Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1177746, vloženo 15.09.2021 13:38:22 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Přišel jsem na mentalitu holek
“Když ženy nechtějí být definovány přes svá těla, proč je tak často využívají k dosažení svého?”

Víte, ženská mentalita je strašně jednoduchá a myslím, že jsem na to konečně přišel. Jde o to, že i když nerad mluvim napůl anglicky a napůl česky, tak tenhle výraz je k tomu jako stvořený: holky jsou wannabe kluci. Jde o to, že holky jsou od přírody slabší než kluci. Už v děloze jsou embrya původně holky a potom se “vyvinou” do kluků. Kluci jsou většinou mnohem silnější, soutěživý, vyšší, mají vůdčí schopnosti a holky jsou spíš takové podpory, něco jako ve lví smečce. 90% holek si to ani neuvědomuje, žijí nějak normálně, malují se, baví se s kluky atd.. Vysvětlím to na příkladu:

Do místnosti plné žen přijde muž a ženy si z něj začnou dělat legraci, že je muž. Co udělá muž? Pravděpodobně mu to bude jedno, začne se smát, nebo bude jenom normálně diskutovat. Představte si opačnou situaci. Žena by v ten moment začala pravděpodobně hysterčit, ječet a nepřiměřeně reagovat. A teď jsme se dostali k důvodu, proč existuje feminismus. Kdyby muži začali tvrdit, že jsou také dobří, začali by stejně řvát na ženy okolo atd.. Ženy by to jednoduše nevydrželi. Začaly by je tak strašně nenávidět muže, že by mohly vzniknout nepokoje atd.. V případě feminismu je to mužům jednoduše jedno.

A teď proč vůbec vzniká feminismus? Pár dívek si uvědomí, jak je to s mužu a kvůli jejich nahnutému sebevědomí nejsou schopny se s tím smířit. Začnou nenávidět muže za to, že jsou jednoduše lepší. Podle mě média o tom vědí, že to je mužům jedno, tak se snaží uklidnit ženy.

MIMOCHODEM MÁM POCIT, ŽE MĚ PÁR SPOLUŽÁKŮ/ZNÁMÝCH ODHALILO NA ZPOVĚDNICI, PROTO NEVÍM, JESTLI BUDU POKRAČOVAT
 KarelPavol E-MAIL: karelpavol12@gmail.com  Muž18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
16.09.2021 00:39:08
To je zas složitá teorie o ničem, skoro jako ten feminizmus. Pokud ti ženská leze na nervy, tak s ní nelez do pelechu, až jednou přijdeš o panictví, tak zjistíš, že těch pár minut sexu za ten stres nestojí.
Smajlík  doomer
16.09.2021 00:15:28
Muad*Dib: Já myslel, že mluvíme o současnosti.
 ex-PMJ Muž26 Kategorie
15.09.2021 23:32:48
"Kdyby se tohle dělo ve státní správě, kde jsou tabulkový platy, byl by to systémovej problém."
ex-PMJ

A seš si jistej, že v době, kdy vznikal feminismus, se tohle v těch tabulkových platech ve státních správách nedělo?
 Muad*Dib Muž42 Kategorie
15.09.2021 22:09:44
KarelPavol
Muž, který filozofuje, je prostě divnej.
Vykašli se na ty kecy o ženských a vyraž někam za nějakou reálnou, nebo mě z tebe hrábne.
 zkušená vopice
15.09.2021 21:29:28
Muad: "Třeba proto, že ženy nechtějí dostávat za úplně stejnou práci míň peněz, než muži." Tohle je podle mě fakt absurdná tvrzení.

1) V tržní ekonomice je plat založenej na tom, o kolik si řekneš. Když si řekneš polovinu toho, co by byl zaměstnavatel ochotnej nabídnout, dostaneč polovinu. Zaměstnavatel nemá žádnou povinnost řikat ti, ať si řekneš víc.

Řešením tohohle je: zjistit si, jak funguje trh, na kterym se chceš uplatnit a jaký jsou na něm mzdy (což bys jako profík stejně měl vědět), umět vyjednávat.

Kdyby se tohle dělo ve státní správě, kde jsou tabulkový platy, byl by to systémovej problém. Tohle je problém povahy jednotlivců.

2) Tabulkový platy jsou prostě nesmysl. Dva lidi na stejný pozici nedělají stejnou práci. Dva skladníci můžou odbavit naprosto rozdílnej počet objednávek. Dva obchodníci udělat různej počet dealů.

Ad autor zpovědi: Nepřišel.
 ex-PMJ Muž26 Kategorie
15.09.2021 19:05:32
"Muad*Dib: Ono místo snah dnes modních chtít obě pohlaví zestejnit, by to chtělo vzít v úvahu rozdíl u péče o děti a vyjít vstříc nabídnutím polovičních úvazků ženám, aby stíhaly práci i domácnost. Tam už stát má moc, může snížit byrokracii, aby podnikatel místo jednoho člověka na plný úvazek mohl snáz zaměstnat dva na poloviční. Například v Beneluxu jsou takové úvazky běžné. "
Qwerj

S tím nesouhlasím. Nechápu, proč by se zas měly zavádět nějaký výhody jen pro někoho. Snížit byrokracii půlúvazků je naprosto v pořádku, ale proč to nenabídnout všem? Ať mají všichni stejný podmínky a možnosti. Ale ne stejně špatný, ale stejně dobrý. Mimochodem já znám dost lidí, kteří mají sníženej úvazek - včetně mě. Takže úplně nevím, jestli je zrovna tohle zapotřebí. Ale myslím to obecně. Ať se zavedou různý opatření a možnosti, který by ženám a matkám usnadnily život, ale ať jsou k dispozici i pro muže. Jsou i muži, kteří se třeba sami starají o děti, stejně jako jsou ženy, který nemají a nechtějí rodinu. Tak ať jsou ty podmínky stejný pro všechny. Pak se žádný rozdíly u péče o děti v úvahu brát nemusí.
 Muad*Dib Muž42 Kategorie
15.09.2021 18:49:26
Muad*Dib: Ono místo snah dnes modních chtít obě pohlaví zestejnit, by to chtělo vzít v úvahu rozdíl u péče o děti a vyjít vstříc nabídnutím polovičních úvazků ženám, aby stíhaly práci i domácnost. Tam už stát má moc, může snížit byrokracii, aby podnikatel místo jednoho člověka na plný úvazek mohl snáz zaměstnat dva na poloviční.

Například v Beneluxu jsou takové úvazky běžné.
 Qwerj
15.09.2021 18:41:33
Tron: nevím, to hrozně záleží na okolnostech, navíc každá holka je jiná a ne všechny myslí stejně, mluvím ze zkušenosti.
 Gentleman1234
15.09.2021 17:40:23
"Muad*Dib: A opět jde o to, že ten potom neodešel na mateřskou a v průměru býval ochotnější dělat přesčas a ne že by musel jít vyzvedávat ze školky nebo bys jako podnikatel místo dvou žen tam platil ženu a dražšího muže, když by tito dva dělali stejnou práci?"
Qwerj

Já chování podnikatelů chápu. Oni se chovají ekonomicky. A diskriminačně. Ne proto, že by byli zlí, ale protože je to pro ně jednodušší. Diskriminace je často způsobena tím, že si někdo chce usnadnit práci. Ale tím se to podle mě omlouvat nedá.
Jinak si taky myslím, že feminismus je zbytečnej. Měl by se prosadit nějakej ismus, kterej by bojoval proti jakékoliv diskriminaci a ne jen za jednu vybranou skupinu.
 Muad*Dib Muž42 Kategorie
15.09.2021 16:45:47
Muad*Dib: A opět jde o to, že ten potom neodešel na mateřskou a v průměru býval ochotnější dělat přesčas a ne že by musel jít vyzvedávat ze školky nebo bys jako podnikatel místo dvou žen tam platil ženu a dražšího muže, když by tito dva dělali stejnou práci?

Tohle hnutí mělo smysl za boje o volební právo a právo na vzdělání - gymnázium Minerva, těm současným snahám už ale skoro nikdo nerozumí. Dokonce jako když revoluce požírá své děti, současná hnutí se otáčejí i proti feministkám. Protože například v západní Evropě nebo USA bývají feministky společensky ostouzeny, když odmítají, aby muž s penisem, který se cítí být ženozu mohl chodit na dámské záchody.
 Qwerj
15.09.2021 16:15:44
"Ten rozdíl ve mzdách je kvůli rozdílným oborům."
Qwerj

Jo, to bych chápal. Ale přinejmenším donedávna bylo úplně běžný, že seděli ve stejným kanclu muž a žena, dělali naprosto stejnou práci, odváděli stejnej výkon, ale on bral o pár tisíc víc. To byla moje odpověď na autorovu otázku proč (mimojiné) vznikl feminismus.
 Muad*Dib Muž42 Kategorie
15.09.2021 16:12:58
A taky je dost hloupé "odměňovat" ženy za to že mají děti nižšími platy, důchody, popřípadě výživným, které nepokryje ani půl nájmu za byt.

Protože pravda je, že ta péče o dítě moc nedovoluje soustředit se na nějakou kariéru, časově vůbec, pokud není na chůvu, paní na úklid atp. Já mám jedno dítě a musím řešit pořád tolik věcí, že mít dvě, tak jdu asi dělat uklízečku.

Ale ono už dost těch chytřejších žen děti ani mít nechce, protože si dokážou moc dobře "spočítat" co je to bude stát.
 Sorayaaa
15.09.2021 16:08:06
tak to jsi dobrej. Já jsem za ta léta svého života v téhle oblasti pořád nepřišel opravdu na nic. Pořád na začátku, znovu a znovu se učím. Bohužel.
 Jo8872
15.09.2021 16:00:37
Právě rození, kojení a výchova dětí jsou důležité. A není to hanba se starat o děti místo bažení po kariéře. Muž v tom nemůže být náhradou.

Říkalo se ve starověké Spartě, že na to byly Sparťanky hrdé. Říkaly o sobě, že jen ony rodí hrdiny.

Muž sice někdy vydělá víc, ale potom obvykle taky víc živí rodinu. Kolikrát muž platí někde za ženu v životě? Tím se to dost vyrovnává. Tenhle vyrovnávací tok financí funguje už od doby, kdy je holce třeba 15 - 16. Od chvíle, co ji nějaký o pár let starší kluk někam vezme autem.
 Qwerj
15.09.2021 15:44:41
To je dobrá slátanina.

A muži jsou lepší, možná pár mužů, zbytek je průměr až podprůměr, který se často a rád zaštiťuje tím, že několik mužů je lepších než ženy. Ono asi těžko mohly ženy v historii něco vynalézat, když se v lepším případě učily číst a psát. Dnes už je situace taky trochu jiná, emancipace je tu pár desítek let a skutečnost taková, že ženy se velmi rychle zapojují do vědy a jsou také úspěšné a to čím dál víc, uvidíme, jáka bude situace za 100 let, tedy my už neuvidíme, ale zajímalo by mě to.

A že feministky nesnáší muže, to je nesmysl, to možná ty radikální odnože. Život bez mužů by byl nuda.

A že by muž byl v pohodě při vstupu do místnosti plné žen a naopak by byla hysterie? No, mám spíš pocit, že nám přibývá hodně mužů, kteří mají strach oslovit byť jen jednu ženu :-).
 Sorayaaa
15.09.2021 15:35:14
Muad*Dib: Ještě nikdo nevysvětlil, proč potom někdo zaměstnává dražší muže, když v kapitalismu každý subjekt přirozeně usiluje o co nejnižší náklady. Přece by mohla nějaká firma zaměstnat jen ženy, platit jim méně a pomocí nižších mzdových nákladů vítězit nad konkurencí nebo proč ženy nezaloží svou firmu, nezaměstnají ženy a neuspějí v konkurenčním boji.

Ten rozdíl ve mzdách je kvůli rozdílným oborům. Pokud víc žen studuje společenské vědy a víc mužů třeba IT. Kvůli rozdílné délce praxe v oboru, pokud ženy jsou na mateřeské několik let.Muži jso uv průměru více ochotní dělat přesčasy.

Proto taky dřív bylo určité rozdělení rolí obvyklé. Muž dělal těžší práci s přesčasy jako živitel a žena nějakou jednodušší práci, aby měla čas na děti a domácnost. Rozdíl v tom, že ženy rodí a muž ne, tady bude vždycky.

Proto je méně žen ve vysoké politice a managentu, i když žen je v ČR víc než mužů a mají tedy více hlasů ve volbách a případná ženská strana by měla mnoho potenciálních voliček a i současné strany taky závisejéí na podpoře žen u voleb. Málokterá žena chce dělat kariéru od rána do večera, hromadit funkce a bažit po moci na úkor rodiny. Chtějí radši mít děti.
 Qwerj
15.09.2021 15:23:28
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
15.09.2021 14:53:38
Opr: Dva z deseti.
 Tron
15.09.2021 14:52:41
>Tron
Ono hysterčení někdy pomůže? Kdekoliv.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
15.09.2021 14:51:17
Gentleman: Ty to taky házíš do jednoho pytle. VŠICHNI muži by z té místnosti určitě neodešli. Možná dva z detí. Záleží na tom, co by to bylaza místnost. Třeba u zubaře v čekárně by ten chlap tam vydržel.
 Tron
15.09.2021 14:42:55
Ne tak úplně, kdyby vešel muž do společnosti žen, které by si z něho dělali srandu, asi by z té místnosti odešel, no ne? Každému by to bylo nepříjemné. Nevím, podle mě jsi na nic nepřišel nebo to nedokážeš naházet do slov. Nic proti.
 Gentleman1234
15.09.2021 14:36:32
OK, je to jeden z možných pohledů na svět. Možná, že za určitých okolností bude i pravdivý. Problém je v tom, že v tom samém vesmíru, možná dokonce o místnost vedle a nebo o hodinu později to může být úplně jinak. Vidíš vždy jen střípek. I když tu teorii budeš rozvíjet sebevíc, tak nikdy nebudeš moci prohlásit, že tomu doopravdy rozumíš. Já takových střípků nasbíral docela pěknou hromádku, některé se mi povedlo i nějak seskládat aby to zapadlo, ale stejně mám jen strouhanku a ne rohlík. Na druhou stranu nemusím nutně rekonstruovat rohlík, dá se použít na řízek.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
15.09.2021 14:34:51
Muad dibe: Vycházíš z jednoho jediného příkladu a házíš to do jednoho pytle. Ne ne hošku, tak to není. Ta spolužiačka si prostě uvědomila, že tam prostě s nima musí vycházet, aby ukončila školu za ta léta. Hysterčení by jí nepomohlo.
 Tron
15.09.2021 14:10:04
V oblasti žen hledej cokoliv, jen ne logiku.
 Bílý heteromuž 0
15.09.2021 13:56:23
Chodil jsem na střední 4 roky do třídy, kde jsme měli jen jednu holku. A ne, rozhodně z toho nijak nehysterčila. Když budeš vycházet z nějakých nesmyslných předpokladů, tak nikdy k žádnýmu objevu nedojdeš.
A tvoje zamyšlení o feminismu jsem fakt nepochopil. Proč vzniká feminismus? Třeba proto, že ženy nechtějí dostávat za úplně stejnou práci míň peněz, než muži. Tedy jaksi nedává žádnej smysl, aby se nějak ozývali muži, když těm se žádný takový paušální příkoří neděje a nemají si tak na co stěžovat.
 Muad*Dib Muž42 Kategorie
15.09.2021 13:44:00
Přesně. Hele, ženskou můžeš vyfouknout ze silikonu do formy a pak s ní mrmlit.
Spoustě chlapů to tak stačí.

Ale chlapa, chlapa nevyfoukneš. Proto chlap se bez ženské obejde, ženská se NIKDY !
(NIKAKDÁÁÁÁÁÁÁÁ) neobejde bez chlapa.
 Pan svačinka Muž25 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk