Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1166832, vloženo 04.05.2021 22:11:20 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
HANDMAID'S TALE SEASON 4
Projíždím si na youtubu různý recenze na novou serii a najednou jsem tam narazil na tohle video:
https://www.youtube.com/watch?v= unx4ptdM98k

Vůbec nevím, co to je, ale ten týpek tam celou dobu jenom mele o tom, že Handmaid's tale je prej totální shit, že na to koukaj jenom lidi, co nemaj vůbec žádnou inteligenci, že to měli už dávno ukončit, ale že to místo toho poběží furt do nekonečna, jenom aby se na tom mohly vydělávat prachy.

Přiznám se, že tenhle seriál se mě vždycky docela líbit. Ne, že by to bylo něco úplně nejlepšího, ale prostě se na to dobře kouká a fakt si nemyslím, že to je tak hrozný. Tohle video mě celkem zklamalo (a jak můžete vidět, tak asi nejsem jedinej, protože to má samí disliky) Vůbec nevím, co si teď mám o tom myslet.
 fegerjisdfoajfafjfka Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
05.05.2021 08:26:49
Já ten seriál třeba sleduji a nepřijde mi to jako blbost. Podle mě to má nějaký větší význam, přijde mi to jako zohlednění ženského pohlaví, jen ať si to ten týpek představí, v tom seriálu jsou přeci ženy rozděleny do skupin, jedny rodí, další vaří a ty co neuposlechly končily většinou v koloniích a pokud byly neplodné. Podle mě to má co dělat s feminismem, jako takovým, ale on to v tom asi prostě nevidí no. Však podívejme se také na to, jaký vztah tam muži mají k ženám v tomto seriálu. A jsou tam jako velitelé, ženy mají za nic. Mnohdy dokonce i své manželky a moc byla přidělena jim. Já si prostě myslím, že tento seriál je úzce spojen s feminismem. A poukázání na práva žen. Trošku mi to přijde i jako spojitost s Asijskými zeměmi, kde to ženy nemají nejlehčí (např. Pákistán) ..
Smajlík  Aphrodite
04.05.2021 22:24:44
hm
 Jan Kotouč
04.05.2021 22:11:42
http://www.xy1.cz/omgs3
 fegerjisdfoajfafjfkaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk