Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1160953, vloženo 05.03.2021 09:47:06 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Už dál nemůžu - životní krize
Omlouvám se, za nesouvisly text, zrovna pláču a chci si jen vylít srdíčko. Před měsícem jsem neudělala zkoušky na vysněné vysoké škole a vyhodili mě, u tatínka nedávno zjistili rakovinu, zemřela kočička, kterou jsme měli od mojí základky (je mi 22), rozešla se se mnou, kvůli jiné (uspěšnější) slečně osoba, se kterou jsem byla 5 let a kterou i po měsících pořád miluji. Zrovna mě vyhodili z práce, kterou jsem měla moc ráda, a kde jsem měla kamarády... už dál nemůžu, vím, že jsou horší věci, ale mám pocit že už jsem úplně na dně, jak se to všechno stalo během takové chvilky. Dva měsíce beru silná antidepresiva, co zatím ještě asi nezabraly. Moc prosím trolly, ať si zlejší komentáře dnes nechají, jindy se tomu zasměju (jsem jinak hodně veselý člověk), ale dneska mám pocit, že umírám
 Už dál nemůžu Žena22  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
05.03.2021 19:46:20
Někdy člověka potkají takové zkoušky.

Je to třeba zdolat vírou, že to dobře dopadne, proto je důležitá víra a důvěra k Bohu, který přišel v Božím Synu Ježíši Kristu.

O člověku kterého potkalo velké neštěstí, ale nakonec to dobře dopadlo se píše v knize Jób. Třeba tě tento příběh utěší.
 Positive plus Muž Kategorie
05.03.2021 19:09:24
Zdravím, v jakém kraji se nacházíš? Neboj, překonáš to! :-)
Smajlík  whop
05.03.2021 10:52:08
Když se člověk věnuje příliš mnoha věcem najednou (většímu množství věcí, než je povoleno), tak se toho může pokazit hodně najednou. Řešení je jasné: nevymýšlet kraviny, nemachrovat, a raději žít.
 svitavska ulice
05.03.2021 10:45:07
Je az neuvěřitelné,co se vse muze podelat. Ale ze dna uz neni jine cesty nez vzhuru, ne? Jen se musis sebrat a vyhrabat se z toho. Chapu, ze to neni jednoduchy, ale tolik lidi si proslo, tak strasnymi vecmi a prekonali to, at ti jsou inspiraci. Bud tatinkovi oporou, plac ho rozhodne nepodpori. To ze te vyhodili ze skoly neni takova tragedie. VS ti da sice nejake zivotni zkusenosti, ale pro karieru neni nezbytna. Titul si vzdycky muzes dodelat casem. Pokud jsi mela v praci pratele tak ty by ti snad meli zustat. A praci si najdes jinou, jsi mlada perspektivni divka a mas toho jeste tolik pred sebou.

Jo, vybrec se, ale nema smysl se litovat po zbytek zivota. Nikomu tim nepomuzes a rozhodne ne sobe. Takze se seber a zkus se vydrapat ze dna vzhuru.
Smajlík  Rcki
05.03.2021 10:44:02
Moc děkuji všem za podporu, moc si toho vážím :) jste moc hodní.
Pro svitavska ulice: kdybych u školy nepracovala, zvládali bychom to doma špatně, jelikož jsme částečně přišli o příjem tatínka, který musí hodně odpočívat :/ A střední vzdělání mám jen gympl, proto bych měla být a vysoké
 Už dál nemůžu
05.03.2021 10:32:26
Život není peříčko a člověku neustále hází klacky pod nohy, to s tou rakovinou u tatínka mě velmi mrzí, to je velmi smutné ale pamatuj že člověk nikdy nesmí ztratit víru a zabalit to, vzdát se je velmi snadné, bojovat až do úplného konce už chce charakter a sílu. Zlomené srdce se zahojí, jen to chce čas... jizvy sice zůstanou ale ty mu nikdy nezabrání aby stále fungovalo a nakonec bylo šťastné. Já pracuji už 5 let, za ty roky jsem už 3x dostal z různých firem výpověď, jednou to bylo za alkohol, podruhé za “těžkou urážku” svého nadřízeného, a napotřetí to bylo bez udání důvodu. I já byl kdysi na dně a vezlo se to se mnou.. Dnes je už všechno lepší, v aktuální firmě pracuji už přes 2 roky jako technicky seřizovač CNC a beru 35 000 čistého, a nemám vysokou školu, já nemam ani maturitu... jsem jenom vyučenej zámečník. Věř nebo ne, nižší vzdělání neznamená že se budeš mít v životě špatně, je to jenom o tobě samé a o tom opravdu chceš.
Smajlík  Záhadný Muž23 Kategorie
05.03.2021 10:25:02
Něco jinýho by bylo, kdyby autorka napsala: "Omlouvám se, že jsem se dopustila práce při studiu, už to nikdy neudělám." To by si pak povzbuzení a podporu zasloužila.
 svitavska ulice
05.03.2021 10:23:29
Tyvole, příště tu budete utěšovat mafiána, kterýho vyhodili z mafie, a budete mu radit, ať si najde jinou mafii...
 svitavska ulice
05.03.2021 10:22:30
Člověk, který se dopouští práce při studiu, si nezaslouží podporu ani povzbuzení. Zaslouží si jen urážky. Jen tak lze dosáhnout toho, že se probere, dá si studenou sprchu, pár facek, a přestane vymýšlet hovadiny - rozhodne se BUĎ pro práci NEBO pro školu!!!!!!!
Dost bylo tolerance vůči těmto šmejdům!
 svitavska ulice
05.03.2021 10:19:13
To nejsi sama, komu se ty hrůzy momentálně sčítají a moc pozitivního fakt není. Ale k těm práškům bych si to opravdu rozmyslela. Dlouhodobě ti podle mě nepomůžou a když už nyní moc nezabírají.

Milovaná osoba odešla kvůli jiné? Tak ať jde. Pořád lepší nyní, než později a třeba s dětmi.

Tatínek onemocněl, ale spousta lidí nemoc překonala. Přišlo se na to a určitě ho budou léčit. Dívej se na to pozitivně.

Přišla jsi o práci, tak využij ten čas na něco jiného. Zkus si najít třeba brigádu, věnovat se tomu, co jsi vždycky chtěla, ale neměla jsi na to čas. Přátelé by ti měli zůstat, pokud jsou opravdovými přáteli. To se neboj.

Vyhodili tě z vysoké. Třeba tam tvoje cesta ohledně výšky prostě končí a čeká tě něco jiného. ;) Lepšího.

Smrt zvířete, no to nevím, jak bych povzbudila. Snad jen, že se měla skutečně dobře, když žila dlouho a to by mělo hřát u srdce :)

A neumíráš je ti teprve 22 let, na to máš času ještě dost. :D Bolest k životu patří, nesmíš tomu tolik propadat. ;) Klidně to prožij, ale pak se zase zvedni a bojuj dál.
 kokoska94 Žena26 Kategorie
05.03.2021 10:19:04
Tolerance vůči lidem, kteří se dopouštějí práce při studiu, už trvá příliš dlouho.
 svitavska ulice
05.03.2021 10:17:19
Za práci při studiu by mělo být aspoň 6 let vězení.
 svitavska ulice
05.03.2021 10:16:46
Markéta: co si to dovoluješ radit jí za zrůdnosti! Buď práce NEBO škola! Obojí najednou je nepřípustné! Člověk na to nemá čas. Sami vidíme, jak dopadla, když se této kombinace dopustila!
 svitavska ulice
05.03.2021 10:11:54
Gratuluju ti odpočívej hajzle odpočinek se svýma rovesníkma.
 pupu
05.03.2021 10:11:44
Ahoj, určitě přijde čas, kdy budeš zase šťastná. Máš to teď hodně těžké, ale přijdou v životě nové věci, o kterých teď ještě nevíš, minulost stejně nezměníš, tak se zkus tolik netrápit, mít radost z toho, co máš a držím pěsti, ať najdeš novou práci co nejdříve a chvilku to asi potrvá, ale přítele najdeš určitě taky, se kterým se budete mít vzájemně rádi, zkus se podívat po škole, která tě bude bavit, třeba nějaké vošce podobného zaměření nebo zkus vš příští rok. Mrzí mě to s tou kočkou. Tatínkovi držím moc palce, věřím, že se z toho pomocí léčby co nejdřív dostane. Podle toho, co píšeš, stalo se toho teď hodně najednou. Zkus si udělat nějaký hezký čas pro sebe, nějak si situaci zpříjemnit, odpočinout si i vybrečet se, když to bude potřeba a můžu ti s určitostí říci, že tě zase čekají hezké chvíle a že se posuneš dál.
 markéta
05.03.2021 10:10:16
Děkuji xzibit a ospodpočinek za povzbuzení :)
Zabracosada: alkohol mi nechutná a s antidepresivy ho člověk stejně míchat nesmí
mehehee: nerozumím, co tím "pokusem" myslíš
Smajlík  Už dál nemůžu
05.03.2021 10:07:59
Neumírej Láske má...Jinak bruním jako pitomá kráva přes noc jako pitomá od kdy otec vuní fialky odspodu.Manželovi to šlo na nervy tak mě uklidňoval záhradník s ptákem.Když mě ale manžel načapal tak mi otřískal hlavu o zeď,tak zase jenom bruním a vřískám jako pomatená šalenka pitomá kráva tak mi řekl manžel...
 anduladeath
05.03.2021 09:58:47
Jak se říká, na posraného i hajzl spadne. Dobré je na tom to, že když se podělá všechno najednou, je pak dlouho klid.
Smajlík  Odpočinek Muž51 Kategorie
05.03.2021 09:57:22
Dovol abychom se pobavil na sprostosti zdejších trolů:-)jinak trapný pokus.
 mehehee
05.03.2021 09:56:28
Vy jste fakt trapní
 xzibit Muž20 Kategorie
05.03.2021 09:54:11
No ty chudinko na dně moc toho chlastáš a z nudy umíráš.
 zebracosada
05.03.2021 09:53:02
Ne, nenecháme.
Pracovat při studiu je neodpustitelné.
Kdyby ses nedopouštěla práce při studiu, tak bys nemusela brát antidepresiva a měla bys sílu všehno snášet líp.
Snad se z toho poučíš a už nikdy se nedopustíš práce při studiu a ani nikomu takové chování nebudeš tolerovat.
 svitavska ulice
05.03.2021 09:52:57
Tak to mě moc mrzí. Ani nevím, co k tomu napsat, snad jen že horší už to snad ani nemůže být a doufám, že se všechno brzy otočí ve tvůj prospěch. Pokud zvládneš takhle těžký období, tak tě v tom životě už nic nezastaví.
Smajlík  xzibit Muž20 Kategorie

Asko-nabytek.cz

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk