Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1161004, vloženo 05.03.2021 16:44:33 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Malé sebevědomí - problémy v práci
Dlouhá léta jsem pracovala z domu, jsem spíše introvert, ale s lidmi komunikuji, jen nesnáším konflikty, jsem prostě spíše tichá povaha atd. Bohužel jsem nucena v práci jednat s mnoha lidmi a nedávám to - asi i díky malému sebevědomí, které jsem si nějak vypěstovala doma. Třeba dnes na mně vyjela jedna mladší kolegyně kvůli její vlastní chybě, prakticky mně sepsula jak malého žáčka a ještě si vynutila, že od teď se budu hlásit s určitými věcmi jen ji. Byla jsem z toho úplně vyklepaná, červená, neschopna cokoliv říct a jakkoliv argumentovat. Asi za hodinu jsem se uklidnila a řekla si, že jsem přece pitomá když to tak prožívám a navíc jsem v právu, nic jsem neudělala…Jak to řešit? Prostě s lidmi, kteří mají ego a jsou suverénní nejsem schopna soupeřit, hrozně mně to štve a nevím co s tím :zed: Za nějakou dobu mám samozřejmě tisíc nápadů jak ji odpovědět, nejlíp večer v posteli..
Kdysi jsem hned po škole jsem zažívala to samé, ženský kolektiv a já brečela na záchodě smutně se usmívá
 hiuuhii Žena29  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
05.03.2021 21:42:08
Súhlas s timtim2, budeš trpieť dovtedy, kým sa jej nepostavíš, neukážeš, kde sú hranice. A je možné, že raz stačiť nebude a ona to bude skúšať furt a navždy. Ale to nie je dôvod si nechať skákať po hlave, nie? :-) Bohužiaľ, ľudia ti nebudú ustupovať, a svet je hnusný. Ale vždy je lepšie pretrpieť nejakú facku než sa nechať furt tĺcť, aj keď ťa to bude stáť viac síl, aj keď budeš z toho chvíľu mimo.
 ctjb tvl dpc Muž34 Kategorie
05.03.2021 20:11:21
Si introvert, je normální, že neumíš reagovat. Ja to mam stejný. Jinak, to že proběhl konflikt neznamena, že ji nemuzes jeste poslat do prdele. Připrav se na ní, na možné argumenty a hura do toho! chce to jen trenink, nebo ji dej rovnou do drzky, to ji zaskoci nejvic!
Smajlík  IntrovertRvač
05.03.2021 18:33:15
Já mám v práci kolegyni, která se snaží vyvolat konflikt a jsem s ní celou pracovní dobu :) Takže buď v klidu. Každý jsme jiný prostě. Ale když ti bude dělat problémy, tak se obrať na nadřízeného nebo jiného člověka, který by ti v práci mohl pomoct toto vyřešit. Já už jsem o ní řekla jedné spolupracovnici, které věřím. A pokud bude pokračovat, tak za vedoucím normálně zajdu. Na to, abych se ponížila na její úroveň a začala se hádat, fakt nepřistoupím.

Hlavně zůstaň v klidu ;) ztrapnila se především ona.
 kokoska94 Žena26 Kategorie
05.03.2021 18:18:35
A proč nepracuješ radši dál z domu a dobrovolně se takhle trápíš? Ať se hádají jiní. Ty tohle nepotřebuješ.
 B6N2
05.03.2021 16:50:40
Tak tě to bude štvát tak dlouho dokud se nenaučíš se ozvat.
 timtim2Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk