Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1177629, vloženo 13.09.2021 21:49:46 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Začať od nuly
Depresie sú sviňa, kvôli nim som sa zasekol na mŕtvom bode, premarnil som vela šancí, no musím sa učiť na svojich chybach. Mam pocit že veľa rovesníkov prišlo ku všetkému ľahko bez námahy čo dostali od rodičov všetko, auto som nemal v 18 ale až v 24 rokoch.
tu sa všetko vybavuje po známosti a cez kontakty, keď ste sám nikto vám nič neukaze.

mal som vziať hypoteku pred dvoma rokmi keď byty neboli také drahe... Veľa vecí si vyčítam kvôli tomu že keby som bol múdrejší tak už mam aj svoj byt, auto, priatelku a život by mal nejaký význam a mohol by som žiť už konečne trochu bezstarostne. ..
Chcem začať nový život v Nemecku, nie je mi ta krajina sympatická ale momentálne nemám inú možnosť ako makat v nejakej automobilke. .
 Yon95 Muž25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.09.2021 00:46:00
Vidíš a já s tímhle myšlením začal až několik let po tobě a přivedl mě k tomu chlap, který tu byl několikrát odepsanej a vždycky se zvedl a ted je skoro až v 50 v klidu s tím že nemá ani nemovitost ani nic jiného, než to auto a slušnou mzdu a přijede si užít, protože i když zde byl ztroskotanec tam mám lepší mzdu než průměr a svůj byt a nepadá nebo nebojuje ze sračkama z ničeho tady, kde z hovna kalkuluješ a jen si celý živoz zrháš vlasy bez rodičů, kamarádíčků, nadprlměru atd...
Smajlík  Vylity geniu
13.09.2021 22:18:20
Případá mi to, jako bitcoiny - kdybych je koupil tenkrát,,jen" za 50 tisíc, tak je dneska mohu prodat za milion... A tenkrát se vědělo, že budou stát takový balík? No co vím, tak když to stalo těch 50 tisíc, tak byla spousta lidí co říkala - kéž jsen to nekoupil, když to stalo 5 tisic... Nooo.. Bůh ví, kolik bitcoin bude stát za rok... Třeba 10 milionů?... Nebo 50 tisíc...? Moudrost je v tomhle složitá. :-)
Rozhodně jsem udělal také spousty chyb ohledně nabídky a poptávky, ale mlátit se za to řemenem nehodlám.
 Sir Nobody Muž29 Kategorie
13.09.2021 22:15:42
Ak by si mal vešteckú guľu, život by bol lepší. Ale kto to má dopredu vedieť, že ceny vystrelia hore tak rýchlo?
 Kefelo Muž25 Kategorie
13.09.2021 22:15:03
Bývalý spolužák šel po škole do automobilky na údržbu. Dělal tam asi 3 roky vkuse, prakticky chodil domů jen spát, valil přesčasy, firmě to nevadilo. Díky vysokému příjmu dosáhl na hypo na malý byt a už jej pronajímá. Takže i to je možnost.
 Approxiate Muž26 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk