Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1177926, vloženo 17.09.2021 20:51:30 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Náhrada
Už se to táhne nějakou dobu. Mám pocit , že můj současný přítel je náhrada za mého ex. Dali jsme se dohromady 2 měsíce po rozchodu s mým ex. Přijdou mi v mnoha věcech podobný- v kladných i záporných, prostě v mém přítelovi vidím bývalého. Rozchod s ním mi hodně ublížil a on byl někdo kdo mě dokázal po dlouhé době udělat šťastnou. Časem jsem si tu podobu uvědomovala a proto jsem to chtěla skončit..nepřišlo mi to fér k němu, ale on to nebyl schopný akceptovat- vždycky mě nějak pře-argumentoval. Zažili jsme spolu hezké chvíle, ale taky špatné, jako v každém vztahu. Problém je, že náš vztah funguje jenom přes moji spolužačku ve třídě, kde je taky on. Miluju ho, hodně jsem mu ublížila i on mně, ale bojím se, že je čas si dát sbohem.
 1112021 E-MAIL: julinkakarpiskova@gmail.com  Žena19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.09.2021 22:10:43
V poslední větě si dost odporuješ. Miluješ ho, nebo to s ním chceš skončit? Normální že si najdeš někoho podobného. Kámoš si po rozvodu našel známost a ta nová vypadala úplně stejně jako bejvalka akorát měla jinou povahu. Byla s ní sranda. bohužel si nasel jinou a to je kráva.
 LADI Muž41 Kategorie
17.09.2021 21:15:15
Vztah pres spoluzacku. Mmmm, to zni dobre. Jedna vari a druha suka, nebo to delate vsechno ve trech?
 q-lol-q Muž38 Kategorie
17.09.2021 21:06:37
2 měsíce po rozchodu...po dlouhé době.... prosímtě, snad sama vidíš že konec je nevyhnutelnej. Čím dřív, tím líp. A buď sama a srovnej se s rozchodem.
 LiborekhradekPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk