Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1172637, vloženo 12.07.2021 19:27:15 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak se začně pracovat, na holky není čas
Ano je to tak, nevím jestli to tak někdo má taky, ale já chodím na brigádu, od 7 ráno do 15.30, potom jedu domů, pojím něco a tluče 16. hodina, pak prolozím záhony, zkontroluju co a jak je potřeba a je kolem 17. cté hodiny, pak si tak nachystám jídlo na další den atd... /když zrovna nesekám, to pak jdu domů teprv kolem dvacáté hodiny/


No a někde jít s někým ven nebo že bych někde spózel a vybíral děvčata, tak to není vůbec kdy.

Tak právě nevím, jestli to má taky tak někdo nebo to mám akorát já tak...
 Ladinac 123 Muž18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
13.07.2021 20:29:04
snad najdeš

Tak to zas nehrotím až tak, já spíš prolezu když jdu kolem nebo na ty hody právě se tam stavím nebo na vánoční mše, ale že bych tam byl častokrát až tak, to zas ne.
 Ladinac 123 Muž19 Kategorie
13.07.2021 20:15:24
Jinde si psal, že chodíš do kostela, tak co tam? Nesjou tam nějaké akce pro věřící mládež, že by ses přidal?
 snad najdeš
13.07.2021 19:16:02
starší než ty

Ty slavnosti a venkovské zábavy, to je pořád, ale já tam nechodím ani nechodil, jednak bych se motal v kruhu, protože bych minimálně 50% těch holek znal, co vím, tak zadané, vidím to na IG v příbězích nebo na FB, holek je tu mín jak mužů totiž, takže to je ten první problém a já nejsu zrovna vzhledově atraktivní moc a ještě na holky a na seznamování naprosto levý... No a druhých 50% bych neznal, ale byly by to potetované kuřačky (vím jak to je tady už) a ty prostě nechcu, vidím co chodí kolem domu (bydlím na hlavní) a udělám si úsudek a když se to potácí o půlnoci ode zdi ke zdi, v hubě cigaretu, tak teda mě přechází chuť někde chodit pak.
 Ladinac 123 Muž19 Kategorie
13.07.2021 19:10:07
snad najdeš

Ano, s tím se musí člověk narodit, já odmala se vrtal v hlíně, už ve 3 letech sázel jahody, na záhonech dělám dodnes a každý rok jich je víc a víc... Pak vidlema seno převracel, zhraboval a další a baví mě to, tak jak opravovat auta a stroje, renovovat staré kola, zbírat staré značkované cihly a tady ty další činnosti.

Kdyby se mě někdy poštěstilo, měl si najít ženský protějšek a mít potomky, tak by bylo jedno, jestli dcera nebo syn, učil bych je k tomu vždy.
 Ladinac 123 Muž19 Kategorie
13.07.2021 19:05:57
Takže holka plnoštíhlá s pár kili navíc. Prosim tě takových je! Naprostá většina českých holek takové jsou, spíš je problém stále větší a větší najít nějakou štíhlou. Takže si myslím, že by neměl být problém v tvém případě. Třeba bych zkusil nějaké obecní vesnické slavnosti, zábavy atd. Pokud to ještě vůbec existuje teda.
 starší než ty
13.07.2021 18:15:14
Vhodnou partnerku asi nenajdeš vysedávat u seznamek, takže zkoušej vymyslet, kam by se taková asi vydala za zábavou. Nebo jak píšeš, začni dělat něco s koňmi ;-)
Bylo by škoda, kdybys neměl děti, protože zemědělci jsou potřeba a asi je třeba se do toho narodit, těžko se na takový náročný život zvyká v dospělosti.
Smajlík  snad najdeš
13.07.2021 17:16:30
starší než ty

Ano, z malého města nebo z dědiny taky bych chtěl, nejlíp dcera statkáře nebo ze zemědělské školy, co k tomu má vztah, o sportovní postavu mě nejde právě, to moc ne, spíš takovou, co má trochu víc (ale ne vyloženě tlustá, to zas ne), ale zároven at umí a má určitou fyzickou sílu.
 Ladinac 123 Muž19 Kategorie
13.07.2021 07:52:11
Budu ti dělat čárky, kolikrát to sem ještě napíšeš.
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
13.07.2021 00:54:32
Je to tak, jak píšeš, mám s tím bohužel stejné zkušenosti jako ty. Pokud chceš holku v takové situaci, tak budeš muset slevit z něčeho jiného, vše se stíhat nedá. Navíc je skutečně pravda, že tady radu asi nenajdeš, tady je to samej multikulti povaleč, flákač, chytrolín, normální člověk ani nemá čas sedět u zpovědnice až na pár vyjímek. Držim palce a pokud mohu radit, najdi si spíš holku z vesnice nebo menšího města a sportovní typ. Pokud je taky z podobného prostředí jako ty, budeš mít větší šanci. Holku z paneláku si nehledej, pošle tě brzy do jistých partií.........
Smajlík  starší než ty
12.07.2021 23:07:07
Tak vzhledem k tomu, že se už brzy ocitneš v kriminálu, doženeš tam v seznamování to, co jsi zatím nestihl. Vykrmený potetovaný tátošové ti tam ukážou hotovou cestu rájem a udělají ti velké blaho v zadní ďouře.
 JUDr Advokátka
12.07.2021 22:30:00
Čitatel

No to mě říká víc lidí, že zůstanu sám, kdoví... Prostě ty dnešní povětšinou vymodelované holky s nehty a ve značkových hadrách, tak jak vidíme v časopisech a v reklamách mě neberou, taková, která by se mě mohla líbit povahově a vzhledově je tak možná jedna ze 100, aby vůbec to, prostě at se nebojí vrtnout do hlíny a vzít vidle do ruky, to je to hlavní, aby uměla pomoct.

No do špatné doby sem se narodil, to rozhodně, já měl být tak 200 let zpětně, to já vím, to by mě sedělo.
 Ladinac 123 Muž19 Kategorie
12.07.2021 21:57:11
Zůstaneš sám...
Jsou kluci co mají všechno, a holka by se u nich měla jako ve vatě. A stejně mají smůlu !!
A ty nemáš čas a ještě jí chceš zapřáhnout ??
Bohužel ses narodil do špatné doby...
Smajlík  Čitatel
12.07.2021 20:48:28
Gratulkyy

No dneska je to problém najít vhodnou ženskou, to já vím, taky když bych chtěl, tak tu, co umí vzít nástroje do ruky a pomohla by mě, klidně at to je koňařka, aspon ji nebudou vidle a lopata cizí.
 Ladinac 123 Muž19 Kategorie
12.07.2021 20:35:26
Tak tady se spíš setkáš s negativními ohlasy, je tu velká skupina lidí, kteří se nemusí o nic starat. A já vím o čem mluvíš, měl jsem na starost 3 pozemky. Z toho 2 neustále na krku, barák do toho práce kolem, zaměstnání, jídlo, každodenní práce, úklid atd..

Čas na vyražení si ven s přáteli se určitě dá najít, dá se najít i čas pro to si zarandit s někým koho znáš a má pro tebe pochopení, ale to je jednou za dlouhý časový úsek. Když má člověk nějaké zájmy, koníčky a chce jim taktéž věnovat čas, posléze zjistíš, že na nějaké chození na párty, hospoda atd., není vůbec čas, energie nebo chuť.

Málo komu v mládí spadne nějaká starost do života a musí nějakým způsobem začít fungovat, řešit problémy aj. starosti. To tady nikdo nepochopí, protože 90% místních uživatelů mají maminky, tatínky nebo někoho kdo se jim stará o spoustu věcí, které ty řešíš je čeká v budoucnu nebo i pokud se jim zadaří tak nikdy nebudou muset dělat.

Na jednu stranu jejich přístup k věci chápu, neví, nepoznali, nechápou, na druhou stranu, když ti ženská řekne, že kvůli tvým starostem a tomu, že jí nevěnuješ čas na facebooku s tebou končí místo toho aby zvedla svojí línou prdel a šla pomoc je na kopanec do zádele :)

Rozhodni se jestli vůbec ženskou chceš, najít normální chápavou holku je dneska složitější než vystudovat VŠ...
Smajlík  Gratulkyy
12.07.2021 20:30:42
Zkušený

No... Nějak možná, já byl venku s někým naposled asi 2 měsíce zpátky, jak je teď toto, tak prostě není kdy a k tomu na podzim chcu domluvit malé políčko, už mám vyhlídnuté, takže budu od jara dělat taky tam ručně a to zabere hromadu času a zas budu mět o čas míň, ale tak pak něco z úrody prodám, tak to pujde.
 Ladinac 123 Muž19 Kategorie
12.07.2021 20:09:17
Reynard

Ne není, protože musím zkontrolovat záhony, zalít, pozbírat, když to ne, tak se seče trávník nebo dělám ještě na rekostrukci hospody (to je většinou sobota + neděla). A když je čas, tak jedu pomáhat prarodičům na jejich záhradu

A opravdu v 8 večer už nikde chodit nebudu do 11 nebo do půlnoce, to mě nesedí, já po takových časech už venku nechodím a nikdy nechodil ani předtím, já když, tak třeba od těch 4,5 do 8
 Ladinac 123 Muž19 Kategorie
12.07.2021 20:03:47
Měl jsem to podobně.
Seznamka a psaní si z holkama večer po práci.
Později schůzky, výlety a sex o víkendech je moc fajn.
Když se chce, tak to vždy nějak jde...
Smajlík  Zkušený
12.07.2021 19:32:16
Jasně, 16. hodina už je tak pozdě že je skoro čas jít spát, to není vůbec příležitost na žádné další události nebo setkávání s lidmi
 Reynard Muž25 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk