Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1166793, vloženo 04.05.2021 15:46:25 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Buď jsou oni hrozně moudrý, nebo
A nebo já jsem hrozně blbá. Osobně tipuji to druhé. Například jedna zdejší uživatelka mého věku se tu vyjadřuje strašně dospěle a moudře. Normálně bych řekla, že to píše někdo, komu je v reálu např. 30, jenže to vnímám i kolem sebe na škole, kde se moji spolužáci snaží tvářit hrozně dospěle, používají samé odborné výrazy atd. A když něco napíšou do našeho třídního chatu, tak to vždy zní jako by to psali v obleku a k tomu jim hrála klasická hudba. A mně nějak došlo, že jsem hodně mimo.Já jsem si myslela, že jsem ještě ve věku, kdy můžu řešit blbosti typu ,,kdy vyjde nějaká hra" a ne řešit politiku atd. Jsem už stará? Asi jsem se mentálně zasekla v nějakých 13 letech.
 Forever13 Žena17  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
04.05.2021 20:58:00
Dnes je to naopak. Je rebelské poslouchat i tu klasickou hudbu, když mainstream je někde jinde. Dřívější rebeství se stalo minstreamem.
 Pravé Zamyšlní
04.05.2021 20:33:18
V tomhle veku jsou tyhle pocity naprosto normalni.
Nicmene, to, co napsala Yoko Ono, bych shrnul do jedne vety: Je dulezite si zachovat lidskost a normalnost.
Cim je totiz clovek starsi, tim ho urcite situace vetsinou pracovniho typu nuti se jistym zpusobem pretvarovat. Nekdo se do te role polozi a zacne mu vyhovovat, jiny se umi po predstaveni vratit zase zpatky do normalu.
A kreten zustane kretenem navzdy.
 Kvetak
04.05.2021 18:34:07
Jsem 2x starší a pořád si připadám divně, když vidím odborníky třeba v televizi, jak mluví, jak se vyjadřujou. V práci podobně, sice jsou tam lidi úplný retardi, co toho fakt moc neumí, ale to jejich vyjadřování je jako kdyby sežrali moudrost světa.
 Lofasos
04.05.2021 18:33:32
Nevidím na tom nič zlé. Keby prídeš do mojej triedy a medzi mojich kamarátov, tak by ste si perfektne rozumeli :D
Ja mám totiž pocit, že si len narazila na trochu inú skupinu ľudí. Ja poznám ľudí o dosť starších, čo riešia rôzne hlúposti. Hlavne buď svoja a na nič sa nehraj. Pokiaľ ťa také reči nebavia, ignoruj ich a hlaď si svojho. Podľa mňa hlúpa nie si.
 Heyy Richie22 Muž20 Kategorie
04.05.2021 18:26:10
Forever13: Aha, tyjo, tak to mě vlastně těší, děkuju :D. Každopádně s tou lidskostí, s tím, jak se někteří tváří jak nadlidi, s tím s tebou úplně souhlasím. Já ráda řeším hovadiny, miluju koukat na televizní bizár, dokážu se ještě vztekat jak malý děcko a doteď si pletu pravou a levou, vždycky se musím tak na tři vteřiny zamyslet, kterou rukou píšu. Každý má něco a ty se už nikdy neciť blbě za to, že jsi svým chováním, narozdíl od ostatních, upřímná.
 Yoko Ono Žena17 Kategorie
04.05.2021 17:23:38
Yoko Ono: Myslela jsem tebe :-D Jinak je milé od tebe číst, že taky koukáš na televizní bizáry typu výměna manželek. Ještě dodám, že tou zpovědí jsem nechtěla říct, že to, jak se chovají je špatné. Jen z mého pohledu část z nich postrádá takovou tu lidskost. Proto mám radši lidi, kteří nejsou dokonalí. Respektive, to není nikdo, jenže oni se na rozdíl od ostatních nesnaží na ně hrát.
 Forever13
04.05.2021 17:01:40
Jasně, je super, když má člověk přehled, ale lidem, co to mají zapotřebí všem cpát pod nos a nosit se kvůli nějakému jejich přesvědčení v jejich moudrost jak hovno na tyči, těm se směju úplně stejně jak přispěvatel Disjsnmaka6e.
 Yoko Ono Žena17 Kategorie
04.05.2021 16:57:59
Na ostatní se úplně vykašli, já úplně nemám ráda takové to posuzování lidí na základě jejich věku, každý má svůj čas a taky - každý se zajímá o něco jiného. Mockrát si říkám, že bych chtěla mít větší přehled právě v té politice, chtěla bych, aby mě víc bavilo číst kvalitní literaturu a koukat na kvalitní filmy, ne, já místo toho čumím každou středu na Výměnu manželek :D.

Buď k sobě hodná, jsme jenom lidi. Připomnělo mi to Účastníky zájezdu a ty dvě holky, co jedna, ta bruneta, pořád machrovala s knihou v ruce a z té druhé si utahovala, že neví zdaleka tolik, jak ona, a ha, stejně všichni máme radši tu blonďatou. Nesrovnávej se, jsi to pořád ty a nic okolo není tak dobré na to, aby ses kvůli tomu měla cítit jako něco míň. Stůj sama za sebou, zajímej se o svět, o to, co tě v něm bere, nesrovnávej se s okolím a buď tím, s kým je lidem dobře, ne tím, kdo v lidech vyvolává pocity méněcennosti. Navíc, kdy jindy než teď dělat kraviny a dovolit si některé věci nevědět, nech v sobě tu svobodomyslnou sedmnáctku žít co nejdýl.
 Yoko Ono Žena17 Kategorie
04.05.2021 16:15:04
"když něco napíšou do našeho třídního chatu, tak to vždy zní jako by to psali v obleku a k tomu jim hrála klasická hudba"
True, já se tomu vždycky směju.
 Disjsnmaka6e
04.05.2021 16:09:09
P.S. mně bude brzy sedmnáct už potřetí, heč!
 Odpočinek Muž52 Kategorie
04.05.2021 16:07:06
Jsi svá, neděláš nic špatného a ano, až ti bude sedmnáct příště tak už budeš někdo úplně jiný, poprvé je to jen jednou, žij.
 Odpočinek Muž52 Kategorie
04.05.2021 15:53:07
Nemá smysl se srovnávat, to je vždy cesta do pekla.
Mimochodem, zrovna o tomhle mám čerstvou zpověď (a pod tou mojí se nachází ještě jedna docela zajímavá, doporučuji přečíst). Do osmnácti jsem měla minimální problémy, na mnoho lidí působila vyspěle a moudře (údajně xDDD). V necelých jednadvaceti je ze mě troska. Tím nechci říct, že zdejší uživatelka na tom bude stejně jako já, jenom, že každý má své životní tempo, své bullshity, s nimiž bojuje, svoje okolí, které ho nějakým způsobem ovlivňuje a rozvíjí, případně ho stahuje dolů.
Soustřeď se na sebe, ne na ostatní. Mimochodem, blbosti typu "kdy vyjde nějaká hra" řeší mí kamarádi starší třiceti let, inteligentní a úspěšní lidé!
Smajlík  Királynő Žena20 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk