Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1164357, vloženo 07.04.2021 19:14:13 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Vše se hroutí
Zdravím. Za poslední rok se zhroutilo snad vše co mohlo. Od doby té zku*vené korony. Přišel jsem o brigádu, které byla 50% mého přijmu. V práci se nám snad ještě snižil plat + víc práce. K přítelkyni jsem přestal cítit lásku, takže teď se spíš jen přetvařuju (nevím jestli za to nemůžou ty ostatní problémy). Zdraví se mi taky vysírá - zuby v prd*li - neustále nějaký problém, chytly mě záda,koleno - takže jsem opustil můj další koníček a to je sport (kolo,běh,posilka). Vztahy s rodinou taky na ho*no. Neustále se hádáme a když ne tak mají zas ostatní nějaký zdravotní problém, takže řeším ještě to. Skrz menší příjem si ani nemůžu dopřát nějaké masáže,relax,dovolenka,wellness. Taky mi energii dodávali koncerty, kina, občasné párty a teď není nic. Totální mrtvo všude a hlavně ve mně.
Jsem ze všeho v těžkých depresích, které se stále zvyšují. Opravdu už nevím, co dál. Každý den je to horší a horší. Někdy mám myšlenky o smrti. Věřím, že nejsem sám. Každý v této době to asi nemá nejlehčí, ale mě už to vážně přestává bavit. Jsem ještě z toho totálně bez energie, takže bych jen spal, ležel, nedělal nic.. Můj život se prostě převrátil o 360 stupnu. Jak to s tou koronou ještě vidíte? Je to už vážně nekonečný. Už nevidím žádny vychodisko..
 Alex30 Muž30  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
08.04.2021 02:07:00
O 360 stupňů asi ne, to bys byl na původní pozici. Ale ok, beru, že to je překlep a ne naprosté selhání logiky :)
Tvé pocity sdílí hodně lidí. Já mám to štěstí, že mě současná situace pouze otravuje a kazí náladu. Řešila jsem a řeším (snad úspěšně) osobní problém a díky tomu vnímám tu situaci spíše okrajově.

Nerouhej se a nemluv o těžkých depresích - to je psychická nemoc, při níž by ti žádný wellness pobyt nepomohl ani by ti nepřišlo na mysl po něm toužit.

Jinak já v mládí, hlavně za dob VŠ studií chodila o víkendech na parties elektronické hudby. Dokážu si představit, jak bych byla neuvěřitelně frustrovaná, kdyby doba Covidová přišla v tomto období :)
Takže soucítím, tu mou výtku si neber osobně.
 Teta Dana
07.04.2021 23:12:02
východisko s koronou nevidí nikdo. Chybí světlo na konci tunelu a popravdě. Zatím tam není.
Takže tohle nech být, na tomhle nic nezmůžeš.
Ale můžeš něco udělat se svýma depresema. Pomáhá hodit si denně nějakou desetiminutovou meditaci, kdy jen budeš sedět a vnímat svůj dehc a myšlenky které se ti honí hlavou, pak zase dech. Zklidníš se a budeš se cítit líp.
Pomáhá chodit do kostela, nebo si aspoň teď v době oonline pouštět mše online. Modlil ses někdy za uzdravení tvých vztahů a tvého života? Jestli ne, tak co tady fňukáš?

Když nejde jedna práce, většinou se objeví dveře k práci jiné. Ale to bys musel mít oči otevřené a hledat.

Není to teď lehké. já to chápu, ale jako první bych asi se zaměřil na to, aby ty sám ses cítil líp.
Víš co, pořád ještě máš dost věcí, které ti fungují, které máš a které se ti daří. Když zaměříš sovu pozornost na tyto věci, začneš místo deprese pociťovat vděčnost. A teprve až s tímto pocitem se dá něco v životě začít měnit.
Takže pokoru a vděčnost.
Obrátit svou mysl na vše za co jsi rád. I když se to může jevit jako maličkosti. Není to samozřejmost.
 Rádce do duše Muž35 Kategorie
07.04.2021 19:57:14
Každý to má, jak si to udělá !!
Mě tahle situace úplně vyhovuje.
V práci i doma pohoda.
Prachy jsou, a dluhy žádný.
O víkendech nadržená přítelkyně, a prázdný silnice když k ní jedu. A navíc s ní nemusím nikde trajdat, když je všechno zavřený...
A aby nebyla taková nuda, tak máme chatu. Až bude pěkně.
Tak snad aby zdraví vydrželo...
Smajlík  Čitatel
07.04.2021 19:51:13
Představ si, že někdo takový život měl i před covidem..
 Kol
07.04.2021 19:30:38
Jdi si stěžovat za švejky, ochcávači a popírači.
 bič a pryčPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk