Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1177924, vloženo 17.09.2021 20:41:04 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jde proti vlastní rodině
Mamka se pohádala s jednou kamarádkou, respektivě s bývalou kamarádkou, to je na dlouho, prostě si nesedly.
A samozřejmně celá naše rodina stojí při ní, obě babičky, taťka, brácha, sestřenice, akorát strejda jako jediný je na straně té její bývalé kamarádky, protože s ní kdysi něco měl( a bylo jich hodně, vedl hodně promiskuitní život)
To je sice jedna věc, ale ta bývalá mamčina kámoška do naších sporů tajně za našími zády zatáhla i strejdu a natolik ho zblbla, že věří více jí, než svojí vlastní rodině, respektivě mamce jako svojí švagrové.

Odnáší to celá rodina, že se chová prostě jinak a zastává se té krávy s prominutím, jen protože s ní kdysi něco měl.
Jedna z babiček už je tak naštvaná, že na stará kolena si nechce dělat problémy, dokonce už obchází právniky a notáře, že až tady jednou nebude, tak ho vydědí, vše odkáže jen mně, rodičům, bráchovi a sestřenici a jeho vydědí.

Ta situace je neúnosná, poradíte mi jak přesvědčit dospělého skoro 60-ti ltého člověka, aby věřil více vlastní rodině, než té zákeřně krávě s prominutím???
 Lucas 99 Muž28  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
18.09.2021 03:52:52
Jako sorry, ale tohle je věc tvojí matky. Měl by ses starat o sebe, jako zeptat se jak někoho přinutit změnit názor je to samé, jako když se já skoro ve 33 letech zeptám matky, proč mě žalovala, pobrala mi doma darované věci, se ségrou mě vyhazovali z bytu, aby měli prostor pro ségřiného nápadníka, zatímco já doteď sám, práce, studium, rekonstrukce bytu...

Taky se můžu chodit s brekem ptát maminy proč mě prostě musela ponižovat, proč si kde kdo na mě zlepšuje náladu, proč mám spáleniny od cigaret, proč se na mě vysrala a jela si na dovolenou a mě tady nechala se stovkou na týden.... a vždycky dostanu tak blbou odpověď... a víš proč, protože bych se hloupě ptal jako ty, ale přesvědčovat někoho, aby udělal dobrou věc?

Kde si myslíš, že jsi? Jediné co v tvé situaci zabere bude, když strejdovy zaplatíš dovolenou, nikomu to neřekneš a pak budeš doufat, že ti dá svůj hlas za pár dní u moře.

Hodně štěstí děťátko.
 lucas
17.09.2021 22:44:51
Nevím, o co šlo, ale co je vám po tom, na čí stranu se on postavil? Opravdu by mě zajímalo, o co šlo, že to řeší celá rodina. Kdyby se třeba moje mamka pohádala s nějakou kamarádkou, tak pochybuju, že by to třeba mého strýce vůbec zajímalo. :D Jako wtf. To na každé rodinné sešlosti řešíte, že se dvě baby nepohodly?
 Jedna frajerka Žena21 Kategorie
17.09.2021 21:46:53
Starého psa novým kouskům nenaučíš a navíc zbyde víc na vás. Tak kde je problém?

Tohle jsou žabo-myší války. Sorryjako…
 MGM88 Muž33 Kategorie
17.09.2021 21:38:05
A kde je teda ta pravda?
 KvetakPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk