Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1161069, vloženo 06.03.2021 08:02:09 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Pracovní povinnost studentům - Ne.
Nejenom že některá tahle opatření už spíše připomínají stanné právo, ale to co se teď stalo překračuje všechny meze.

Mě nikdo nedonutí. Živého mě nedostanou. Raději zemřu svobodný, než být součástí tohohle.
 axle Muž23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
06.03.2021 13:57:35
Riky09:
Jasně, tak já to zažila už loni, kdy jsem měla před státnicema. Zkouškové byl děs a následující předměty jaksi odpadaly. Mnoho vyučujících si myslelo, že to doženou později až se vrátíme k prezenční výuce. V podstatě jsem ze dne na den zůstala doma. Neříkám, že mi to vadilo, ale ve výsledku šla veškerá moje motivace ... Měla jsem vážný problém dopsat bakalářku a spousta předmětů prostě nebyla. Právě, jak jsem psala. Někteří vyučující online ani neuznávali a navalili třeba seminárky. Toť vše. Ukončení předmětů ... raději o tom nebudeme mluvit.

Letos jsem byla (a stále ještě oficiálně jsem :D) na další výšce, kde je situace docela podobná a řekla bych k pláči. Výuka očesaná, úkoly docela nezvladatelné a kontakt se školou minimální. Tedy ve výsledku jsem měla zase volno. Pro mě to volno je, protože já se učila převážně večer a přes den jsem byla zvyklá být ve škole a plnit si povinnou docházku a cvičení.

Neříkám, že to je tvůj případ. Ale v podstatě to volno je. Nikam nemusíš jít, jenom se připojíš. Teď nemluvím o přípravě do školy. Ta byla i před distanční výukou. Já myslím právě tu fyzickou přítomnost ve škole. Prostě tam nejsme a je rozdíl ráno vstát, abychom tam došli anebo vstát a z domova sedět před obrazovkou. Pak se zase třeba okamžitě jít věnovat něčemu jinému.

Tak jsem to myslela. :) Ale v pohodě, každý to vnímáme jinak a tvůj názor respektuji. ;) A taky je to samozřejmě o dané škole a vyučujících. Co si budeme povídat. :D
 kokoska94 Žena26 Kategorie
06.03.2021 12:39:34
kokoska94
Nevím tedy, jestli ještě studuješ, ale u nás běží škola sice distančně, ale nikdo nám nic neodpouští a i zkoušky standardní. Nazívat to volnem je sry, ale úplná blbost.
 Riky09
06.03.2021 12:07:58
Proč je to dobrý?
Smajlík  leafroller Muž19 Kategorie
06.03.2021 12:00:10
Však se to týká jen posledních ročníků zdravotních škol ne? Pokud to někdo studuje, tak je naopak dobrý se toho zúčastnit v rámci praxe ne?
 MuleMule
06.03.2021 11:52:46
Já jsem v prvním ročníku zdravotní laborant, ve škole jsme byli jen 1 den na laboratořích a mám jít vypomáhat nedobrovolně někam do nemocnice, ještě každé ráno za své peníze, které budu muset tahat z rodičů, dojíždět někam 40km, kde to vůbec neznám. Nemluvě o tom, že mám školu každý den od rána do odpoledne, vůbec nevím co budu dělat, řikám si, jestli neodejít, protože jestli nebudu stíhat školu už ted a pak si přetahovat nějaký předměty do 2. ročníku, kvůli tomu, že jsem nestihala cvičení a nemám docházku, tak to nemá smysl..
 horalka20
06.03.2021 10:22:24
Zákon tu povinnost ukládá. Jestli nechceš dál studovat, klidně to odmítni. Jinak sám o sobě tvůj postoj je velmi sobecký a proti zájmu společnosti. Ostatní budou pracovat a ty jsi něco lepšího? Ani náhodou, spíš naopak, jseš hloupoučkej.
 Beer01 Muž93 Kategorie
06.03.2021 09:49:37
To chápu. A myslím, že to v budoucnu mnoho lidí odradí od studia lékařských oborů.
 leafroller Muž19 Kategorie
06.03.2021 08:24:02
Nelékařské obory zahrnují např. studenty laboratorní diagnostiky či všeobecné sestry, vše spojeno s prací v nemocnici či péčí o pacienty. Na co by proboha povolávali studenty např. zahraničních vztahů. Co dělá člověk, který si neumí zjistit informace dostupné i na hloupém sez**mu, na vysoké škole?
Smajlík  Mamake
06.03.2021 08:22:42
V tomhle ohledu je mi vás líto. Co z toho studia máte? Přicházíte o důležitý životní milník, to je bezpochyby pravda. Ale na druhou stranu, jste momentálně zažili tolik volna, co já na střední ani na výšce během prázdnin.

Zkrátka připadá mi to taky poněkud ... Když jsem nad tím tak uvažovala, já bych normálně přerušila studium, dokud by se nevrátila prezenční výuka a šla na brigádu, částečný úvazek. Tak by na mě nemohla platit pracovní povinnost a ještě bych si mohla docela svobodně (z té nynější omezené nabídky práce) vybrat, co bych chtěla.
 kokoska94 Žena26 Kategorie
06.03.2021 08:15:27
Nejsem, ale má se to týkat i studentů mimo obor.
 axle
06.03.2021 08:14:08
A jsi snad studentem oboru, kterého se to dotýká? Jestli ne, nikdo o tebe nestojí.
Smajlík  Mamake

Asko-nabytek.cz

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk