Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1166806, vloženo 04.05.2021 18:27:50 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Proč jsou češi takový rasisté?
přijde mi že češi jsou opravdu jeden z nejrasističtějších národů. Hlavně vůči černochům a muslimům. Byla jsem v hodně zemích a nikde lidem nezáleželo na tom, jakou má člověk barvu pleti. Tedy aspoň většině. VŠICHNI JSME STEJNÍ.
 Andyyykkk E-MAIL: Andrea9o@email.com  Žena21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
05.05.2021 20:54:11
Máš Andreo skvělé a zdravé myšlení. Jsem Amík a proto ti rozumím.
Jsme všichni na jedné lodi, ale v Česku je všechno jinak.
 Quakie Muž74 Kategorie
05.05.2021 18:47:58
rasisty*....
Smajlík  idkbro
05.05.2021 18:46:51
Proč jsem rasista? Nebo proč je většina lidí rasista? Tak tedy romové/černoši, ničí věci, kradou, nedá se s nimi normálně bavit, jsou hluční a dělají bordel. Mají malé iq a geneticky se více podobají gorilám než nám, normálním bílým lidem.
Smajlík  idkbro
05.05.2021 12:03:46
takoví
 felixfm
05.05.2021 05:49:25
Ano, v mnoha případech jde právě o to mezikulturní nedorozumění ve smyslu, že jsme na něco zvyklí a očekáváme přesně toto a nic jiného. A cizinci to zase mají stejné a chovají se tak jak je vlastní jejich kultuře. Češi si stěžovali, že Indové něco neudělají, i když je to zjevně, že by měli. Indové to zase viděli tak, že jako zaměstnanci si to nemůžou dovolit takhle projevit vlastní iniciativu a raději poslouchali na slovo. Musíte se ptát a mít pochopení, i když uznávám, že ne vždy je to možné. A okrást se stejně tak snaží i Češi jiné Čechy nebo cizince, zvlášte v Praze.

A opět ano, já jsem taková ta existence, kterou by někteří nazvali slunickarkou, vitackou a feministkou.
Smajlík  ano
05.05.2021 04:08:23
Však tě tu nikdo nedrží. Mame svobodu, možeš se odstěhovat... třeba do Jůesej;-)
 PretorianCZ Muž27 Kategorie
05.05.2021 02:00:46
Protože jsem jako taxikář důvěřoval cigánovi a ten mě nakonec okradl ( o tisícovku) a povozil se zadarmo
 taxikar
04.05.2021 23:16:03
A muslimové jsou rasa odkdy přesně? Pokud vím, tak to náboženství je rozlezlé ve velkém od Afriky po JV asii. Těch etnik je tam dost.

Etnicitu jsem nikdy neřešil, páč hajzl i dobrák může být bílý, žlutý nebo černý. Islám řeším, protože tam je ta fobie a nenávist vzájemná.

Stačí se podívat třeba na text Súry 84, 85, 86, 87 a 88. Někomu, kdo následuje tuto doktrínu nevěřím a věřit nebudu.
Smajlík  Mozkoškráb
04.05.2021 22:11:08
Píčovina že jo.
 2IMAE
04.05.2021 21:52:43
Do doby, dokud jsem u nás v ČR nepoznal na vlastní kůži, co to je mít za sousedy cikány a Vietnamce a do doby, dokud jsem nepracoval třeba s Číňany a Indy, tak by mě ani nenapadlo nad slovem rasismus nějak více přemýšlet a příslušníci těchto etnik mi byli víceméně volní.
Nikdy jsem neřešil jak kdo vypadá, ale bohužel oni takhle jsou díky svému chování ještě víc vidět.
Rasisty z nás dělají všechny vlády v čele s EU za posledních třicet let tím, že problémy, které s nimi jsou, tak nijak neřeší. Naopak je v tom ještě podporují. Tím, že jim je povoleno všechno, my je musíme jen živit a podporovat je v tom, co dělají a jak se chovají a my nesmíme na jejich adresu nic ani říct, protože to by už byla diskriminace a EU by se na nás zlobila.
Ale pokud vám po nastěhování takovýchto sousedů začnou lézt do bytu štěnice, v baráku máte pořád jen po nocích kravál, jde od nich neuvěřitelný smrad, občas se něco ztratí, vyhrožují vám, vysmívají se vám a vy je za to ještě pomalu musíte pochválit, tak je celkem logické, že vás to naštve, že se z vás stane rasista.
To samé ti ostatní. Když si třeba něco dohodnete s Číňany, tak oni vám všechno odkývou, že to pochopili, přitom na vás za vašimi zády udělají podraz neuvěřitelných rozměrů. Pak se to snaží bůhvíjak okecávat, aby si zachránili kůži, přitom všichni okolo už dávno ví, jakým neuvěřitelně primitivním způsobem nás chtěli podrazit a ještě očekávali, že na to nepřijdeme. Prostě do očí říkají něco jiného, než si myslí. Jsou neuvěřitelně křiví. K tomu všemu se stydí přiznat, že něco nepochopili. Proto jdou a udělají to radši špatně. Přiznat se je totiž pod jejich úroveň. Sami nic nevymyslí, nezvládnou, pořád jen čumí, co ti druzí a spoléhají na ně. Když se jim kolektivně něco nedejbože podaří, vydávají to za vlastní úspěch a nepřiznají, že to není z jejich hlavy. Pořád jen přemýšlí, jak něco ojebat. Ale to jsou skoro všichni z jihovýchodní Asie. Z toho vám po čase tečou nervy.
Ano, řeknete si, že někteří Češi jsou také takoví. Ale jaké je to procento u nás a jaké u nich?
Pokud vám na někom něco vadí, řeknete mu to. U nich se to ale nesmí, protože to je rasismus.
Ale mně je úplně jedno, jak mě kdo nazývá.
 vizvrácená přetkoška Muž46 Kategorie
04.05.2021 20:24:50
Ty jsi další děvečka, která chce nechat se obšťastnit nějakým zahraničním pánem tmavší pleti?
 bluedavid
04.05.2021 20:21:36
Všichni rozhodně stejní nejsme. Ano různí lidé jsou různí jsou hodní i zlí ve všech rasích, ale u některých máme těch negativních zkušeností víc i když je to tzv. menšina.
 LADI Muž41 Kategorie
04.05.2021 20:20:52
Mně se zas nelíbí jak jsi napsala ten text. Bolí mě z toho oči. Takže pokud chceš rozebírat celosvětovou problematiku, nauč se nejprve psát.
Smajlík  Aphrodite
04.05.2021 19:43:31
A kde si všude byla? Myslíš si, že rasismus najdeš, potkáš na běžné dovolené? Muslimům si běžně taky někde u zadku, zkus si však jednoho vzít! Rázem bude mít dobytek větší cenu jako ty?

Viděl jsem dokument, tuším o Egypťanech, jak se tam muži chovají ke Egypt. ženám. Jejich náboženství je Islám, což mluví za vše. Svobodní muži běhají po plážích, loví ženy na dovolené v bikinynách. Najednou nemají problém s vírou. Jenže všichni přiznali, že to je strategie, jak se dostat z Egypta třeba do Evropy. Jak je ruka v rukávě, hned otočí, ukáží pravou tvář a víru.

Jsi poměrně dost naivní, asi nemáš žádné zkušenosti s Romy? Někteří mi nevadí, pokud se umí zařadit do společnosti, jenže to je kapka v moři. Většina, když může krást, podvádět..., udělá to. Dokonce nemají problém okrást jeden druhého!
 Icebox
04.05.2021 19:22:01
jo jsme a jsem za to rád, proč myslíš že si jinak držime takovou dobrou úroveň bez bordele, gangu a jiného odpadu z východu
co by za to ted dala Francie, ti už se slimáků nezbaví
Smajlík  audi66666
04.05.2021 19:10:30
Rasismus a předsudky tady vždy byly a budou, s tím se potřeba se alespoň částečně smířit. Lidský mozek pracuje zkratkovitě a má tendence si věci zjednodušovat. Zvláště pak, pokud má on či jeho známý s osobou z daného etnika špatnou zkušenost.
Tím samozřejmě nijak rasismus a xenofobii neobhajuji.
 Királynő Žena20 Kategorie
04.05.2021 19:09:07
Já jsem začal být tak trochu rasista, až když jsem začal v dospělosti cestovat. Předtím fakt ne. Všechny národy mi předtím přišly zajímavý, exotický. Pak mě v Rusku šacoval nerudný voják s kalašnikovem, v Moldavsku chtěli úplatky, v Jordánsku a Maroku byl každej arabáč mega falešnej a snažil se mě jen obrat o prachy, afričani zas mega nespolehlivý a naprosto neintelektuální, Němci a Švýcaři namyšlení, Španěli a Italové moc hluční, Číňani xenofobní. Jakžtakž se mi líbilo v indočíně, USA, Israeli a celkem v Kyrgyzstánu. No nakonec ale zjišťuju že ti Češi nakonec nejsou vůbec špatní. Na nic si nehrajou a berou věci tak jak jsou. Vzala si někdy v úvahu možnost, že spoustu z těch předsudků je třeba pravdivých? Nebo je to automaticky rasismus, když to takhle řeknu?
 Gaunter O*Dimm Muž34 Kategorie
04.05.2021 18:56:03
To je dobře, já su rasista je to vynikající... Bohužel nemužu tady napsat co bych chtěl a jak bych ty odporné .... ..... ..... ...... muslimy nazval.
 LADIN 123
04.05.2021 18:45:50
Neurážej mě, nejsme stejní.
 Geist Muž30 Kategorie
04.05.2021 18:40:52
Joooo holka, to jsi toho moc neprocestovala. Krev neni voda, to si uvedomuje kazdy muslim i cernoch. Zdegenerovani evropane tvrdi, ze vsichni jsou stejni a proto muzou cekat postupny zanik sve vlastni civilizace.
 sjegfjefh
04.05.2021 18:33:58
Opravdu myslíš, že muslimům je jedno, jestli je ten druhý muslim nebo je nevěřící? Nebo myslíš, že je muslimovi jedno, jestli jedná s mužem nebo ženou?
Přesně naopak. Na celé Zemi nenajdeš dva úplně stejné lidi. I ta jednovaječná dvojčata se budou něčím lišit.
 taktovidimja
04.05.2021 18:33:33
Protože me cikani bili a okrádali na cestě do školy každý den. Protože i včera mi cikani vybili sklo u auta protože jsem je nepustil na prechode. Proti jiným aka černochum, muslimům nic nemám. Ale cikány bych poslal nekam do autonomního území.
 Miaon
04.05.2021 18:32:42
Aha, takže jsi asi nebyla v americe...

Tady jsou lidi zaujetí jen vůči cikánům.

V Německu zase lidi nesnáší turky a podobné z blízkého východu...

Ty cestovatelko...
Smajlík  NeverSmiling Muž27 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk