Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1166729, vloženo 03.05.2021 21:53:19 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Koleje VŠ
Ahoj, příští rok jdu na ČVUT do Prahy a nejspíš budu bydlet na koleji. Chtěla bych se zeptat, jestli má někdo zkušenost, kterou kolej byste mi doporučili? Jestli je některá hezčí, bývá na ní větší klid atd. (Samozřejmě ještě uvidím, co na mě zbyde, ale mám pocit, že se zajímám docela brzo, tak bych si snad mohla vybrat.) A nebo je to jedno, vyjde to nastejno? Případně patří třeba ke každé fakultě nějaké koleje?
Vůbec nevím, jak to na koleji chodí, tak kdyžtak děkuji i za jakékoliv další informace :D třeba jenom, jestli se vám to líbilo nebo byste radši vrátili čas a šli na byt...
 burduk Žena18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
04.05.2021 11:16:08
Strahoff rulez! Je to 20 let a furt na to s láskou vzpomínám. Bydleli jsme hůř jak muklové, měli jsme hovno a bylo to krásný. Podolí je taky fajn, ale je to do Dejvic hrozně z ruky, na Strahov dojedeš za čtvrt hoďky busem, zase ty noční návaty z hospody, i z Malovanky je to hodnotný sportovní výkon. Bubeneč (Terronská) není taky špatná nebo Sinkulka. Na Masaryčce byldleli jen snobíci a zmrdíci.
 pan Klobouk
04.05.2021 09:06:53
Záleží na kombinaci faktorů, tvoje nároky na pohodlí, co jsi ochotna zaplatit, a kupodivu jak daleko bydlíš od Prahy, protože koleje se přidělují podle bodů.
Co bych asi vypíchl:
Strahov- asi stačí jenom napsat Strahov není kolej, ale životní styl, ti co to fakt vychytají žijí v 8 lidech ve sklepním pokoji. Na druhou stranu ty nejvíc kulervoucí pařby jsou právě tam.
Masaryčka-asi to nejkomfortnější, co lze získat. Samozřejmě nejdražší
Dejvice-5 minut chůzí od budovy fakult FEL a FS, když se ti podaří nějak si vyžádat lepší pokoj, taky velice komfortní.
Podolí- příjemná, bez velkého ruchu. Řadil bych Strahov a Dejvice, akorát trošku horší spojení na MHD.
 Standa23
04.05.2021 06:10:14
Věř mi, budeš doma :)
 StudentPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk