu jsem nemohl přeložit.
V době promoce je VŠ studium už řádně ukončeno a diplomy i s vysvědčeními o statní zkoušce jsou už vytištěné. Na promoci to už jen slavnostně přebíráš. Takže podle mého názoru převzít diplom můžeš klidně i v montérkách a nikdo s tím nic nenadělá.
 PetrMachoj
24.09.2021 10:11:33
Marquis se Sade: Jsi můj oblíbený spisovatel :)
 Waste of Life Muž26 Kategorie
24.09.2021 10:03:28
Pero je mocnější než tepláky. A platforem pro to je spousta včetně těch, které budou i pro příští generaci.
 Marquis de Sade
24.09.2021 10:01:53
Okulár: vidíš to, výborná otázka. To je tak, že mě loni na podzim vyhodili a pak jsem logicky musel čekat rok a jít znova na přijímačky. Přestěhoval jsem se na jaře, když byla celá ekonomika v lockdownu a já jsem měl čas se na chvíli bez práce zamyslet a uvědomit si, že až se to přežene, nechci zase dál vykládat kamiony jako posledního půl roku a radši chci vycestovat a podívat se do zahraničí, kde si víc váží lidského života i práce - Česká republika je unikátní v tom, že dokázala domrvit a zavřít celou ekonomiku a ještě je na světové špici v počtu mrtvých, tady jsme nikdy neměli žádný lock down, jen nám dali na 3 dny v týdnu home office, v práci všichni nosili roušky bez obechcávání atp. - a z jejich pohledu ovládám dva cizí jazyky (angličtina a čeština) a mám skoro-hotovou školu, takže to moc neřeší a na těch písmenkách před jménem nebazírují.
Bral jsem to jenom takovou srandu a dobrodružství s tím, že hůř než u nás nemůže být už nikde. Ale zpětně vzato to bylo druhé nejlepší rozhodnutí mého života a jestli za měsíc zvolíme znovu ANO (já jdu hlasovat na ambasádě a hlas jim nedám), za 4 roky už to tu bude lepší místo pro život než v ČR a spolu s tím i v ostatních východoevropských státech. Vůbec se mi vracet nechce, mám tu práci a zaplacený nájem, ale bude strašně záležet na tom, kolik předmětů mi uznají a které - jestli mi bude stačit dodělat třeba dva a budu tu moct zůstat a vyřešit to dojížděním vlakem. Nemám teď moc motivaci tu odpornou školu dodělávat, ale je mi líto těch 5 let “studia” a vím, že ten papírek ve starším věku asi rozšíří možnost, tož tak.
 Waste of Life Muž26 Kategorie
24.09.2021 09:58:08
Buď tě tam nepustí a slušně tě požádají, ať si pro diplom pak přijdeš na studijní...

Nebo tě tam pustí a všichni budou mít za blbce tebe, protože nikdo netuší jaký je za tím příběh a i kdyby, bude jim to jedno.

Takže žádné "potrestání" školy/spolužáků to není.
 Tommik
24.09.2021 08:51:19
Jsi jen ubožák a luzr. Z celého tvého příspěvku kape jed. Jo, všema pohrdej, já zas pohrdám tebou chudáku. Trapaky jako ty s přebujelým sebevědomím, které vzali bůhví kde z duše nesnáším. Tak jo, užívej si ten svůj ubohej život.
 Belinda
24.09.2021 08:41:34
V jiný zpovědi píšeš, že žiješ v zemi s nízkou měnou. Tady se dozvídáme, že studuješ v čechách. Jak to stíháš obojí najednou?

Ale ty tepláky sou dobrej nápad.
Smajlík  okulár
24.09.2021 01:26:29
Ti dva panove, Dunning a Kruger, ti jsou v patach!
 Kvetak
24.09.2021 01:24:02
Jen v tom smyslu, že jsem se po střední (mohl bych říct gymplu, ale pochopil jsem, že to někdo může brát jako povyšování…) vydal cestou tzv. seriózního formálního vzdělání, a to jenom proto, že to tehdy naši očekávali. Školu jsem dodělal jenom kvůli nim, protože mě mimořádně nebavila a považoval jsem ji za ztrátu času. Dnes mě živí něco úplně jiného, ale písmenka mám, no…

Beru to ale pozitivně. A to tak, že mi škola dala dva nejlepší kamarády. A to není málo, ne?
 MGM88 Muž36 Kategorie
24.09.2021 01:05:43
Děkuju, že mě aspoň chápeš :) to je moc hezký. Čekal jsem tu spíš odsudky. Máš podobnou zkušenost?
 Waste of Life Muž26 Kategorie
24.09.2021 00:55:42
To chápu. Ale chceš to korunovat příchodem na promoci v teplákách? Buď nad věc. Nesnižuj se na jejich úroveň. Vem si oblek anebo tam nechoď vůbec. Ne? Rouru si vyzvedneš na studijním a máš klid.

Btw. “Ale teď už těch pět let života promarněných na čemsi jako politologie/sociologie/příbuzné “vědy” jen tak nezahodím”.

Ani nevíš, jak moc ti rozumím…
 MGM88 Muž36 Kategorie
24.09.2021 00:50:11
Protože potřebuju ty písmenka před jménem…

Hlásit se na tuhle školu byla největší chyba v mým životě - radši jsem měl jít na vojenskou, tam se člověk místo těch teoretických blábolů aspoň naučí něco o reálným vedení a motivaci lidí pod sebou i kolem sebe, o vyhodnocování rizik ve světě a k tomu má jasnou dráhu, kde to všechno uplatní. Ale teď už těch pět let života promarněných na čemsi jako politologie/sociologie/příbuzné “vědy” jen tak nezahodím.
 Waste of Life Muž26 Kategorie
24.09.2021 00:42:09
Tak nedůležitý, žes udělal 2x příjmačky, chodil do školy, dělal zkoušky, dodělal (nebo doděláš) školu a chystáš se na promoci?
 MGM88 Muž36 Kategorie
24.09.2021 00:17:31
MGM: No přece to, že jim ukážu, jak strašně moc nedůležitý pro mě oni i celá ta instituce jsou...
 Waste of Life Muž26 Kategorie
24.09.2021 00:07:40
A co je za pomstu přijít tam v teplácích? Ukázat, co si o celý tý škole myslím? Nevím, no. Podle mě budeš jen za blbce v teplácích.
 MGM88 Muž36 Kategorie
24.09.2021 00:06:32
Akademici jsou až na výjímky praktikovi k smíchu, ale když chceš titul, tak musíš vydržet, mlč a mysli si svoje. Totéž platí o oblečení na promoci. Je to divadýlko a kdo nehraje s nima...
Až budeš mít diplom, nikoho už nebude zajímat za co, ale jestli něco umíš, nebo patříš za plotnu u McDonalda.
 Semizar Muž49 Kategorie
23.09.2021 23:58:44
A co je na tom za pomstu, že přijdu jako oni?
 Waste of Life Muž26 Kategorie
23.09.2021 23:53:05
Ježiš. GranD. Sorry! To se mi stane maximálně 1x za 10-15 let.
 MGM88 Muž36 Kategorie
23.09.2021 23:51:43
Když jimi tolik pohrdáš, tak se jim nejlíp “pomstíš” tím, že přijdeš řádně ustrojen tak jako oni. Ne?

A navíc, buď trošku grant. A né naštvané dítě v teplákách.
 MGM88 Muž36 Kategorie
23.09.2021 23:42:25
Myslím, že jim to bude úplně jedno v čem půjdeš. Ale já bych se styděl tak přijít.
Smajlík  white-rider Muž23 Kategorie
23.09.2021 23:35:45
Já jsem taky vychodil gympl. A už tam jsem lidmi kolem sebe pohrdal. Díkybohu za všechny výjimky. Typický = že takoví bývají ti lidé obvykle/v drtivé většině, ne všichni. Ani nevím, do jakých škol chodili, i z jiného typu střední můžou vzejít podobná individua...
 Waste of Life Muž26 Kategorie
23.09.2021 23:32:07
Typičtí gypmpláci? Třeba brácha chodil na gympl teď je na MatFyzu a stejně v létě jako brigádu měl u pásu ve fabrice :D je tak slušný že než opisovat to by raději umřel a chlastat jsem ho taky nikdy neviděla... takže co třeba nesoudit podle školy? Třeba pak budou i kámoši.
 Padawan1047 Žena28 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč