Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1177869, vloženo 17.09.2021 03:02:24 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chci jít na léčení
Nedávám život. Mám delší dobu zdravotní problémy. Nejsou vážně, ale znatelné tak, že mi úplně otrávily život. Chození do práce je utrpení. Všechno je spíš takové přežívání. Když se mi po návštěvě lékaře ulevilo, vydrželo to asi 3 týdny a je to zpátky. Potřeboval bych být v pohodě. Potřebuji zpravit barák, do kterého zase po dešti zatéka, celou novou střechu. Prostě hromada povinností. Chtěl byvh chodit ven a bavit se a né sedět otrávený s tím, že vás pořád něco bolí. Nemám na to plnit teď povinnosti, natož pak si plnit životní sny a užívat si. Jsem případ pro léčebnu. Nejlepší by bylo kdyby mě zavřeli na pul roku do zotavovny a pustili vyléčeného jak fyzicky tak duševně. To co je teď je přežívání, udržování minima a ja to za pochodu nezvládnu dát se dohromady.
 Bolest87 Muž34  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.09.2021 20:08:02
Aha a co teda lázně? Vaše potíže jsou asi tzv . psychosomatické. Jinak vím o jednom psychosomatickém pracovišti,kde můžete být hospitalizovaný,řeší se tam fyzická i tělesná stránka. Součástí jsou rehabilitace vodoléčba aj a taky psychoterapie,kde byste mohl řešit právě to vyhoření. Pokud máte zájem,zanechte zde svůj email,dám Vám kontakt.
 fénix z popela Žena32 Kategorie
17.09.2021 16:53:19
fénix z popela:
Nejde o psychycké problémy, ale trochu vlastně taky. Přirovnal bych to k rehmatu, kdy vás pořád všechno bolí. Nechci přesně psát jaké mám zdravotní potíže, ale na komfortu života jdou znát celkem dost. Jsem rozhodnut, při příští návštěvě lékaře požádat o neschopenku, abych měl po zákroku klid na zotavení a vše doléčil. Potom se budu věnovat tomu ostatnímu. Střecha se bude řešit až na jaře, teď už se to stejně nestihne. To otrávení mi způsobilo nechuť k jídlu, hodně jsem zhubl a nemám energii a jsem vyhořelí. Proto píši, že bych chtěl delší volno, abych se dal do pořádku hlavně fyzicky.

Všem děkuji za hezké přízpěvky. Upřednostním zdraví a svoje tělo a pak až bude to ostatní.
 Bolest87
17.09.2021 16:10:36
No,o terapii jste neuvažoval? 3 týdny léčby jsou krátká doba. Nemyslím to zle,ale Vám léčebna asi nepomůže. Ono totiž pokud jste otrávený kvůli práci a baráku to není totéž,co deprese. Já nemám žádné starosti,přesto mám takové deprese,že už 3 týdny nespím,nemůžu jíst,přes den sotva vylezu ven se psem. To jsou deprese. Ne to,že vám padá barák na hlavu. Jdu se léčit,ale vím,že mně to na pár let zase pomůže. Jste si tím jistý i Vy? Nebylo by lepší u Vás řešit ten dům a pak až sahat po lécích?
 fénix z popela Žena32 Kategorie
17.09.2021 05:18:35
Jediný kdo může vyléčit tvoje tělo i tvou duši jsi jen ty sám. Je to těžký, ale je to jediná možná správná cesta dlouhodobé práce sám na sobě. Taky jsem se furt snažil najít něco co mi pomůže, nebo kdo mi jak poradí, ale je to jen útěk od sebe sama. Žádnej lék ti neodstraní příčinu tvého utrpení, nebo tvých nemocí. Je třeba přijmout svou realitu a přijímat odpovědnost za svůj život. Jednat vědomě a být přítomný. Nehrabat se zbytečně moc v minulosti a každý den se snažit být o něco lepší.
 TlustejBallerPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk