Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1166825, vloženo 04.05.2021 21:16:18 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
předávkování nalgesinem?
víte, jak jsem psala dneska, že mě neošetřili na tý pohotovosti, no tak na mě nefungujou normální léky na bolest, protože jsem to v pubertě roky jedla jak bombóny a mam asi rezistenci a i teď často saham po paralenu nebo ibalginu nebo valetolu když mě bolí hlava, protože na to trpim, i když to nemá skoro účinek. No a v noci v lekárně, když mě poslali domů, mi teda doporučili nalgesin. Tak jsem si dala dva v noci a stejně jsem se probouzela bolestí. Ráno jsem si dala zase dva a pak mi na zubním trochu povolili stehy a tvářili se, jak kdybych byla hysterka asi. Jako já za to nemůžu, že mam asi nižší práh bolesti nebo nevím. Dostala jsem teda lék na předpis, nějakej surgam ale řekla jsem si, že to vydržim do zejtra aby se mi to nemixovalo s tim nalgesinem. Jenže to poslali až někdy po obědě a to jsem mezitim stihla sežrat další dva nalgesiny. A teď mě to rozbolelo zase hodně a já teda zkusila ještě ten nalgesin, jenže pak jsem si řekla to je už nějak moc těch léků dnes, ne, a čtu příbalovej leták a tam je, že 3 denně nejvejš. A já jich snědla už tak osm. Já už za žádnejma doktorama nechci, tak jestli tady dneska umřu, tak si mě pamatujte jako tu, jejíž bolest nikdo nebral vážně, a pomstěte mě reformou zdravotnictví.
 ta se zubem Žena25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
06.05.2021 13:51:16
Ve 25 letech trpíš na bolesti a láduješ se práškama... No holka probuď se - v první řadě by sis měla uvědomit, že se z tebe stává (nebo už jsi) lékomanka! Myslím, že ty léky bereš víc proto, že je "musíš mít", než že by to bylo opravdu třeba.
No a těm zubařům se moc nedivím, mimochodem lekománie a hledání bolístek ve všem je při hysterky poměrně typické a navíc hysterii (histrionskou poruchu osobnosti) si dotyční nepřipouštějí, naopak mají ostatní za neuznalé.
Mám s tím své zkušenosti a tebe bych podle toho, co píšeš, na hysterku docela tipoval.
Smajlík  mcc
05.05.2021 14:12:17
* fuj, já jsem prasák - namíchat samozřejmě :)
 baj d véj Žena99 Kategorie
05.05.2021 11:02:43
Už si toho hlavně víc neber, prosím tě. Jinak souhlas s baj d véj, šalvěj je super, co se týče zubů (ale i jiných problémů), mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti. Akorát teda nezklidní přímo bolest, ale léčí zánět a napomáhá rychlému hojení.
 Ragú001 Žena24 Kategorie
05.05.2021 09:59:21
Kup si šalvěj nebo si nech namýchat v bylinkářství směs proti zánětu a kloktej. Mne to pomáhalo víc než leckteré léky..
 baj d véj Žena99 Kategorie
05.05.2021 07:33:57
Přestaň se ládovat, těma práškama, nebo ti začne krvácet žaludek!!!
Nevím z jakého města jsi, ale zajdi do nemocnice a nenech se odbít !!!!
Jestli to sama, nezvládáš vem si sebou tátu.
 Dawe432
05.05.2021 01:04:25
Laik: díky
Smajlík  ta se zubem
04.05.2021 22:15:48
To je následek toho ibalginu. Máš holt toleranci. Musíš vysadit. Hlavně prosimtě už neber nic jiného, když prášky nepomáhají, překračování denní dávky ti akorát přinese horší vedlejší účinky. Pevné nervy a ať se to zlepší.
 Laik
04.05.2021 21:20:48
Já jsem debil, tam nemá bejt jenže, ale protože. Protože to poslali po obědě, jsem si řekla, že si to dam až zejtra. To abych to správně vysvětlila.
 ta se zubemPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk