Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1166693, vloženo 03.05.2021 14:03:30 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Svatba a příbuzní
Ahoj, v létě budu mít svatbu. Mrzí mě, že tam nechtějí přijít babička s dědou i když by mohli. Ani hodně štěstí jsme se nedočkali, snad jen že nám svatba nevyjde. Aspoň oznámení pochválili. Navíc nám chtějí dát svatební dar, což mi přijde strašně pokrytecký, brát si to od nich jenom protože ho dali jiným.
 Gwan24 Žena24  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
03.05.2021 16:44:36
tralanka: Komfortní zónu bych chápala, kdyby nechodili po návštěvách a seděli jen doma.
A věř, že cynismu jsem v životě zažila dost, trochu ho chápu, ale nic dobrýho to světu nepřinese, jen že si dotyčný vyléčí svůj mindrák.
 Gwan24
03.05.2021 14:22:04
Je v pořádku, že jsi rozmrzelá z toho, že nebudeš mít svatbu tak, jak jsi chtěla. Babička s dědou už se na to možná necítí nebo si přijdou staří náramkové akce. Přijde mi dobrý, když nechtějí jít a nejdou. Neznám tvé prarodiče, ale stáří lidé umí být pěkně nepříjemní, když nejsou ve své komfortní zóně. Respektuj to. A svatební dar ti dát chtějí, tak to taky není nic špatného, zejména pokud se nezúčastní z výše uvedených důvodů. Že si odpustili blahopřání je škoda, na druhou stranu už mají svoje odžito, tak si můžou trochu cynismu dovolit.
 tralanka
03.05.2021 14:19:59
Darovanému koni na zuby nehleď.
 Winky Elessar Žena18 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk