Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1177757, vloženo 15.09.2021 16:04:27 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nesmím chodit ven - problém s holkami
Strašně moc lidí se mě tady ptá, proč jsem ještě neměl holku a já si uvědomil důvod:

Jako první chci říct, že rodiče plně chápu, když vidím všude ty skupinky opilých mladých dětí. Až do osmnácti jsem nesměl chodit ven s kamarády. Žiju v Praze a je tady nebezpečno, ale hlavně mi rodiče říkali, že by mě mohly kamarádi zkazit, že bych začal pít alkohol, dělat problémy a tak dále.

O prázdninách na vesnici jsem mohl chodit ven (Žijeme tam v podstatě sami). Vyjímečně (jednou za rok) jsem mohl jít k někomu sám na návštěvu - ke kamarádovi. Celé dny probíhali škola- jít rovnou domů - učení - hry na počítači/hraní si s modeli vláčků/kroužek (po kroužku hned domů), příprava svačiny - úklid - televize - spánek. Takto to probíhalo celou základku. O víkendech různé kulturní akce s rodiči, návštěvy příbuzných, pomáhání na zahradě. Za celé dětství jsem měl 1 opravdového kamaráda.

Líbilo se mi pár holek a já jim, ale ve škole jsme se moc nebavili a po škole někam zajít nepřipadalo v úvahu. Proto jsem nikdy neměl žádný, ale absolutně žádný vztah. Věděl jsem, že se líbím pár holkám, ale ani jsem s nimi nic nechtěl mít, protože ve škole by to bylo trapný jenom o přestávkách a potom jí celej tejden nevidět + tajit rodičům vztahy.

Teď v osmnácti mám vše povoleno. Rodiče řekli: “Věříme, že jsme tě správně vychovali.” Myslím, že ano. Z extrovertního kluka ze základky je nyní introvert. Když někam přijdu - párty, chlastačky, návštěvy, jsem z toho tak mimo, že nevím co mám dělat. Většinou jedu hned domů. Už ani nechci chodit ven. Jsem rád doma.

Tohle je podle mě důkaz, že lze změnit člověka z extroverta na introverta. Co si o tom myslíte? Jak se mám nyní začít chovat zase extrovertně? Nedokážu například projevovat emoce před lidmi. Dokážu mluvit, ale jsem jak stroj. Všechny kamarádské vztahy nyní fungují na “něco za něco”


 KarelPavol E-MAIL: karelpavol12@gmail.com  Muž18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.09.2021 21:07:56
@psycholog Hlivensky:
Klidně to tak může být. Zažil jsem něco podobného, takže potvrzuji. Způsob života, který ti naservírují rodiče hraje obrovskou roli.
@KarelPavol:
Je dobře, že sis svůj problém uvědomil už teď. Já se z tohohle vyhrabal mnohem později a plně jsem si uvědomil o co šlo až tak v 35 letech. Vytrhni se že stereotypu, odvaž se a užívej života, jsi ještě mladý a rozhodně není pozdě.
 azerty
15.09.2021 18:49:53
Zažil jsem něco podobného. A dostal jsem se z toho až někd, ve 30 díky geneticky předané osobnosti po otci.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
15.09.2021 18:45:53
Neboj, puberta jednou přijde..
Smajlík  Zrzavá Bestie Žena69 Kategorie
15.09.2021 18:37:57
Dělej! Najdi si holku, prostě se kurva zamiluj! Změní ti to život, věř mi. Ale musíš se nejdřív seznamovat. To vyjde, věřím tomu!
 Iruy
15.09.2021 16:16:07
Karle, já si myslím, že jsi na dobré cestě stát se úspěšným mužem :D
 Pink Freud Žena61 Kategorie
15.09.2021 16:07:43
Tak s tím něco dělej - pořád jsi maldej a nemusí z tebe vyrůst starý mrzutý panic.
Smajlík  Začni žít
15.09.2021 16:07:12
aha, tak pro to jsi takovy retard. Mohou za to rodice
 psycholog HlivenskyPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk