Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1177889, vloženo 17.09.2021 12:27:02 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Šaty na maturiťák a 6-kruhová spodnička
Ahoj,

Blíží se můj maturitní ples, který teda doufám, že bude, když už si objednávám šaty, a já jsem samozřejmě přišla na další komplikace. Mně osobně se líbí „princeznovský" typ šatů, které mají velkou tylovou sukni s čímž taky souvisí to, že k dosažení takového objemu, aby to vypadalo tak jak má, potřebují kruhovou spodničku.

Šaty jsem teď řešila s tátou a ten mi řekl, že to je hrozně nepraktické a jak si v tom jako plánuji sednout, takže mě to docela trklo a přemýšlím nad tím, abych nakonec celý večer nestrávila nekomfortně.

Takže by mě zajímalo, jestli tady někdo máte s kruhovou spodničkou zkušenosti a jestli jste v ní taky strávili maturiťák. Dalo se v těch šatech normálně sedět a jít na záchod? Nevím, jestli mám tohle riskovat, ještě když šaty ani nepůjdou vrátit, protože je potřebuji mít ušité na míru, neboť mám proporce jako dvanáctiletý chlapec a v závěru je budu muset nechat zkrátit. Samozřejmě, že se spíš zeptám ještě na nějakém víc „ženském" fóru, kde je větší pravděpodobnost, že mi někdo odpoví, ale chtěla jsem to zkusit i tady. :)
 Winky Elessar Žena18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
18.09.2021 23:00:56
tralanka: Jo, děkuji! Jak ty šaty budou dlouhé, tak uvažuji, že si vezmu tenisky, protože to stejně nikdo neuvidí.

Katedra psychologie: Ahoj! Děkuju:) Já se ještě někdy ozvu.

Zrzavá Bestie: Moc děkuju za tip, to si někam napíšu.
 Winky Elessar Žena18 Kategorie
17.09.2021 16:47:43
Tip.. použij záchod "naopak". Čelem "ke zdi" a zvedneš jen předek. A kalhotky nějak dolů nebo bokem.
 Zrzavá Bestie Žena69 Kategorie
17.09.2021 14:59:08
Ahoj, vítej zpět. =) Kup si ty šaty a užij si to. :)
 Katedra psychologie Muž22 Kategorie
17.09.2021 14:57:58
Spodniček je víc typů. Když použijete kruhovou (klidně by ti stačilo i míň kruhů, třeba 3), tak sice budeš mít dole objem, ale přijdeš o hezké efekty při pohybu. Dá se použít i třeba tylová, ta to nedělá. Na záchod si dojdeš, to problém není - spodnička (jakákoliv) na zem, sukně nahoru. Jak je to s kruhovou spodničkou a sezením u stolu nevím, ale nevěsty ji mívají a sedí, aspoň občas :-) a když už máš prakticky vyřešené šaty, tak nezapomeň na pohodlné boty, budeš v nich celý večer.
 tralanka
17.09.2021 13:34:55
Na tvém místě bych se mrkla na vinted.cz tam koupila a za pár stovek nechala přešít.

Najdi si vinted.cz, jde se přihlásit i přes facebook, dej si tam filtry (bílá, xs, svatební, a třebas do 2000,- a hledej, tam je šatů a pak se s někým domluv jen na přešití)
 baj d véj Žena99 Kategorie
17.09.2021 12:56:07
Neekonomické: Jo, taky si říkám, ale půjčení šatů stojí klidně dva tisíce, takže si prostě koupím šaty ještě za další dva tisíce a budu je mít napořád. Jak teď moje třída řeší ten maturiťák, tak mě to strašně stresuje, protože u těchto šatů je doba dodání 6 týdnů, takže musím objednat už teď. Když ten maturiťák nebude, tak se na sebe v nich budu koukat v zrcadle a pohlavně se sebeukájet. Já s tím problém nemám.
 Winky Elessar Žena18 Kategorie
17.09.2021 12:46:15
Koupit? Třeba se ten maturák ani nebude konat a šaty neunosíš.
 Neekonomické
17.09.2021 12:36:09
A to bude ten nejbáječnější zážitek z celého maturiťáku.
 Ggrrff
17.09.2021 12:33:20
Ne, dobrý, už jsem zase došla k názoru, že moc overthinkuju a šaty si prostě koupím, protože určitě nebudu jedinej maturant v historii, co měl 6-kruhovou spodničku a nezvládl to, takže se kdyžtak prostě pochčiju.
Smajlík  Winky Elessar Žena18 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk