Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1177907, vloženo 17.09.2021 16:17:43 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nějaký vztahy jsou náročný
Mam už nějakejch lidí občas dost. Každej den se snažím dosáhnout toho co chci abych vedl spokojenej život a nějaký lidi mi dávaj dobrou energii, pomáhaj mi. Naopak když komunikuju s někým kdo mi třeba zavolá a začíná to.. ahoj jak se máš?:)…………… po pár minutách hovor zase dojde k tomu, že nevěří tomu, že to jak žiju někam vede. Že se mi nepovede splnit moje sny. Že si neumí představit, že by tohle mohlo fungovat. Už roky poslouchat pořád ty stejný věty asi už po sto tisící, protože někdo má deprese a utápí svůj život v alkoholu a snaží se mi dát jeho pohled na můj život, že je asi teda úplně k ničemu, protože stejně nic neumim, nedokážu, nedává smysl co říkám, nic. Cokoliv čemu nerozumí je samozřejmě blbost. Nic než materialismus a peníze není, jednou mi řekl, že je třeba lepší když člověk umře dřív, protože tolik nezatěžuje systém. Už roky se snažím aby na mě tyhle povídačky neměli vliv a už skoro nemaj, jenže pak něco dělam a ty myšlenky třeba stejně přijdou, bere mi to zbytečně čas……… Dá se vůbec někomu takovýmu pomoct? Když on se prostě asi chce utopit v tom alkoholu a depresích a skoro všechno zajímavý a krásný na tomhle světě odsoudí s tím, že je to blbost, když to nespadá mezi ty věci, který on má rád a čemu rozumí? Takže tohle mam poslouchat dalších x let a sledovat jak si ničí svůj život a zdraví, nebo se snažit o tom s nim mluvit upřímně co si myslim o těhlech myšlenkách, že je to úplně zcestný, když mi pak třeba hned típne telefon nebo když mu to řeknu naživo tak mi v minulosti klidně jakkoliv nadával nebo říkal at chcípnu? Hodně mi ten člověk v životě jinak pomáhá a jsem mu za to nekonečně vděčnej, ale dá se tohle vůbec nějak vyřešit, když si ten člověk pomoct nenechá a není ochotnej se z tý tmy podívat zase jednou na světlo bez jeho zkreslenýho pohledu na svět….? Možná někdo z vás má za sebou podobný zkušenosti, co by jste dělali když vám na takovým člověku záleží a chtěli byste ho zachránit?
 jetotrochupsycho Muž99  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.09.2021 20:41:35
Klanim se vašemu talentu, byli byste schopný svejma radama zničit hodně nestabilních lidí, lidský myšlení jde v tyhle naši společnosti většinou proti životu, užívejte si ty vaše hry, mně přijdou zvrhlý.
 jetotrochupsycho
17.09.2021 18:31:07
"chci mu pomoct aby neumřel zbytečně brzo taky proto abysme měli víc času spolu tady na tomhle světě"

A to je presne to, o cem leafroller mluvi. Kde jsi vzal ten pocit, ze i ten dotycny chce byt tady na tom svete spolu s tebou delsi cas?
 Kvetak
17.09.2021 17:43:48
Já ho nesoudim, chci mu pomoct aby neumřel zbytečně brzo taky proto abysme měli víc času spolu tady na tomhle světě. Proto tebe je asi důležitější jestli ti poradí nějakej “cucák” co už ten název sám o sobě je hodně urážející a někdo kdo není arogantní by to asi neměl potřebu říkat… tak jestli je pro tebe důležitější jestli ti poradí někdo mladší kdo je teda očividně někdo totálně méněcennej v porovnání s tebou, i když se ti jenom snaží pomoct dostat ze závislosti.. když ten mladší “cucák” třeba zná nespočet příběhů kolik lidi už takhle umřelo a jak si to jejich blízký potom vyčítali celej život, že aspoň nezkusili to nějak zastavit/umírnit, protože potom už jenom chodili na hrob a nešlo nic dělat… tak to musíš bejt asi geniální bro!!!! Dobře ty, jseš fakt hustej týpek, neměl bys na brko kámo??? Já zrovna včera dohulil poslední “blitkyznebe kush” co mi prodala antilopa co bydlí vedle, potřebuju se hulit bráško, píchneš mi????
 jetotrochupsycho
17.09.2021 17:25:08
Na závěr bych rád řekl, že by ses měl vcítit do něj a přemýšlet o tom, jak by bylo tobě, kdyby ti někdo "radil", jak máš žít. A opravdu doufám, že jste stejně staří, nebo že jsi starší. Protože nechat se dirigovat nějakým cucákem, to by mě na jeho místě dost nadzvedlo.
A nejsem bezcitný, jen respektuji jiné dospělé lidi a jejich rozhodnutí. Vyjadřuji jim tak úctu. Protože kdo jsem já, abych je soudil....
 leafroller Muž21 Kategorie
17.09.2021 17:19:49
Z toho textu mi přijdeš tak trochu bezcitnej, nějaký lidi jsou smutný z toho když vidí jak si jejich nejbližší ničí zdraví tak extrémním způsobem. Nečekam, že bys to pochopil, o aroganci asi sám něco víš s tím jak jsi vznešenej a přitom rád odsuzuješ ostatní. Ještě jednou, děkuju za moudrou radu
 jetotrochupsycho
17.09.2021 17:11:32
To je přesně ta arogance, o níž jsem mluvil. Ty jsi přesvědčen, že máš pravdu a hotovo. Jeho životní styl neodpovídá tvým představám, takže se musí změnit, protože to chceš....
Hele, dělej, jak rozumíš, ale pak se nediv, že tě ten člověk bude třeba nenávidět. Vše je ve tvých rukou.
Smajlík  leafroller Muž21 Kategorie
17.09.2021 16:53:00
Ještě že mě napadlo se tady zeptat, teď vím, že když nechci aby umřel tak jsem vlastně jenom strašně arogantní, protože oni lidi závislý na drogách maj většinou obrovskou vůli neponíčenou tou drogou a nepotřebujou ničí pomoc speciálně když je to spojeny s psychickou nemoci. A když nepřestanou tak následujou vždycky šťastný konce, děkuju za moudrou radu.
 jetotrochupsycho
17.09.2021 16:47:00
Pokud je vůbec něco povinnost rodiny k dospělému člověku, tak pomoc nabídnout a respektovat, pokud ji odmítne. A pokud ji přijme, je povinnost pomoci mu tak, jak chce ON. Nutit pomoc někomu, kdo ji nechce, je vrchol arogance.
 leafroller Muž21 Kategorie
17.09.2021 16:42:45
Třeba nechce, ale není skoro povinnost rodiny alespoň zkusit pomoct nejbližším když se vydají touhle sebedestruktivni cestou, když se to pití akorát zhoršuje, deprese nejspíš prohlubujou a mám dojem(jsem si skoro jistej), že pije víc a víc? A to už predtim to bylo pro normálního člověka extrémní, dlouhý roky a roky. Sledovat jak si někdo koho znáte od narození lije do sebe litry jedu a utvrzuje se ve svým depresivnim pohledu na svět, občas dělá hodně nebezpečný věci… byl bych blázen nebo bezcitnej člověk, kdybych tohle viděl a alespoň nezkusil zabránit nějaký katastrofě, nezkusil ho z toho vytáhnout.
 jetotrochupsycho
17.09.2021 16:36:07
Vede. Ke smrti. Jako u všech. Jakou náplň si člověk zvolí, je jen jeho věc. I to, jaké si zvolí lidi k tomu, kteří mu můžou volat a povídat si s ním.
 Kamínek
17.09.2021 16:35:35
A proč si myslíš, že chce tvojí pomoc?
 leafroller Muž21 Kategorie
17.09.2021 16:34:01
leafroller: blízká rodina, nechci o něj přijít, je to většinou hodnej, ale psychicky nemocnej člověk závislej na alkoholu
 jetotrochupsycho
17.09.2021 16:19:47
Já to nějak nechápu. Proč bys měl někomu pomáhat a proč bys ho měl poslouchat?
 leafroller Muž21 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk