Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1166745, vloženo 04.05.2021 00:22:24 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Mám syndrom Vyhoření asi
Už nevim kudy dál příjde mi že mám asi syndrom vyhoření nemám z ničeho radost jen deprese smutek zoufalost. Teďkom jsem ještě přišel o práci bylo tý práce málo tak mě propustil problém je že není tady na západě na Ašsku ani chebsku z čeho vybírat, platy taky oničem že z toho nejde ani šetřit a už to dávno neplatí tak že vás vyhodily z fabriky hned jste si našli jinou práci.

Kvůli tý pandemii plno fabrik zkrachovalo nebo se zavřeli nebo nenabírají je to těžký člověk dřív se mohl spolíhat víc na německo jenže další problém není co bejvalo, už se do německa dostane dnes každej a vybírají si a dělají si s vámi to samí jako v čr buzerace jen držet zobák a dřít jak otrok a to je tak maximálně všechno a pokud si nějak člověk v dnešní době chce udržet práci musí si kydat popel na hlavu a nechávat se sebou manipulovat nevim jen problémy starosti nulový jistoty a je náročný si dnes udržet práci a ještě když bydlíte sami v podnajmu už dál nemůžu jsem ze všeho unavenej a nějak to po psychycký stránce prostě už nedávam je toho namě prostě moc.

Dneska jsem musel jít na pracák i když jsem tam nerad chtěl jít ale co mi zbývalo než tam jít a zaevidovat se aby mi nešli ty dluhy na zdravotní a socialní.


A to není jen práce všechno mě štve už se mi nikdo ani neozve příjdu si už uplně sám nikdo se mi sám neozve a nenapíše mi jestli jsem v pohodě jestli může kemně zaskočit atd prostě mi příjde že lidi jsou čim dál víc sobecký, ty který zůstali být věrný přátele maj všichni děti sví rodiny všechno se od tý doby změnilo co maj děti, mám maximalně 2 kamarády zbytek se ani nedá nazvat že to jsou kamarádi když se ozvou jen když něco zrovna chtějí jinak do tý doby jen ignor. Nevim příjde mi že jsem uplně sám všichni jen žijou facebookama socialníma sítěma a prostě nevim všichni jsou v takovym v tom svim koutu a každej si hraje na svim pískovišti :/. I s těma vztahama to není lehký s najít někoho k sobě normálního do života ty který by za to stali mají rodiny svoje starosti problémy nebo jsou i časově nedostupný nebo zadaný není už ani z čeho vybírat seznamky atd fb seznamení přez to taky nemá smysl většinou ignor nebo ty holky maj dalších 30 kluku rozjetých já nevim kam to spěje už nevim kudy kam mám strašný deprese nechut do života a myšlenky i na sebevraždy protože opravdu jsou to jen samí starosti :/.
 chcipomoc1994 Muž25 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
04.05.2021 12:08:13
Problémy s prací se dají nějak vyřešit.
Jsi mladý, můžeš se i vzdělávat. Postupně se můžeš vypracovat, ale musíš mít nějaký plán.
Je možnost i podnikat.
Případně se někam přestěhovat nebo dočasně. Praha je zlatá loď, za děvčaty z Brna choď se říká, ale obecně ve větších městech je to takové hektičtější.
Děvče buď najdeš a pak budeš mít třeba hezkou rodinu a nebo nenajdeš, svět se nezboří a budeš mít svobodu a starosti, jaké si vybereš.

A aby to celé žití mělo nějaký smysl, tak třeba smysl najít. Chápu, že to je náročné a bez toho to je na nic.
Ten smysl totiž není z tohoto dočasného světa, kde všechno pomíjí, ale je od věčného Boha, který přišel v Synu Ježíši Kristu a nabízí věčný život bez utrpení.
K tomu se musíš dožít...
Smajlík  Positive plus Muž Kategorie
04.05.2021 11:45:24
A ty si tu už tak 5 let jen na vše stěžuješ. Myslíš, že někdo se chce bavit s takovou fňuknou? Proč nepracuješ na sobě, třeba cvičení, nebo vzdělávání? Máš nějaké koníčky? Jestli máš těžké deprese, tak doufám, že jsi navštívil psychiatra. Také jsem měla, a fňukala jsem jako ty, ale to není cesta, odeženeš od sebe lidi. Pomohly mi tedy antidepresiva, ale hlavně pohyb (cvičení) a pořídila jsem si koně. Najdi si něco, pro co budeš žít, odstěhuj se někam z té posrané Aše, když je to tam tak hrozný, v Praze je práce habaděj, jen nefňukat a zvednout prdel a něco dělat pro to, aby se to změnilo.

Polož si otázku: Co dělám pro to, abych nebyl nešťastný?
Co dělám pro to, abych měl kamarády?
Co dělám pro to, abych měl pro co žít?

Každopádně si určitě zařiď návštěvu psychiatra a poté psychologa, sám to očividně nedáš. Spíš bych ráda doufala, že jsi tam už byl, ale jestli ne, tak tady nefňukej a něco s tím dělej. Deprese je nemoc, je třeba ji léčit, ale také se trochu kousnout, až ti z nejhoršího pomohou léky a psycholog.

Jsi zdravý až na tu hlavu, tak si toho važ, žádná sebevražda a naplánuj si kroky ve tvém životě, které povedou k jeho zlepšení. Nic jiného ti nelze poradit.
 nedekujzaplat
04.05.2021 10:10:29
Bez do Škodovky v Mlade Boleslavi. Ubytovnu ti tu dají za 1500 mesicne, vydelas si 25 000 cisteho, časem i 30. Nemusíš nic umet, berou každého.
 Belerofon
04.05.2021 01:04:13
bude to dobrý, to je jen období. Jinak mít dva kamarády je dost bomba.
Smajlík  bude to v pořádkuPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk