Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1166827, vloženo 04.05.2021 21:39:01 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jsem na dně
Dobrý večer, dlouho jsem trpěl depresí, ale nějak jsem se z toho vyhrabal a našel jsem si docela dobře placenou práci, prošel všemi koly, bohužel již druhý den cítím, že to asi nebude pro mě. Open office a všelijaké to seznamování na mě nepůsobí dobře. Jsem psychicky na dně a bez peněz. Na venek nic nejde poznat, ale jsem opravdu na dně. Nosím půjčenou košili a do práce jezdím na kole + autobusem, přitom všichni kolegové jezdí autem. Bohužel nemám téměř žádné peníze a nevím jak dlouho to v této práci vydržím, jsem tu teprve druhý den a nemám čas čekat celý měsíc na výplatu. Potřebuju nutně sehnat alespoň 20 tisíc na zaplacení dluhů, nájmu a jídla, a to hned. Jsem ochoten jít i do vězení, je mi to už jedno, ale na ulici skončit nehodlám. Také mi hlavou probíhají myšlenky na sebevraždu.
 owxy Muž25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
05.05.2021 07:25:22
Kamo, vězení?? Chceš si ještě k té bídě užít panský sex?
Bus a kolo k dopravě je v poho, nejsi jediný.
Peníze si zkus půjčit v rodině, na splátky s účtu na účet, pokud někdo svolí tak trvej na smlouvě o půjčce, aby si nemysleli, že je chceš obrat.
Pak ještě existuje flexy konto v bance, do mínusu.
Krátkodobé půjčky od lichvářu (homekredit) nedoporučuji = exekuce.
Po 14 dnech v práci můžeš zažádat o zálohu, tak 5.000,- by ti mohli dát.
Když nic nevyjde, tak denní brigády přes so a ne, placené na ruku.
 Dawe432
04.05.2021 22:49:06
Koukám, že si tvou zpověď bohužel vybral místní cvok pro své zvratky. Sice má intelekt tak na hranici mentální retardace, někdy mi prijde, že za to asi nemůže, ale ty zmatené bláboly zde nemají co dělat.

Začátky v nové práci jsou často stresující, vůbec podle toho neusuzuj na budoucnost. Budou to náročné dny, ale zmobilizuj své síly, snaž se, uč se, ptej se na to, čemu nerozumíš - hlavu ti za to neutrhnou. Teprve po několika měsících budeš moct objektivně posoudit, jestli to je práce pro tebe.
Co se týče peněz, mám zkušenost, že když věřitele obeznámíš se situací a poprosíš, aby ti počkali, s většinou lidí se dá dohodnout. Hlavně seber odvahu a komunikuj s nimi. Neschovávej se, nedělej mrtvého brouka.
 Teta Dana
04.05.2021 22:27:13
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
04.05.2021 22:14:52
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
04.05.2021 22:10:09
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
04.05.2021 22:05:20
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
04.05.2021 22:02:11
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk