Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1177728, vloženo 15.09.2021 09:19:30 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Bude mě mít někdy ráda?
Potřebuju poradit.Je mi 25 a nemám vůbec žádné zkušenosti s holkama, nikdy jsem s žádnou nechodil.Vlastně jsem ani s žádnou chodit nechtěl, až do teď.Poznal jsem jednu bezvadnou holku se kterou si rozumím.Znám jí už tři roky, ale až vloni jsem se s ní začal bavit.Tehdy měla přítele tak jsem se o nic nepokoušel.Letos už přítele nemá a tak jsem pozbíral zbytky odvahy a zeptal se jí jesli by se šla projít.Kupodivu souhlasila a moc hezky se nám spolu povídalo.Na líbání ani držení za ruku nedošlo.Pak jsem jí řekl že se mi líbí což jí potěšilo ale neřekla na to nic.Tak jsem jí napsal že s ní rád trávím čas, hezky se mi s ní povídá a že mi chybí.Na to mi odepsala že se jí semnou taky hezky povídá ale ať od toho nečekám nic víc, že teď vztah nechce ale že to není kvůli mě.Myslím si že je to duď kvůli tomu předchozímu vztahu a nebo proto že teď nastupuje na VŠ a chce se věnovat jenom studiu, ale neptal jsem se jí na důvod, jen jsem jí napsal že bych o ní nerad přišel.Občas se jdeme projít někda jí napíšu ale iniciativa je pouze z mé strany.Ona sama semnou kontakt nevyhledává ale projít se většinou jde a na správy vždy odpoví.Takže jsem dospěl k závěru že to chce čas a netlačit na pilu.Nejradši bych se jí zeptal jestli mám u ní šanci ale mám strach že bych to tím zkazil.Je to holka kterou si po svém boku umím ředstavit je hodná milá chytrá, dokáže se postarat odomácnost, má ráda děti.Nevím jestli jí nevadí že nejsem žádný krasavec a jsem o 5cm nižší než ona(ona měří 180cm).Ona taky není žádná modelka ale mě se hodně líbí.Snažím se na ní být milý a hodný, občas se na ní usměju ona zase na mě.Je jí 19.Tak nevím jestli tomu ten čas pomůže nebo na ní mám rovnou zapomenout?
 nezkušený11 Muž25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.09.2021 00:26:40
zapomenout, jsi ve friendzone a jsi pro ní beta impotentní neatraktivní sameček

https://www.youtube.com/watch?v=z7Anf4qU3Bw
Smajlík  tricet8
17.09.2021 00:23:31
zapomenout, jsi ve friendzone a jsi pro ní beta impotentní neatraktivní sameček
Smajlík  tricet8
16.09.2021 10:50:28
Je to kamarádka a velice pravděpodobně nebude nic víc. Čas běží, nečekej na ni a hledej jinde. Kamarádi samozřejmě můžete zůstat, ale víc si od toho neslibuj.
 mcc
16.09.2021 03:33:09
Ne.
 PretorianCZ Muž27 Kategorie
15.09.2021 17:58:55
jako sry ale ty mas totalny nice guy syndrome. A nizke sebavedomi. Doslova to srsi z tej tvojej spravy. Si pripada zrejme pri tebe jak tvoja mama. Nehovorim ze treba byt bad boyko ale toto je zase opacny pol. A tez ten vyskovy rozdil, naprosta vacsina holek chce aby bol ten chalan minimalne rovnako vysoky. Samozrejme to mozno neni hlavny dovod ale hlavne ten tvoj nice guy syndrome. Vztah chce ale nechce ho s tebou. To je preklad. ja tez nemam skusenosti ale taketo neco rozeznam lahko a ty by si mal tez.
 SunkenBand Muž24 Kategorie
15.09.2021 16:34:53
To na ni budeš čekat dlouho kamaráde, dokud nedostuduje a mezitím si někoho najde. Zřejmě o tebe nemá zájem. Sama ti řekla, nic víc nečekej.
 HANA103685
15.09.2021 09:33:30
Rovnou zapomenout.
 leafroller Muž31 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk