Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1177632, vloženo 13.09.2021 22:19:15 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Tak jsem tu zas
Vždy, když sem něco píšu, jsem ve velmi zvláštním rozpoložení. Teď mi třeba život připadá jako ta nejvíc zbytečná věc vůbec a já nemám nikoho, komu bych to mohla sdělit. Tak to píšu aspoň sem.

víte, občas přemýšlím nad tím, jak se cítí ostatní, když je něco donutí je sem psát. Nějaký pocit, situace, nebo třeba jen samota, která sužuje mě a mou mysl. Nebydlím sama, každý den se potkávám s hodně lidmi. Mám spoustu přátel. Ale i když stojím mezi nimi a bavím se, připadám si tak strašně sama.

Vlastně mám pocit, že jediný moment, pro který žiji, je ten, když se cítím nejvíce mrtvá. Když se cítím nejvíce mrtvá, cítím se nejvíce naživu. Tak, jako nikdy jindy. Třeba teď.

Po rozchodu jsem se uchýlila ke zneužívání alkoholu, marihuany, cigaret a dalších. Nepřipadám si závislá, ale ve stejný moment ani nemám důvod přestat užívat věci, které mě pošlou do jiného mindsetu. Nenávidím se, když jsem střízlivá. Několikrát jsem byla jako zdravotník na táboře, tudíž bez jakýchkoliv cigaret, marihuany a tak. Dala jsem to v pohodě, vlastně mi to vůbec nechybělo. Ale zároveň, když přijedu domů a zalezu do svého pokoje, zabrousím si na svou online identitu a jsem prostě... sama.

Každý den s někým komunikuji, přes léto jsem pořád někde byla. A stále, cítím se prostě sama. Víte, takový ten kroucející se pocit tam vzadu ve vaší mysli. Že jste mezi lidmi, ale nikdo se vás vlastně stejně nezeptá, jak se máte. A když jo, tak jim stejně lžete. Protože to vlastně nikoho nezajímá, jediný princip této otázky je small talk. Či jakási póza pro zahájení komunikace, která vlastně nikam nevede.

Prostě, víte co, je mi tak nějak na p*ču...
 NegativeElectron E-MAIL:   Žena20 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.09.2021 21:33:33
>Yoko Ono
Pochopila :)
Smajlík  Ježek second edition Muž35 Kategorie
14.09.2021 20:29:02
Katedra psychologie:

Kdyby sis přečetl, co vlastně napsala a viděl za těmi písmenky i něco víc, než.. písmenka, došlo by ti, že nemluví o samotě, ale o osamělosti. Samota, to je, když jdeš sám na autobus, protože kámarád zaspal a ano, to máš pravdu, na tom není nic špatného.

Osamělost je to, co popisuje autorka. Je to trochu jiný pocit, je to jako koukat na všechny své kamarády zpoza skla, je to jako kdybys s nimi fyzicky byl, ale duševně seděl někde sám uprostřed ničeho, je ti na nic, sedíš sám s tím "na nic" a máš pocit, že jsi na to "na nic" tak nechutně sám, že tě to celého pohlcuje, že je to silnější než ty, ale nikdo z toho zástupu přátel nemá ani tušení, tak máš pocit, že tě vlastně nikdo pořádně a upřímně nezná, protože o ničem z tohohle neví. Cítíš se jako lhář, že kamarádi kamarádí s nějakou iluzí, za kterou nikdo nevidí a fakt tě to nebaví.

Takže dotaz na to, co je špatnýho na tom, cítit se sám mezi přáteli, je docela stupidní, mezi přáteli by se měl člověk cítit jako mezi přáteli. Ne sám. Víš, Katedro psychologie?
 Yoko Ono Žena17 Kategorie
14.09.2021 17:42:05
Cim vice se budes utapet v drogach a chlastu, tim mensi motivaci budou mit lide okolo ptat se, jak ti doopravdy je.
 Kvetak
14.09.2021 08:50:59
Tak vitaj späť. Dúfam, že tu už budeš dlho.
Smajlík  Fajnšmeker1989 Muž31 Kategorie
14.09.2021 07:40:49
Pokud by píseň byla málo, tak "Donnie Darko" se dá taky prožít.
Vadí ti povrchnost dotazů ostatních - tak s tím začni sama. Pokud se dobře zadíváš, někteří z přátel by ocenili, kdyby se jich někdo zeptal, jak se jim vede a co je trápí.
 takitak
14.09.2021 04:55:22
Cože? :D
 Liberecak Muž22 Kategorie
14.09.2021 02:10:24
Napiš mi co nejpodrobněji jaké to je, když se cítíš být mrtvá. Rozepiš se, nech myšlenky a pocity plynout.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
14.09.2021 01:58:29
"the dreams in which I'm dying are the best I've ever had"

Klidně si to prožij naplno, pokud si u toho neublížíš tak se ti uleví.
https://youtu.be/4N3N1MlvVc4
 Odpočinek Muž52 Kategorie
14.09.2021 01:30:35
Najdi si Liberáčáka. Ten měl pro tebe vždycky slabost. :D
 povolený řetěz Muž26 Kategorie
13.09.2021 23:38:40
Ahoj, píšeš, že si i mezi příteli připadáš sama. Co je nakonec na té samotě tak špatné?

"Že jste mezi lidmi, ale nikdo se vás vlastně stejně nezeptá, jak se máte. A když jo, tak jim stejně lžete. Protože to vlastně nikoho nezajímá," Tohle je Tvoje jádrové přesvědčení, kterému věříš, proto se skrz něj díváš na svět a přijde Ti, že tomu tak je.
 Katedra psychologie Muž22 Kategorie
13.09.2021 22:47:07
Presne pre to tu chodim po prepitom vikende a pondelkovej depresii ze mi je na picu ked zas zacina ten nudny kolobeh pracovneho tyzdna
 eyyyPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk