Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1166814, vloženo 04.05.2021 19:19:55 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Zadaná kamarádka a můj přítel
Chodím s přítelem tři roky. Po roce jsem se seznámila s jeho kamarádem, který se tou dobou dal dohromady se svou současnou přítelkyní. Vypadá to, že jsou spolu spokojení, hodí se k sobě, mají stejný smysl pro humor a koníčky. Jsou stejně staří, 30 let.

Mám ale dojem, že se té kamarádově přítelkyni líbí můj přítel. Když jsme někde byli spolu jako parta, tak se s ním často bavila, když něco vyprávěla, tak se na něj dívala nejdýl a její otázky týkající se nás dvou (mě a přítele) vždycky směřovala na přítele. Taky jestli s něčím pořád nechce pomoct nebo jestli spolu nezajdou někam (ona, kamarád a přítel).

Přijde mi to zvláštní. Ještě bych pochopila, kdyby byla nezadaná, ale když má fungující vztah, nevím proč vyhledává společnost nebo pozornost někoho jiného, kdo je taky zadaný.

Napadlo mě, že tom může být biologickými hodinami. Přítel působí jako zodpovědný a rodinný typ, kamarád je ještě trochu nerozvážný a působí spíš jako student. Četla jsem, že ženy kolem třicítky víc tíhnou k mužům, co mají vlastnosti chtěné u potencionálního otce.

Snažím se to moc nevnímat, ale občas je mi to nepříjemné. Taky se nesnažím získávat pozornost jejího přítele. Můj přítel na to nereaguje, asi to nevidí.
 Zimavkvetnu Žena  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
05.05.2021 06:56:48
" nevím proč vyhledává společnost nebo pozornost někoho jiného, kdo je taky zadaný"
Většina mých kamaradu/kamarádek je zadaných. To přece není důvod k tomu, abych přestal vyhledávat jejich společnost. To nedává smysl a jak to spolu nesouvisí.
 Fiakr
04.05.2021 23:13:11
Asi si nemůže pomoct. Dokud v tom jsou jen sympatie a nějaké zalíbení, tak si myslím, že zase o tolik nejde. Horší by bylo, kdyby ty sympatie projevoval tvůj přítel k ní. V této situace mi je spíš líto jejího partnera.
Ty s tím nenaděláš nic. Pokud to budeš řešit s přítelem, tak jen budeš za žárlivku a k tomu on s tím nic nenadělá. A jí chuděře taky nic nemůžeš vyčítat. Jediné čeho bys dosáhla by bylo, že by to vyžvanila a byla bys zase za žárlivku. K tomu by to samozřejmě popřela. Nebo by se vám stranila. Nebo by se snažila překonat. Ale sympatie by nezmizely.

K tomu to může být jen kamarádské. Ale to já samozřejmě nemůžu vědět.
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
04.05.2021 20:06:04
Pokud to přítel nevnímá, tak je asi vše ok. Můžeš třeba pokecat s ní o tom.
 timtim2Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk