Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1177623, vloženo 13.09.2021 20:22:21 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Svatba - dilema s hosty
Zdravím,
budeme mít svatbu a řešíme dilema ohledně hostů, respektive přátelů. Byli jsme rozhodnuti, že přátelé chceme pozvat pouze na obřad a poté na večerní raut. Ale jedni přátelé maji svatbu před námi a rozhodli se nás pozvat na celý den, tedy i na oběd s rodinou. Cítíme se teď trochu divně, protože jsme na všech svatbách dosud byli jen na obřad + raut, ale tihle nás trochu dostali a nevíme, jak to vyřešit. Chtěli jsme oběd vždy jen s rodinou. Co si o tom myslíte a jak byste to prosím řešili?
 Marek859 E-MAIL: marek.tesar@seznam.cz  Muž28  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.09.2021 10:45:13
Tenhle princip reciprocity asi nikdy nepochopím. Je to vaše svatba!!!!
 leafroller Muž61 Kategorie
14.09.2021 08:36:17
neres to, maximalne jim dej vic penez
 fordmustache Muž99 Kategorie
14.09.2021 08:29:20
Vaše svatba je vaše rozhodnutí včetně jejího průběhu. Není třeba měnit čase rozhodnutí kvůli tomu, že to někdo jinej má jinak.
 tralanka
13.09.2021 21:30:56
Koho pozvou na kterou část dne, to je čistě věc novomanželů a nikdo jim do toho nemá mluvit, ani to řešit. Neplatí tady ani pravidla typu: když pozvali oni nás, tak my musíme pozvat je.

Oběd je část svatebního dne, kde by měla být vysloveně rodina (pokrevní příbuzní a lidé na jejich úrovni) - maximálně, pokud je jedna strana hodně rozvětvená a druhá ne, tak to doplnit nejbližšími přáteli.

Omezení počtu hostů není jen o penězích, ale v dnešní době hodně o kapacitě místa. Třeba svatební oběd se stovkou hostů, to už je dost problém uspořádat v rozumném formátu. A řešit to oddělenými stoly nebo i usazením hostů v dalších místnostech, to je opravdu špatně.

Ostatní hosté uvítají, že se před večerem mohou v klidu převléknout, odpočinout si, zabavit děti atd.
 SaraLi
13.09.2021 21:07:29
je to ubohost největší... OBĚD JEN PRO VYVOLENÉ... pozvěte na celý den tolik lidí, na kolik máte peněz... kam se jako mají ti hosté přes den vrtnout? Oběd vždy jen s rodinou? Jako fakt VŽDY? Vy tu svatbu plánujete na několikrát? Typické čecháčkovství. Fujky!
Smajlík  arachnofob
13.09.2021 20:40:02
Řešila bych to tak, že si vlastní svatbu udělám tak jak chci já a ne tak jak to udělal někdo jinej.
 Fapfap Žena26 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk