Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1172638, vloženo 12.07.2021 19:29:28 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Není čas, když se pracuje nebo je?
Jak se začně pracovat, na holky není čas
Ano je to tak, nevím jestli to tak někdo má taky? Já chodím na brigádu, od 7 ráno do 15.30, potom jedu domů, pojím něco a tluče 16. hodina, pak prolozím záhony, zkontroluju co a jak je potřeba a je kolem 17. cté hodiny, pak si tak nachystám jídlo na další den atd... /když zrovna nesekám, to pak jdu domů teprv kolem dvacáté hodiny/


No a někde jít s někým ven nebo že bych někde spózel a vybíral děvčata, tak to není vůbec kdy.

Tak právě nevím, jestli to má taky tak někdo nebo to mám akorát já tak?...
 Ladinac 123 Muž18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.07.2021 14:47:20
Ladinac 123

Nemyslela jsem to zle. Jenže.

Najdete si holku, která se chce bavit. Která chce jít ven. Nebudete na ní mít čas. Protože ho nemáte. protože se musíte starat, máte povinnosti. A holka si tak najde někoho, kdo na ní čas mít bude. Protože vaším způsobem žít nechce. A nemá smysl brečet, protože tu doma prostě neudržíte. Dříve nebo později prostě odejde. Hele, já mám dům, mám zahradu, vím, co to je dělat v lese, topit dřívím. Dokonce i ty krabičky všem připravuju na další dny. A přesto, prostě uděláme doma co je třeba a pak někam vyrazíme. Ne denně, to není nutné. Ostatně, denně sečeš trávník, denně vytrháváš plevel z jahod, denně taháš z lesa dříví, celé odpoledne, až do setmění? Ale mít doma někoho, kdo mezi lidi nepůjde, s tím bych prostě nebyla.

Nebo. Hledáte holku, která se tedy bavit moc nechce, která spíše dá přednost tomu doma pomoci a něco udělat. nemá moc přátel, uspokojuje jí to okolo zahrady, okolo domu. Jo, svůj ke svému, jasně. Jenže taková nikam nechodí a je spíš doma a dělá něco tam. Tu venku ani nikde prostě nepotkáte. Leda v práci. Pokud úplně náhodou je sejné profese jako vy. Resp. ve stejné firmě. Pak je totiž taky otázka, proč se s takovou chcete seznámit, scházet se s ní a vůbec co s ní dělat - když nemáte času nazbyt. Respektive v tom málo času, co byste na ní měli. A teď to fakt nemyslím špatně, rýpavě, ale mě z toho vychází, že se můžete spolu sejít fakt jen u té práce na zahradě, a potom v noci v posteli. Protože zbyde vám čas třeba si spolu vyjet na půl dne na výlet někam? A chcete to vůbec?
 Hodislava Žena42 Kategorie
14.07.2021 19:05:47
Hodislava

No neříkám, at sedí doma a nikde nechodí, ale právě sme u toho... Já před chvilkou došel teprv do domu, po 13 hodinách téměř a to nemám ještě ani nachystané věci na zítra, namíchat benzín s olejem musím taky, dneska ještě asi vytrhám plevel v jahodách, prostě to je to, že nemám čas někde tak chodit a kdybych to neudělal dneska, tak to budu dělat zítra, protože víkend už mám zajištěn a zas budu na stavbě a pak doma sekat trávník + trhat další plevel.

Ale u mě v zimě to není o nic lepší, to ještě nosím dřevo a zatápím o půl šesté ráno v mrazech.... Odpoledne dojedu ze školy někdy v 5 a vymetám popel a mohu zatápět znova a pak to hlídat a ještě jezdím do lesa o víkendech....

Prostě ten, co nic nedělá doma, nepomáhá a nemá zahradu o čtvrt hektarové výměře, sedí u PC a pak jde ven na zábavu, chrápe do oběda, tak čas má. Ale já o víkendu mám budíka na 6 a dělám kolikrát s otcem až do 8 večera.
 Ladinac 123 Muž20 Kategorie
14.07.2021 15:05:59
Takže hledáš holku, která to bude mít jako ty. Sedí doma a nikam nechodí.

Tak to jí budeš hledat blbě.
 Hodislava Žena42 Kategorie
13.07.2021 17:30:27
Hodislava

Já chodívám kolem 11 - půl 12 večerní a vstávám teď v 6.

Ale prostě já nikde na akce nechodím a nechodil nikdy ani po večerech nebo nocích venku, nikdy, jediné akce, kde chodím, tak sou hody 1x do roka se podívat na náměstí na průvod hanáků a po stánkách co kde je a sem tam zajdu do kostela, to je celé.
No a to je pěkné že bych nekde jel/šel ale co tam, když já žádnou holku stejně neoslovím ani ji nenapíšu kdyby, protože prostě ne, mě to nejde a neumím to, takže pro mě je takové chození a plandání se po nocích naprosto zbytečné.
 Ladinac 123 Muž20 Kategorie
13.07.2021 13:16:03
Jo, tak když musíš jít spát po večerníčku, tak to fakt nevím. Já bych vypadla večer ven někam na fesťák, koncert, akci ...
 Hodislava Žena42 Kategorie
12.07.2021 20:11:59
q-lol-q

,,Hlavne aby byl cas na srani a masturbaci"
Na to první čas je, to mě stačí asi 5 minut, ale na to druhé mě to už ani nebere tak moc, už mě pomalu přechází z toho večerního rituálu chuť.
 Ladinac 123 Muž20 Kategorie
12.07.2021 19:43:46
Hlavne aby byl cas na srani a masturbaci. Pak je vsechno v poradku.
A nezapomen pomazlit plysaka.
 q-lol-q Muž38 Kategorie
12.07.2021 19:40:25
Když nepodnikáš, máš večer čistou hlavu a neřešíš furt nějaký hovna, tak těch několik hodin na borku stačí.
 povolený řetěz Muž27 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč