Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1177676, vloženo 14.09.2021 17:08:19 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Léčba nepomáha
Léčím se už 4,5 roku na paranoidní schizofrenii. Ale léčba nepomáhá, zejména v oblastí deprese. Byl jsem už 3x hospitalizovaný dvakrát kvůli pokusu o sebevraždu. Lituji toho, že se mi to nepovedlo. Před pár dny mě propustili z psychiatrické nemocnice (kde jsem podstoupil ECT, celkem 9x), ale vůbec mi to nepomohlo, nastavili mi antidepresiva, ale stejně mám deprese. Už nevím co s tím dělat.

Jediný co si přeju je mít už klid - umřít. Nevím co s tím dělat, psychiatři mi vůbec nepomahají, ani psychologové.

To je asi tak vše s čím jsem se chtěl svěřit. Kdysi jsem měl více co napsat, ale poslední dobou už nemám ani náladu se svěřovat se svými problémy, jelikož vím že je to stejně zbytečné.
 Death is Cure E-MAIL: despiseddeath@gmail.com  Muž23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
18.09.2021 14:21:31
Já chci napsat, že s tebou soucítím, ale to je ti k prdu, chápu. Já mám "jen" depresi, ale mohla jsem v genetické loterii (rodinná anamnéza je z psychiatrického hlediska dost brutální, od obyč deprese, přes bipolárku, schizoafektivní psychózu až po tu schizofrenií). Většinou lidí s vysokým IQ, ale cvoci. Varovným příznakem je v našem rodu, když se malé dítě vyvíjí duševně mnohem rychleji než vrstevníci. Bratránek byl jako malé dítě geniální. V 11 letech dg schizofrenie, v 17 sebevražda :( Oddychla jsem si, že můj malý je jako ostatní děti, živý extrovertní kluk, v ničem výrazně nevyniká nad svými vrstevníky. Vím ale, že stoprocentní záruka to není.

Schizofrenie je z psychických chorob nejhorší. Fakt mě bolí číst tuhle zpověď a vědět, že nějaký mladý člověk prochází tím utrpením a hnusem (byť tě neznám). Schizofrenie je neskutečný hnus mimo jiné i proto, že ji vždy(!) doprovází i ta deprese (nejčastěji po atace, kdy by proboha člověk snad zasloužil trochu úlevy...deprese bývá v tomto ohledu milosrdnější, často i bez léčby dochází aspoň dočasně k spontánní remisi).

Moje nemoc je bohužel dost farmakorezistentní a v mládí jsem si ji zhoršila svévolným vysazováním psychofarmak, když se mi ulevilo (opětovné nasazení už nezabíralo a musel se hledat lék nový, po čase jsem přešla na kombinace AD + stabilizátor nálady). ECT jsem ještě nezkoušela, ani augmentaci antipsychotikum to máme s psychiatrem v záloze jako ultimum refugium

Souhlasím s ID fénix z popela, je potřeba zkoušet léky, až ti některé sednou.
A nefarmakologické metody, psychoterapie, docházení do stacionáře.
Hodně štěstí a ať se ti udělá lépe!
 Teta Dana
14.09.2021 21:44:34
Zkus psychedelika, teď zrovna nabírají pacienty:
https://czeps.org/
 Osvald
14.09.2021 17:39:16
Ahoj,asi to chce tak dlouho zkoušet nová antidepresiva,než ti nějaká zaberou. Mně jednou za pár let taky různě mění léčbu,pac mám občas recidivy. To je součást té nemoci, bohužel. Chce to mít okolo sebe podpůrnou síť lidí,mně pomáhají lidi ze stacionáře,můj pejsek, přátelé
 fénix z popela Žena32 Kategorie
14.09.2021 17:33:34
Pokud dobře vím, na ECT se musí docházet pravidelně, 9 proběhlých elektrošoků není tolik. Jakmile to zabere, tak se ještě musí chodit na udržovací. Máš mít ještě nějaké?
 C75A
14.09.2021 17:13:09
Docela by mě zajímalo, jak přesně si představuješ stav, kdy léčba zabírá.
 leafroller Muž61 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk