Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1166792, vloženo 04.05.2021 15:20:31 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Už raději žádné závěry a sliby
Jen takový smutný povzdech, radu asi nehledám - maximálně tak pokec s nějakým tím líným prokrastinátorem.
Vybavuji si, jakým vývojem jsem si prošla od založení tohoto profilu (na který si stejně nikdo nepamatuje, ale whatever). Faktem je, že jsem veškeré své staré zpovědi již dříve smazala, neb jsem při jejich čtení chytala poměrně intenzivní záchvat cringe, ale vybavuji si velice dobře, co bylo přibližně jejich obsahem. Jelikož jsem teď v poměrně melancholickém rozpoložení, trochu si zavzpomínám a srovnám to s nynější realitou...
Profil jsem založila v patnácti, kdy jsem se považovala za slušnou, vyrovnanou mladou puberťačku, která je "jInÁ nEž OsTaTnÍ hOlKy". Hanba mi, že jsem si dovolila žít v iluzi, že jsem naprosto osvícená, geniální a výjimečná dospívající dívka, s níž nemlátí hormony a chová se klidně a spořádaně. Za dobu, co zde aktivně nepůsobím, se mi podařilo zamotat se téměř do všeho, co mé naivní patnáctileté já odsuzovalo.
A tak tu teď ležím na gauči, kolem mě bordel, na stole všechny ty legálně předepsané zeleninující drogy, jimiž se sjíždím (čti: antidepresiva, stabilizátory, benzáky), notebook položený na břiše, příležitostně pomazlím kočku, co si občas přijde pro trochu lásky... a přemýšlím nad svým dřívějším já, které bylo naivní, sluníčkové, a neuvědomovalo si, že kdyby své problémy začalo řešit zavčasu, možná by to nedopadlo všechno takhle.
Co už. Asi bych měla přestat prokrastinovat a vrátit se k zápočtovém úkolu, když mám za necelé tři hoďky deadline, nebo se aspoň kouknout, kdo na mě čeká zítra v práci. Což je jedno z mála míst, kde dovedu nějak fungovat, protože nemám čas tolik přemýšlet nad sebou a litovat se. Nic z toho se mi nechce, tak budu asi poslouchat relaxační hudbu a různě tak vegetit na stránkách, jejichž obsah mi nic nedá, ale to je jaksi problémem mého budoucího já.
 Királynő E-MAIL:   Žena20 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
06.05.2021 11:55:55
na který si stejně nikdo nepamatuje
----
Ja si ťa od začiatku pamätám, ako arogantnú blbku, jednu z najviac.

jsem naprosto osvícená, geniální a výjimečná dospívající dívka
----
Presne pre toto. Inak, myslí si to tu o sebe skoro každá, hlavne ďalšie podobné mladé vylízané žaby, takže ťa tu spoľahlivo nahradili. Líšite sa iba plus mínus v nejakých odchýlkach v inteligencii, ale tak ono je to jedno, že.Len papaj, papaj.
Smajlík  ctjb tvl dpc Muž34 Kategorie
04.05.2021 22:56:34
Já si Vás náhodou dobře pamatuju a rozhodně nejsem jedinej. Od první chvíle jsem si Vás zamiloval, i když jste byla sebevypatlanější. A miluju Vás stále i přes to šílený klišé, co jste tady teď vyplodila. Snad jen ten přístup k mazání historie byste měla změnit, protože historie se opakuje a řešením není smazání, nýbrž poučení.
Smajlík  kernel panic
04.05.2021 17:58:46
Ahooj! :)

Já si tě pamatuji, jak si tu dřívě docela aktivně psala a vše vypadalo dobře, takže takové docela překvapení :O.
Právě, že ty tvoje zpovědi se vždy daly dobřé číst, ale jasně, psychika se dost mění a co bylo relativně nedávno je šmahem pryč.

Docela by mě zajímalo, co tak zásadního se ti stalo, že teď to vše vidíš takto, kdyby sis chtěla o tom pokecat, tak klidně napiš: tinkywinkycze@gmail.com
Smajlík  Big Dude Lebowski Muž26 Kategorie
04.05.2021 17:47:47
Ahoj, no kdo v patnácti nepodléhá efektu jezera Wobegon? Téměř každý. Ale třeba jsi tenkrát skutečně byla jiná, co Ty víš... :) Otázka je, co se stanoví jako norma pro 15 letou holku a jak moc ses od toho lišila. Alespoň máš ty "legální drogy" :)) Třeba jsi v melancholické náladě, což znamená, že jsi poznal realitu, což by Tvé 15 leté já říct nemohlo a pokud děláš zápočtový úkol, chodíš na VŠ, což také nemůže říct každý.
 Katedra psychologie Muž22 Kategorie
04.05.2021 17:42:29
Jo, to je fakt, že nakonec řádí skoro každý. Akorát se ne každý pak klepe z budoucího shánění zaměstnání, protože má ve zdravotní kartě napsanou hraniční poruchu a jiné mňaminky. Whatever, problém mého budoucího já, stejně budu studovat ještě hodně dlouho, než budu dostatečně kompetentní pro samostatnou práci, ale nasere to.
 Királynő Žena20 Kategorie
04.05.2021 17:36:21
Klídek. Taková byla většina z nás. A spousta lidí z toho nikdy nevyroste.

Za pět let budeš kroutit hlavou nad svym dvacetiletym já...
 ex-PMJ Muž26 Kategorie
04.05.2021 16:48:17
Když je holka mladá, myslí si to každá. Bohužel se taky každá nechá na všechno ukecat, protože je vzrušená skoro z každé blbosti. No pak to dopadá tak jak dopadá včetně toho, že holka může pak vychovávat dítě sama.
 2IMAEPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk