Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1166746, vloženo 04.05.2021 00:35:10 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
neošetřili mě na pohotovosti
neošetřili mě dneska na čelistní pohotovosti, protože jsem přišla moc pozdě, mam si koupit něco v lekárně a nebrečet. Ještě se mě zeptaj, proč jsem nepřišla dřív. Jako vypadam že si to doma plánuju do diáře??
 jak v Africe Žena25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
04.05.2021 14:12:00
Nojo, vždyť to je známá věc,že zubařů je málo. V našem kraji je jedna zubařská pohotovost, kde je vždy taková fronta a čekáš tak dlouho na ošetření, že už je pomalu ráno a můžeš jít ke svému zubnímu.

Jinak k ostatním zkušenostem co vím od tety (zde.sestra) - lékař, který slouží pohotovost tak nesedí celou noc jen na pohotovosti. Má na starost většinou dvě oddělení a k tomu třeba musí akutně na sály a nebo právě na tu pohotovost. Takže když čekáte dvě hodiny někde tak to 100%neni tím že personál někde chrápe, jen jeden člověk není schopný být na 3 místech najednou. A sestra sama bez lékaře taky nic nemůže. Když mi to vykládala tak mi jich bylo spíš líto.
 Xuvugi
04.05.2021 13:22:03
Ta situace se zdravotnictvím se bude teď jen rapidně zhoršovat, už teď jsme v několika miliardovým schodku (už radši ani neuvádějí, kolik přesně to je, protože se to neustále zvyšuje), takže nečekej, že se to bude v příští dekádě zlepšovat, ba naopak.

Ale jsi mladá a pokud jsi i šikovná, můžeš jet do Německa, kde se z koronavirové krize otřepou rychle.
 Prd platný
04.05.2021 13:06:33
Navštívil jsem několik pohotovostí, vždy po pár letech a naštěstí jen jednou jako pacient. Nic moc zážitky.
- Čím menší město, tím lepší přístup.
- Od zavedení "regulačního" poplatku je první co personál zajímá, jestli máš zaplaceno (a na příští rok taky?), teprve pak možná i proč tam oxiduješ.
- Je svinstvo zneužívat rychlou, ale ty co přiveze mají většinou přednost, ti co zvládnou přijít sami, můžou počkat.
- Pasivní přístup nikam nevede, je potřeba se ozvat a v případě ignorace stupňovat tlak. Když mají honičku, je to poznat, pak se dá čekání pochopit.
- Ideální je mít akční a průbojný doprovod, co se nebojí. Třeba udělat ostudu, zařvat přez 2-3 patra, provětrat kávové a cigaretové dýchánky. Všechno se pak značně urychlí. Doktoři i personál tam jsou v práci za noční nebo víkendové příplatky, ne na dovolené. A za to, jaké si nechají napsat směny pacient vážně nemůže.
 Semizar Muž46 Kategorie
04.05.2021 11:36:36
Já čekala v noci v prázdné čekárně na urgentu v nemocnici s podezřením na Embolii, nemohla jsem chodit protože jsem měla takové otoky nohou že jsem se neudržela na nahou... Po hodině čekání jsem oslovila procházejícího doktora který si šel pro kávu že musím na zachod ale sama tam nedojdu, řekl mi ať počkám na sestru že ji za mnou pošle což se nestalo tak jsem po 20 minutách prostě sama dobehlala opřená o židli kterou jsem před sebou tlačila na wc, nutno dodat že jsem byla čerstvé po porodu, krvácela jsem a neměla jsem sebou nic, jelikož mě odvezla rychlá že jsem nestačila ani pozdravit... Nakonec mě poslali po 3 hodinách domů, doktor mě jen viděl všechna vyšetření jsem si musela objehat druhý den přes obvodní... Nechali mě krvácející, nechodici ve 2 h ráno samotnou bez telefonu:/ peněz, neměla jsem se jak dostat domů, zavolat manželovi nebo taxi a nebyt hodných lidí kteří také přišli na urgent a kteří mi pomohli tak tam čekám do rána na autobus... Moje obvodní lékařka se mnou chtěla sepsat stížnost protože, sice jsem neměla embolii ale měla jsem jiné závazné zdravotní problémy které se prý řeší hospitalizací a ne posláním domu... Mimochodem se to stalo v roce 2018 tedy žádná korona a pod
 Travnataprasata
04.05.2021 10:49:01
Ať se na mě nikdo nezlobí, ale civilizace se snad pozná především podle toho, jak se chová ke svým nejslabším, tudíž tahle iluze zdravotní péče, co máme, hodně vypovídá o celkové kvalitě života v ČR. Docela by mě zajímalo, proč je situace taková, jaká je. A kam utéct, když chci žít na místě, kde se nebudu muset bát neposkytnutí pomoci a různých zdržovaček?
 jak v Africe
04.05.2021 10:11:48
Ragú001

U nás bývala zubní pohotovost v nemocnici jen o víkendech. Tzn. koho chytil zub v běžný den o půlnoci, měl smolíka, musel to vydržet do rána - pokud ho vzal jeho ošetřující zubař. Nicméně vybavuji si, vezla jsem tam právě v neděli dopo syna cca 7 let, přes nos mu natekla tvář a stěžoval si na bolest - čekali jsme asi snad tři hodiny - doktor byl odvolán k akutní operaci. Nějaká rvačka , asi ve vězení, viděla jsem, jak někoho přivezla stráž v poutech, hubu úplně rozflákanou. Načež nám navrhl buď zub vytrhnout, šlo o mlíčňák, takže o nic nešlo, a nebo to vydržet do pondělí k dětské zubařce. Nedělám si iluze, že by se s dospělým nějak víc páral. Prostě první pomoc, ne péče.
 Hodislava Žena42 Kategorie
04.05.2021 08:46:53
Když je to pohotovost, tak by tam měl být někdo pořád.

Moje zkušenost s pohotovostí: Ségře jednou bylo hrozně zle, úporně zvracela, k tomu průjem. Jelikož má Crohnovu nemoc, nevěděli jsme, jestli to není od toho. Mamka ji odvezla do nemocnice, kde se léčí s Cronem a tam jí řekli, že ji nemůžou ošetřit, protože se tady sice léčí, ale naše město pod tuto nemocnici nespadá, poněvadž to je jiný kraj. Takže ji mamka vezla do naší okresní nemocnice. Tam řekli, že nechápou, proč ji neošetřili v tamté nemocnice, že oni by ji vlastně ošetřovat neměli, když se u nich s Cronem neléčí. To už je mamka zpucovala, co má teda dělat, když holce je zle jak psovi a oni si ji přehazují jak horkej brambor. Tak ji teda ošetřili, ale měli plnou hubu keců. Hrůza.
 Ragú001 Žena24 Kategorie
04.05.2021 08:41:06
Tak zajdi (nejdriv zavolej) k normalnimu zubari, muzou mit nejaky time slot pro akurni pacienty
 hcjhf
04.05.2021 06:26:37
V dnešní době musíš mít známosti všude, ať je to doktor nebo automechanik. Jinak jsi pro ně číslo, které je nahraditelné.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
04.05.2021 03:14:03
Měl jsem šponu v oku, jdu na pohotovost, lékařka to fotí a ukazuje, že tam nic není... po cca 5 dnech šílené nepřestávající bolesti, protože očima pohybuješ i když spíš, začla část rezavět, vzal jsem pinzetu a vytrhal si kus rohovky než jsem to podebral.

Díky bohu bez následků.
 lucas
04.05.2021 02:41:23
No nevím přesně, s čím jsi na tu pohotovost šla, ale doktor by ti čelist stejně vyšetřil, dal tišící léky na bolest a doporučil klid. Kouzelnou hůlky, která vyřeší problém hned, nemá k dispozici nikdo.

Tak ať je ti brzo líp.
 MGM88 Muž33 Kategorie
04.05.2021 00:44:38
Vicugna, to je mi moc líto :( no sou to jenom lidi, ale snad neni normální, aby byl na pohotovosti jeden doktor. To pak neni pohotovost, to je nějaká vesnice.
 jak v Africe
04.05.2021 00:40:48
Chápu to naštvání a bezmoc. Taky si pamatuju, že jsem jednou skákala s poraněnou nohou na chirurgii a oni mi řekli, ať zase odskáču pryč a přihopkám ráno (a skákat kilometr po jedné noze není nic moc).
Každopádně doktoři jsou jenom lidi. Taky potřebují někdy spát.
 Vicugna pacos Žena23 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk