Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1177017, vloženo 04.09.2021 21:29:24 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Citové vydírání
Zdravím,

mám 2 roky přítele. Mám teď těžké období, kvůli němu jsem změnila bydlení, práci a město. Vyrovnávám se s tím velmi těžko. Do toho mám spoustu jiných starostí a mé dětství bylo smutné. Vzhledem k situaci jsem si občas zapálila, abych si alespoň trochu "ulevila". Přítel občas kouřil a když viděl mě s cigaretou, tak mi všechno vyhodil a řekl mi, že pokud si ještě někdy zapalím bude konec. Vysloveně mi to zakázal. Do toho už dříve mi hodne diktoval co smím a nesmím dělat. Pořád říká, že má za mě zodpovědnost, ale je mi 25 a jsem normální svepravna osoba. Nelíbí se mi jeho chování, mám strach. Promluvit si o tom sním nejde, má svoji pravdu. Bere mě jako dítě. Nevím, co mám dělat. Teď s těmi cigaretami to vyvrcholilo a přijde mi, že mě citově vydira. :( Co si o tom myslíte?
 Suicidesheep Žena25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
05.09.2021 16:48:24
Jestliže se mu nelíbíš taková jaká jsi, tak nemá cenu takový vztah dále udržovat. Píšeš o tom že sis kvůli němu změnila práci, stěhovala se a je ti těžko... Zakazuje ti věci co máš ráda. Stojí ti takový člověk za to? Stojí ti to za takové trápení? Myslím že ne. Je to těžký příjmout, ale nejlepší by nejspíš bylo ho opustit a najít si někoho, kdo tě bude mít opravdu rád. Držím pálce do budoucna.
Smajlík  Penubra Shade Žena16 Kategorie
05.09.2021 15:16:19
pryč od takového člověka. je to predátor a mohlo by to skončit ubližováním nebo i smrtí
 nip
05.09.2021 06:11:53
Citové vydírání to není, je to něco mnohem horšího a jestli chceš mít ještě někdy vlastní život, honem od toho uteč.
Smajlík  Víla z paneláku Žena33 Kategorie
04.09.2021 23:30:59
Na city ti nehraje, říká se tomu vězeňský řád.
 Odpočinek Muž52 Kategorie
04.09.2021 21:55:05
Chce tě mít závislou a pod kontrolou. To mu vyhovuje a nejlepší by bylo kdyby jsi neměla kam jít. To by si začal dovolovat ještě víc. Když je takovej zásadovej a není s ním diskuse je to špatný.
 LADI Muž41 Kategorie
04.09.2021 21:32:20
Citové vydírání vypadá patrně jinak, ale nevhodně se chová, to každopádně. Když se s ním nedá ani promluvit, tak si hold před ním zapal, on to teda ukončí - pro Tebe jen dobře a najdeš si časem lepšího. Hodně štěstí.
 smutný-člověk Muž33 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč