Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1164242, vloženo 06.04.2021 17:37:35 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
snažit se o ženy je vyčerpávající
jak říkám, snažit se o ženy je extrémně vyčerpávající... je extrémně vyčerpávající podstupovat proces ,,balení'', a vrážet do holky svůj čas, energii (a v případě dojíždění i třeba peníze) bez světla na konci tunelu, je vyčerpávající se vyrovnávat s jedním odmítnutím za druhým, je vyčerpávající když si holka hraje na nedobytnou, co holka to jiná hádanka, a řešit ty hádanky je vyčerpávající...
prominte... jenom jsem se potřeboval vybrečet protože tohle mě frustruje už delší dobu a nedokážu to v sobě dusit... jak se s tímhle mám vyrovnat? snažím se na sobě pracovat, ale pokaždé to vypadá jakože chyba je vždy na mojí straně... už ani nevím...
 mladýromantic Muž1  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
07.04.2021 10:22:24
Ty kráso, co čtu ty odpovědi tady, tak mi přijde že tu tvoji zpověď nikdo nečet. Obzvlášť ne holky. Ptáš se jak se s tím vyrovnat a dostala se ti vpodstatě odpověď "seš vadnej". Super. A pak prej že holky jsou empatický. Každej si tu akorát ventiluje to svoje.
Já tě naprosto chápu. Jsme chlapi, potřebujem mít přitažlivou holku a potřebujem ať k nám malinko vzhlíží. Ať mi tu za to všichni nadaj, ale je to tak. A ty holky co říkaj, že partnera máme na sdílení starostí a radostí atd.... Na povídání jsou kamarádky. Ale kamarády/dky si nikdo netahá domů na společný život, to by bylo peklo.
Doporučím ti tohle: Věnuj se tomu, co tě baví. Pokud to jsou počítačový hry, tak budiž. Když někde narazíš na kámošku, s kterou se ti o tom dobře kecá, protože má stejný zájmy, tak si z ní udělej kamarádku. Sám mám kámošky, který pařej. Pokud ta kamarádka bude zároveň pěkná, tak jí to řekni. Žádný balení! Jen jí to řekni. Pokud nebude opětovat city, tak si s ní nastav přesně tolik kontaktu, kolik je ti příjemné a vysvětli jí to (to může být třeba jednou za měsíc). Pokud je to skutečná kámoška, tak to pochopí, protože nebude chtít aby ses trápil. Když budeš nadrženej, tak si vyhoň. To je asi tak celý. Prostě si vyhoď z hlavy balení a s nikým se netrap - nemusíš nikoho zraňovat, ale respektuj vlastní pocity - pokud ti s někým není dobře, protože po ní chceš sex a jseš frustrovanej, tak respektuj i to - jsme chlapi a to hold nezměníme.
 Gaunter O*Dimm Muž34 Kategorie
07.04.2021 09:35:21
No, tisíckrát můžeš mladým klukům na téhle točně vysvětlovat, že mnohem přínosnější než do "balení" je investovat čas, peníze a práci do sebe a pak si vybírat z žen, které se o tebe snaží.
Furt nám kvokají...
Smajlík  Pragmatix 666 Muž33 Kategorie
07.04.2021 05:33:03
a co se týče toho jak jsem vyletěl na Elessar, neskutečně mě naštval ten její stereotyp že vidím ženy jako něco... bla bla bla... prostě ten stereotyp že mladí kluci jako já jdou po holkách především kvůli tomu abych s ní mohl mít sex a ,,vlastně mi o nic jiného nejde'' normálně se takhle k holkám nechovám, a v normální situaci bych se asi i omluvil, ale tady to už z principu neudělám :D
Smajlík  mladýromantic
07.04.2021 05:23:34
možná jsem ještě měl doplnit že jsem introvert... takže ten kontakt (v podstatě s kýmkoliv, ne jen s holkama) pro mě vyčerpávající docela je... :D ale pokud už se zrovna s tou holkou bavím víc a je mi ta konverzace příjemná, a z jejího chování jde poznat že jí je konverzace se mnou taky příjemná tak už je to pak o něčem jiném, jen přes tuhle fázi jsem se málokdy dostal, tak proto :D
Smajlík  mladýromantic
07.04.2021 01:50:43
TL;DR: Život je vyčerpávající.
 ex-PMJ Muž26 Kategorie
06.04.2021 23:20:49
Prostě tě to nebaví, tak se na to vykašli. Jsou chlapi, který to baví a holky jim píšou samy. A to i tady. To musíš mít v sobě, musí tě to bavit. Tohle je křeč.
 Sorayaaa
06.04.2021 22:10:04
Pánové být vami tak na Winki vůbec nereagují, je to budto chlap, který prudí nebo zhrzená teenka, která se nudí, pokid jí buswte ignorovat, časem zmizí... hledá tu akorát pozornost a prostor k hádkám.....Ignorovat, ignorovat a do třetice ignorovat.
 Vazteslov
06.04.2021 21:26:43
Vicugna pacos

Já tomu moc nevěřím už.Sliším já musím odhánět všechny už.Nechci ho a sto důvodu.Mě to příjde jako ofrnování a že jim nikdo není dobrej.
Proto taky se začalo říkat o Alfách.
Muži makají aby se dostali na vrchol.
Ženy makají aby dostali muže na vrcholu.
Jem těmi jsou přitahovány,a to by jsi měli uvědomit pokud takový nechtějí být a chtějí něco jinýho nemůžou přeci čekat do 30?A nebo si užívají nezávazný sex s Alfama a pak se spokojí s nějakým troubou protože ty Alfi je už pak nechcou?
Já ti nevím :D :D
JÁ TŘEBA JSEM NEZABODOVAL,A TO I PROTO ŽE JE TĚCH ŽEN MÁLO,NA INTERNETU JE TO JAKO RVAČKA O POSLEDNÍ MELOUN
100 LIKU OBYČ HOLKA Z VESNICE..
Takže hledej a stírej losy a sázej loterie a máš to samí
Smajlík  UŽ REZIGNUI
06.04.2021 20:48:13
To je možné. Ovšem jejich neustálé odhánění je taky otrava.
 zlomyslný hajzl Muž19 Kategorie
06.04.2021 20:33:42
Interakce s druhým člověkem nemá být vyčerpávající. Má tě to bavit - to je ta pointa, proč se spolu lidé baví a proč spolu komunikují. Když tě to nebaví, nemůže to bavit ani tvůj protějšek. Jde z tebe poznat frustrace. Vysíláš možná něco jako: "Bavím se s tebou, protože tě chci sbalit. Kdybych byl ale ve své samotě spokojený, asi bych se s tebou nebavil."
Lidé, kteří nejsou spokojeni sami se sebou, kteří nedokáží snést samotu, jsou extrémně nezajímaví. Žena se bude chtít připojit k tvému super zajímavému životu, ne zaplácávat díry v tvém životě. Chce mít pocit, že bys vedl zajímavý život i bez ní a že má sakra štěstí, že ho s tebou může sdílet, že vlastně vyhrála v "loterii" (platí i naopak). Vyhrát ve vztahové loterii by chtěl zkrátka každý, ale z tvého psaní necítím, že by tě někdo za tu pomyslnou výhru považovat mohl. I kdybys byl sebeúžasnější, nemáš tohle prostě srovnaný.
Kdyby tě komunikace s ženami bavila a naplňovala, tak jak je to v lidských vztazích přirozené, neměl bys teď pocity marnosti a vyčerpání. Jenže nenaplňuje a to každého odrazuje.
 cat*woman
06.04.2021 20:26:48
methyl:
Já beru, že je autor vyčerpanej z toho, že se mu nedaří najít holku. Na tom opravdu nic divného není.
Jenom říkám, že, když se mi někdo líbí, tak čas do něj vraženej neberu jako vyčerpávající, protože to je pořád čas strávenej s člověkem, který je mi sympatický.
Vyčerpávající by to bylo jenom, když bych se do něčeho nutila, což nemá cenu, protože, pokud o mě dotyčný nemá zájem, nezmění se to, ani když mu napíšu veršovaný epos.

UŽ REZIGNUI:
Seznamování se není o nic lehčí pro holky než pro kluky. Jo, hádám, že mě za život někdo pozval na kafe asi víckrát než tebe, ale to přece neznamená, že bych to měla v něčem jednodušší. Najít si k sobě člověka, který má podobný pohled na život, se kterým můžeš fungovat v symbióze, je prostě těžký pro všechny a opravdu nestačí se jenom namalovat, obléknou, vyjít na ulici a čekat, až někomu v tramvaji padnu do oka. :D
Asi žiješ mimo realitu, ale oni ty biologické hodiny ženám tikají o něco rychleji. A možná, že ve 20 jsou zoufalejší kluci, ale ve 30 už takový dojem nemám.
 Vicugna pacos Žena23 Kategorie
06.04.2021 19:41:28
Malá velká holka: co se týče druhého scénáře, ten docela sedí... co se týče prvního, když dostanu naději na to že jsem našel dobrou potencionální přítelkyni snažím se to posunout někam dál... což právěže ne vždy vyjde... protože jsem moc... ted mě nenapadá konkrétní příklad, prostě je na mě špatně něco přes co nejede vlak... :D ale tady je to zase příklad od příkladu, někdy mám pocit že jsem na to šel moc rychle, a někdy zase pocit že jsem na to šel moc pomalu, takže jsem ji třeba začal nudit já... :D
 mladýromantic
06.04.2021 19:34:39
Romantik: Výborně. Takže tady jsi odpověděl. A taky jsi napsal "poznávám tu holku a přemýšlím, zdali by mělo smysl s ní mít vztah, pokud ne, stane se z ní kamarádka."
Tady ale vidím, že o to, že je z ní kamarádka, se postaráš ty.
Čili, chápu-li ti dobře, máš dva scénáře.
1: Vy dva se bavíte, píšete, ty začneš mít pocit, že si rozumíte a že by z ní byla možná fajn přítelkyně. A teď v této fázi to ztroskotá? Chodíte ven? Za jak dlouho máš pocit že její zájem ochladne? Proč ochladne? Jdeš na to rychle? Nejdeš na to vůbec? Jak vůbec víš, že má zájem? Píše ti sama od sebe? Nestěžuje si jen náhodou na svět? Nejsi celou dobu jen její berlička?
Je tam mega moc proměnných. To, že se ti s někým dobře píše ne vždy znamená, že je ten člověk pro tebe.
2: Píšete si, na začátku ok, potom to začíná být divný, nebaví tě to, šup, hodíš ji do friendzone. Konec.

Mám spoustu otázek :D
 Malá velká holka
06.04.2021 19:24:32
"Profesionální baliči" se beztak chytají jen na pipiny a jiné podřadné sorty, o které určitě nestojíš. Osobně jsem nebalil nikdy, a nevzpomínám si že by kdy někdo balil mě (jsem takový pařez, že bych to stejně nepoznal) - vždycky to vyplynulo samo z toho, že nás postupně víc a víc bavilo trávit spolu čas. Možná je z tebe cítit ten "úkol" který sis dal, ta křeč a snažení. Hádám, že tu svou (jednu z nich) potkáš, až se na tenhle sport (nebo co to je) vykašleš a bude ti to jedno.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
06.04.2021 19:16:21
Malá velká holka: k holkám většinou chodím ve svém okolí... nejdřív mě klasicky musí něčím zaujmout. dám příklad: když bude stát v řadě 6 holek a 5 z nich budou koukat do mobilu a ta jedna si bude číst knihu tak je volba jasná (a to nejen proto že taky rád čtu :D)
,,Já myslela, že holku chceš proto, že s ní chceš sdílet část svého života, radosti, starosti, chceš ji říct vtip aby se upřímně zasmála a možná i ty chceš slyšet něco vtipného od ní, aby ti zpříjemnila den. Možná si s ní chceš povídat, aby sis rozšířil obzory, nebo mohl svůj názor říct jí a naoplatku dostat její.,, - tohle jsi zrovna vystihla docela dobře... co se týče kontaktu po oslovení klasicky zjištuji jestli si máme co říct, poznávám tu holku a pak přemýšlím jestli by vztah s ní měl smysl - pokud ne, většinou se z nich stávají kamarádky... a dál asi nevím co chceš abych ti řekl :D
Smajlík  mladýromantic
06.04.2021 19:15:52
Vicugna pacos
a JE VÁS VÍC.
Pochopte už to že prostě kluci co nestihnou v mládí tak už ještě obtížně nahánějí jako 30 letí.
Vy máte možnosti plno od seznamek až po ulici.
My nemůžeme jen tak zabodovat když se nám usmyslí.
o nepomůže rada ale fyzická akce od tý ženské nebo nějaké holky.Řekl bych že se spíš neví kde se sněkým seznámit já to taky nevím nebot nikde žádné holky nejsou.
Smajlík  UŽ REZIGNUI
06.04.2021 19:15:47
Vicugna: Ty hadas, ale z textu nic takoveho nevyplyva.
Jinak nevim, co je na vycerpani z neuspechu a odmitani divneho, naopak mi to prijde docela prirozeny. Navic se aspon snazi.
 methyl
06.04.2021 19:07:41
methyl: Podle toho, co autor píše hádám, že nic jiného nedělá. Jinak teda nevím, proč by vrážení času a energie do holky mělo být vyčerpávající.
 Vicugna pacos Žena23 Kategorie
06.04.2021 19:07:33
No vzdyt jo - tohle z tebe musi byt citit na sto honu.
Radsi se na to vykasli.
Kazda holka, ktera neni blba, pozna, ze potrebujes jen , nakou,. Proste nakou blbku, ktera se necha sbalit, protoze do ni ty chudaku investujes svuj cas.
 klidecek
06.04.2021 19:06:37
Tady je jasně vidět ta schizofrenní osobnost Winky Elessar.
Je absolutní nesmysl, aby kamarádka chodila s panicem. Buď ti lže a nebo sis to vymyslela, abys tu přihodila dříví do ohně.
Smajlík  Arogantní Panic Muž25 Kategorie
06.04.2021 19:06:16
Proč na to jdeš tak složitě? Já mám 4 opravdu dobré kamarádky, které mě dobře znají. Když se mě před několika lety tehdy nedařilo najít vhodnou partnerku, jednoduše jsem se o tom pobavil s kamarádkami. No a jedna kamarádka měla kamarádku, která se ke mě hodila a tehdy byla už nějakou dobu po rozchodu a nedařilo se jí nikoho vhodného najít. No a tak nás moje kamarádka pozvala na společnou akci, padli jsme si do oka a teď tu vedle mě (dnes už moje žena) sedí na gauči a kouká na youtube na svěráka. Řikám jí počkej na mě, pustíme to na telce, ne, musí to vidět hned :D

Najdi si alespoň jednu kamarádku a hlavně to balení tak nehroť, děláš z toho kvantovou fyziku. Holky to vycítí, že tě to frustruje, poznají to na desítky metrů, ještě něž přejdeš ulici. Tak v klidu. Držím palce
Smajlík  Johny089 Muž24 Kategorie
06.04.2021 19:04:53
Fráze: "Moje kamarádka chodí s panicem..."

Mno to mě poser, takže ona chodí s panicem a né s dotyčným?! :D
Plus, jak víte že je ještě panic?!

Rozebírat mé soukromé záležitosti a intimní věci s kýmkoliv, tak ta holka dlouho nevydrží...

Winky jinak nejde o tebe, já tuhle frázi už slyšel a četl tolikrát, že mě to dostane vždy dokolen.
Stejně jako fráze: " Já chci raději panice " :D (Jako kdyby to něco zaručovalo...)
Smajlík  NeverSmiling Muž27 Kategorie
06.04.2021 19:03:22
Vicugna: ehm..vrazet cas a energii nerovna se uhanet a ponizovat se..
Smajlík  methyl
06.04.2021 19:01:43
Winky Elessar: Jak může kamarádka chodit s panicem? To nemá logiku. Kdyby měl ten kluk holku a ne enrgetickou upírku, tak už dávno panicem není.
Smajlík  povolený řetěz Muž25 Kategorie
06.04.2021 19:00:21
Cituji: "...je extrémně vyčerpávající podstupovat proces ,,balení'', a vrážet do holky svůj čas, energii"
Pokud je pro tebe vyčerpávající vrážet do holky svůj čas, asi to nebude ta pravá... ;-)

Ono to je s vámi kluky někdy těžké. Člověk je slušně odmítne, ale oni se dál snaží, protože mají dojem, že potřebuju být bůhvíjak dlouho dobývána. Já prostě nemám zájem a to se po 150 pokusech nezmění. Akorát si kvůli tomu připadám blbě, mám z toho špatné svědomí, že jsem "bezcitná mrcha" a po čase to začne být otravné, až mě ten kluk začne štvát natolik, že zájem nebudu mít tutově.

Je lepší si najít holku, se kterou si fakt sedneš, kterou nemusíš neustále uhánět, ponižovat se...
 Vicugna pacos Žena23 Kategorie
06.04.2021 18:59:04
Winky, nejde o to, že jsi šikanaterka, jde o tvoje kecy a reakce. Mohla jsi reagovat laskavě, místo toho jsi kopla a dostala kopanec zpátky. Nediv se. Autor dělá chyby ale ty taky.
 Jenomnaskok
06.04.2021 18:59:04
tutin: kysele hrozny? ja pevne verim, ze on Winky a podobne nekomu JINEMU uprimne preje.

Leaf: No tak lepsi, aby se nekdo trapil kvuli sobe, nez treba kvuli tobe. Takoveho cloveka bych snad i litovala :(

Winky pokud chces radit jak byt zajimavej a atraktivni pro druhe pohlavi, nechtelo by to jit trochu prikladem?
 methyl
06.04.2021 18:57:28
:-)https://www.youtube.com/watch?v=ZPJqOkvlcbM
Smajlík  tutin Muž90 Kategorie
06.04.2021 18:57:24
mladýromantic: Ale tak pokiaľ sa dajme tomu dostaneš už na nejaké rande, stačí byť len viac akčný podľa mňa. Ja to robím vždy tak, že na prvom rande som strašne ukecaný, ale k ničomu sa nemám. Chcem ju proste zaujať najprv charakterom.
Potom pokiaľ nastane druhé rande, tak viem, že sa jej určite páčim a zároveň je jej so mnou dobre. Potom sa už stačí len nebáť nejakých obyčajných dotykov, ktoré budú pôsobiť prirodzene a nie obťažujúco.
 Heyy Richie22 Muž20 Kategorie
06.04.2021 18:57:12
Hele, mladý romantiku, mě by tak zajímalo, kde ke všem těm holkám chodíš? A jakým způsobem si je vybíráš? Já myslela, že holku chceš proto, že s ní chceš sdílet část svého života, radosti, starosti, chceš ji říct vtip aby se upřímně zasmála a možná i ty chceš slyšet něco vtipného od ní, aby ti zpříjemnila den. Možná si s ní chceš povídat, aby sis rozšířil obzory, nebo mohl svůj názor říct jí a naoplatku dostat její.
A nebo jdeš prostě do jakékoli holky, i přesto, že je nudná a nezajímavá a neustále žvaní o nezáživných věcech a jedinou její oblíbenou činností je instagram a spánek?
A nebo si vybíráš naopak holky, kterým ty nemáš co nabídnout? Co lovit ve svých vodách? Holky podobně smýšlející, s podobným smyslem pro humor a podobným pohledem na svět? (Nevím ale zdali dva zoufalí by byli vhodný pár).
Já totiž nechápu, co furt vy vsichni řešíte. Já začala chodit s prvním klukem ve 23 letech, protože jsme si rozuměli a byla sranda. Je to hezký člověk, ale spousta kamarádek mi řeklo, že se jim zas tak nelíbí. A já z něj jsem nadšená. Je skvělý podle mě.
Takže pojď a hoď argument. Jsem zvědavá, ale asi někde děláš chybu.
 Malá velká holka
06.04.2021 18:55:40
Winky Elessar: já neřekl že je na mě zajímavé jenom to že jsem panic. ani nevím jestli má cenu ti to vysvětlovat, nejsem si jistý jestli to dokážeš pochopit :) jen tak mimochodem, když už jsme u analýz toho druhého tak se taky přidám, měla by jsi na sobě taky zapracovat, jinak v téhle společnosti neposloužíš ničím jiným než že budeš chodící myčka na nádobí... :D
Smajlík  mladýromantic
06.04.2021 18:55:38
Arogantní Panic

Jste pozadu.

Nechápu proč se pořád papláte v tomhle když velká část Asie a třeba i já pochopili že existují TPE PANNY
Doporučuji se podívat na muzeum v Japonsku
https://www.youtube.com/watch?v=0H7B2RPbE6Y

VR SEX

Pro nás panice je to z možných a dostupných geniálních nápadu si to pořádně užít které už oběvila asiie :)

TPE PANNY https://www.naughtyharbor.cz konkrétně zde můžeš vydět blogy a přečíst si o nich :)
tady se můžeš podívat jak jsou hezké..
https://1url.cz/QKzPB
VR EROTIKA EXISTUJE,TAKŽE JE TO SIMULACE REAL SEXU ALE JEN S POLOHAMI KDE SE NEHEJBE ! existují i hry na pc https://1url.cz/XKzcC
https://1url.cz/qKzcU

Prostituci považuji za problémovou s toho důvodu obzvláště proto že leze do peněz exstrémně a bezpečí v ní není.
Alespon mě s toho dobrý pocit nemám.Ani bych tam neměl odvahu jít.A už vůbec jako panic.
To je možná těší než oslovit ženskou.Je to prosté když nějakou oslovíš nic ti zvláštního nehrozí jen to odmítnutí.
Ale u prostituce je hrozba.
Smajlík  UŽ REZIGNUI
06.04.2021 18:55:25
Moje kamarádka chodí s panicem a víte proč? Protože je to skvělej a vtipnej kluk, který ji dokázal zaujmout a nebrečel kvůli tomu, jak je sám. Kdybyste trošku ubrali té snahy si někoho zoufale najít a projevili byste trošku charisma, tak se na vás ty holky taky dívají jinak, ale to je furt dokola a já už k vám nemám co říct.
 Winky Elessar Žena18 Kategorie
06.04.2021 18:50:41
Heyy Richie22: to je těžké říct, já bych třeba řekl že vysoké nároky nemám, většinou mě zaujme holka co v aktuálním kolektivu něčím vybočuje z řady... a top instagramové princezny co mají na každém prstu 12 kluků to nebývají :D
Smajlík  mladýromantic
06.04.2021 18:49:03
Aspoň vám konečně prozřela mysl, že je pro vás lepší skončit osamotě, než s takovou šikanatérkou paniců jako jsem já a můžete pokojně pokračovat v tomto životě. :)

Nevím, proč do toho teď mladýromanticu taháš společenskou příčku, ale když na tobě opravdu není nic zajímavějšího než to, že jsi panic, tak dobře.
 Winky Elessar Žena18 Kategorie
06.04.2021 18:47:59
Bohužel zdejší panicové jsou nešťastní především kvůli sobě. Za svůj "stav" si mohou stoprocentně sami.
Smajlík  leafroller Muž19 Kategorie
06.04.2021 18:47:38
Stavím sa, že máš len vysoké nároky. To je základným kameňom úrazu. Pokiaľ by si zletel viac na zem a šiel by si po seberovných, tak by si to mal jednoduché.
Prečo? Pretože žena pokiaľ ťa chce, tak ti to vie uľahčiť tak, že máš jazyk pomali v jej krku a ty ani nevieš, ako si sa dostal až tam. Pokiaľ ideš po takých, ktoré sú fakt top, tak musíš proste vedieť ponúknuť niečo viac. Inak skončíš tak, že ťa samozrejme každá odmietne.
Pritom to môže byť tak, že nejaká nie najkrajšia, ale stále milá a sympatická baba po tebe pokukuje.
 Heyy Richie22 Muž20 Kategorie
06.04.2021 18:42:00
Elessar: řekl bych že panic je na společenské příčce mnohem víš než ,,holka'' co si sem chodí rýpat do neštastných kluků a paniců :)
Smajlík  mladýromantic
06.04.2021 18:41:08
Tyjo tady jeste diky Winky bude pribyvat spokojenych panicu :D a zp padne :D
Jenomnaskok: No uz bylo na case! :D
 methyl
06.04.2021 18:40:31
Arogantní panic:
Budu se sice opakovat, ale: KYSELÝ HROZNY
Smajlík  tutin Muž90 Kategorie
06.04.2021 18:37:34
Methyl po několika hádkach ohledně koronaviru s tebou souhlasím :-)
 Jenomnaskok
06.04.2021 18:35:25
Jo! Lepší je být sám a klidně panicem než mít doma nějakou fúrii. Co si budeme povídat, ale většina holek tady vyleze hned co se objeví zpověď nějakého panice nebo nešťastného kluka, aby si mohly rýpnout :) Milé zlaté prostitutky, asi se podívám do katalogu ;)
Smajlík  Arogantní Panic Muž25 Kategorie
06.04.2021 18:34:39
Tak tentokrát mě leafroller opravdu překvapil.
 tutin Muž90 Kategorie
06.04.2021 18:32:29
Omg, Winky Elessar mu opravdu cpala, ze mu jde jen o sex a nejlepsi zakonceni, kdyz se brani: Tak proto jsi tak skoncil :D nevim mozna lepsi byt sam, nez totalne vymletej :D nebo hur, s nekym totalne vymletym ...
Smajlík  methyl
06.04.2021 18:31:50
Arogantní Panic: Takovéhle připomínky mám většinou jenom k tobě a to kvůli tomu, že tvou jedinou vlastností je být panicem a to se pak nemůžeš divit, že si sám, když nemáš ani pořádnou osobnost.
 Winky Elessar Žena18 Kategorie
06.04.2021 18:28:15
Winky Elessar: holky jako ty mě konstatně udivují, ale ne v tom dobrém smyslu :)
https://celejzivotfree.eu/
Smajlík  mladýromantic
06.04.2021 18:27:58
Mě by tedy ohromně zajímalo, kdo to vlastně je Winky Elessar. Celý den dřepí u zpovědnice a má jen nadávky a připomínky na jakékoliv zpovědi kluků. Jak tak čtu, bude to nějaký schizofrenik :)
Smajlík  Arogantní Panic Muž25 Kategorie
06.04.2021 18:27:00
Nějak takhle si představuju myšlenky psychicky vyčerpaného lovce tučňáků na Sahaře.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
06.04.2021 18:26:32
Winky,.nekdy je prostě člověk naštvany, podrážděny.
Zkus to pochopit. Mladi kluci to nemají s holkama moc jednoduchý..
 Jenomnaskok
06.04.2021 18:18:25
Je zajímavé, že čím víc píšeš, tak tím víc chápu, proč si skončil tak vyčerpaný snahou o ženy. :)
Smajlík  Winky Elessar Žena18 Kategorie
06.04.2021 18:18:16
mladýromantic....
"poslouchat kecy dementní pubertačky"
"především by jsi neměla hledat sluchátka ale mozek, a možná trochu racionálního uvažování"
a nakonec i to....."vrážet do holky svůj čas, energii"

Kdo takhle přemýšlí, je ztracený. A kdo takhle mluví, je odpudivý.
Smajlík  leafroller Muž19 Kategorie
06.04.2021 18:17:36
Podepisuji 100%. O holky nemá cenu se snažit, ztráta času, energie a peněz. A ty nervy. Asi bude lepší ta prostitutka třeba dvakrát týdně.
Smajlík  Arogantní Panic Muž25 Kategorie
06.04.2021 18:17:28
Mlady romantiku leafa si nevšimej.. Rád provokuje,.neber ho vážně :-)
 Jenomnaskok
06.04.2021 18:12:56
leafe. jaký důvod? :D to by mě zajímalo... to Ellesar tu o mě začala mluvit jako o někom kdo ,,vídí ženy jako něco, co mi možná dá, když do toho budu vrážet čas a energii a vlastně mi o nic jiného nejde'' mám pocit že tentokrát je chyba někde trošku jindě :) zkus to znova.
Smajlík  mladýromantic
06.04.2021 18:05:50
mladýromantic, a přesně to je důvod, proč tě holky nechtějí....
Smajlík  leafroller Muž19 Kategorie
06.04.2021 18:05:20
Winky Elessar: mimochodem chci ještě poděkovat za nádherný femsplaining, povedl se ti :)
Smajlík  mladýromantic
06.04.2021 18:03:58
Začni si šetřit peníze na sex-robota a zatím si užívej klidu.
Smajlík  Nevím co řešíš
06.04.2021 18:03:20
Winky Elessar: víš co je ještě vyčerpávající než číst o vyčerpaných panicích? :D poslouchat kecy dementní pubertačky která přes internet dokáže poznat že mi jde jen o sex... kdyby mi šlo o sex tak neřeším to že jsou holky vyčerpávající ale dojdu si do bordelu... především by jsi neměla hledat sluchátka ale mozek, a možná trochu racionálního uvažování :)
Smajlík  mladýromantic
06.04.2021 18:00:57
Tak se nesnaž. Dřevomorka se ti do baráku nastěhuje taky bez tvého snažení.
 Baron Gortz Muž39 Kategorie
06.04.2021 18:00:39
Takže co z toho plyne?
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
06.04.2021 17:59:04
Leafe, musíš lézt do zadku každé ženské? :-)
Máš to ve svých letech zapotřebí?
 Jenomnaskok
06.04.2021 17:56:43
Winky Elessar: ná puťa puťa ná
https://ibb.co/YWknrDb
To bude levnej štrejch... za kilčo. :D
Smajlík  povolený řetěz Muž25 Kategorie
06.04.2021 17:55:05
Winky Elessar, nádherně řečené a dokonale výstižné.
Smajlík  leafroller Muž19 Kategorie
06.04.2021 17:51:51
Winky: Skoč si k veitnamci do večerky, určitě mít bude když ani nevíš kam co strkáš. ;) :P
 NeverSmiling Muž27 Kategorie
06.04.2021 17:45:30
Pro mě je zoufale vyčerpávající číst si, jak vy jste vyčerpaní svou zoufalostí a vidíte ženy jako něco, co vám možná dá, když do toho budete vrážet čas a energii a vlastně vám o nic jiného nejde kde mám sluchátka????
 Winky Elessar Žena18 Kategorie
06.04.2021 17:42:32
Dělíš si to tak komplikované! Zbytečně! Když si holka hraje na nedobytnou, tak jí nedobývám, to je celé. A samozřejmě nejlepší je to udělat tak, aby ony dobývaly tebe. A kupodivu to stojí míň námahy, než to tvé marné snažení.
Smajlík  leafroller Muž19 Kategorie
06.04.2021 17:39:37
Tak zaplať nějaké 6k a nemusíš dobývat a snažit se, máš to bez zbytečné energie a nervů kolem.. ;)
Smajlík  NeverSmiling Muž27 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk