Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1177644, vloženo 14.09.2021 08:53:42 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
nazor holek
Zajimal by me nazor holek, vim ze vetsina holek nestoji o hodneho troubu, ale radsi o badboye co ma koule, ale, kdyz se kluk chova tak ze holku utlacuje,"prikazuje ji ", " vzdy musi mit posledni slovo, je s ni furt a chce s ni byt stale,neustale s vami travi cas, protoze to tak chce... Je to pro vas to co se vam libi na nem a to vas tahne k nemu jeste vice? A nebo vas to spis vic tahne k cloveku kdyz projevuje nezajem, misto aby sel s vama, tak jde s kamosema, ma svuj zivot, a tak trochu na vas i sere ? Takovej typ cloveka co ma v pic.. a neni zadny ufnunakek, nepotrebuje vas videt furt, pokud se s nim rozejdete tak vite ze si najde hned jinou, a ze si z toho nic delat nebude?. ke kteremu typu vas to tahne vice?? Kdyz nepocitame ty hodne trouby, oba typy co jsem napsal maji vysoke sebevedomi, pohledny vzhledove.

 Michal9883 E-MAIL: michal334@seznam.cz  Muž18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.09.2021 20:27:46
Ale no tak, Michale, ty jeden hodný troubo... Stejně nepatříš ani do jedný skupiny, tak proč se zbytečně vypisuješ ;)
Smajlík  arachnofob
14.09.2021 15:29:20
Chce to nějaký rozumný střed, rozhodně vedle sebe nesnesu někoho, kdo nemá žádný osobní život a potřebuje mi psát každou vteřinu svého života a furt se mě otravně vyptává a nebo by radši byl všude jenom se mnou, tak že by zanevřel na všechny ostatní. Nebo mi psal nechutně přeslazená slova imrvére a dělal ze mě nemohoucí a strašně mě vždycky litoval, jezisi to by byl pro mě zlý sen. A zároveň vedle sebe nechci někoho, kdo na mě úplně kašle a ani se neozve za celý den a radši někam chodí s jinými lidmi. To jsou prostě dva extrémy, které vedle sebe nikdy nesnesu. Takže mě by to vlastně netáhlo ani k jednomu. Ale podle mě je ještě horší ten závislák, než ten flegmatik. Jako fakt. To se pak člověk cítí špatně, že si jde udělat něco svého (doslova)

:DD Takže nějaký rozumný střed to chce, abychom si byli věrní a měli jistotu nějakou, zajímali se o sebe, ale ne nějak přehnaně prostě.
Smajlík  Česká Afrodita Žena21 Kategorie
14.09.2021 13:30:17
Když mě někdo ignoruje, tak je to ta nejodpornější věc na světě. Vypadá to potom na nedostatek úcty a to je pro dobré vztahy to nejhorší co může být. Je teda možné, že bych se v tom klukovi pokusila nějak ten respekt vůči mojí osobě vyvolat, ale to je všechno. Usilovala bych jenom o uznání existence. Ignorování rozhodně není cesta k partnerskému vztahu a k sexu, nebo k vyvolání lásky.

Pro mě je ignorování stejné jako výraz pohrdání v obličeji. Je to konečná. Odtamtud se už nedělají kroky zpět. Končím.
Smajlík  zkušená vopice
14.09.2021 13:21:53
A napadlo tě, že to může mít každá holka nějak jinak?

Neznám tě, tak je obtížné ti poradit, co ve tvém chování může být pro holky odrazující. Pokud bych tě osobně potkala, tak bych ti to poradit dokázala :)

Obecně ale, když si budeš na něco hrát, tak to ta holka stejně prokoukne, protože my holky jsme opice vnímavý :))) Je teda dobré snažit se zamaskovat, že tě strašně moc vzrušuje a že bys na ni nejraději skočil, protože potom vypadáš jako nadržený uslintaný prase, a to nechceš :) Na to se balí holky dost obtížně, proč by se o něco měla snažit, když už po ní stejně jdeš, to se může tak akorát odtahovat. Navíc holkám zpravidla nejde primárně o to mít sex, jde jim spíš o vztahy a pocity, snaží se teda mít hezký vztah a z toho mít hezký pocit. Holky si z té skupiny nadržených chlapců vybírají toho, se kterým jim bude dobře, nebo si myslí, že jim s ním je dobře nebo bude dobře.

Takže by ses měl chovat "normálně", uvolnit se, být v klidu, nic nehrotit, nedělat žádné stresy a šoky, prohodit pár vět, klidně neutrálních, nebo se na něco zeptat, "hledáte tady někoho?", "potřebujete s něčím pomoct?", potřebujete s něčím pomoct je asi ta nejhezčí věta, já teda pořád potřebuju s něčím pomoct :) nevím, jak se mi to daří, ale je to tak. Všechny holky potřebují "zachránit", potřebují mít po svém boku svého rytíře, a to bez ohledu na to, jak sebevědomě vypadají. (Mimochodem nafoukanost je jenom maskovaná nejistota a nervozita.)

Jde o to, že během toho úvodního rozhovoru, byť i krátkého, se zpravidla rozhodne, jestli tam jsou nějaké sympatie nebo ne. Měl bys najít nějaký důvod, proč se s ní vidět podruhé. Hledá se, co máte společeného, to je to, co lidi spojuje, to co mají společného. Třeba oba dva chodíte rádi na volejbal? oba dva rádi chodíte na večeři do restaurace? máte rádi filmy od tarantiniho ? posloucháte stejnou hudbu ? ráda tančí ?

Pokud budete na prvním rande, může to být i u tebe doma, ale lepší je asi ta restaurace, tak si můžete víc povídat, při tom se zjistí, jak na tom doopravdy jste, zda si rozumíte. Nemá moc smysl si na nic hrát, normální holka to prokoukne. Má teda smysl ji říkat hezké věci, jako že se ti moc líbí, že je tvůj typ, že je přesně taková, jaká by tvoje holka měla být. Je také dobré, pokud jsi nějak zajištěný, nebo dáváš najevo, že máš vyřešené finance, nebo alespoň výhledově budeš mít. Třeba říct kde bydlíš, jde o to , jestli by tam mohla být s tebou, potom je hezké říct, co studuješ a co bys chtěl výhledově jednou dělat. Měl bys mluvit o tom, co máš rád a zjišťovat, co má ráda ona.

To, co je pro kluky sex, to je pro holky láska, holky jsou z lásky úplně zpitomělý, a když něco vypadá jako láska, tak jsou z toho vedle a přestávají uvažovat racionálně. To jsou přirozené pochody v těle a ty holky za to nemůžou.
 zkušená vopice
14.09.2021 13:16:06
Proč by náš měl přitahovat debil?

Víš vůbec co je láska? Tam se jedná na rovinu a s ohledem na druhého partnera. Tam se neřeší, že na Tebe někdo potřebuje kašlat a něco Ti dokazovat. Chápeš to vůbec?
 holkaholka1
14.09.2021 12:45:36
Já chci hodného kluka a být jeho VŠECHNO, být pořád s ním...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
14.09.2021 11:37:46
Ignorující grázl je pro ně ideál.
 Bílý heteromuž 0
14.09.2021 10:19:13
V první řadě buď hlavně sám sebou. Muži se nedělí jen na tyhle dva typy, a kdyby ano, asi bych byla raději celý život sama. O tom, že se holkám líbí grázlové, už jsem párkrát slyšela a nechápu kam na tyhle věci chodíte. Určitě se jich pár takových najde, ale opravdu jen pár. Já osobně preferuji muže, který je sám sebou, je hodný, věrný, má smysl pro humor ale zároveň by měl být zdravě sebevědomí a měl by se za sebe umět postavit.
 Terr27
14.09.2021 10:14:19
A napadla tě varinta typu, který má svůj život, své zájmy, své přátele, a současně má holku, o kterou se taky velmi zajímá, chce s ní být a respektuje její názory a přání? Jen holt když ona začne vysílat příliš, tak jí dá najevo, tudy cesta nevede. A opačně. Dokáže pochopit, kdy má dát své přítelkyni přednost před celým světem. Chápeme? Asi ne, že jo. Nicméně ani toto není univerzální typ - pokud narazíš na děvče, které nezkousne, že jsi chvilku bez ní. Které ti dá drtivou většinu svého já, ale to samé vyžaduje po tobě. Pak si musíš ale sám zhodnotit, uvědomit, jestli chceš takhle žít. Třeba ano. Třeba ne.
 Hodislava Žena42 Kategorie
14.09.2021 10:11:30
Ani jednoho.
 Hdjsjxgks
14.09.2021 10:10:27
Dívky a ženy chtějí dominantní typy. To že je ten borec pak třeba mlátí už není tak důležité. Musí na venek vypadat dominantně. Takoví ti troubové mají šanci, až když je ženě 49 let a nikoho nemá.
 leafroler
14.09.2021 10:09:50
Ani jedno.


Nejlepší je takový, který holku nosí na rukou a ostatní grázly by zbil.
 Čori čhajori
14.09.2021 09:58:57
Proč by měla nějaká ženská chtít chlapa co ji terorizuje nebo někoho kdo na ni dlabe? Máš to nějak pomotaný, ale omlouvá tě nízký věk. Až dospěješ zjistíš, jak to je.
 marse
14.09.2021 09:54:48
Blablabla... vyjmenoval si dva druhy dementů, co teď zkusit popsat někoho ne tak retardovaného, někoho, kdo se nachází mezi těmito dvěma extrémy?

Každopádně spíše jde o to, jaký jsi ty a jaké holky se líbí tobě. Ne o to, na koho si budeš hrát.
 9H9NPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk