Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1166732, vloženo 03.05.2021 22:25:51 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Karma a její zkušenosti
Zajímalo by mě jestli někdo z vás má nějaké zkušenosti s tím, že někoho postihla karma za nějakou, já jsem pár takových případů viděl z blízkých a nevím jestli je to skutečnost nebo fake.
 Pepel Muž19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
04.05.2021 16:12:28
Snažím se být lepším a něco se mi vrátilo, ale za co jsem si zaloužil drsný průběh covidu tedy nevím. Ale zase jsem se z něj rychle dostal. Po měsíci se cítím fajn a anavíc jsem imuní na 90 dní
 LADI Muž41 Kategorie
04.05.2021 06:05:20
Když se člověk míjí cílem (to je hřích a projevuje se to jako zlo), tak prostě vleze do něčeho špatného. To je příčina a následek.
A potřebuje milost, aby se z toho dostal...
 Positive plus Muž Kategorie
03.05.2021 23:34:25
Dřív sem na to nevěřil, ale už si nějakou dobu začínám myslet, že na tom něco je. Důvodem jsou jednak velmi podivný události, který jsem zažil, a o kterých nechci mluvit. Druhak to dává smysl samo o sobě. Karma je v podstatě způsob, jak trestáme (nebo odměňujeme) sami sebe. Můžeš tomu říkat boží mlejny, pomsta duchů nebo čarodějnictví, ale funguje to nějak podobně. Všechno je to tam nahoře složitě propojeno, a pokud jsi špinavý člověk, tvoje očištění bude muset být odpovídajícím způsobem vykoupeno. Myslíš, že hajzlové a psychopati jsou v životě šťastný?
 el Coyote
03.05.2021 23:31:39
Souhlasím s Gratulky.
Smajlík  Arevalo
03.05.2021 23:10:56
Jo jo, já s karmou válčím skoro pořád...
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
03.05.2021 22:51:59
To je hloupost, žádná karma neexistuje prosím tebe..

Lidé si neustále musí vymýšlet nějaké odůvodnění něčeho co se nedá zrovna logicky popsat.

V mnoha případech hraje roli náhoda, souhra, akce, reakce druhých aj. aspekty...

Na internetu těžko uvidíš "faily", nějaké "karma" videa, která na první pohled vypadají a mají takový spád události, ale nakonec se nic nestane, popř. ten zloduch, aktér vyvázne bez problému, takové videa by byly o ničem a nikoho by to nezajímalo. Proto nabýváš dojmu, že to opravdu existuje.
Kolikrát se ti přihodí nebo uděláš něco škodolibého a nic se tobě nebo někomu jinému nestane.. To by jsi mohl být trestán za spoustu věcí, které nevědomky, či vědomě děláš každý den a tak ubližuješ lidem, přírodě, zvěři aj. :)

Ono je docela logické, že když budeš pokoušet svoje "štěstí", že jednoho dne přijde chvíle, kdy se něco pokazí..

Každodenní rychlá jízda autem si jednoho dne může vyžádat srážku, nehodu, ale taky ne. Takové riziko svým počínání buďto zvětšuješ, či svým ohleduplným chováním jej snižuješ, nicméně musíš započítat spoustu, ale spoustu proměnných jako jsou ostatní řidiči a to jak ohleduplní, tak neohleduplní, chodci, zvěř, počasí, světlo, noc, stav vozidla a mohl bych pokračovat do nekonečna. Z toho ti vyjde že v každém momentu tvé jízdy se toto procentuální riziko mění nahoru či dolů podle nějakého matematického vzorce... Z toho vyplývá, že žádná karma neexistuje, ale pouze souhra náhod a těchto všech proměnných v konkrétní moment za konkrétních podmínek vždycky nastane. Na to nemusíš mít vysokou školu, ani matematický diplom, aby jsi mohl nad věcmi logicky uvažovat..

Ve vši podstatě, nic na tomto světě není složité a ke všemu se dá dostat nějakým jednoduchým způsobem, jenom mnohdy to není na první pohled zřejmé...

Lidé si jenom hledají způsoby jak něco odůvodnit.. Různé povídačky, pověry aj., tyto rádoby nadpřirozena se nikdy nedokázaly, nestaly se nějakým experimentálním způsobem. Většina těchto rádoby sci-fi zážitků se stávají psychicky labilním lidem, lhářům nebo drogově závislým, popř. po ošetření jsou tito lidé mají prokázaný nějaký drogový test. :)
 Gratulky
03.05.2021 22:37:02
Jj. Prakticky okamžitě. V jedné vesnici je semafor, který reaguje na rychlost vozidla. Já jsem ze škodolibosti schválně těsně před ním zrychlil, aby dostalo červenou auto za mnou. To se mi povedlo a o cca. 100 metrů dál vyjela ze stavby červená Tatrovka a zpomalila mě tak, že jsem musel téměř zastavit.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
03.05.2021 22:28:57
No jasne. Jednou jsem prisel domu a koupelna plna vody!
 KvetakPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk